• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Mooooc gratuluji Zuzko, je super vidět, že to jde a moooc držím palečky, at ten čáp v září přiletí:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzko gratuluju :slight_smile: :slight_smile: to je super :slight_smile: :slight_smile:
já byla dnes na UTZ a folíky se umoudřili a rostou jako o závod, je jich tam hoooodně - většina malých,ale dva z toho jsou nadějný,takže dneska a zítra ještě gonal, ve středu pregnyl a v pátek IUI :wink: A pak se budu asi modlit nebo já nevim co :grinning:
12. jan 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky hlásím se po delší době, Zuzi moc gratuluju.
U mě nic moc nového není, včera jsem dostala mršku, takže 21. jedeme do caru na UTZ, jsem zvědavá jestli tam něco budu mít, 5 - 9 den budu jíst clostyl. Už jsem ho brala před půl rokem, ale vůbec mi nezabral tak uvidíme. Jak to, že já žádný pregnyl nemám? Myslíte, že stačí jenom clostyl?
Latunko tak snad se z té úrody něco urodí, držím palce. :wink:
12. jan 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej zuzi, to je uplne super, gratulujem, urcite si v tom! :sweat_smile:

latunka - no vidis, uz sa to rozbieha, nieco z toho bude, neboj. Ja som dnes 11.DC a tak ratam, ze idem vo stvrtok na IUI, mozno az v pietok, zajtra mam sono, tak mi povedia, co sa u mna udialo.

beruska - Pregnyl je dobry, lebo sa da presnejsie nacasovat ovu, ktora pride cca. 36-40 hod. po pichnuti. Clostyl urcite nestaci, ten je len na podporu tvorby folikul
12. jan 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - no snad to bude dost a preziju, ale je ovela väcsia pravdepodobnost, ked dorazia v case ovu. Uvidite.
Ja inak tiez robim a uz zopar dni urputne rozmyslam, co si na stvrtok vymyslim, este som sefa neupovedomila, pockam do zajtra, ked budem vediet, kedy to vlastne mam. Inak rozmyslam ned nejakym dôlezitym vysetrenim, kde musim byt pol dna, alebo chorobou... alebo som si chcela vziat volno, ze mam navstevu. Ale to som uz zavrhla. Nuz, je fakt stres
12. jan 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka já si na pátek beru půl dne dovči, jakože mám nějaké zařizování, u nás se většinou nikdo moc nepídí :wink: tak holky držim palce ať je u nás všech pořádná lednová úroda :slight_smile:
12. jan 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka - ale ked je to v takom blbom case o 11h a reinseminacia asi o 15-16h...a nechce sa mi potom vracat do prace, tak by bol najlepsie cely den a skoda mi je dovolenky :unamused:
12. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je fakt, škoda dovolené - a co třeba zubař?Že se ti budou hrabat v moudráku? A nebo bych ráno zavolala,že mám střevní chřipku - na tu stačí kolikrát jeden den :wink:
12. jan 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Ako to začína keď chcem íst na IUI? Zatial mám íst prvykrát cez menzes. Čo ďalej?
12. jan 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzanko, nádhera!!!! Moc gratuluji a přeji,aby se maličké pěkně zahnízdilo a bylo Ti dobře!!!!!!! :slight_smile:
12. jan 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bojovníčky :slight_smile: . Sem-tam na vás mrknem, stále vám všetkým držím palčeky, čas letí rýchlo, čítam že ďalší úspech, zuzi gratulujem, a kopec ďalších čakateliek na dobré správy. Tak teda tehuvlnu držte a nepustite ju :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka gratulujem. Je fajn počuť že sa to aspon niekomu zase podarilo.
A vlastne teraz ste mali IUI alebo sa podarilo prirodzene
12. jan 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky moc dekuju za krasne gratulace :slight_smile:
janul - v prosinci jsme meli mit zase iui v nativu , ale druhy dr. co mi delal utz to stopnul a napsal mi clostil na leden s tim ze to ale mame zkouset tak patek , sobota , nedele po vanocich ze by mohla byt nejvetsi sance a asi se strefil a my take :grinning: , a jeste s tou pohyblivosti spermii u nas ... no fakt asi jezisek nam nadelil :grinning: :sweat_smile:
12. jan 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky prominte že vám sem lezu.mám jen dotaz,16.12. sem měla poslední MS a 30.12. mi byl píchnut pregnyl tuším Pregnyl 500,myslím že se píchá i při IUI.No a měli sme se snažit no a dnes 28.den cyklu sem zkusila testnout a druhá čárka tam do limitu byla akorát slabší.může to být ještě tím pregnylem?co myslíte,stalo se to některé z vás?Nebo že bzy to vyšlo?Děkuji moc za odpoved Hana
12. jan 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - takze sa vam podarilo uplne prirodzene :slight_smile: to je fakt spica!

hana - od Pregnylu to urcite nie je, ten je do tyzdne prec...tam uz asi uraduju tvoje dalsie hormony :wink:
12. jan 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka gratulujem. Super spravicka :wink:
12. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak od zítřka začínám stimulovat na IUI a pokud to půjde jak plánuju a jak minule, tak příští neděli, nejpozději pondělí jdeme na IUI:slight_smile: Ráno jsem zjistila, že mrška dorazila...bez varování, akorát mě celý víkend bolela hlava.... :fearful: :confounded:
13. jan 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal super :slight_smile: to byla poslední tvoje mrcha,proto udělala nečekanou přepadovku :grinning:
hanna - já myslím,že to už pregnylem nebude :grinning: Někdo tady sice psal,že se může držet v těle až 14dní,ale to si myslim,že není moc pravděpodoné a hlavně by ta čárka nebyla skoro vidět,protože by to bylo malinké množství :wink:
13. jan 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky Latu:slight_smile:, ovšem je taková nijaká, ne a ne se pořádně rozjet, ještě zítra raději testnu jen pro pořádek než začnu dlabat ten Clostil....Hanna - to nebude Pregnylem. Já např. už testovala 10 dní po Pregnylu a test byl čistý jako lilie.... :wink:
13. jan 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! som bola dnes na vysetreni a mam zas napravo dve pekne vajka, ale este to dnes nevyvolame, lebo su zatial 15-17mm velke. Insemka bude teda az v piatok o 11h a reinsemka podvecer o 18h. Tak dufam, ze to tento cyklus neprepasieme. Aj doky priznal, ze mi to spravili minule neskoro, uz po ovu, tak ze sa to uz nesmie stat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rosienka, tak to tentokrát dobře dopadne!!!! Já nevím,proč Car,kde chodím já nedělá taky reinsemku,ptala jsem se na to a řekli mi to je zbytečné, stačí jedna IUI.Ivomal, i u Tebe věřím, že se podaří stejně jako u Latunky!! Já ted čekám a můžu Vás tady jen podporovat. Jinak Berusko, broučku, jak se vede TObě a co je nového? A jak bojuje Lusinka? A vidím, že tady jsou nové tvářičky, tak Vás všechny zdravím! :grinning:
13. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky děkuji moc,stejně nejsem v pohodě,protože dnes ta čárka byla stejná jako včera a já sem myslela,že musí sílit.No nezbývá než čekat.Myslíte že mám dělat test denně nebo obden?Víte já sem totiž loni v prosinci měla mimoděložní tak mám strach,aby se to neopakovalo,čárka nesílila tak proto ty obavy :pensive: Ale jinak děkuji moc za odpoved.PaPaHana
13. jan 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A hlavně vám i mě moc přeji to vytoužené miminko,které pro nás bude vyloženě vymodlené :fearful: a já doufám že tento rok určitě bude!! :wink: držím palce
13. jan 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanna většina holek co testovaly nějaké výrazné zesílení čárky viděla až třeba po 3-4 testech,které dělaly denně - takže klidně testuj denně,ať pak můžeš porovnávat :wink: Hlavně že neslábne :wink:
13. jan 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Chanelko u mě nic moc, jsem teď 4DC, zítra začínám brát clostyl a 21.1. jedu na kontrolu foliků. Ve Fertimedu v Olomouci kam chodím taky dělají reinseminaci, ale mi to nedělali, poprvé doktorka řekla, že jo, a pak říkala, že je to zbytečné, teda u mě. Ale prý se to dělá aby byla větší pravděpodobnost.
Já bych tak moc to mimčo chtěla, malému už budou 3 roky a potřebuje sourozence jak sůl, včera jsme se zrovna dívali na video z mého porodu a pak na to jak byl miminko a to mě umocnilo ještě víc, no ale když to nejde tak se nadá nic dělat. Jednou to vyjít musí.
Hanna moc držím palce ať to výjde :wink:
14. jan 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky moje :slight_smile:, ode dneška dlabu clostil. Beruško,mě to dr. předpsal od 2 - 6 dne, ale abych pravdu řekla, vůbec mě to nepřekvapuje, co car, to jiné doby na prášky a metody a vůbec. U nás se reinseminace nedělá a a ni nebyla žádná zmínka, že by mohla být. Ale já se na to příští týden dr. zeptám, až pojedu na utz.
14. jan 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Chan, u mňa nie je nič nové, preto nič nepíšem-nemám čo. dnes som 7DC, mršina je už fuč, lieky žiadne neberiem, kašlem na to, nejaku dobu to nechám na prírode.
tehulkám, gratulujem a snažilkám prajem skore //. :slight_smile:
papa
14. jan 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, chci se zeptat, zda jste měli někdy po IUI bolesti? Já jsem dnes 11.DC byla na kontrole a bylo mi zjištěno po clostilu 5 folikulů a jeden už byl 24mm, tak doktor udělal IUI a potom mě to tak strašně bolelo, že jsem málem ani nedolezla domů, bylo mi na zvracení a myslela jsem že omdlím. V pátek jdu na reinseminaci a pak se prý máme ještě raději milovat. No nevím, jestli budu mít takové bolesti, tak nechci o milování ani slyšet.
Berusko: setkala si se někdy ve Fertimedu, že by ti nezavedli při IUI ten klobouček s tampónem? Vodička i Koutná to dávají, ale šla jsem dnes do Ferťasu v Polance a Dr. Jaroš mi to tam asi nedal. Myslela jsem nejdřív, že mě to bolí ten klobouček, ale pak jsem zjistila, že ho tam asi nemám.
14. jan 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky zdravím všchny moc a moc.Zítra jdu na první konzultaci k doktorce.Tak jsem zvědavá,jak se to rozjede,přijdu ted častěji a budu informovat jak pokračujem.Všem přeji jen to nejlepší,těhulkám zdravíčko,a těm které to ted čeká hodně zdaru a štěstí a pozdější //.hezký večer :wink:
14. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asmeen já mám za sebou teprve jedno IUI a to mi nic nebylo, ale celá ta inseminace byla nějaká divná, žádná stimulace, reinseminace, no prostě nic. Mi to dělala Koutná a ten klobouček jsem měla. Tak ty foliky vypadají slibně.
Chudáčku vůbec ti nezávidím. Tak snad se tentokrát zadaří a ty už nebudeš muset nic podstupovat.Já jdu na kontrolu 21.1. od zítřka začínám brát clostyl.
14. jan 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok