• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@mysiiickaaa To je uzasne. Dakujeme za povzbudenie. Verim, ze ked sa to ma stat stane sa. Snad teraz je ten spravny cas :wink:
27. feb 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 aj my staviame, teda vlastne uz zariadujeme, byt sme prerobili a po roku predali. Mm som nablaznila na dom, a ja som to chcela len kvoli tomu, aby som sa odreagovala od toho, ze sa nam nedari mimi.No zmylila som sa, ved ano clovek sa tesi ked vyberame a kupujeme. No stale to neni ta naozajstna radost, stale je tam ten tien smutku, co ak bude dom a 2 izby prazdne v nom zostanu :fearful:
27. feb 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ahojky moja..nooo akooo??testila si??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juuj nennapínaj maaa.. :dizzy_face: :dizzy_face: mne uz konecne konci mrcha...papam clostil tak hadam nam to dalsie IUI uz vyjde.. :dizzy_face: baby musi nam to traz klapnutt..ved zacína jar a vsetko sa prebudza k zivotu... :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2012 o 06:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadenka111 ahojík,tak jáááááááááááááák? :dizzy_face: Strašně moc držím palečky :wink:
28. feb 2012 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi @lena_1 bre ranko baby, aj ja som tu dnes skoro...priatel isiel na stavbu, dnes pridu tie okna...tak som ho vyprevadila a nakukujem, ci tu nie je @dadenka111 s horucimi spravickami :slight_smile:
28. feb 2012 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 @annavi takhle nás napínat :grinning:
28. feb 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 a ty sa ako citis? mna uz nebavi ten utrogestan...clovek potom nevie ci ho bolia prsia kvoli nemu...rano mi prislo slabo..tiez mozno z neho, nemam ani 50kil a beriem 3 na den...mozno konska davka na mna :sweat_smile:
inak ziadne zmeny
28. feb 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 já se cítím normálně,občas mě pobolívá bříško,ale pálí mě strašně žáha v noci,to je děs....prsa mě nebolí vůbec...jejda,ty jsi tak drobounká? :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2012 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 @lena_1 moje mne z utorgestanu tiez bolo blbo...brala som 2x vecer..vaginalne..boelsti v podbrusku som mala stale... :unamused: teraz zacinam byt nafuknuta z clostilu..jaaaj...ale apson mi prsia ostali po utorgestane.... :wink: :grinning: ja mam tiez 50 :wink: :wink:
28. feb 2012 o 07:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 poboliva brisko? :wink:
no od gymplu som sa s vyvojom asi dajak zastavila :sweat_smile:
tak ja sa idem chystat do prace a nakukovat tu :wink:
28. feb 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ja ti ani nehovorim, ze mam asi 46 :unamused: nepriberem ani bohu :frowning2: tak snad ma ten utrogestan neskoli :grinning:
28. feb 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no ja som 45 kilova štátnicovala. :wink: :grinning: tiez sa objedam a nic..nepriberam.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale odkedy riesime babenko hormonálnymi liekmi tak pomalinky naberam....ale teraz som tak akurat na 51... :wink: :wink: takze som so sebou spokojna... :wink: len brusko by nemuselo byt...a ta celulitída...ale to je vekom...asi.. :sweat_smile: :grinning:
28. feb 2012 o 07:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi brusko by malo byt!!!! :wink: :wink: :wink:
28. feb 2012 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenky. Uz som hore, rozlepila som oci. Jemne nam tu nasnezilo a aj test snehobiely. Ten women secret je teda tajnostkar, takze zatial nic. Krize ma zacali boliet 8DPO, mozno musim pockat 5dni, takze bud testnem zajtra alebo az 13DPO. Moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/dadenka
28. feb 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 bre ranko, grafik stale dobry :wink:
nevadi...testuje sa dalej :wink:
28. feb 2012 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 vzpomeň jak jsem tu psala,že mě se ukázal testík pozitvní až 17 den,takže máš ještě čásek :wink:
@annavi @janulka1980 tý jo holky,to jste takové hubeňourky?To jsem tu mezi Vámi tedy pěkná kulička :unamused: :unamused: :slight_smile:
28. feb 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 jasneee zatial nie som smutna. Testujem dalej. V piatok idem na krv potom padne definitivny ortiel....
28. feb 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 @lena_1 @annaviholky moje, musim frcat na metro...majte krasny den!
sak ja zas dorazim :grinning:
28. feb 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak frč,ale opatrně,u nás prší,tak to může někde klouzat
28. feb 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja frcim uz do roboty. snezi, topi sa to a obrovske zacpy. Hruza... Pekny den @janulka1980
28. feb 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ja uz som v praci, tiez nie som hubenour a meriam 180 cm, nie som ani štír, ale býk a tiez sa nedarí....takze o tom to nie je, drzím palce vsetkým co budu testovat, mne konci dnes mn....ale IUI uz nebude, IVF niekedy zaciatkom aprila hadam.....
28. feb 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Luciiiiii, Gratulace!!!!
28. feb 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno holky, vubec nestiham, jen vecer si vezmu do postele Noot a prectu vzkazy a jdu spat, mam to ted nejak hekticke, ples usel, ve 2 jsme byli doma a vyhráli jsme 7m autodrahu, v nedeli jsme jeli na obed a pak jsem sla na nocni. A vcera jsem stravila cely den v Praze. v patek uz zase odjizdime na weekend a aspon nemam cas myslet ......Tak vsem drzim pesti a hlavne to štěstí!!!!!!!
28. feb 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja uz som v robotke. Pomaly sa rozbieham. @luciannac ja sa cez tyzden dost nudim, nic sa nedeje, nic sa mi n echce robit. Aspon tento vikend sa bude nieco diat. Mali by sme ist lyzovat do Tatier, oslavovat kamosove narodky a aj na chalupe sa zastavime ako preziva zimu. Podla piatkoveho krvneho testu sa dozviem ci lyzujem a chlascem :grinning: :grinning: :grinning: ajaaj
28. feb 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 tý jooooooooo,to se někdo má,chodit v takový čas do práce...já už tu dřepím od šesti hodin :unamused:
28. feb 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 moajaa..este skoro bolo podla mna.. :wink: vydrzkaj...drzim palceky...nech si dalsou tehulkou v poradí.. :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2012 o 09:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 :grinning: Mozme chodit najneskor na deviatu, ale o to dlhsie som zas v praci. Teraz mame volnejsie, nemame tolko co robit. Tak este bagetku, kavicku... kolega si tu nalial sampanske :grinning:

baby aku mate pracu? stresujete sa casto?
28. feb 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem @annavi moja zlata, nech len mas pravdu do kelu. Kto mi to zaruci? Asi budem plakat cely vikend ked to nevide :pensive:
28. feb 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 hlavu hore..ja viem velmi dobre co prezivats..ja som toto prezivala pred par dnami..a est emi aj teplota na konci vyskocila pekne...trojdnovo..a potom sek a mrcha...jedine co musis aby si sa nezblaznila je brat to tak ze ked to nevyslo teraz vyjde to nabuducee...ja uz okukavam veci okolo IVF... :unamused: aj ked nerada a predcasne ale uz sa o to zaujimame...hmm..kiez by nebolo treba...aby si na to nemylsela az tak moc..tak chod niekam na prechadzku,. do kina, kup si nieco pekne na seba...zmen účes..alebo ja neviem...
inac hja sa chystam ku kadernicke..tak uviidme...ale to az po IUI pojdem ak vyda to IUI.....dufam ze budem mat ten prolaktín v poriadku lebo ak nie tak neviem neviem...dalsie lieky do seba pchat. :pensive:
28. feb 2012 o 09:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111
dufam ze sa to podari a nebudes plakat, ..., ja mam stresujucu pracu, teda nie vzdy, ale ked uz tak poriadne, musim chodit aj na sluzobky, zrovna vtedy ked mi to najmenej vyhovuje, aj teraz..uz som mohla ist na IVF, ale zrovna v termine odberu vajicok by som tu nebola, tak sa to muselo posunut o mesiac....., tento mesiac som zase hned po IUI musela ist na sluzobku, nelezala som tam ani sekundu po zakroku, uz som meskala, bola som totalne v strese..........
28. feb 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok