IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
lena_1
3. mar 2012
@janulka1980 teď jsem se zařekla,že vydržím,tak uvidíme,ale každopádně,bych testla nejdřív v úterý 🙂
rory_g
3. mar 2012
Ahoj holky 🙂 Byla jsem bez netu, tak jsem s napětím čekala, jak dopadne @dadenka111 ...mrzí mě to, fakt jsem si myslela, že jsi jasná druhá pozitiv :-| No ale jede se dál, to je jasný, víkend vše napraví!
Všem držím palce, @janulka1980, @lena_1 a jestli ještě někdo testuje (chystá se) 😃 a @sheronka držím palce na UTZ!!!
Už se vám někdy samo od sebe udělaly 2 folikly? Mně vždy jen jeden, dokonce ani po Clostilu...
jaaaaa
3. mar 2012
@janulka1980 ....ved prave to, ja som mala vzdy nejak priznaky , aj ked som uz vlastne pomaly vlozky menila, takze zase to musim vyhodit z hlavy a netesit sa zbytocne,bo clovek si ich bud sam privolava alebo vsugerováva 🙂 zachvilu ide Harry v telke, tak radsej s nim budem carovat a vsetko vyhodim z hlavy 🙂) Inak , my sa snazime asi dva roky, zatial este neprisiel nikto na to , preco to vlastne nejde,lebo vsetko vyzera u oboch ok a vsetky testy sme mali v poriadku .-.. Jani , ani u Vas neni teda nejaky zavazny problem , co si pisala , aspon teda myslim, tak ono sa to isto podari .. ozvem sa uz zase az zajtra a budem na teba mysliet pri testovani 🙂
lena_1
3. mar 2012
@rory_g děkuji..Mě se udělá taky vždy jen jeden,vždycky měl kolem 17,ale teď to byl obr,měl 26 😃
rory_g
3. mar 2012
@lena_1 mně právě taky, už trochu přemýšlím dopředu na IVF, aby na mně působily ty injekce, když Clostil nic, i jsem jeden cyklus brala 2tbl denně po 10 dní, místo 5.dní..
lena_1
3. mar 2012
@rory_g já nevím,proč to některé ženské mají tak složité...😕 a jiné stačí,jen když se chlap na ní pomalu jen podívá a hned je těhotná 🙂
rory_g
3. mar 2012
@lena_1 no to mi povídej... ]-(
ale trochu to odlehčím: viděla jsem kdysi děsně praštěný film Absurdistán, v něm ale bylo, že plodnější jsou "jednodušší" lidi, proto IQ společnosti strmě klesá 😃 Odehrávalo se to v daleké budoucnosti a bylo to...no děsný 😃 😃 😃
lena_1
3. mar 2012
@rory_g 😃 😃 zajímavé....ale mě se nezdá,že bych měla velké IQ,tak kde je kurňa chyba 😃 😃 😃
ivana132
3. mar 2012
@lena_1 Ahoj, zdá sa, že sme an tom úplne rovnako, aj ja som bola na IUI 22, v utorok mám dostať a na stredu som objednana na krv. Tak prajem vela šťastia 🙂 !
lena_1
4. mar 2012
@ivana132 Tobě taky hodně štěstí,u nás na krev neobjednávají,mám si udělat jen test,počkat popřípadě na MS a objednat se na konzultaci,kde mi udělají UTZ a proberem další postup.Ještě ani jednou jsem nebyla na krvi.
janulka1980
4. mar 2012
bre ranko dievcata, tak test biely. snivalo sa mi, ze som bola na native, tak sa to asi splni :-|
prajem peknu nedelu!!! x-)
adelkaurso
4. mar 2012
@janulka1980 ach jo 😞 mrzí mě to, ale MY se nevzdáme, že!!!!!
janulka1980
4. mar 2012
@adelkaurso neeee, na mna asi IUI nie su, dam este jedno-posledne...
adelkaurso
4. mar 2012
@janulka1980 my taky, ještě jedno IUI a pak IVF
janulka1980
4. mar 2012
@adelkaurso ja Nativ...tak super, sme v tom spolu 😉
lena_1
4. mar 2012
dobré ráno holky 🙂 @janulka1980 ještě bych hlavu nevěšela...je to ještě brzy,teprve 11.den....ještě vydrž a testni ve středu 🙂
janulka1980
4. mar 2012
@lena_1 ahojky, ja vim, mam v sebe este malinkou nadeji :-N aj ked stav -> bielo:ruzovo 1:0 ]-( 🙂
testnem az v stredu
rory_g
4. mar 2012
Ahojky, já taky, pokud bude tohle IUI negativní, dám ještě jedno a pak rovnou IVF...v Gennetu Nativ nedělají, tak je to spíš taková volba, pokud to nevyjde 🙂
@lena_1 nooo asi se podceňuješ, ti, kteří mají moře dětí, neumějí většinou ani psát 😃 😃 :-x
lena_1
4. mar 2012
@janulka1980 přesně tak...ve středu na to vlítnu i já....a buď tam něco bude,nebo ne...hold si dáme ještě další pokusík,s tím nic nenadělám...teď jsem optimista,ale ve středu taková hrdinka nebudu,jestli mi to nevyjde 🙂
lena_1
4. mar 2012
Holky,jak je u Vás?U nás to vypadá na deštík 😞 @rory_g ahojky,to je fakt,takže se můžu zařadit,mezi ty trošku chytřejší? 😃 😃 😃
janulka1980
4. mar 2012
@lena_1 akurat zistujem, kolik si mam pripravit na Nativ. kiez by som tie peniaze vyuzila inak 🙂
jojo, este sa nevesiam, drzim do stredy 😉
janulka1980
4. mar 2012
Kalousek na rok 2013: konec porodneho!
holky, rychleeeeeeeeeee // 😃
lena_1
4. mar 2012
@janulka1980 přesně tak,vydržet do středy 😉 s tím Kalouskem jsem to četla včéra,taky jsem si říkala,že si budem muset pospíšit 😃 😃 😃
zana21
4. mar 2012
@dadenka111 Tak já bohužel s tebou v březnu bojovat nebudu 😞 Vůbec nám to nevychází, manžel je v tu dobu pryč. Tak že třetí pokus IUI nebude 😞 Tak až budeš aktualizovat tabulku, tak mě prosím tě z března vymaž.
zana21
4. mar 2012
Teď vás holky budu po 3 měsíce jen číst a držet palečky, ať je brzo každá těhulka 🙂 My si teď dáváme na 3 měsíce pauzu, manžel bude mimo ČR. Na konci března jdeme na konzultaci k IVF, já bych v červnu klidně s IVF začala, ale manžel chce ještě zkusit IUI. Tak že to vidím, že se k vám v červnu a v červenci vrátím mezi snažilky s IUI, pokud mi tedy ještě nějaká zbudete a nebudete všechny v očekávání, co bych vám moc přála. Jak už se tady psalo, jaro se blíží 🙂 Pro nás snad bude pravé ořechové to léto 🙂
@rory_g Prosím tě Vám sama dr. Langerová nabídla, abyste před IVF ještě podstoupili IUI? My jdeme na konci března na konzultaci k IVF, ale manžel by chtěl ještě v červnu a v červenci po svém návratu zkusit ještě IUI, nebude to problém? Nebo máme tu konzultaci k IVF zrušit, já jsem jen chtěla slyšet podrobnosti, abychom mohli s manželem všechny možnosti probrat.
zana21
4. mar 2012
@adelkaurso Tak to je mi líto, to špinění (lehké krvácení) vypadalo nadějně 😞
rory_g
4. mar 2012
@lena_1 přesně, jsme elita národa 😃
@zana21 no my jsme u ní od ledna a aby se nemuselo jen tak čekat na IVF (kvůli všem výsledkům) tak řekla, že zkusíme IUI. A nic nerušte, nám před touhle druhou IUI všechno vysvětlila a dala nám podklady domů, abychom to pročetli a poradili se, jsou tam i ceny, takže je to fajn. No a něco doporučila s ohledem na spermio a vůbec náš stav a cokoli nebude jasný , tak zaškrtnout a ptát se. Taky nám to vychází na konec března, pokud budou výsledky imuna OK 😉
jaaaaa
4. mar 2012
Dobre rano, dievacata ..no ako ? rezne uz vyklepane , testiky porobene, zaludky stiahnute z tolkeho cakania ?? U mna uz ano ..a celu noc som zase nespala, len bila do vankus a ani za svet zaspat a dnes, tak ako aj vcera , slabulinky hnedy vytok a slabe bolenie v podbrusku , tak som veru fest zevadava , co z toho bude .. Je tu niekto , kto mal toto par dni po zakroku ? janulka1980 ...ja som dnes netestovala, nakoniec mi to naozaj prislo velmi zbytocne, tak som si povedala, ze pockam min.do toho 10 DPO 🙂) a neboj , to ze nic neukazalo dnes, nemusi este absolutne nic znamenat a mozno to predsa len vyslo,len to este skratka nezaznamenalo ten hormon 🙂))
adelkaurso
4. mar 2012
@zana21 co se dá dělat 😞 příšto nám to všem vyjde
janulka1980
4. mar 2012
@jaaaaa ahojky, ja viem...no mozno je lepsie cakat horsie a prekvapi..ako naopak...
tiez som spala strasne, snivalo sa mi, ze som bola v nemocnici, dali mi narkozu, aby mohli vysat vajicko..v tej narkoze som sa citila strasne zvlastne....clovek uz fakt blbne 😃 😃 😃