• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@luciannac já čekám,jestli dorazí MS,mám dva dny spoždění a to jsem už včera večer nedala utroše,takže dám tomu ještě tři dny a pak bych testla znovu :slight_smile: ,jinak budu muset na vyvolávačku....
7. mar 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ako ste si zarobili ten pregnyl? Vcera som to pozerala je tam prasok v jednej ampulke a rozpustadlo v druhej. :frowning2: pomoc, dnes si ho mam pichnut a neviem co s tym???? :confounded:
7. mar 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 máš k tomu 2 jehly - jednu maličkou a jednu velkou, ulomíš opatrně obě hrdla ampulek, nasadíš na stříkačku velkou jehlu, natáhneš celý obsah vodičky a stříkneš do ampulky k prášku, tím se to smíchá. Potom sundáš velkou a nasadíš naličkou jehlu, nasaješ celý obsah, vypudíš vzduch (jako v tv :grinning: ) a je to připravené, sedni si, chytni jakoby špíček a píchni pod úhlem a nejlépe do té strany břicha, kde je ovulka :wink:
7. mar 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kathy1 Vetsi jehlou a strikackou natahnes roztok a pristriknes ho k prasku, az se ti rozpusti prasek v roztoku tak ho natahnes a vymenis jehlu za tu mensi a pichnes si to do bricha do kozni rasy.
7. mar 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 mas si to sama pichnut? :confused: Co ti povedali? Ja som dostala v centre taky papier aby mi to mohli bez problemov pichnut na pohotovosti, ale pichla mi to kamoska sestricka. Inac to nie je ziadna veda. Uz mam aj prax na Kajkuse :grinning:
Jednou ihlou naberies to rozpustadlo a streknes do prasku a potom saze vysajes do striekacky. na pichnutie som pouzila zase cistu ihlu. pre istotu. pichala som do zadku :wink:
7. mar 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g mne dali v lekarni len jednu ihlu a jednu striekacku. :frowning2: A v Car mi vobec nehovorili, ze do bruska sa to picha. Citala som letak, ze aj do sedacieho svalu. Myslis, ze to neni jedno? No ja mam dva foliky, jeden na lavo, jeden na pravo. Tak teraz som uz z toho uplny jelen :frowning2:
7. mar 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 dva folicky na kazdej strane? paradka :wink:
mozes pichnut aj do zadku..aj do stehienka, brrrrr :sweat_smile:
7. mar 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 no do zadečku si to sama asi nedáš, to bys musela na pohotovost...a nevadí, hůř se Ti to bude natahovat, ale zvládneš to i jednou jehlou, neboj :wink: Tak je asi jedno, kam píchneš :slight_smile:
7. mar 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 diky, ved aj ja mam prax v pichani do zadku :slight_smile: Ucila ma pichat jedna kamoska lekarka. Len taketo som este nevidela v dvoch ampulkach. V centre sa len opytala ci mi to ma kto pichnut. Tak to namixujem a sup do zadku :grinning: aj ja mam kamosku aj sesterku zdrav. sestru.
7. mar 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 no povodne boli tri, len ten jeden nedorastol :grinning: , uvidime ci z toho aj nieco bude pri tej mizivej statistike :frowning2:
7. mar 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 do bricha je to do kuze /sub cutalne/ do zadku by to melo byt do svalu /intramuscularne/, do bricha je to bezpecnejsi a muzes si to pichnout doma a do svalu by Ti to mel pichnout zdravotnik. No a to Te v CARu nedali edukaci jak to spravne pichnout? jeste by to chtelo dezinfekcni roztok ci polstarek na dezinfekci kuze pred vpichem.
7. mar 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 mne vzdy dozreje len jeden bojovnik..ale som rada aj za neho..hlavne ze bez stimulky pekne
7. mar 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 přesně tak, já i když jsem stimulovala Clostíkem v 2010 tak mi uzrál jen jeden
7. mar 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kathy1 jo a dulezite je kdyz si to pichnes tak pred aplikaci leku aspiruj / natahni / a koukni na konus zda tam neni krev pokud ne aplikuj lek, pokud ano prepichni do jineho mista.
7. mar 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata, prave som na jednani, kde budem revidovat nejake dokumenty...o to neide..ale..
je tu pustena slabo hudba...nejake radio...akurat davaju najoblubenejsiu pesnicku otca mojho priatela, ktory zomrel v novembri..., hrali ju aj na pohrebe,....
s tymi hormonami co berem som asi obzvlast precitlivela
:frowning2: ty kokso, sila :cry: :cry: :cry:
pardon za prispevok........................
7. mar 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciannac @kathy1 hej presne ako hovoris. trosku natiahnut naspat ci tam nie je krv. ak sa neobjavi je dobre. ziadna cievka sa netrafila. ak je tak trosku povytiahnut a striekat. tak mne radili
7. mar 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ahojky nie netestovala som dnes,som dostatočne nas*aná,sa mi už nechcelo,je mi jasný výsledok...už poznám ten pocit,takže viem,že nič :astonished:
Zajtra idem zabíjať čas do MT na krv,takže to bude na 100%
7. mar 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. mar 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
takze na zadku sa to picha svalu? no v mojom pripade do sadla :slight_smile: ,
ten pregnyl som si ale naordinovala sama, takze len myslim ze v spravny cas...., BT dnes nemalo vyznam merat po prebdenej noci a na slzobke to tiez nema vyznam.......no uvidíme....
7. mar 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no do svalu se to musi pichnout do horniho zevniho kvadrantu, a pokud mas cernou tak ta je dost dlouha. no radsi bych volila to bricho, aby jsi nemela zbytecne komplikace
7. mar 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa uvidime o par tyzdnou co z toho... a pocuj ake sadlo, vsak sedaci sval nee? :grinning:
modrinku nemas? skontroluj

@luciannac ciernu som tak do polovice zapichla. zdala sa mi dlha :confused: moze byt? kvadrant bol dobry :wink:
7. mar 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
nemala som modrinu, vsetko OK a nebo čierna, ale šedá 0,7 mm
7. mar 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111
uz neviem pisat, chcela som napisat nebola nie "nebo"
7. mar 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
no niekto tam ma sval, ja sadlo :slight_smile: :slight_smile:
baby, dostanem sa sem v piatok, tak dovtedy sa drzte
7. mar 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ja som si to tvoje "nebo" ani nevsimla :grinning: a mozno bola nebezky cierna a bude uspesna.
no dobre, tak sa pekne posluzobkuj a v poriadku sa nam vrat. vidime sa, pocujeme sa a dopisania, docitania...
7. mar 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 No ma se tam dat cela, aby se to dostalo do svalu, ale nase ucitelka na prax nam rikala ze jednou u kachektickeho pacienta si udelala hacek na jehle a pak to je neco vyndat, no chudak pan. me se to nastesti nikdy nestalo. Ale kazdopadne 2 jehly jednu na natahnuti a druhou na aplikaci
7. mar 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 z Tebe bude zachvilku profesional :wink:
7. mar 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 moja dojdes pichnut aj mne do TN??? :grinning: :grinning:
ja som nejaka mimo dnes..rozlietana..juuj..uz nech je week..a to ani nehovorim aka budem zajtra ked mi pichnu pregnyl a to az 10000ku...budem ospala cely den z toho..a vecer mi ako zvdy po pregnyle zacne sibat..plac smiech plac smiech.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
7. mar 2012 o 14:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte baby , tak ďalšie negatív :frowning2:
Ja sa zajtrajška už neviem dočkať, strašne som zvedavá ako to usg dopadne :sweat_smile:
7. mar 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 zitra se tesim na Tvuj výsledek,opatruj se :slight_smile:
7. mar 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok