• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@dadenka111 moaj bude dobreee..zajtra nam hlaasis pozuivtivne spravicky.. :dizzy_face: :dizzy_face: ved kolym babam sa neukazalo ani na 16 DPO.. :dizzy_face: :dizzy_face:
no ja som utrogestan vysadila..pretoze sa odporuca brat ho 10 dní po...a ak nevyjde test tak vysadit..tak mi poradili aj kocky, ktore uz maju X-te IUI za sebou.. :wink: a vidis..teplotka mi pekne zacala klesat...ja som sa aj bala uzuivat ho dlhsie pretoze by sami aj LF predlzila...a ak by tam mimi bolo tak urcite malo vhodne opdmienky aby sa uchytilo pocas tych desiatich dnoch uzivania utroša...ved hniezdenie trva 4-8 dní... :wink: :wink:
@kathy1 @janulka1980 ahojte babulky
@valentina10 mojaaaa...potm nam hlas ihned výsledok...verim ze to bude tehu.. :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2012 o 10:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zase studujem a citam co znamena ked som tam ciarku mala po casovom limite a nasla som toto "Pokud objevíte druhou čárku ( a není to rozpitá testovací barva:slight_smile:), těhotné s největší pravděpodobností jste. A to dokonce i pokud se čárka objeví až po časovém limitu (testy uvádějí např. odečíst výsledek po 5 minutách, poté je neplatný). Navzdory tomuto upozornění valná většina žen s druhou čárkou po časovém limitu těhotná opravdu byla."

:grinning: :grinning: :grinning: davam si falosne nadeje mozno, ale chytam sa aj spamky
1. mar 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@janulka1980 @dadenka111 kocky moje, sledujem BT uz dlhsie a bohuzial je pravda, ze sice cervenu dostavam pri cca 36,40 (meranie v ustach) ... pri progesterove a jeho nahradach som predmin cyklus dostala 36,67..
1. mar 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 koksssoooo..mojaaa tak tehula si jak vyšitaaa.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inac dnes si testila??,to je z dneska???
1. mar 2012 o 10:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slamky
1. mar 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 dadiiiiiiiiiiiiiiiiii paradaaaaaaa!!!!!:slight_smile:))))))))))))))
1. mar 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi nie to je zo vcera, ked som dosla z roboty som si to odfotila, takze ciarka tam dosla neviem po akej dobe po casovom limite. dnes bol test zase uplne biely. nic
1. mar 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
to nie je chytanie sa slamky, ale normalny pozitivny test...., cely cas to tvrdim....
@dadenka111 to je ale pěknej duch, teplotka hore...supéééér :dizzy_face:
Ahojky všechny holky :grinning:
ja neviem baby co ked je to fakt len rozpita ta testovacia farba?
1. mar 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 hoď nám sem ten dnešní testík, my Ti povíme :wink:
1. mar 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g Ahojky
vy ste to chceli, tu je dnesny. je to des toto ako sa tu trapim. teraz lutujem, ze som nepockala iba na krvne testy. :confused:
1. mar 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111
ja tam vidim ducha......no ale je to na nervy....to chapem....este cakat na krv, drzíííím palce !!!!!!!!!!!!!!!!
1. mar 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa dakujeeeeem, nejak to uz prezijem a ideme dalej :slight_smile:
1. mar 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 no z určitýho úhlu tam slabounkýho ducha vidím taky, ale nechcu Ti dělat naděje...uvidíš z krve :wink: No a taky jsem zvědavá, jestli se zase vybarví po limitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každopádně MOC držím pěsti!!!
A co @lucia2431, moc na ní myslím...asi jí předepíšou Utroš :grinning:
1. mar 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak som volala dr. . Kázala mi kúpiť magne B6 a zajtra idem k nej na prehliadku

@dadenka111 držím na zajtra palčeky a myslím na teba :wink:
1. mar 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucia2431 jj magne som ti aj ja naordinovala, to pomoze tym krcom. a ako dnes v noci, vyspala si sa? :wink: veru idem si aj ja slahnut magne B6 lebo som nervozna strasne. dik
1. mar 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 asi 2x v noci som sa zobudila na kŕče a mm my pomáhal ale celkom som sa vyspala lebo Lucka spala celú noc a vstala o ôsmej ráno :wink:
1. mar 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 moja drzkaj sa..ej to asi aj normalne..maternica sa roztahuje...takze je to oka...postupne to prejde...papaj magne...najjlepsie je to sumive s B6 tkou... :wink:
@dadenka111 moja ty sa netresuj hlavne a vydrzkaj do zajtra...no nic ine ti neostava. :wink:
1. mar 2012 o 11:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 Lucka, drz sa... a mozno sa zajtra stretneme :wink: ak ides do CAR :confused:
1. mar 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ďakujem, ja viem, že to nie je nič vážne ale pri dcérke som to nemala tak som sa preľakla :wink:
1. mar 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sebi123 ďakujem :wink: no idem do pavilonu zdravia ale k staškovej , 12.3 idem k Toporcerovej
1. mar 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 ved kto by sa nezlakol...len sa opatrujte.. :dizzy_face:
1. mar 2012 o 11:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 :slight_smile: my ideme na IUI... ale Toporcerova tam este nie je :unamused: cize idem k tej mladej, co si bola aj Ty :slight_smile:
1. mar 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sebi123 nie je tam Toporcerová??? Veď som s ňou volala aj v utorok tam bola :confused:
1. mar 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 v utorok tam bola... vcera uz nie.. a zajtra tiez nebude... :pensive:
1. mar 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sebi123 nechápem prečo stále niekam chodí. Keď som bola v r. 2009 nikde nechodila , stále tam bola. Tak na zajtra držím palčeky aby dobre dopadlo a hlavne sa podarilo :wink: o koľkej tam máš byť?
1. mar 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 to neviem ani ja.. ja ku nej chodim od minuleho roka a zatial bola stale...neviem, ci ma nejake skolenia alebo co :confused: tak rano ide polovicka na 8 mu a ja mam dojst okolo 11 tej... dnes rano som si bola dat pichnut Pregnyl, ale to tiez som si musela niekoho najst, co by mi to pichol lebo dnes rano tam ani sestricky neboli :confounded: aaale verim, ze to nakoniec dotiahneme do uspesneho konca :slight_smile:
1. mar 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sebi123 budem myslieť na teba :wink: Ja idem tiež ku Staškovej tak na 11tu ale tak asi sa tam neuvidíme lebo ja idem na prízemie a ty na prvé poschodie .
1. mar 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sebi123 ináč odkiaľ si presne z KE ak to smiem vedieť???
1. mar 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok