• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@jania023 ahoj, myslim, ze v podstate medzi nimi nie je ziadny rozdiel....aspon tak na mna posobi Dr. ked to predpisuje,,,tak neviem...brala som aj Ovitrelle aj Pregnyl
6. mar 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renca1978 som hovorila,mozno bocian hniezdi :wink:
jo a blahozelam k svadbe!!! vtedy sa vydava aj jedna moja kamaratka
6. mar 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. mar 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@studentkakarolina
napísala som ti
6. mar 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978
ak spinis kvoli uhniezdovaniu, tak za dva dni uz by si mala mat pozitívny test....potom uz ti to urcite predpisu
6. mar 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978
a gratulujem ku svadbe, kamaratka sa snazila o babo, mn mala dostat rovno v den svadby a nedostala, ani netestovala, lebo nestihala vtedy...tak to zistila az po svadobnej ceste, o mesiac rodi....
6. mar 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jania023 joo...a v pichani....Ovitrelle zvladam s priatelom sama...Pregnyl som si radsej dala pichnut v nemocnici...
6. mar 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ja som dostala gonal F 75jodnotiek na 7dni na iui tak neviem ci to nieje vela na iui davat gonal ten som mala na ivf tak neviem
6. mar 2012 o 13:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuju za gratulace :wink:
6. mar 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi aj mna caka iui v piatok, bojim, bojim :frowning2: Myslela som, ze to bude uz v stredu, ale este neboli foliky dost velke. Kde chodis ty do car?
6. mar 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 neboj nic to neni
6. mar 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 s gonalom nemam absolutne ziadne skusenosti...
6. mar 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zajtra testujem, aj ked viem, ze sa na mna bude usmievat /
zajtra som pracovne v Brne, takze ak sa nebudem casto ozyvat, nebojte, neskolabovala som z toho :wink:
pripojim sa z mobilu sporadicky
@lena_1 drzim palce, aspon ty sa pokus zachranit ten krasny datumik naseho IUI :dizzy_face:
6. mar 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 ja to vubec necejtila, vubec to nebolelo :slight_smile:
6. mar 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Janulka zmurim oci, drzim paste, palce, chytam sa za gombik, co sa len da...
@lena_1 tebe tiez. ty skusis uz testnut?
baby dve ciarocky dobre?! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 ja mam fakt blby pocit...a dokonca, v noci po Pregnyle ma zobudila strasne bolest vajecnika..asi bola ovulka...fakt to nevyslo...nehovoriac o tej pani, ktora sa nevedela trafit katetrom
ale okej, nebudem to omielat stale dookola, mozno naozaj zazraky existuju :wink:
ja si pockam na ten svoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@janulka1980 Hodne stesti :wink:
6. mar 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 Dakujem Reni!
6. mar 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Moc ti to preju Jani :slight_smile:
6. mar 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby,prosím mal z vás niekto z Utrošu,taký podivuhodný výtok??Ani hnedý,ani žltý,ani oranžový? nedá sa to identifikovať.Dokonca to i bolí,volala som dnes do CAR-u a lekárka mi nariadila brať ho ústne,ale teda,stále mám problémy a už to nechcem jesť,tehu test negatívny,najradšej by som to prestala jesť,popravde ani na WC nemožem ísť ako to bolí....a na krv až vo štvrtok,dovtedy sa asi zbláznim :unamused: :frowning2:
6. mar 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ahoj...jsi 12DC? já bych ho na Tvém místě vysadila, postupně...vezmi si třeba jednu kuličku jen na noc ústně, to do rána zaspíš a mělo by se Ti ulevit...
6. mar 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka jej, no tak to bych asi sla k dr. hned :frowning2:
6. mar 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g áno som 12DPO,povedala mi,že ešte musím brať :/
@luciannac Lucka,som objednaná na štvrtok,mám to 100km,volala som s MUDr a len sucho predniesla,že užívať ústne...posťažovala som si,ale nič na plat
6. mar 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka tak to prosim Te zvladni a drz se
6. mar 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka na tvojom mieste, by som to zhlta a uz nezavadzala tento cyklus...ulavi sa ti, a utros budes mat v sebe aj tak :wink:
6. mar 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac neboj vydržím,som nejaká baba,len neviem,či pojdem do ďalšieho kola IUI?rozbitá celá imunita,dnes by som mala dostať mrchu,budem brať utroš najmenej do štvrtka,vysadím ho a dostanem mrchu hádam o dva tri dni,čiže sa mi cyklus predlži o cca o 5dní,k čomu to je? a tá minimálne miznúca úspešnosť ma moc neoslovila... :unamused: otehotnela som 2x bez IUI,pokúsim sa i tretí raz a dúfam,že to vyjde i bez toho.
Doteraz som mala cykly jak hodinky 15 rokov a teraz mi to všetko nabúralo,čo sa dalo :confounded:
6. mar 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ja len nechápem,keď mám test negatívny,na čo to do kelu do seba stále ládovať?? fakt nechápem :wink:
6. mar 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka jojo taky jsem mela MS pravidelne, ted jsem to mela dostat 1.3. a do ted nic a v parirech mam napsano ze test po IUI za 3 tydny, coz bude tuto nedeli
6. mar 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka to jsme na tom stejne, taky tomu moooc nerozumim asi tam budu muset zavolat
6. mar 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka no preto, ze by sa malo testovat "oficialne" az 14DPO.. vydrz este, prehltni..ja tiez dnes len spapam, uz nezavediem a zajtra zrejme vysadim....
6. mar 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok