IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
ivoka
4. mar 2012
@jaaaaa No ja sa obávam,že zrovna nie...skúsenosti už má,že aké pocity by som mala mať a po nich teda ani chýru ani slychu...nič ďalšie kolo to istí 😉
lucia2431
5. mar 2012
dobré ránko kočky, ja som tu tak skoro lebo Lucka nejako štrajkuje a už pred siedmou bola hore. Testí dnes nejaká z vás??? Ak áno držím palce. Ja tu budem až poobede keď nie až večer. Poobede teraz chodím spať s Luckou lebo ja by som len spala a spala. Celý deň len zívam :-N Prsníky ma bolia menej a kŕče ustúpili. Nevoľnosť zatiaľ žiadna ale tak to som si do 8tt pri Lucke hovorila , že super a jak som raz začala zvracať tak som zvracala do konca tehu. Dnes mám volať o výsledky krvi, aj moja dr. mi zobrala lebo, že aj ona chce vedieť aká je hodnota HCG tak som zvedavá ako stúplo .
No a musím povedať, že je mi smutno, že zatiaľ som iba ja tehu. Tak si prajem aby už aj niektorej z vás to vyšlo :-|
annavi
5. mar 2012
@lucia2431 @dadenka111 @luciannac @adelkaurso @lena_1 @janulka1980 @ivoka @rory_g @renca1978 @jaaaaa @sebi123 @kathy1 @sheronka @maximka33 @zana21 @lucy130881 @valentina10 @evunia ahojte babulky...aky ste mali week??ja trosku pracovny ale tak dá sa to uz teraz..motkať sa po vonku okolo chalupy ked je tak pekne slniečkovo.. 😉 akurat som tel Dr. tak vo štvrtok na folikullku...som zvedava ci tam bude nejaky folikul a ci vobec IUI stíhame kedze to mozno vyjde az na sobotu.. :-| tak hadam som nenadarmo stimulovala.. :-| uvidime aky aj ten prolaktín bude... |-|
lucy130881
5. mar 2012
@annavi ahoj ja som cez vkend len lenosila 😃 ja idem na folikulku na buduci tyzden v pondelok. a ak folikul dozrie na spravnej strane tak 14,3 iui. a v martine robia iui cez vikend ked to tak vyda . a chcem sa ta opytat aj tebe dozrieva len jeden folikul?
lena_1
5. mar 2012
@annavi dobré ránko.....víkend dobrý....bylo nádherně 🙂 🙂 i teď je u nás krásně......jen ráno byl mrazík....tak jsem musela škrábat autí..... :-| :-|
sebi123
5. mar 2012
@annavi breee ranko 🙂 ja som v piatok len oddychovala po dooost bolestivom zakroku |-| moja lekarke je mimo, tak mi to robila zastupujuca a bolest to bola fakt riadna... 😞 ale uz je dobre... nechceli sme nic extra podnikat, tak len klasika prechadzka po dobrom obede 😃 dnes uz zarezavam v praci 😉
dadenka111
5. mar 2012
@annavi Ahoj a ahojte vsetci. Hlasim sa! Ja som sa paradne zresetovala x-) cez vikend s kamaratmi. Dnes rano ma akurat chytila cervena. Vsetko sa zacina. Myslim, ze som vela zameskala. Idem pomalinky citat co ste tu popisali. 😉 Tabulku robil niekto?
rory_g
5. mar 2012
Ahojky,
@annavi my byli včera na dlouhé procházce, takže jsem jinak nedělala nic a dnes mě čeká uklízení, fuj 😃
lena_1
5. mar 2012
@dadenka111 dobré ránko.....tabulku myslím neudělal nikdo.....🙂
dadenka111
5. mar 2012
@lena_1 no tedaa baby x-) tak idem najst poslednu a updatenem
lena_1
5. mar 2012
@dadenka111 čekaly jsme na Tebe 😃 😃 😃
dadenka111
5. mar 2012
Update
UNOR / FEBRUAR
@lucia2431 2.IUI - 13.2.2012_____21DPO TEST –krv POZITIV, HCG 59, 12.3 na USG
@luciannac 1.IUI - 19.2.2012_____15DPO TEST??
@lena_1 3.IUI - 22.2.2012_______12DPO
@janulka1980 5.IUI - 22.2.2012___12DPO
@ivoka 1.IUI - 23.2.2012_________11DPO
@rory_g 4.IUI - 24.2.2012________10DPO
@renca1978 1.IUI - 27.2.2012_____ 7DPO
@jaaaaa 1.IUI - 28.2.2012_________6DPO

BREZEN / MAREC
@sebi123 1.IUI - 2.3.2012_________3DPO
@kathy1 1.IUI - (7-8.3.2012)?
@annavi 2. IUI - (9.3.2012)?
@sheronka 2.IUI - (10-11.3.2012)?
@maximka33 1.IUI - (?.3.2012)?
@lucy130881 2.IUI - (?.3.2012)?
@valentina10 2.IUI - (?.3.2012)?
@evunia 3.IUI - (?.3.2012)?
@adelkaurso 2.IUI - (?.3.2012)?
@dadenka111 3.IUI - ? červená
rory_g
5. mar 2012
@dadenka111 to je ale krásná tabulka 😃 Ty jsi táák šikovná 😃 😉
dadenka111
5. mar 2012
@rory_g 😎
ivoka
5. mar 2012
@annavi Ahoj no ja desný,viď predchádzajúcu stranu,zaujímavé,ale za jeden deň som vyliečená,nič mi nie je 😉 Porušila som všetky stretnutia až mi je z toho trapne a hambím sa,ale včera som nevstala na nohy,. ]-( Tak dnes hor sa do práce,...
annavi
5. mar 2012
@lucy130881 no ja som mala minule tri foliky..jeden vlavo 20 mm a dva vpravo 16 mm 😉
@lena_1 no to aj u nas bolo rano -8,5 a v TN uz len -3 😉 ale zda sa ze dnes tu bude kraasne...jaaj ja milujem ked je takto slnieckoko, hned ma clovek lepsiu naladu.. 😉
@sebi123 po akom zakroku moja??? =-)
@dadenka111 jeej tak to je supis ze si resetla..je zbytocne sa takto stresovat..ale tak nieje to zase take lahkeee..byt len tak v pohodke..nie???som zvedava v akom strese budem ja v piatok... :-p
@rory_g ja som si moja v sobotu "odkrutila" svoje...a to este ani nehovorim ze mi okná treba poumývat..uz cez nich nieje nic vidiet.. :-N
@ivoka moja co sa stalo??? 😕
sebi123
5. mar 2012
@annavi po IUI som myslela....
rory_g
5. mar 2012
@annavi o oknech mi ani nemluv :-N ale asi zatahnu žaluzie a bude 😃
ivoka
5. mar 2012
@annavi ja ti neviem,včera to vyzeralo,že umieram na chrípku prinajmenšom,všetko,čo k tomu patrí som mala,nevedela som,či na WC sadnúť,či sa doň ohnúť,klby bolesti,hlava,žalúdok, letela som na pohotovosť,trvalo to cca 24hod a dnes sa už dá,i keď žalúdok na vode....Tehotenské príznaky toto určite nie sú 😞 :-|
ivoka
5. mar 2012
@annavi a zajtra,príp.v stredu sa testnem a vo štvrtok na krv....i keď si myslím,že to nemá zmyseľ
dadenka111
5. mar 2012
@ivoka no tak super, ze si sa z toho tak rychlo dostala. bola to len chvilkova viroza. ja som prechladla dned v den iui a drzalo ma to 2tyzdne. hrdlo,sopel,kasel. mozno aj preto sa nam do nepodarilo. duuuufam, ze nabuduce budem fit.
annavi
5. mar 2012
@sebi123 jaaaj...mojaaa...mna to tiez bolelo po prvykrat...dufam ze nam to vyjde v piatok a uz to nebude boliet... 😉 uz aspon viem co ma caka...a moznoze nam povie ze sa mame snazit v piatok popoludni v noci a v sobotu rano..lebo ked mi vo stvrtok pichne rano pregnyl tak neviem ci hned na druhy den bude IUI..ale tak popoludni by mohlo byt nie?okolo 16tej.. 😉 uvidime... 😉
@ivoka fuuu moja..a nieje to zacinajuca črevna chrípka??ja som taketo nieco zazila ...a pomohli mi lieky take proti crevnej viróze... 😉 a slepacia polievka od švagrovej.. 😉
@rory_g no my máme zatiahnute rolety ale musim ich vytiahnut sem tam...a za oknom čierno-čierna tma.. 😃 😃
annavi
5. mar 2012
@dadenka111 moja a kedy IUI planujete??uz papas clostil?
kajkusa
5. mar 2012
@dadenka111
pekne ranko zelam, bola som na utz kvoli tej cyste - tak uz ju nemam a mam jeden dominantny folikul, ak by sa nam to podarilo, nemusela by som ist na IVF......tak mam zajtra este poslednu sancu, lebo potom idem na sluzobku 7,8,9........
dadenka111
5. mar 2012
@kajkusa Ahoj, krasne ranko. Ja som to vedela, ze cysta odide. 😉 Super. Kam cestujes teraz?
annavi
5. mar 2012
@kajkusa supís moja.... 😉
dadenka111
5. mar 2012
@annavi mam problem, ze nemam doma clostil, ani recept. dnes alebo zajtra musim doriesit. moj doktor v centre nema volny termin az 22.3. ma napisali do poradia. este medzitym ide aj na dovolenku. mne podla minuleho iui a ovulky vychadza dalsie na 21.3. neviem co mam robit ak chcem ist na dalsie iui. mam proste na drzovku prist na meranie a krv resp. sa nahlasit na to 3tie? mne je jedno kto mi to spravi. recept mi da aj moja doktorka.
annavi
5. mar 2012
@dadenka111 moja ty si normalne bezkaj pre receptik..aby si mohla papat clostil...ved beries ako ja nie ?3-7 DC...no a pootom doriesis aj IUI hned..sa objednas na 13 DC na folikusku a povies rovno ze si akurat dostimulovala clostilom.. 😉 a si myslim ze ta neodbijú... 😉
dadenka111
5. mar 2012
brali ste niektora aj silnejsie davky ako 2x1 tb clostilu a stimulovali ste na viac folikulov? ja chcem viaaaaac co mam papat?
dadenka111
5. mar 2012
@annavi aj ja si myslim. vsak si to zaplatim, tak by im to malo byt jedno ze. zatial sme o IVF vobec nehovorili, takze iui pokracujeme. 😉
clostil som brala 5-9den