• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
tak Vám teda reknu ze jsem dnes cely den nevylezla z postele, rano mi manzel uvaril dzban caje s medem a tak ho piji cely den a Laura me hreje na hrudi tak doufam ze ten kasel odejde, a nechytne to. Manzel jel nakoupit a uz se na nej moooc tesim. Holky jeste ze ty nase drahe polovicky mame. Muj je uplne bajecny!!!!!!
5. mar 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciannac pocuuvajte a nenakazila nas @lucia2431 nejakymi inymi bacilmi :grinning: ? preco sme take nachcipane vsetky postupne... to je divnee
5. mar 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 už by se to mělo změnit, tento měsíc je fakt divnej, takhle brzy dostávat MS...7DPO, 10DPO...to je fakt mazec :unamused:
5. mar 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dokedy sa musí utroš brať po IUI?? musím ho až do krv.testov? mám pocit,že zrovna ten mi nerobí moc dobre... :wink:
5. mar 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to budu taky asi resit do kdy ho budu brat po zitrejsich krevnich testech, me dr. rikal dobrat, ale to se mi moc nechce. Mrcha zatim nic, a porad me bolej prsa.
5. mar 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 tak jaky je HCG?
5. mar 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 tu si moja. co sa to s nami deje povedz? ja uz druhy tyzden kaslem. ako sa mas? dnes si bola na kontrole?
5. mar 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ja mam vzdy vysadit utros az ked mi oznamia negativ z krvi. ak by bol pozitiv tak ho mam brat az do 12tt.
ako ho beries? zapijas, alebo zavadzas tam dole. lebo ak zapijas je to zataz aj na traviace ustrojenstvo. moze ti byt z toho zle.
5. mar 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 nezapíjam zavádzam,ale posledné dni mám pálenie a je to nepríjemné,myslím,že z toho utrošu,nemože sa mi asi spustiť mrcha a robí mi to asik problém... :unamused:
5. mar 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 čo tie smutné smailíky,dúfam,že je všetko v poriadku!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. mar 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka u nás v caru máme 14DPO udělat test a pokud je negativ, vysadit utroš a čekat na mrchu...
5. mar 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g no ja mám tiež na 14 DPO ísť na krv,a dovtedy ma asi spálí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka koukni na příbalový leták, pálit by to rozhodně nemělo...radši ho vysaď...nebo zkus polykat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac no nepovedala mi a vo štvrtok ráno mám ísť na sono tak neviem neviem ale dr. sa smiala. Mám podozrenie , že dvojičky :sweat_smile:
@dadenka111 neviem čo sa to s vami deje :frowning2:
@ivoka preto smutné, že moje bacilky nepomáhajú :unamused:
5. mar 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucia2431 To by bola dvojnasobna radost. Jeej dvojicky. Ako ta to napadlo? Kedy sa smiala?
Nechcela som ta rozosmutnit, ja verim, ze niekoho uz nakazis. Este si mala nizke hcg ked si na nas plula :wink:
5. mar 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dnes ste toho veľa popísali a pri Lucke nestíham dočítať. Vidím , že sme sa tu rozrástli tak vítam nové kočky a držím palčeky :wink:
No ako teraz čo vám napíšem. Dnes som ostala taká v šoku :angry: Volám dr. o výsledky z krvi. Zdvihla samozrejme sestrička. Predstavila som sa jej a povedala, že volám ohľadom krvných výsledkov a ona, že áno ja viem, ste tehotná HCG máte vysoké. Ja , že dobre super a opýtala som sa či už sa mám k nej objednať lebo ešte chodím do CARU alebo ako. Sestrička mi na to BáBäTKO SI CHCETE NECHAT ALEBO ZOBRAT? Normálne som ostala v šoku a bola som ticho. Strašne sa ma to dotklo a až mi slzy vyšli , že som bojovala a čo všetko pretrpela aby som mala bábätko a ona sa ma toto opýta. Dala som si zavolať dr. k tel. a s ňou som sa porozprávala tak sa aj ospravedlnila za sestričku, že ona ma nepozná je tam nová.
Riadne ma to zobralo
5. mar 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no to by bola radosť :sweat_smile: Dr. mi povedala, že mám veeeľmi vysoké HCG a preto mám prísť skôr na sono, že sa chce na mňa pozrieť a mala som dva foliky takže .... :sweat_smile:
5. mar 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby tak PFUJ PFUJ PFUUUUUJJJJJJ na vás všetky , bodaj by ste sa nakazili tehu bacilkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucia2431 Zase si sa nespytala na ciiiislo! Mohla som to pozriet v tabulke ci spadas do dvojiciek. Co teraz napisem do tabulky, ze vysoke? :grinning:
No a ta sestricka, sila. To asi nebol vtip, ale ako ju to napadlo ked jej este spomenies centum pre asistovanu reprodukciu :astonished:
5. mar 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Lucinkaaaaaaaa dvojicky su nadhera:slight_smile:)) veeelmi drzim palce aj dvojmo
5. mar 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no nepýtala som sa preto lebo hneď na mňa vyšla s tou otázkou a ja som ostala v šoku, ešte stále som z toho taká nijaká. Podľa mňa vôbec by sa niečo také nemala pýtať to tel. a nie ona ale dr. už keď . Akože sila no
5. mar 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 no uvidíme či budú dvojičky vo štvrtok vás budem informovať ako dopadlo sono :wink:
5. mar 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 hahaaaaa super ,gratulujem ak to budú dvojičky,dvojnádobná radosť. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Luci a tebe merali folíky i tesne pred zákrokom,alebo dva dni pred?? a pre zaujímavosť aké si mala veĺké? dík :wink:
5. mar 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 No sestricka je trochu vic mimo, to nechapu, podle me je to vec kdyz uz tak dr. a ne jeji, tak na krev zitra nejdu protoze dr je na dovolene a moje gyn zitra operuje.tak nevim. tak budu cekat na mrchu, rano udelam test.
5. mar 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi Ahojky, já jsem sobotu byla celý den venku a v neděli jsme si s manželem užívali jeden druhého a vybírali věci do nového "hnízdečka" - stěhujeme se, tak doufám, že až se zaměstnám stěhováním, tak nebudu tolik myslet na těhotenství, že z toho otěhotním :slight_smile:)) Weekend byl báječný, proto nesnáším pondělí, v práci standardní chaos
5. mar 2012 o 18:34  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 no co tu citam, nestastna po IUI a pri dalsom dvojnasobne stastna?! :grinning: :grinning: :grinning:
no zelam vela stasticka a tesim na vysledok !!!
posielam dvoch smailikov, kazdemu foliku jeden :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ivoka jejda, ať jsi brzo zdravá, ale těch střevních a žaludečních viróz je teď moc, lítá to všude
5. mar 2012 o 18:37  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vôbec neviem koľko mali tie foliky len mi povedala, že veľkosť majú skvelú a o dva dni som šla na iui. Neviem sa dočkať štvrtka :sweat_smile:
5. mar 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renca1978 to mě mrzí, ale taky jsem to dostala nějak brzo, tak to beru zase jakože není zdržovačka a jdem hned na další pokus :slight_smile:
5. mar 2012 o 18:45  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok