• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@zana21 raz uz ciarky boli, to je dobra sprava, uvidis, podari sa vam!!! oddychnuta sa pustis do dalsieho pokusu :wink:
4. mar 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte budúce mamičky :wink: Dnes je tak pekne. Začína jar, tak dúfam verím, že aj my už čoskoro "zakvitneme" :dizzy_face: Ja som dnes nasadila clostill, už aby ubehol týždeň ako voda a piatok mi povedali, že foliky sú pripravené :wink:
4. mar 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rory_g Asi máš pravdu, minimálně si to vyslechneme :slight_smile: No, já vidím, že bychom IVF podnikli na podzim, v létě dáme šanci ještě IUI. Říkala jsem si, že tu 3 měsíční pauzu využiji a objednala jsem si detoxikační kúru :slight_smile:
4. mar 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Děkuji, určitě vás na 3 měsíce neopustím úplně, budu držet palečky a prožívat to s vámi :slight_smile: jsem i docela ráda, moc jsem se psychicky potom zklamání necítila jít do 3 IUI a nakonec se to vyřešilo samo :slight_smile:
4. mar 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mna ten biely test tak vyprovokoval,ze som sa pustila do okien, zaclon, periam deky....vsetko co mi pride pod ruku :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 nechceš dojít na návštěvu? :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 nemozem, som rozobrala byt :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zana21 přesně tak, budeš mít aspoň víc času si to všechno pročíst, promyslet, poptat se na koníkovi na zkušenosti...a detox je super nápad!
4. mar 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,mám problém,začalo to včera popolodní,bolesti brucha,nafúknuté,v noci hlava,zvracanie,hnačky,hrůza,nevládala som chodiť,v noci som to nevydržala,dala si smektu a potom novalgin,trochu som sa prespala a ráno pohotovosť,nedali mi nič,ani nepovedali,či je to migréna,či je to žlčník,ale vraj ak by som bola tehotná,musím ísť do nemocnice na výživu,aby som nedostala nejakú acidózu z vracania,vraj to poškodzuje nerv.sústavu plodu,ak by som teda tehu bola.Nedali mi nič,ale bolí ma celé telo,ruky,nohy,klby,hlava všetko,som ako duch :unamused: nechápem to,nemožem ísť ani do nemocnice,zajtra robím výberové konanie na zamestnancov a lepila som to týždeň,a už to nestíham odvolať.Len neviem,ako budem chodiť a vnímať celý deň.... :frowning2: mám dosť dievčence,myslíte,že je to chrípka???Dnes 10DPO
4. mar 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka Já měla 10 DPO po IUI slaboučkého ducha, zkoušela jsi test? Nějaké chřipky prý řádí, ale takový průběh, to jsem ještě neslyšela :frowning2:
4. mar 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janii ne nemám test,som sa zapovedala,že až na 12 den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já som práve bola presvedčená,že nič,už som bola 2x tehu,ale nedopadlo to...tak som čakala rovnaké príznaky,ale tieto bolesti klbov ,rúk,noh sú príšerné.Ešteže som zvracala len raz v noc,takisto ty hnačky len raz,ale mám dosť....fakt nevládzem ani dýchať :frowning2:
4. mar 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka och, chripku naozaj nezelam, ale ked su to tehu priznaky,...no sila!
4. mar 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Jani ťažko,ja sa takmer neudržím na nohách....to je moc na príznaky :confounded:
4. mar 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka a zajtra fakt musis do prace...strasne, zvladnes??
4. mar 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 keby sa dalo nejdem,ale odpovedalo mi na inzerátx 25ľudí,zajtra s nimi robím pohovor,nemá kto za mňa,ja som sama živnostník,otváram dámske štúdio,fitko,solárko atď...čo tým 25 ľuďom poviem a ešte k tomu v nedeľu poobede,budem posobiť moc zle,ak to zruším.Ak by bolo najhoršie,pošlem tam chlapa s kamarátkou,ale teda moj chlap,neviem neviem,ako to zvládne... :fearful: I tak to bude zle vyzerať,že som neprišla na plánovaný pohovor...
4. mar 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka to je pravda no :unamused: tak drzim palce, oddychuj! dufam,ze sa v noci poriadne vyspis a zajtra zvladnes!!!
a hlavne vela stastia pri otvarani studia, super!!!
4. mar 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ja chodim do heliosu, len su strasne drahy, najdrahsi zo vsetkych, tak som tiez rozmyslala o zmene. Ak by sme museli ist na ivf, je to velmi vela penazi napr. oproti ginfivu :unamused:
4. mar 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka moja uz je Ti lepsie co choroba?
4. mar 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak vcerajsi ultrazvuk nedopadol vobec dobre :frowning2: Tri folikuly, ale len 11,12,13 mm velke. Dalsi utz. v utorok a uvidime co dalej. Takze iui sa odklada, len dufam, ze len o par dni a nie na bud. mesiac :unamused:
4. mar 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bazalna teplota 37,6 a telesna teplota 37,4? :(((heeeelp,nieco sa so mnou deje a nezda sa mi , ze by to bolo ok :((celu nedelu som pretrpela z bolestami hlavy :( ach jaj , najviac sa obavam , ze to bude nejaky zapal ,ach jaj :(zajtra asi radsej fofrujem na kiniku

@ivoka....drz sa a nech to rychlo prejde a nie je to nic vazne ,ale naopak , nieco pozitivne .. ja som dnes tiez na tom velmi biedne :(ale ziadne zvracanie chvalabohu ...
4. mar 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 Som stále mimo normálneho fungovania,zrušila som všetky schodzky na zajtra,isto mám nejakú chrípku...musím mať smolu stále.A neboj aj mne folíky rástli pomalšie naposledy a povedal mi ,že je to OK...Na ktorý deň si mala ten 13mm? ja som taký mala na 10DC
4. mar 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaaaa dík moc aj ja tebe držím palčeky,tiež sa mi zvýšila teplota,myslím,že nejaká sviňa chrípka sa dobýja ku mne... :frowning2:
4. mar 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka Ahoj, tak toto ma ted presne kamaradka, rikala ze horecky, prujem, zvraceni a uplne malatna drzi ji to s prestavkama od ctvrtka
4. mar 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak jsme doma, kdyz jsme prijeli domu tak jsem testla, a nic, no zkusim to zitra rano. Kdyz tak pujdu v pulce tydne na krev. Dnes jsem mluvila s kamaradkou a ona mela HCG v krvi a na testech se ji vubec nic neobjevilo, az od 4 mesice.Tak ted cekat zda nedorazi mrcha :pensive:
4. mar 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac TAk já naštěstí zvraclea a průjem měla jen po jednom raze v noci,ale teda bolí mně stále břicho a neskutečně záda...a ne že dolů,spíš na ledviny to je...hnus velebnosti :wink: snad to bude dobré...¨
Držím palce na krev! :wink: :dizzy_face:
4. mar 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak se co nejdriv uzdrav at jsi fit :wink:
4. mar 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 ..ahoj , no ako sa mas ? Ustali u Teba uz tie boelsti v podbrusku ,alebo to este pretrvava ?

@ivoka .... mozno to bude chripka s malynkymi nozickami a rucickami :slight_smile:),clovek nikd y nevie a u kazdej zeny sa to prejavuje inak ... moc ti budem drzat palce, aby to nebola len ta choroba .. Mne je este stale dost divne , ta hlava mi ide prasknut a teplota neklesa,tak predpokladma, ze to je z brania tych vaginalnych tabletiek obsahujucih progesteron ..to moze byt , ci ?
4. mar 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,ja beriem clostil.už dlhšiu dobu tak isto Utrogestan 3mesiac moja MS bola že špinenie+1den Klasika a koniec,teraz???Dnes mám končit s poslednou tabletkou a špinim už vlastne počas brania 3den je to normálne???Vobec tomu nerozumiem mám ísť do GENNETU ale či so mnou aj niečo budu robit ked je to takéto divné. Snažíme sa už 4rok,prvé nám vyšlo ale genetická vada Ozvite sa mi!!!!Ďakujem
4. mar 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka2601 ..ahoj lucka , ja Ti asi velmi nepomozem ,ale viem,ako to je, ked niekto nevie, co sa deje a caka aspon na nejaku podporu , radu a pomoc ...Lucka, ja beriem Lutinus a tiez uz dva dni špinim, tak predpokladam, ze to je z toho lieku a niektore lieky, najma tieto tazsie ,maju rozne divne ucinky ...Urcite by bolo najlepsie zajtra zavolat na kliniku ,kam chodis a spytat sa a odbornici ti poradia presne , ja s tym zial skusenosti nemam .
4. mar 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaaaa Dakujem:slight_smile:
4. mar 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok