• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
lumcag, mojža se má cvičit doma a každý den, ale až po návštěvě fyzioterapeutky.
16. jan 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojda,tak hlásim že jsem po IUI, výkon nebolel - jenom mám hyperstimulák,takže teď několik posledních dních bylo dost nepříjemných,ale zvládnout se to dalo :wink: No teď už jenom vydržet to čekání na výsledek :wink:
16. jan 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky po iui tfujtfujtfuj jen štěstí:slight_smile: Držím palce!!!
16. jan 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,tak ja jsem dnes taky po IUI uz druhé.Minule jsem vubec nic necitila,a ted jsem citela to zasunuti trubicky do cipku,bylo to trosku neprijemne,ale nee nijak bolestive,akorad mi tlouklo srdce silene a jak mi to tam vstrikaval tak mne polivalo silene horko-mela sem strach ze mam tu spatnou reakci po ktere muze byt zle,ale jak vse vytahl,tak uz to bylo dobre.
U nas se zadny kloboucek nedava,a po zakroku se jde hned domu.Dr mi ukazal pres UTZ spermijky v deloze,rikal ze vzdy trocha vytece,ale ze neni se ceho obavat,ze jsme tam vstrikli takove mnozstvi spermii,ze i kdyz neco vytece pri vyndavani trubicky tak vevnitr jich zustane dost.Jenze hned vedle je skola,nekdo hlasil bombu,tak to cele uzavreli,no a mazela nechteli pustit pro auto aby mne odvezl,i kdyz rikal ze jsem po zakroku,bylo to zavrene ze 3 prijezd.stran,tak az na te posledni se nam podarilo premluvit pana policajta,a jeli jsme.Proste jako naschval.
16. jan 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holčičky přeju hodně štěstíčka at to vyjde,držím všechny palce!!!! :slight_smile:
16. jan 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo, je tu někdo, kdo jde na IUI asi za týden? Nebo budu sama :frowning2: . tjoo holky, příští týden budete mít půlku čekací doby za sebou a já to celý dlouuuhý období před sebou...tedy doufám...... :wink:
16. jan 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako dlho cakas na IUI a ake sa tam robia kontroli mozno a ja pojdem manzel ma pomale spermie nevadi to :astonished:
16. jan 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivomal a ostatni holky, ja byla dneska na ultrazvuku a v pondeli jdu na sve druhe iui...az na to, ze jsem nachcipana, vcera mi bylo zle a dnes taky, mam rymu a boli me v krku, ale doktor se tvaril, ze to nevadi, tak snad to nebude mit vliv..a kdyz se to nepovede, tak asi pujdem na to ivf...jen se mi nechce cist vsechny ty papiry, a jit na ty predoperacni vysetreni atd...tak vas vsechny moc zdravim a preju hodne stesti.. :slight_smile:
16. jan 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bakosko na iui se neceka dlouho...musis jit nekdy mezi 9-12 dnem mc na ultrazvuk a tam se rozhodne, kdy pujdete na iui (podle velikosti folikulu a vysky delozni sliznice). asi 48hod pred iui si pichnes injekci. v den iui prijde manzel o hodku driv nez ty, odevzda spermijky a tobe je pak doktor zavede takovou dlouhou trubickou do pochvy...teda alespon to je moje zkusenost...ale jsou holky, co predtim jeste berou nejake hormony! to ale neni muj pripad. mame taky pomale spermie. :wink:
16. jan 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asmenn to je dobře, že už tě to dneska moc nebolelo, myslela jsem na tebe, tak teď jen čekat.A na srazu se dobře bavte, sem tam nakouknu k vám do diskuse tak vím, že chystáte sraz.
Všem čekatelkám přeji pevné nervy a //.
Ivomal zřejmě nebudeš sama, mě to asi čeká příští tyden taky, ve středu jdu na kontrolu, tak uvidím.
Jo
16. jan 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evak99 a ako si dopadla
16. jan 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruško, taky jdu na kontrolu ve středu :grinning: , je fajn vědět, že nebudu sama :slight_smile: Evaku, držím palce u IUI a dobré spermijky, rýma je nepříjemná, ale dr. asi ví co dělá, to bude dobrý.
16. jan 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky držím vám pěstičky, ať vám dobře proběhne IUI a ať všechny najdeme místo mrchy //. :wink:

berus: škoda, že nejsi z okolí Ostravy - mohla jsi s náma na srazík.
16. jan 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivomal, tak to je super, aspoň v tom budeme spolu, jsem zvědavá kdy mi udělají IUI, bereš taky clostyl?
Asneen, já jsem jako hnedoočka z Opavy, ale zítra jdeme k bratranci na kolaudaci bytu, takže bych stejně nemohla, už tak byl problém s tím kam dáme malého, ale naštěstí existuje babička s dědečkem a ti rádi pohlídají.
16. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak se třeba zúčastníš s Očkou příštího srazu. Myslím, že ještě někdo je tam z Opavy. :wink:
Tak si kolaudaci užijte.
16. jan 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruško, beru clostík:slight_smile: a metformin. Jinak děvuchy, já jsem tež od Opavy, narozena v Ostavě a jezdim tam za našima, občas :grinning:, ale zklamala jsem a vzala si pražaka :grinning: :grinning: :grinning: a utekla do Čech.
16. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem zase z Jeseníku a vzala jsem si Ostraváka. Je zvláštní, jak nás život postupně zavede úplně jinam, než co jsme si dříve plánovali a chtěli.
16. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Metformin se přece bere na cukrovku, teda já ho beru, jsem diabetik, ale když jsem diabetologovi řekla, že se snažíme mít dítě, tak jsem ho musela hned vysadit a ani kdybych byla těhotná ho nemůžu brát.
Já pocházím z Opavy, pak jsme s manželem bydleli po pár podnájmech, chvíli v USA, pak jsme si koupili byt a nakonec jsme se usadili 30km od Opavy, koupili jsme si tady před 2 roky domek.
16. jan 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruško, cukrovku nemám, tedy zatím, ale táta je diabetik na inzulínu, tak mám jednu tabletku Glukophage 500 denně, aby prý clostil měl výraznější účinek....tak mi to bylo řečeno, jsem riziková skupina na cukrovku. Mám PCO, to se prý tak u něj dává. Kde u Opavy? (IP)
16. jan 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves zienky, ja som teda tiez dnes uspesne po IUI, nanestastie ovulka zas ako naschval nepockala, dokyna bola zase vyhukana, ze to nie je mozne, ze ju mam skôr ako v norme, cize pod 36 hod. po Pregnyle, ale co sa da robit, tak mi tam zas poslali len jednu davku spermijok a na reinsemku som nemusela prist, lebo raz po ovu staci...snad este stihli dobehnut tie dve vajicka na ceste :sweat_smile:
majte sa a o 12 dni bude vysledok...
16. jan 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočičky,tak všetkým držím strašne moc palečky :wink: ja idem tento cyklus na IUI,tak som zvedavá.Inak sa snažíme s mužíkom o drobčeka už 3 roky a teraz ideme poprvé na inseminaci.Bránila som sa aby to nebolo presne tak ako príroda chce,ale už ma matička príroda zlobí,tak má smolu.....donútim ju :angry: Inak sa liečim na vysoký prolaktín, mám endometriozu a ľavý vaječník nefunkčný a aby nestačila tak mám anovulačné cykly...akuát clostík mi pomože aby som tam mala aspoň jedno vajko :astonished: Nič moc,ale nvzdávam to!Ani vy to nevzdávajte!!!
17. jan 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka, tak snad vajucha někde ve vejcovodu počkala. Já jsem byla na IUI ve středu, to jsem měla 5 folikulů a z toho jeden hodně velký, píchla jsem si večer pregnyl a v pátek jsem byla na reinseminaci, a na UTZ byl folikul pořád celý. Ovu testy mám pořád krásné se silnou druhou čárkou, tak teď mám strach, že IUI bylo k ničemu, pokud folik stále drží pohromadě. :frowning2:
17. jan 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak toho se taky vzdy bojim dopredu,ze ovu bude drive nez IUI nebo pozde,ze spermie nevydrzi.Ale minule byla ovu v den IUI-vecer,a ted to vidim taky na den IUI-Dr.rikal pri IUI ze to vypada ze ovu probehla,a mne brzo rano bolel folik.A dr.mi rikal ze nejake studie prokazuji ze nejlepsi je kdyz jsou spermie v deloze az po ovulaci,ze se bere doba 24h,kdy je schopno vajicko oplodneni,ja mu rikala ze sem cetla ze tak max 12h,a on mne vyvedl z omylu
A dnes dopol jsme to este pozichrovali doma :wink: -ale moc od toho necekam,nejak uz neverim ze tedka otehotnim,snad po laparce se mi vlije nova nadeje do žil.
17. jan 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lanugo u nás to v květnu budou už čtyři roky,hrozně dlouhá doba.Už do toho jdem taky,čekat už nebudu,je mi třicet.Taky jsme tak nějak doufali,tak jsme to do konce roku nechali a nic.Taky mám levý vejcovod neprůchodný,anovulace.Clostil na mě působil dobře,ale stejně jsem neotěhotněla.U nás IUI asi v březnu,v únoru už nestíháme.Držím palečky.
17. jan 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atlaselko, zdravím Tě!! Mám také lévý vejcovod neprůchodný a anovulaci, jsem po dvou neuspěšných IUI, já bych Ti chtěla jen říct, že bych asi do IUI nešla,protože i lékařka mi řekla, že to chtěli zkusit,ale tak to nepujde a budu muset na ivf. Jestli to třeba i pro Tebe nebude ztáta času.Tak jako pro mě. Tohle je prostě jako naschvál :unamused:
18. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky atlaselka,no tak nám moc držím palce :grinning:
18. jan 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chanel mě doktorka řekla že to záleží na mě,jak se rozhodnu.Vím že moc šancí nemám.Ale jednou chci IUI zkusit,víckrát asi ne,takže nás pak stejně IVF čeká.A díky.Ale člověk tomu musí věřt,ne jít do toho že se to stejně nepovede,takže věřím a ted na to nemyslím.Takže Chanel,Lanugo věřme a povede se!!!Někdy určitě musí!!!
18. jan 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Atlaselko, tak doufám, že se to povede!!! Je tam přece ještě ten druhý, zdravý vejcovod!!!!!! Když to člověk nezkusí tak neví! Držím Ti pěstičky a všem Vám tady!!! :wink:
18. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: ak uzg dopadne dobre, tak pravdepodobne budem mat aj ja tento tyzden moje prve IUI....som zvedava ako to cele bude prebiehat , kiez by to IUI bolo prve a aj posledne :wink: drzim palce spolubojovnickam :dizzy_face:
19. jan 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky.... ahoj zuzulik.. jen maly dotazek... ja jdu zitra do CARu a maji mi delat utz... a dnes mam slabou carecku na ovu.. taky bych mela nejdrive podstoupit IUI.. je mozne, kdyz by byl zitra ten spravny den, tak mi muzou udelat IUI?... diky
19. jan 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok