• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Dievcence dobru noc. Ja mam o 6 hodin viac, takze cas ist do postele. pa zajtra.
30. júl 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,tak co jak se máte a co děláte?Odpočíváte nebo něco provádíte?
30. júl 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak Vás zdravím a přeji pěkný den. :slight_smile:
31. júl 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,já som stále neštastná ztoho výtoku,mám taký pocit,že by to nemělo být po tom IUI,tak nevím.
31. júl 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,dneska asi všichni moc pracujete,že jste se tady nikdo neukázal?Jak se mate jinak? :slight_smile:
31. júl 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosek ahoj já mám nějakou depku :pensive: já myslím že ten výtok neznačí nic špatného :wink:
31. júl 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík Katuška,jakto stalo se něco nebo jentak rozmýšláš co?No snad to nic neznamená,kukala som sa na net a četla jsem že to není nic špatného tak snad ne.No uvidíme co a jak,nejraději bych si už udělal nějaké testy abych věděla jestli jsem tehotná nebo ne,ale ještě je brzo,tak musím vydržet.
31. júl 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak za 15 minut jedu na ultrazvuk do nemocnice bolí mě břicho už dva měsíce a snad s tím doktor začne něco dělat :sweat_smile: vydrž ono to uteče :wink:
31. júl 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hlavně,aby ti to dobře dopadlo ju,potom dej vědět jak ti to dopadlo teda,držím palečky.A snad to uteče brzo :frowning2:
31. júl 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak jak se vede všem co?Nikdo ste sa tady dlouho neukázal?Jinak Vám přeji pěkný den a Katuška jak si dopadla natom UZV?
1. aug 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosek zle :frowning2: musím na operaci :frowning2:
1. aug 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jakto,co se stalo etdy a kdy budeš muset jít? :frowning2:
1. aug 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já ti napíšu do IP :zipper_mouth:
1. aug 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence. Ako sa mate? Adrosek, este mas ten vytok? Ja ho mam stale.
Katuska to ma mrzi ze si takto pochodila u lekara, snad ti to ale vsetko dobre dopadne. Drzim palce a myslim na teba. Ako ti je? Este mas bolesti?
1. aug 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lolo,
včera jsem byla v nemocnici,dělal mi ten ultrazvuk asi půl hodiny,vytisknul si pět fotek a mně bylo jasné že to není v pohodě,tentokrát je tam cysta velká,naplněná tekutinou a zvětšuje se. Odtud ta bolest břicha kterou mám tři měsíce a až teď jsem si vynutila ultrazvuk,a to si ještě troufal mi říct,je to to co jsem si myslel(ještě ve středu mi tvrdil že si to moc vsugerovávám a nic to není).Za 14 dní jedu do caru a čeká mě operace,pokud to tam svolí.Ale hrozí mi že mi vemou celý vaječník.
1. aug 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
můžu se zeptat kolikátý den po IUI jste testovali. Případne kdy test vyleze pozitivní. Myslíte když mám krátky cyklus cca22 dní, tak 12 den bych mohla na testíku něco vidět????
1. aug 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jaj, to ma mrzi Katuska. Neboj sa, urcite ti operacia dopadne dobre, uvidis. Uz aby si to mala za sebou. Hlavne sa neboj, to ti nepomoze. Cystu ti vyberu a budes sa moct zase snazilkovat . :slight_smile: Bude to dobre. Hlavne aby si sa dostala na operaciu cim skor, aby ti cysta este viac nenarastla.
1. aug 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yanny, ja mam testovat po dvoch tyzdnoch od IUI, co bude zajtra. Myslim ze normalne lekar odporuca 2 tyzdne. Ale 12 dni by tiez uz mohlo byt v poriadku. Ved skus, potom si urob dalsi o par dni.
1. aug 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj Darli, tak uz som spät, tak ako, mas pre mna dobre spravy?Nech ta mozem pochvalit?Ja uz stimulujem ako diva a v pondelok 11DC idem na krv a ultrazvuk...ty kao, vidim, ze si sa tu tyzden nezjavila, tak sa snad ozves :grinning:
1. aug 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Katuš,to mě moc mrzí! :frowning2: Snad to dopadne dobře a vaječník ti nevezmou!!!!!
Jinak nejlepší je se testovat 14 po IUI :wink:
1. aug 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík lola,ten výtok mám stále tak nevím tedy co si od toho myslet,snad to nic nebude.A ty jej taky máš stále?
Jinak Katuska tak to me taky mrzí,ale snad to dobře dopadne nebo určitě uvidíš a budete opět se snažit a vše bude ok.
Jinak holky nemáte ted už někdo v brzké době dělat tetsíky?
1. aug 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Androusek ahoj, neboj, aj ja som mala dost silny vytok po IUI, mam normalne stale, ale po utrogestane sa to zo mna valilo, vratane tych tabletiek, tak myslim ze je to ok.Kedy sa testujes?Ja teraz len stimulujem na druhu IUI, ale pri prvej som sa testovala uz na 9DC a potom zase a zase a na 14DC som bola negativna aj oficialne, ale vedela som to uz vopred, citila som ze mrcha ide milovymi skokmi :grinning:
1. aug 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík janula,já se mám testovat příští pátek,dneska je to týden co jsem po prvním IUI,já si též myslím že to nevyšlo,ale počkám do příštího týdne,nechce se mi nějak věřit,že by to mohlo vyjít na poprvé,ale kdyby ano tak budu nadšená.No uvidím jak to dopadne,ted se testovat je ještě brzo.
1. aug 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak naozaj drzim palceky, nikdy nevies, su pripary ze to vyslo aj na 1x, tak preco nie tebe? :wink: A ak nie, na kolko IUI chcete ist?Na test je skoro, som zvedava ci vydrzis do piatku :grinning:
1. aug 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka,to budu muset vydržet,no nevím ale pokusím se to vydržet :frowning2: No a snad to vyjde,jinak to chceme to IUI zkusit jen dvakrát a pak se dát do IVF,už nechcem déle čekat.Tak uvidíme jak to dopadne.
1. aug 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tobě taky přejem moc,aby to vyšlo,vy to chcete kolikrát zkoušet?
1. aug 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja planujem zatial 3x a potom uvidim, co mi srdce zaveli, ci to nie je strata casu, zalezi aj od manzelika, aky poda na 2 pokus vykon, ak sa to bude horsit, tak sa asi vrhnem na IVF po 3tom pokuse, nechcem sa zdrzovat, ak ho to stresuje, myslim, ze IVF mu to ulahci, len ja si to viac zliznem :grinning: Chcem uz babo, tak ako vsetky, aj vek nas uz tlaci, a citim sa na to uz davno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně,záleží jak se rozhodnete oba dva,tak at vyjde tady tohle už,to by bolo fajně!!Budu držet pěstičky.
já už chcem mimi taky moc,tak chcem proto jen dvě IUI a pak na IVF hned,je to sice větší zátěž a všechno kolem,ale co by jsme proto neudělali.
1. aug 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrousek, ja mam stale ten vytok, ale je to uz trosku lepsie. Testovat budem zajtra tak na mna myslite :grinning:
1. aug 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lola, tak to si pis, ze budeme na teba mysliet!!!nech to dopadne // :grinning: Ak nie, tak vela optimizmu do dalsich pokusov! :grinning:
1. aug 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok