• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@zana21 dakujeme!!!! :wink:
nie som pesimista, skor realista :grinning:
ale joooo, dnes tam este mala nadej je... :wink:
6. mar 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 janulka..... tak presne to som si aj ja vsimla s tym zltym mocom - pocas cakania na vysledok. Len som si myslela, ze sa velmi sledujem:slight_smile: Podla mna to je liekmi, zrejme nejake farbivo..Prsia ta boleli dokedy?
6. mar 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 asi to je liekmi, par ich beriem...a takto zlte su tabletky kyseliny listovej.. (minule som brala ine, malicke biele...tieto su vacsie zlte)
prsia ma boleli mozno tak 5-6-7DPO...uz ani nepamatam....
6. mar 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zana21 ahojky, díky :slight_smile: Jak píše Jaňulka, taky jsem realista, myslím, že prostě IUI na mě nezabírá, teď jsem z něj měla táák dobrý :slight_smile: pocit, jak se dělalo nečekaně...a stejně nic...tak nevím, jestli to zbytečně podstupovat po páté :unamused:
6. mar 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g tiez rozmyslam, ze dalsie IUI preskocim a pojdem na Nativ,,ach jo, neviem......
6. mar 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 já právě taky nevím...takhle si dělám zbytečné naděje a stejně prd z toho, ono 8% úspěšnost je dost málo...sice jsem dnes 11DPO, takže si ještě udělám test asi ve čtvrtek a pak až vysadím utroš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už aby byly ty vý :stuck_out_tongue_closed_eyes: sledky z imuna, chci vědět, kde je chyba :cry: :sweat_smile:
6. mar 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 janulka Ty si momentalne v CR, ci by si len dochadzala? Moja gynekologicka mi par krat odporucala nativ v Brne v Reprofite...ze to funguje a je to prirodzene. Len nechapem preco su tieto veci tak drahe..
6. mar 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g mne sa vysledky z imuna zlepsili...a stejne.... :unamused:
IUI asi nie je pre mna ta salka kavy :slight_smile:
6. mar 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 ja zijem v Prahe, IUI ma 6 krat do roka prakticky zadarmo
a Nativ:
stojí od 2500,- do 7500,- kč.Záleží do které fáze se dostaneš.Částka 2500,- platíš když půjdeš na odběr a nebudeš mít vajíčko.5000,- platíš když vajíčko budeš mít a 7500,- když dojde i k transferu.
6. mar 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 já už nevím, kde je chyba...kdyby alergie na sperma, tak by se mělo povést IUI...tak jedině alergie na embryo? Já už nevím :frowning2: Jestli se bude odkládat i IVF, tak mě asi trefí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Jani a Ty si zdravotne poistena v CZ? tieto sumy su pre kocky zo ZP v CZ zrejme, nevies nahodou aj sumy/ alebo aspon linky na info pre samoplatcov zo SR:slight_smile:)
6. mar 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
16.3. zacinam pichat injekcie kvoli IVF a to este nebudem vediet ci sa to nahodou nepodarilo...ale vraj to nevadi a keby sa nezadarilo - uz budem aj tak v priprave na IVF, tak by to ani nemalo boliet, ale bat sa budem - to je jasne, ale uz som potrebovala zmenu, ale bolo by fajn keby to vyslo teraz, lebo by som chcela maleho kozorozca
6. mar 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kajkusa drzim palce na ivf:slight_smile: ako dlho si cakala na schvalenie v zdr. poistovni? je to fakt 4 - 5 tyzdnov?
6. mar 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10
hej, tak nejak mozno aj kratsie to trvalo, este som dala medzitým 3. IUI minuly mesiac
6. mar 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa presne tak by som to chcela aj ja skusit..uvidime ako moje dalsie pokusy s iuickom:slight_smile: este sa mozem na lieky opytat? puregon, fostimon, merional? ine?
6. mar 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 ach, to neviem, som tu tri roky a som tu aj poistena. sumy pre samoplatcov bohuzial nepoznam, nastastie sa ma to netykalo..
asi ti nepomozem :unamused:
6. mar 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g no ja mala alergiu na vsetko "cudzie"...spermie, pripadny plod...preto sa zrejme moje uplne prve IUI nepodarili...potom sa to zlepsilo...ale furt nic no :unamused:
6. mar 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa aj moja segra, brat, babicka, synovec kozorozci. ani som si neuvedomila, ze kolko ich mam. celkom mam rada toto znamenie je mi veeeelmi blizke :wink:
ty si ake znamenie?
6. mar 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10
este neviem, mam doma kopu receptov a viem ze stoja tie lieky okolo 400€, je tam vsetko mozne, este som si po ne nebola - bojim sa toho...ale budem musiet buduci tyzden
6. mar 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
ja som byk, moj muz a brat a kopec iných ludí co mám rada su kozorozci
6. mar 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@valentina10 zkus se podívat přímo na cz stránky toho CARu, každý by měl mít uvedené ceny pro samoplátce :wink:
@janulka1980 to bereš Prednison na ty alergie? Je to hrozný, co si musejí některé zkusit...
6. mar 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem taky kozoroh :wink:
6. mar 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g ano prednison...zlepsilo sa to, takze kazde rano po jedle 1/2
6. mar 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčiny,tak já začala včera píchat jakýsi hormony páč jdem na IUI,ale co teda tady čtu jak se vám to ani po 3 nepovedlo,tak jsem z toho celkem nesvá :frowning2:
6. mar 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g
tak to mas velku sancu otehotniet tento mesiac podla jonasa :slight_smile:
6. mar 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. mar 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa jak to? :grinning:
@klingonek ahojky, neboj, někomu se to povede :wink: Má úspěšnost 8%, ale nevzdávej se, i po IUI se dá otěhotnět :slight_smile:
6. mar 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g
no vraj zena ma najlepsiu sancu pocat vtedy ked bola ona sama pocata :slight_smile: , ale to sa da kazdy mesiac podla fazy mesiaca,ale na mna to nehunguje, ja mam vtedy vzdy mn, ale na vela ludi to zabera
6. mar 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa děkuju za link :wink:
6. mar 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa mne to vychadza najblizsi termin 16. 3. 2012 to asi nestihnem odovulovat podla Jonasa :grinning: :grinning: ale mozme si dat sexik iui mi vychadza podla mna az na 21.3. :slight_smile:
6. mar 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok