• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@dadenka111 do BA by som rada dosla..som aj minule chcela ze do Ikey...lnez chcela som sama..a sama som este v BA nebola..to by som pobludila...a kruzila tam dookola.. :grinning: :grinning:
29. feb 2012 o 13:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ak je to uplna malickost kvoli ktorej ste sa hadali zahod to rychlo za hlavu. nestoji to za to sa trapit. daj si magne, kavicku, pohodicku, nejaku dobru hudbicku... :wink:
len nechod po iui do sauny prosim ta :sweat_smile: pre istotu. to by som sa bala, ci neuskodi.
a neboj nezablidila by si v ba. do ikea to mas hned druhu odbocku z dialnice uz v meste :grinning:
29. feb 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
vcera si mi dala chrobaka do hlavy, rozmyslam nad tym ferticenom, ale co mam robit ked uz mam schvalene IVF v Gyn Five? má s tym niekto skusenosti? co ak mi zrusia tu ziadost a potom neschvalia ....
29. feb 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ano je to malickost...ale nie dobrem i to niekedy padne...ked je takyto...a este teraz ked som taka citlivka.. :unamused: uz mi aj volal...ze kedy dojdem domov...a povedali sme si prepac.. :grinning:
moja ja by som teda bluudila...ja a blondska predsa... :grinning: ale ved nieco zorganizujeme..inac moj drahy je motorkár..stale, teda raz za dva mesiace chodieva na moto stretka...na chaty atd...a ja mam vteddy jeden week volny...a to ho travim vacsinou sama..kedze tu v TN nemam ziadnu rodinu..tak by sme mohli spravit stretko u mna...mame taky malý bungalovik...ked bude teplejsie..hm??pogrilujeme... :wink: koncom aprila tusim ide drahy...sa dohodneme..by ste dosli babenky... :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. feb 2012 o 13:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa Pocuj skus dat otazku do fora, mozno sa niekto taky najde, kto menil CAR a mal uz aj schvalene IVF. Ale radsej sa pekne pripravuj na toto. Urcite by si zase dalsi mesiac a mozno aj viac stratila.
Kontakt na tu osobku co som ti spominala budem mat az dnes vecer. Potom ti napisem, alebo zavolam :wink:
29. feb 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi Noo fajn napad s tym stretkom, teda tiez by som isla len v tedy ked moj drahy bude prec. Tiez planuje ale az niekedy v lete motovylet do Alp, tak uvidime. Ja nemam vela dovolenky, ale vikendik by sa dal :wink:
29. feb 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
no este neviem ako to bude s tou cystou, písala som Dr., zatial neodpisal, ok, nebudem vymyslat, pojdem na tento cyklus sem....a potom sa uvidi, snad to klapne a nebudem to dalej riesit, ale idem do ferticentu v pondelok na pokec
29. feb 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 nooo ved prírodu tu mame kráásnu..nebyvame priamo v TN..drahy chcel postavit domcek najradsej daleko v lese aby sme mali klud...ale tak boolo by to faaaajn...takez aj ten tvoj je moto zaľúbenec?:grinning: :grinning:
29. feb 2012 o 14:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa jasne chod. za konzultaciu nic nedas. staci len povedat, ze zvazujes prechod k nim a ine veci vyzisti. napis si aj papier aby si sa na nieco nezabudla spytat. na prechod do ineho centra mas narok hocikedy, ale s tym tvojim schvalenym IVF neviem ako sa to da.
29. feb 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa moaj y uz teraz ides na IVF??či idete IUI skusit??? :fearful: inac ja som uzv cera nasla na nete aj ziadosť na IVF...tak neviem...dufam ze nam to druhe IUI vyjde... :pensive: aj ekd neviem neviem..elbo 13 DC budem v stredu...a to folikul mavam 20 mm az cca 14-15 DC...a to uz vychadza week potom... :confounded: tak neviem..ak tam uvidi v stredu pekny folik tak by mohlo byt IUIv piatok...ak to nevyda..tak an to kasleme ..dame si pauzu mesiac...a budeme snazilkovat cely cyklus kazdy druhy den.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: skusime.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. feb 2012 o 14:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky keď niektoré testujete LH ovu testy cca tých 12DPO to preto,aby ste zistili,či máte ešte pregnyl v krvi? či už má zmysel testnúť HCG test??
29. feb 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi no ja som bola prva zlubenec do moto a stale som. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala som dve motorky, ked sme sa spoznali. najskor som ho je len vozila kde-teda ja. dovolila som mu sem tam sa rozjazid. potom som mu vybavila vodicak na motorku az na 30tku. teraz mame 3 motorky. som si posledne roky vychutnavala jazdu akokeby to mala byt moja posledna a stale nie som tehotnaaa! urcite budem jazdit aj ked bude babo, len z bruchom urcite nieeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. feb 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 fakt ty si jeho priviedla k moto? :grinning: :grinning: sranda
29. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 :grinning: no moja tak vy ste taká vášniva moto rodinka??? :sweat_smile: no my sme tiez pobehali kade tade po svete...na moto..ale odkedy sa snazime tak ja na moto nejazdim ...draheho "vyzeniem" aj na week na nejaku transalp akcošku..pretoze príde mi sice cely od blata ale na mesiac mam s nim pokoj...je ako medík.. :grinning: :grinning:
inac sme boli raz cca pred tromi rokmi tu na SK uz nepamatam kde presne...bola to akcoska v maji...spali sme v stanoch...zima jak v ruskom filme...a viem ze tam premietali viacerí svoje moto cesty..a jedna baba tam bola s manzelom na moto a uz bola v piatom mesiaci.. :wink: neviem ci boli v afrike ci kde... :dizzy_face: no na stretku uz mala malinkeho v kočiari .. :dizzy_face: :dizzy_face:
ale ked je vonku teplucko...tak sadnem a ideme sa previezt..to ano... :wink: takze "fičíš" aj na motoride vsak? :grinning:
29. feb 2012 o 14:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 no keď Lucke mne predpovedala tak možno to bude dobré znamenie :wink:
29. feb 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka moja ja si myslim ze pregnyl sa drzi cca 10 -11 dní..takze na 12 DPO by ti uz nemal pregnyl ukazat ale....nieco ineee.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. feb 2012 o 14:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ktorá sa chystá testiiit???haaa???nech sa tu uz konecne spustí poriadný tehu "boom" :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
29. feb 2012 o 14:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi @ivoka mne minuly mesiac tehu test ukazal toto...asi sa neudrzalo alebo neviem :unamused:
foto je asi blbe....z mobilu...
v skutocnosti ich vidno lepsie...11a12DPO
musi sa na to pozerat z urciteho uhlu :grinning:
29. feb 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi mam tu jednu fotku z testovacich jazd v Honde. To bola masinka, sadla mi ako uliata. Honda VFR 1200, 173koni :sunglasses: kraaaasna jazda. My mame tu nasilnejsiu 600vku, boli sme spolu na nej v Slovinskych Alpach :wink:
29. feb 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 jeeeej...jaka cicušaaa.. :grinning: my sme boli s drahym v Rumunsku...vlastne sme presli cele Rumunsko a zakotvili na par dni na Constante...bolo super... :wink: moj drahy ma Hondicku tiez ..650 tku...Transalpíka... :wink:
29. feb 2012 o 14:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 kokso ved tam bola ciarka... :fearful: hmm.tak mozno sa u teba drzi pregnyl dlhsie...mne pichli 10000ku a na 10 DPO som nemala ani tuk... :fearful:
29. feb 2012 o 14:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi bol to ovitrelle (tento mesiac prvy krat 5000 pergnyl)
ale predchadzajuce IUIcka (tiez s ovitrelle) 11den ani dusik ani nic, biela tma
p.s. jo a na tej fotke 11DPO som testovala az vecer po praci
29. feb 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jaaaj..no o takom lieku som ani nepocula este... :confused: mne pichli pregnyl..a to az dve ampulky...som bola prispata dva dni z tej "konskej " dávky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. feb 2012 o 14:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ovitrelle ma taky isty ucinok ako pregnyl....len si ho nemusis davkovat, rovno mi ho priatel doma pichol do bruska...bez chyby
29. feb 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi no práve aj ja si to myslím,ale niekde som čítala,že si to niekto skúšal,ja som dnes našla jeden zabudnutý LH testík,som ho skúsila a je negatívny a som len 6DPO..ak by som si moc primyslela,tak ozaj veľmo duchatý duch,tak myslím,že pregnyl je už fuč.....ale tak ja mám ešte čas testovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. feb 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 hej Janulka ja som aj krv mala raz pozitívnu a prišla mrcha,proste sa neudržalo...toto je mega prípadov,čo na to babenky ani nepríjdu...bohužiaľ ,nemysli na to, :wink:
29. feb 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 hej priviedla a uz som to aj olutovala, ked minuly rok isiel s dvoma kamosmi do Talianskych Alp s tym ze PANSKA jazda. Akoze potrebuju sa chlapci vyvetrat, ale zavidela som strasne. Passo Stelvio http://www.pecrenditions.com/images/PassoStelvio_001.jpg a ine kraaaaasy Alp. :slight_smile:
29. feb 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jaaaaj...tak to mas potom dobre...ja som zvedava ako my dopadneme tento cyklus.. :fearful:
@ivoka j amam doma aj tehu testy aj ovu..háábadeeej.. :grinning: ale kedze chodim na folkusku tak nestestim....teplotka mi potvrdi kedy je ovu...tak...na co... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nie?? :grinning:
29. feb 2012 o 15:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi Transalpa ma kamos. Skusala som ho, ale je pre mna vysoky. Nemala som dobry pocit na nom, ale dobry vyber moto. Mam rada hondicky odjaziva, ale teraz mame Yamahu fazerku, dobra na turistiku, kapotovana so stitom. Ake cesty mali v Rumunsku?
29. feb 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ja si nemeram, ale uz ma se*u tie biele testy :grinning: dam este jedno IUI a pojdem na ten Nativ zrejme asi uz
@ivoka sklamana som bola, lebo prvy krat v zivote duch a aj ten zmizne :unamused: ale je mi lepsie...je vo mne nova nadej ako po kazdom IUI :sweat_smile: raz to proste musi zaruzoviet :wink:
@dadenka111 pekny konicek....my sme s pritelom na bike..tiez radi do prirody, zastanovat, poopekat, prijemne sa unavit na bicykliku...uz nech je jaaaaaaar :slight_smile:
29. feb 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok