• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@dadenka111 ahoj to ma mrzi ze to nevyslo nezufaj budeme bojovat dalsi mesiac a teraz to vyjde. a ohladom liekov pises ze ti ma lekar dovolenku skus ist do lekarne a povedz ze im donesies recept neskor ja to tak robim a vzdy mi ich dali a potom dodatocne som im doniesla recept. alebo chod na pohotovost a popros ich oni ti predpisu.
2. mar 2012 o 16:04  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 Ahoj...mrzii ma ze vam to nevyslo :cry: , my ideme do druheho kola, tiez som nemala lieky tak som zasla do lekarne ze im donesiem recept a nakoniec my clostil predala aj tak, ze ak mi to nevadi, lebo ho poistovna aj tak cely neprepaca a platila som o 1euro viac ako s receptom :wink:
2. mar 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 Ach, jo :frowning2: to není možný, přála jsem Ti to a ten test vypadal nadějně :frowning2:
@janulka1980 no je to divný, včera jsem krvácela cca dopoledne, červená, žádné špinění, odpoledne nic, dnes celý den ani kapka, asi to byl předvoj před vídendovým "masakrem motorovou pilou", přemýšlím, že počůrám test, ale jsem teprve 11.DPO či 2.DC??????
2. mar 2012 o 16:31  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 Dadka je mi ti ľúto ,nebuď smutná na výročie sa to určite podarí,je to váš dátum,tak držím moc a moc pästičky!!! :slight_smile: Viem aké je to trápenie,a viem,že byť tehotná 10 a 7 týždňov,zvyknúť si na ten stav,tešiť sa z neho a potom o to príjsť je omnoho bolestivejšie....ver mi! :astonished: To vaše mimi čaká len na ten správny čas,neboj sa príjde,verím tomu :wink:
2. mar 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 mrzí mě to, že to nevyšlo.. moc jsem ti to přála.
2. mar 2012 o 16:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelkaurso adelka citala som aj kocky, ktore ked sa im uhniezdovalo / bolo to presne takto opisane...... takze nic nie je stratene:slight_smile:)
2. mar 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 no já nevím, už jsem to obrečela,jo a test je negativní, takže to byl zřejmě předvoj MS
2. mar 2012 o 18:04  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 moja mrzi ma to :(((( ku komu chodis v GF? Nemoze to predpisat niekto iny?
2. mar 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelkaurso do slaka fakt? jaaaj este aj na 10 den, tak ako tomalo byt........ ale ved teda pockame na dalsi pokus a uz BUDE USPESNY:slight_smile:)))))))))))))
2. mar 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2012 o 18:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa @janulka1980 @valentina10 @luciannac @zana21 @dadapu @lucia2431 @renca1978 @lucy130881 @yvi83 @adelkaurso @ivoka @maximka33
snad som na niekoho nezabudla. Babyyy strasne vas mam rada. Dakujem za mile slova, ktore mi davaju silu. Asi by som to nezvladla bez vas. velke CMUQ :slight_smile:
2. mar 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
dadenka111 .....tak Ti musim napisat, ze ma to naozaj strasne mrzi a je mi to luto :frowning2: Ja vsak verim, ze Ty (Vy ) sa nebudete vzdavat a pokial ma clovek oporu vo svojom partnerovi a v okoli , tak prekona nakoniec vsetko a bude to fayn .. Urcite sa to raz podari ..
2. mar 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@valentina10 do GF chodim k Harbulakovi. Zatial cakam na mrsku a mam skusat volat ci sa niekto neodhlasi a mozno ma tam este prehodia z toho 22.3. na skorsi termin. Budem dufat, lebo inak tento mesiac ziadne 3.IUI nestihame :frowning2: ALE v pondelok volam mojej novej gynekologicke a idem sa s nou poradit a dat jej aj info a vsetky podklady co mam. Mozno mi predpise aj ten Clostil a skusim len LH pasiky a BT robit ze co bude...
2. mar 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaaaa dakujem. stale verim. bude to mozno este dlha cesta, ale musime dojst do ciela. ja sa tak lahko nevzdam!!! :wink:
2. mar 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 budem bojovat vsetky spolocne a tak to lahsie zvladneme . nikto nevie pochopit ako sa citime a co prezivame. je to tazky boj a vitazsvo bode o to krajsie a budeme najlepsie maminky na svete. :slight_smile:
2. mar 2012 o 18:31  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@adelkaurso adelkaaa ja som to tusila s tou tvojou mrskou je to podozrive.
nasla som toto na tvoje povzbudenie, ze co ak :slight_smile:
"Práve v momente uchytenia sa oplodneného vajíčka v maternici môže dôjsť k slabému krvácaniu a tým k poškvrneniu spodného prádla. Obvykle k nemu dochádza 14 dní od oplodnenia, teda presne v období očakávanej menštruačnej periódy. Toto je spôsobené implantáciou vajíčka a takéto krvácanie môžeš považovať za periódu (tiež sa niekedy nazýva Mittelschmitz). Je skoro vždy slabšie a kratšie ako normálna menštruácia."

Ak sa masaker nerozbehne, tak test si sprav az 3-5 dni po tomto krvacani. Uvidiiiiime :dizzy_face:
2. mar 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucy130881 lucynkaaaaaaaa krasne si to povedala:slight_smile:)))))
2. mar 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 dakujem. zienky tento mesiac asi nebol plodny lebo ako pozeram na tu tabulku tak je to tam rad radom negativne . februar bol cerveny tak v marci sa nam rozsvieti zelena :grinning: uvidite.
2. mar 2012 o 18:41  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lucy130881 hor sa na to do zeleneho marca:slight_smile:
2. mar 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 já o tom vím, že to může být z uhnízdění, jen se už bojím doufat, tak to radši primárně zamítám a čekám MS,včera mi bylo fakt hrozně, no, prostě uvidím :slight_smile:
2. mar 2012 o 18:52  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 zaradme 5 a plny plyn vpred. :grinning:
2. mar 2012 o 18:52  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky, taky doufám, že v březnu propukne pořádné PLODÍCÍ JARO!!!! už by to sakra chtělo!!
2. mar 2012 o 19:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maximka33 mas pravdu a aby sme kazda jedna z nas do vianoc porodili a drzali si pod stromcenkom ten najkrajsi darcek. stihame to tak hor sa do prace. :grinning:
2. mar 2012 o 19:07  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadenka111 moja citam to az teraz..mrzi ma to... :pensive: ale hlavu hore..ideme dalej... :dizzy_face: raz to vyjde.... :wink: ja veriiiimm... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: oddýchni a hlavne odreaguj sa moja... :wink:
2. mar 2012 o 19:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33 :slight_smile:) krasna plodiaca jar:slight_smile:
2. mar 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@annavi dakujem. odreagujem a snad aj velmi rychlo odkramujem :grinning: :grinning: :grinning:
vyriesim maly problemik s liekmi a ide sa na vec!
2. mar 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 moc mě to mrzí,že Ti to nevyšlo :frowning2:,strašně jsem na Tebe myslela.Neboj,něco mi říká,že Tě budu následovat,nějak to cítím,že nám to taky nevyšlo.Pomaloučku se chystám na 4.IUI,ale už bych ho zkusila s injekcemi,co mi nabízeli od 2.dne MS ,takže uvidíme.
2. mar 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 dakujem. ja by som tiez chcela nieco silnejsie na stimuulaciu. moj doktor v centre bude mat dovolenku a nema volny termin na konzultaciu. takze mam obavu co bude z toho cyklu :unamused: mozno iui ani nebude ak si to nejak nezariadim
2. mar 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 já jestli bych šla do těch injekcí,tak to taky nestihnu tento cyklus
2. mar 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 NAPODOBNE!
3. mar 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok