• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@janulka1980 teď jsem se zařekla,že vydržím,tak uvidíme,ale každopádně,bych testla nejdřív v úterý :slight_smile:
3. mar 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: Byla jsem bez netu, tak jsem s napětím čekala, jak dopadne @dadenka111 ...mrzí mě to, fakt jsem si myslela, že jsi jasná druhá pozitiv :unamused: No ale jede se dál, to je jasný, víkend vše napraví!
Všem držím palce, @janulka1980, @lena_1 a jestli ještě někdo testuje (chystá se) :grinning: a @sheronka držím palce na UTZ!!!
Už se vám někdy samo od sebe udělaly 2 folikly? Mně vždy jen jeden, dokonce ani po Clostilu...
3. mar 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 ....ved prave to, ja som mala vzdy nejak priznaky , aj ked som uz vlastne pomaly vlozky menila, takze zase to musim vyhodit z hlavy a netesit sa zbytocne,bo clovek si ich bud sam privolava alebo vsugerováva :slight_smile: zachvilu ide Harry v telke, tak radsej s nim budem carovat a vsetko vyhodim z hlavy :slight_smile:) Inak , my sa snazime asi dva roky, zatial este neprisiel nikto na to , preco to vlastne nejde,lebo vsetko vyzera u oboch ok a vsetky testy sme mali v poriadku .-.. Jani , ani u Vas neni teda nejaky zavazny problem , co si pisala , aspon teda myslim, tak ono sa to isto podari .. ozvem sa uz zase az zajtra a budem na teba mysliet pri testovani :slight_smile:
3. mar 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g děkuji..Mě se udělá taky vždy jen jeden,vždycky měl kolem 17,ale teď to byl obr,měl 26 :grinning:
3. mar 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 mně právě taky, už trochu přemýšlím dopředu na IVF, aby na mně působily ty injekce, když Clostil nic, i jsem jeden cyklus brala 2tbl denně po 10 dní, místo 5.dní..
3. mar 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g já nevím,proč to některé ženské mají tak složité...:-/ a jiné stačí,jen když se chlap na ní pomalu jen podívá a hned je těhotná :slight_smile:
3. mar 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 no to mi povídej... :angry:
ale trochu to odlehčím: viděla jsem kdysi děsně praštěný film Absurdistán, v něm ale bylo, že plodnější jsou "jednodušší" lidi, proto IQ společnosti strmě klesá :grinning: Odehrávalo se to v daleké budoucnosti a bylo to...no děsný :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g :grinning: :grinning: zajímavé....ale mě se nezdá,že bych měla velké IQ,tak kde je kurňa chyba :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 Ahoj, zdá sa, že sme an tom úplne rovnako, aj ja som bola na IUI 22, v utorok mám dostať a na stredu som objednana na krv. Tak prajem vela šťastia :slight_smile: !
3. mar 2012 o 23:31  •  čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana132 Tobě taky hodně štěstí,u nás na krev neobjednávají,mám si udělat jen test,počkat popřípadě na MS a objednat se na konzultaci,kde mi udělají UTZ a proberem další postup.Ještě ani jednou jsem nebyla na krvi.
4. mar 2012 o 05:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko dievcata, tak test biely. snivalo sa mi, ze som bola na native, tak sa to asi splni :unamused:
prajem peknu nedelu!!! :dizzy_face:
4. mar 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ach jo :frowning2: mrzí mě to, ale MY se nevzdáme, že!!!!!
4. mar 2012 o 09:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso neeee, na mna asi IUI nie su, dam este jedno-posledne...
4. mar 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 my taky, ještě jedno IUI a pak IVF
4. mar 2012 o 09:17  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso ja Nativ...tak super, sme v tom spolu :wink:
4. mar 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ráno holky :slight_smile: @janulka1980 ještě bych hlavu nevěšela...je to ještě brzy,teprve 11.den....ještě vydrž a testni ve středu :slight_smile:
4. mar 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 ahojky, ja vim, mam v sebe este malinkou nadeji :sweat_smile: aj ked stav -> bielo:ruzovo 1:0 :angry: :slight_smile:
testnem az v stredu
4. mar 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, já taky, pokud bude tohle IUI negativní, dám ještě jedno a pak rovnou IVF...v Gennetu Nativ nedělají, tak je to spíš taková volba, pokud to nevyjde :slight_smile:
@lena_1 nooo asi se podceňuješ, ti, kteří mají moře dětí, neumějí většinou ani psát :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
4. mar 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 přesně tak...ve středu na to vlítnu i já....a buď tam něco bude,nebo ne...hold si dáme ještě další pokusík,s tím nic nenadělám...teď jsem optimista,ale ve středu taková hrdinka nebudu,jestli mi to nevyjde :slight_smile:
4. mar 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky,jak je u Vás?U nás to vypadá na deštík :frowning2: @rory_g ahojky,to je fakt,takže se můžu zařadit,mezi ty trošku chytřejší? :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 akurat zistujem, kolik si mam pripravit na Nativ. kiez by som tie peniaze vyuzila inak :slight_smile:
jojo, este sa nevesiam, drzim do stredy :wink:
4. mar 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kalousek na rok 2013: konec porodneho!
holky, rychleeeeeeeeeee // :grinning:
4. mar 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 přesně tak,vydržet do středy :wink: s tím Kalouskem jsem to četla včéra,taky jsem si říkala,že si budem muset pospíšit :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Tak já bohužel s tebou v březnu bojovat nebudu :frowning2: Vůbec nám to nevychází, manžel je v tu dobu pryč. Tak že třetí pokus IUI nebude :frowning2: Tak až budeš aktualizovat tabulku, tak mě prosím tě z března vymaž.
4. mar 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teď vás holky budu po 3 měsíce jen číst a držet palečky, ať je brzo každá těhulka :slight_smile: My si teď dáváme na 3 měsíce pauzu, manžel bude mimo ČR. Na konci března jdeme na konzultaci k IVF, já bych v červnu klidně s IVF začala, ale manžel chce ještě zkusit IUI. Tak že to vidím, že se k vám v červnu a v červenci vrátím mezi snažilky s IUI, pokud mi tedy ještě nějaká zbudete a nebudete všechny v očekávání, co bych vám moc přála. Jak už se tady psalo, jaro se blíží :slight_smile: Pro nás snad bude pravé ořechové to léto :slight_smile:
@rory_g Prosím tě Vám sama dr. Langerová nabídla, abyste před IVF ještě podstoupili IUI? My jdeme na konci března na konzultaci k IVF, ale manžel by chtěl ještě v červnu a v červenci po svém návratu zkusit ještě IUI, nebude to problém? Nebo máme tu konzultaci k IVF zrušit, já jsem jen chtěla slyšet podrobnosti, abychom mohli s manželem všechny možnosti probrat.
4. mar 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso Tak to je mi líto, to špinění (lehké krvácení) vypadalo nadějně :frowning2:
4. mar 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 přesně, jsme elita národa :grinning:
@zana21 no my jsme u ní od ledna a aby se nemuselo jen tak čekat na IVF (kvůli všem výsledkům) tak řekla, že zkusíme IUI. A nic nerušte, nám před touhle druhou IUI všechno vysvětlila a dala nám podklady domů, abychom to pročetli a poradili se, jsou tam i ceny, takže je to fajn. No a něco doporučila s ohledem na spermio a vůbec náš stav a cokoli nebude jasný , tak zaškrtnout a ptát se. Taky nám to vychází na konec března, pokud budou výsledky imuna OK :wink:
4. mar 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano, dievacata ..no ako ? rezne uz vyklepane , testiky porobene, zaludky stiahnute z tolkeho cakania ?? U mna uz ano ..a celu noc som zase nespala, len bila do vankus a ani za svet zaspat a dnes, tak ako aj vcera , slabulinky hnedy vytok a slabe bolenie v podbrusku , tak som veru fest zevadava , co z toho bude .. Je tu niekto , kto mal toto par dni po zakroku ? janulka1980 ...ja som dnes netestovala, nakoniec mi to naozaj prislo velmi zbytocne, tak som si povedala, ze pockam min.do toho 10 DPO :slight_smile:) a neboj , to ze nic neukazalo dnes, nemusi este absolutne nic znamenat a mozno to predsa len vyslo,len to este skratka nezaznamenalo ten hormon :slight_smile:))
4. mar 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 co se dá dělat :frowning2: příšto nám to všem vyjde
4. mar 2012 o 12:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaaaa ahojky, ja viem...no mozno je lepsie cakat horsie a prekvapi..ako naopak...
tiez som spala strasne, snivalo sa mi, ze som bola v nemocnici, dali mi narkozu, aby mohli vysat vajicko..v tej narkoze som sa citila strasne zvlastne....clovek uz fakt blbne :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok