• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janulka1980 ....:slight_smile:)) tak to je parada ,ze to tam je skoro zadarmo... tu to stoji nemalé peniaze a nepreplaca to poistovna,ale ked clovek nieco chce, tak musi nieco preto aj urobit (v nasom pripade aj zaplatit :DD)..to ja som sa pytala iba tak zo zvedavosti ,ze ak by som isla na SK, ci by to bolo ine :slight_smile:
2. mar 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 jesinenky, to je take drahe??? a este notarky 5eur? och, tu overeny podpis za 30korun...och, ale tych 50eur ma dostalo! :confused:
2. mar 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ...Dadka, budes urcite cakat aj nato vsetko ostatne a potom si mozno opat spomenies ,ake to bolo tazke ,pokial clovek dospel k tomu , po com tak tuzil,ale ja si myslim, ze my, kt,.to nemame take jednoduche a neotehotnieme hned, ked po nas niekto hodi trenky, tak si budeme ovela viac vychutnavat cele tehotenstvo a aj mamičkovstvo (alebo budeme vias stresovat , ktovie )...kazdopadne som pozerala, ze ty uz si si aj nejake testy robila a vyzera to dobre a isto to aj dobre dopadne ..a dakujem za info , 50 evri za IUI je super cena, pokial porovnavam s cenami tu ...
2. mar 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaaaaa tak vidim,ze v tomto mam stastie, ze to mame zdarma :pensive:
len ja asi budem musiet do vyssieho levlu, ak sa IUI nedari :unamused:
2. mar 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
problem je ten, ze my vlastne zadnej zdravotni problem nemame, jsme oba zdravi.Ja bych takz testovala nejradsi hned ted, ale asi to vazne nema smysl, nic by se tam asi neukazalo, mozna jedinne neco malo hcg po aplikaci Ovitrelle......taky uz mi to prijde dlouhy, navic jsem si kvuli tomu vzala dovcu, protoze mam dost narocne zamestnani, takze pokud to ted nevyjde, po dalsim pokusu budu muset cupitat do prace :unamused:
2. mar 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaaaa ten prispevek byl pro tebe, jsem tady z toho jeste nejaka popletena :grinning:
2. mar 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaaaaa @dadenka111 jak citavam na inych diskuznych forach tu na konikovi...ze: v auguste som vysadila antikoncepciu, a dalsi cyklus v septembri je uz tehotna...teraz sa mi tehotenstvo zda ako cela veda...planovanie, pokusy, pokus a omyl, skoro dobry vysledok, ale nakoniec nie...dalsi pokus,,,,jeeeeeemine
dievcata, ale aj nam sa to uz raz musi podarit :sunglasses:
p.s. ruuuuuuzova je ruuuuuuzova :wink:
2. mar 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 Ahoj, vazne za to platite?my neplatili nic, ani za podpisy, pred doktorem jsme to podepsali, a bylo hotovo, :slight_smile: a tech 50 eur za co?
2. mar 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 ....tak to si na tom podobne ako ja :slight_smile:v podstate ani u nas neni ziadny problem , muz ma ukazkovy spermiogram a ja mam ,okrem problemov so stitnou zlazou , na ktoru ale beriem lieky ,tiez vsetko celkom v poriadku .. tiez som rozmyslala, ze si vezmem volno v praci , po tom ,ako sa to robilo a tak som si vzala prve dva dni a dnes som uz chcela nastupit ,ale nakoniec som sa tam akosi nedostala, tak som aj dnes doma :slight_smile:,ale nabuduci tyzden uz do prace idem ..
2. mar 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 noo kebyze ideme na matriku overovat bolo by to lacnejsie urcite, ale tam stale nestihame. maju otrasnu otvaraciu dobu. v niektorych CARoch som pocula, ze IUI stoji 80€ aj 100€. to je uz brutaaaaal. Preto dufam, ze to uz konecne vyslo. ani cakat sa mi nechce na dalsie a ani platit veru. v cechach je to super, ze to hradi poistovna. mohli by aj u nas za to zabojovat. vsak porodnost zevraj klesa podla scitania ludu.
2. mar 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 prispevok sa aj da opravit , doplnit :wink:
ked ho napises a odosles, da sa este na par okamihov vratit spat ------> Opravit preklepy
2. mar 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaaaa ja pracuji na ARU jako anestez.sestra, a nechtela jsem to riskovat, malokdy je tam klidna sluzba :wink:
2. mar 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 bodaj by stupla porodnost tu v tejto teme :wink:
2. mar 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 aha, dekuju :slight_smile:
2. mar 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 akurat idem o 20minut s overovacou knihou overit par podpisov do jednej firmy...pridem aj k Tebe? :wink: gratis :wink:
btw.este ze je vonku teplo...inak na mna ide depka...testovanie sa blizi :unamused:
2. mar 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata , idem sa opatrne prešuchtať do kuchyne a trosku sa najest ...."no trosku" ..posledny tydzen by som zjedla aj tesnenie od chladnicky .. mate to aj vy tak ? robia to tie hormony ? ja sa potom zase ozvem a drzte sa zatial..
2. mar 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jaaaaa dobru chut! :wink:
2. mar 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 tych 50ecok no neviem preco tolko. za pripravu matrosu a za vykon :unamused: musime sa s tym zmierit a platit. nic ine nam neostava
2. mar 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jej to je super. skoda, ze si tak daleko. overovala by si nam to tu jedna radost...
inac babenka v Grafoch BT co mala rovnake DPO ako ja mala ducha uz 9DPO. jaaaj to je tak super, aj ja chceeem
kedy skusis testnut prvy krat mojka?
2. mar 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este 3 HODINY
2. mar 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 drzim palce aby vysledok bol pozitivny. ohladom platenia iui co ste pisali ja platim v martine 100e a to je uz pecka.
2. mar 2012 o 11:28  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucy130881 no to hej paalka riadna za par sekundovy vykon ze? ja som rada, ze to u nas zlacnilo na 50

dakujeeem za podporu. uz len 2,5hodky
2. mar 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ci veris ci nie ja to prezivam s tebou :slight_smile: . velmi chcem aby si mala pozit.vysledky ty si taka moja nadej ze sa to podari aj na 2pukus.. my ked ideme na iui tak nas to vyda aj z liekmi aj benzinom cez 250e . neviem preco na nas poistovne kaslu.
2. mar 2012 o 11:40  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 No co mam kamaradky tak nektere v CARech plati za IUI 1750Kc, coz nechapu protoze mam to i ja zadarmo
2. mar 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no, ja by som strasne rada chcela vydrzat do stredy, to budem 14DPO. Ale priatel nebude doma zo soboty na nedelu, takze sa uz vidim jak v nedelu rano curam na pasik :grinning: Ale este si to dobre premyslim, lebo min.mesiac bol ten dusik 11a12DPO a sklamanie velke...................
2. mar 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucy130881 nie je to lacny spas u vas. ako to mate daleko do CARu? Ja to mam 10km, ale nikdy som to neratala celkovo co nas to stoji. lieky tak mozno do 15€. chcela by som aby mi dalsi cyklus dal nieco silnejsie, nech mam aspon 3 folikuly. s tym mojim jednym malickym ma to nebavi.

si zlata moja, chcem byt tvoj predskokan :wink: beres?
2. mar 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 doufej ze jiz priste nebude, mela jsem sen ze rano jsem se vzbudila a ty jsi dala sem foto s testom a krasne silne //.Myslim na Tebe a už jen 2 hodinky.
2. mar 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaaaaa jojo i ja to tak mam, pres den silene, ve stredu mi bylo dopoledne spatne a tak jsem lezela, dostala jsem chut na krupicnou kasi a kdyz jsem ji uvarila tak jsem si vzala 2 lzicky a slo t psum, nejak se mi obratil zaludek, tak zvitezil chleba se sunkou a kyselou okurkou. Ted mi nechutna cokolada. prikladam to Utrogestanu
2. mar 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac hahaaa no ake krasne priznaky a co ked to boli tvoje dve ciarky, ked sa ti o tom sniva. kedy testujes?
2. mar 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ted jsem ostrihala Lauru, to je nase 2kg yorkshirka, aby byla pripravena na cestu, je to takove moje mimino. Je uzasna, beruska nase. Tchyne ma psa, krizence Labradora s jezevcikem, tak se honi a on chudak nemuze Lauru dohnat. Jak ja se holky tesim ze na weekend jedem pryc.
2. mar 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok