• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@ivoka to neni možné :frowning2: my jsme tu nějaké zakleté :frowning2: a´t už se to zlepší
5. mar 2012 o 18:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka taky mě při zavádění strašně pálila ... pipka :slight_smile:, tak jsem ho začala polykat a je to OK, jinak jakmile se mi rozjela MS, tak jsem měla nařízeno vysadit, ono to pak zase blokuje ovulaci
5. mar 2012 o 18:51  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 jéééé, dvojčatááááá :slight_smile:
5. mar 2012 o 18:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renca1978 ahoj ,tiez ma velmi mrzi, ze si to uz dnes dostala , i ked tiez sa mi to zda velmi divne a skor by som sa priklanala k tomu, ze sa len uhniezduje vajicko .. moc budem drzat palce,aby zajtra uz ani kvapocka a na teste o par dni palicka :slight_smile:) drz sa ... ja idem zajtra na kliniku , lebo ja mam tiez stale tie bolesti v podbrusku ,vysoke telesne ,aj bazalne teploty a bolesti hlavy ,tak uplne normalne to nie, tak zajtra mam termin
5. mar 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso dekuju, ale jsem z toho nejaka spatna......vubec jsem nic takovyho necekala, nereknu, kdyby MS dorazila v terminu, ale je to o tejden driv.....ach jo :frowning2:
5. mar 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 supéééér, dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: MOC Ti to štěstíčko přeju a trošku závidím :slight_smile:
5. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 Reni a kam že to chodíš do CARu?
5. mar 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do Gestu, a a bych pravdu rekla, jejich pristup se mi vubec nelibi, asi prejdu jinam, jsme z toho i s pritelem dost otraveni, hlavne kdyz jsem tam dnes volala, celej hovor netrval ani minutu, pry mam prijit za 11 dni na ultrazvuk....to je z jejich strany cely
5. mar 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 chápu, mě bylo taky nanic, ale pak jsem si řekla, lepší to dostat dřív (když už je vlastně rozhodnuto) a moct tak brzo na další pokus, držím palce!!!
5. mar 2012 o 19:07  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso byl to nas 1 pokus, vim, ze jsou tady holciny,. co maj toho za sebou mnohem vic, ale uplne mne to srazilo na kolena, tak moc jsem tomu verila.....
5. mar 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 náš to byl také první a tím, že nám vzorstla naděje, tak potom i to zklamání bylo strašné, ale neboj, zítra bude líp, vím to, prošla jsem tím před pár dny
5. mar 2012 o 19:12  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vim, porad si rikam, proc tomu tak je.....jeste mi ke vsemu dnes volala jedna znama, je je ve 2 mesici, nechtene, a chce to dat pryc.....tak proc je to tak nespravedlive?
5. mar 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky @adelkaurso @renca1978
baby, tiez som bola pri 1IUI strasne sklamana, ze som nestihla ani testit a uz tu bola mrcha, mrcha jedna
ale verte, blizi sa dalsi pokus...dalsia nadej...netreba sa vzdavat aj ked sklamanie je velke...ja som bola strasne sklamana 4 krat a zrejme budem aj piaty krat.....
uz teraz sa tesim na dalsi krok vpred v podobe toho nativu...
usmejte saaaa, dievcataaaaa :wink: :wink: :wink:
5. mar 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janulka1980 Jani a nevis jak je mozny ze prisla driv?vubec jsem nevedela, ze je tady ta moznost,kdyz uz, tak sem myslela, ze jestli dorazi, tak to bude v terminu
5. mar 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 taky je to kolem mě samá těhule, je to těžký, ale jak říká můj gynekolog v CAR: " TO DÁME" :slight_smile:

@janulka1980 děkuju, proč myslíš, že budeš zklamaná? nevzdávej to !
5. mar 2012 o 19:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso a kam chodis?to je fajn pristup :slight_smile:
5. mar 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 @adelkaurso holky a zvlášť Renčo, je divný mít tak krátkou LF, asi bych z Gestu taky odešla, nebo zkus ještě zavolat svojí gyndr...protože i kdyby se IUI povedla, tak ani nemá čas se vyvíjet, uchytit...měli by podle mě udělat nějaký testy, třeba krev, hormony, nevím...ale LF 7 dní? :confused:
5. mar 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso preto, lebo mam taky vnutorny pocit, ze to nevyslo, urcite chapes...
@renca1978 reni, neviem...mozno tie poblaznene hormony a mozno len "bocian hniezdi" uvidis zajtra, ci to bude pokracovat ...
5. mar 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 chodím do ISCARE v Praze a ošetřující je prim. Hulvert, on je strašně pozitivní, s ním stačí mluvit po telefonu a hned pošle energii a dodá kuráž na další pokus. Kam chodíš Ty?
@rory_g u mě to bylo 13.DPO, 10.DPO lehké špinění a 13.DPO začala MS naplno, to není zas tak krátce
@janulka1980 jojo, taky jsem ho měla a byl bohužel správný, tak doufám, že se mýlíš!!!!
5. mar 2012 o 19:38  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g ale mne hormonalni profil nabrali, a pry je vse ok, nerozumim tomu :frowning2:
5. mar 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso chodila k nemu kamoska, pry je dobrej, asi tam taky pujdeme, uz jsme se s pritelem o tom taky bavili
5. mar 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 jedno dievca ma pozitivne testy a napriek tomu spini s krvi.....
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/safira.b/album/tak-nevim/8977712/
safira.b (autorka alba) V sobotu jsem krvácela, tak jsem testovala až v pondělí jestli tam bude čárečka silnější a je skoro stejně silná jako testovací
5. mar 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 aha, kez by to byl i muj pripad, no nic, zivot jde dal.....
5. mar 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ty si pesimisticka a hned na to optimisticka. beries to tak statocne. ja som z tohto druheho neuspesneho pokusu nestastna viac ako z prveho, ale padlo mi teraz menej slz.

na zajtra mi baby drzte palce nech mi predpisu clostil lebo ma picne. idem do caru osobne, tak ma hadam neodbiju. nejak sa ten moj cyklus blbo zacina. som dost nervozna z toho.
5. mar 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babýýýý ja ešte neviem na isto či budú dvojčatká :wink: ale ďakujem za priania
5. mar 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 a predstav si,ze po kazdom nevydarenom pokuse som si ani frtana nemohla dat!!!! :grinning: :grinning:
(nepytaj sa preco, ale je to blba stavka, kde som sa stavila,ze bez alkoholu budem dva roky!!!!!!!!!!!!! tento rok, v prvy jarni den, zda sa, stavku vyhraaaaam :grinning: :grinning: :grinning: )
5. mar 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adelkaurso já si pamatovala těch 10 dní, máš pravdu, 13 je už fajn...no, jak se to vezme co :sweat_smile:
5. mar 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 a kam chodíte teď?
5. mar 2012 o 19:56  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g přesně tak, ale zase si říkám, stejně už bylo rozhodnuto, tak ať mám radši cyklus 26 než 34, alespoň dřív nastane další pokus, teda doufám, že teď už poslední
5. mar 2012 o 19:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok