• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@dadenka111 no tak to ja nerozlisujem ze kt. moto je dobra.. :grinning: a mas pravdu je vysokaja ked na nej sedim tak nedotiahnem ani na zem.. :grinning: :grinning: :grinning: je to pekný šport... :wink: a hlavne ze je bezpečná..není to ako tie jogurťácke..chodia ako blázni.. :pensive:
uz sa aj vonku oteplivea..som zvedava kedy budu , budete "vyliezať" ako včeličky.. :grinning:
no my sme isli vačšinou podlaGPS...cesty boli neskutočne...rumunsko je krajina zazrakov...v jednej dedine chudobní ludia, hned dalsia dedina mali strieborne strechy...som nechapala...isli sme aj po takych cestach strkových, cez les...pretoze sme chceli vacsinou prespávať v stanoch pri poítoku v prirode...lenze mali sme tam jedneho kt. mam tiez transalpa ale tu varaderku a kokos ten sa tak bál jazdit po lese po blate ze sme mu museli vacsinou vyhoviet...preto sme aj od neho s drahym odisli... :wink: drahy bol mesiac predtym v čiernej hore..v albansku...bol s akamoskmi..tam by som cchela niekedy kuknut.. :wink: tiez zaujimava kraajinka.. :wink:
29. feb 2012 o 15:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka Ja som robila LH test 7DPO tu na tejto strane je obrazok http://www.modrykonik.sk/forum/tema/iui/?page=1264&post=last&collapse=true
chcela som vidiet pregnyl a myslela som, ze ho este mam a teraz co som testovala 12DPO aj LH aj HCG, tak LH test ma taku istu ciaru ako 7DPO mozno aj vyraznejsiu. Neviem co to vsetko znamena. Nerozumiem tomu.
HCG stale nic.
29. feb 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi jeej tak vy ste taky dobrodruhovia. to je krasa. tak ak nebudeme my dve tehu mozme dat niekde aj moto stretko :sunglasses: :grinning: Chlapci by sa rozpravali o cestovani a my o ...
29. feb 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 aky nativ??? :fearful: nic to babulky..idem ja do civilu a domov...pekny zvysok dnika vam prajem...papa moje..
29. feb 2012 o 15:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi ahoooj zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. feb 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. feb 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 ako sa ma moje "dvojce" z 22.2.2012? :wink:
29. feb 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi niekto volal do prace na pevnu linku, ci sa spravne dovolal kominikovi :grinning:
kiez by ten hladany kominar priniesol stasticko (prave zapinam gombik na bluzke co sa cely den otvara :grinning: )
29. feb 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Taky nekterou z Vas boli (celkem dost) bricho, po IUI?je to normalni?
29. feb 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 ahoj, pri prvom iui ma bolelo brucho, tak podobne ako pred kramami,obcas az krce. Dokonca som aj trosku krvacala hned po zakroku. Pri druhom islo vsetko hladko a ani brucho ma nebolieva, iba taky tlak ako nafuknute. Tie bolesti byvaju neziaduce ucinky utrogestanu/duphastonu ak beries.
29. feb 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem teda po zakroku nijak nekrvacela, leky zadny nemam, jen jsem den pred IUI pichla Otrivelle.Tak ze by z toho?
29. feb 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 ten nepoznam, ale bude asi to iste ako u nas pregnyl co sa picha pred iui na vyvolanie ovulacie. V pribalovom letaku je v neziaducich ucinkoch bolest pisana, ale ak je to vyrazna bolest, ze treba kontaktovat lekara. Ako ta to boli? Kukni pribalovy letak tvojho lieku co pisu.
29. feb 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 já tam slabého ducha také vidím :slight_smile:
29. feb 2012 o 18:37  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 jojo, mas pravdu, je to jako Pregnyl.Boli, picha, takova palciva bolest, jsem z toho uplne bez nalady, jdu juknout na ten letak, mockrat ti dekuju, ses hodna. :slight_smile:
29. feb 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 ahoooooj,mám se dobře....ale v práci je toho teď mooooooooc :unamused: ,tak sem stíhám jen nakukovat,ale já se polepším...ale novinky tu sleduji a čekám jen ty dobré...jak se cítíš?
29. feb 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 mně bolelo asi rřetí den po IUI, Pregnyl jsem neměla - nestihli jsme to :slight_smile: Teď berz utroš a pobolívá mě podbřišek, ale ten ty nebereš...tak snad to znamená samé pozitivní zprávy :grinning:
@dadenka111 i ten ovu je ze dneška? Dušíka vidím taky, takže v reálu musí být výraznější, než na fotce :wink: Držím palce!!!
@janulka1980 půjdeš do nativu nebo do minimálky? Jsem moc zvědavá na dojmy a hlavně na výsledky, já půjdu ještě do jednoho IUI a pak hned do IVF, pokud nevyjde IUI...
29. feb 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g Myslis, ze to je dobra znamka, ze mne boli podbrisek? :slight_smile:
29. feb 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g Obidva testy boli robene naraz. Ziadny duch tam rano nebol. ako to tam vidite? ja som z toho jelen. :slight_smile:Teraz som sa pozrela na uschnuty test a ta ciarka tam je, ale neplatneeee podla mna, lebo je napisane v navode neodcitavajte po uplynuti viac ako 10minut
29. feb 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. feb 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 jojo, udělej test zítra znovu a uvidíš :slight_smile: já testnu v neděli, ale asi to nevydržím :slight_smile:)))
29. feb 2012 o 19:31  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 no, chtěla bych tomu věřit :slight_smile:
@dadenka111 no nějaký důvod to musí mít, i když je to po limitu :wink: A nevím, třeba se odráží od toho ovu testu :grinning: Já měla 12 dpo ovu pozitivní a pak těhu negativ, Ty začínáš mít ducha a to je už naděje
29. feb 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rory_g no ja uz sa zajtra bojim testovat. Uvidim ako sa zobudim a aka bude teplota. Podla toho este testnem
29. feb 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no ten výskok dneska je taky moooc hezkej :wink: Ale máš pravdu, rozumnější by bylo testovat až pozítří, ale podle pocitů zítra uvidíš...
29. feb 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočky. Tak po pondelkovom negatívnom výsledku dnes dorazila mrcha, aj som sa jej potešila lebo prišla o 2 dni skôr :slight_smile: Tak 2.IUI vychádza tak 10-11.3. a znova na víkend :wink: Už sa tešííím :dizzy_face:
29. feb 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lena_1 ja sa citim normal, az prilis :grinning:
len mi akurat vcera rano o siestej prislo slabo ked som priatelovi robila ranajky, musela som si sadnut. ale to asi preto,ze ja inak do prace vstavam az o osmej...toto bola pre mna hlboka noc :grinning: napila som sa vody a bolo dobre.
inak, prsia boleli asi jeden den...teraz uz nic :unamused:
kedy chces testit? ja by som straaaaasne chcela vydrzat az do stredy...no neviem neviem
29. feb 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, muzu se pridat? Jsem ted smutna. Mam za sebou jedno neuspesne IUI v lednu. Picham sI menopur. Mela jsem tento mesic 12 injekci a bohuzel nezabral, tento mesic jsem bez ovulace. Nechapu to, jak je to mozne. Stalo se vam to take nekdy? Takze tento mesic ani mala nadeje :(
29. feb 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak to já nepociťuji vůbec nic :-/....cítím se absolutně v poho....tak se uvidí....nooooooo,taky bych chtěla vydržet do středy,ale fakt nevím :grinning:
29. feb 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 babula, prosim, vyhod ma z tabulky, nech ma to este viac nedepta, dakujem :slight_smile:
29. feb 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g co je minimalka? ked sa nedajboze nezadari 5IUI, dam 6 a ked zas ne...idem do dalsieho levla :unamused: :wink:
29. feb 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacaul někdy se to prostě stane...mně zatím nestimulovali, takže osobně se mi to nestalo. No ale nevzdávej se, tulte se prostě doma a co Ty víš...třeba bude ovu o hodně později...nebo se zadaří holt další cyklus :wink:
@janulka1980 minimálka je nativ, akorát s minimální stimulací, třeba clostíkem nebo i injekcema...
29. feb 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok