IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
dadenka111
8. mar 2012
@valentina10 aaa super dik Val. trosku som z toho bola paf, ale prijemne to je mat ju takto kratko 😉
lucy130881
8. mar 2012
@annavi si zlata aj tebe krasny den zien 🙂
valentina10
8. mar 2012
@dadenka111 no ja by som mozno prijala aj 4 dnovu radsej..predsa len ocista organizmu🙂)) ale ked si telo mysli, ze to da za 2 .. endometrium clostik znizuje dost, tak kde sa menej tvori - menej sa odplavuje..
annavi
8. mar 2012
@valentina10 mala som ist na 13 DC..ale dnes som 14 DC..mne tak foliky rastu...a ovulka je vzdy 15-16 DC... 😉 preco???
valentina10
8. mar 2012
@annavi aj tebe krasny den... 🙂
annavi
8. mar 2012
nas dnes pustaju skor..o 13 tej... :-N 😉 😉 a asi navstivim kadernicku..nech som zajtra kočka na IUI.. 😉
valentina10
8. mar 2012
@annavi nic neboooj...vsetko oki...len si overujem teorku🙂
lebo clostik aj mne brutalne zabera... z ovulky cca 17 - 18 DC mam zrazu 11-12 DC... a foliky riadne velke
dadenka111
8. mar 2012
@valentina10 asi preto som mala nutkanie ist darovat krv. chyba mi poriadna ocista 😃
valentina10
8. mar 2012
@dadenka111 pojdes o rok🙂)))))) uz s babatkom🙂)
jania023
8. mar 2012
@annavi ahoj co mas nove?my tu asi stvrdneme navzdy 😃 Nevies je normalne si pichat gonal pri obycajnej IUI?
lena_1
8. mar 2012
@annavi taky krásné MDŽ x-)
silvik1
8. mar 2012
ja už som aj dostala tulipánik - irónia je, že babám v kancelárii ich kúpila kolegyňa 🙂 chlapi sú tu nejaký pribrzdení 😃
dadenka111
8. mar 2012
@jania023 Ahoj, Gonal sa berie pri nizsich davkach na prirodzene snazenie alebo IUI a vo vacsich davkach potom na IVF. Ale ak ti zaberie prilis, ze budes mat vela folikov, tak IUI nemozu spravit. Jedine ze by si chcela patorcata 😉
Ake mas davkovanie?
lucia2431
8. mar 2012
ahojte baby , tak na usg dr. nič nevidela a povedala, že nemôže mi na 100% potvrdiť tehu , tak s plačom som šla domov ale keď som zbadala lekáreň tak som zašla kúpiť test no a koľajnice jak na železnici tak ja už fakt neviem. Dúfam, že to nebude mimomaternicové. Hneď dám foto testíku. Som z toho taká nijaká strašne mi je do plaču 😢
zobrala mi opäť krv na HCG tak zajtra po 12tej mám volať
jania023
8. mar 2012
@dadenka111 ahoj dali mi 75denne po dobu 7dni po clomide som mala iba 2foliky takze ziadna extra reakcia
sheronka
8. mar 2012
Ahojte kocky. Sice casto nepisem ale sledujem a citam vsetko, aby som bola v obraze. Mna zajtra caka ultrazvuk a krv v Gyn five, tak dufam ze foliky narastli tak ako mali a cez vikend dam dalsie IUI. Tesim sa ako jedneho dna budem rozpravat svojim detom ako sme ich splodili za "ciastocnej" pritomnosti ocina, jedneho doktora a 2 sestriciek 😃
kathy1
8. mar 2012
ahojte, kocky je to normalne zajtra mam mat iui a robila som ovu test a je na nom len jedna ciarka 😞 Vcera vecer som mala pichnuty pregnyl. Som z toho zmätena, co teraz?
sebi123
8. mar 2012
@annavi beriem Duphaston - rano a naobed a vecer Utrogestan 😉 a aj Tebe kráásny MDŽ x-)
annavi
8. mar 2012
@jania023 fuuuha mojaaa..
ja neviem na co je gonal.. 😉 takze aj vy IUI?,a kedy??ci??.
moja nieee..nestvrdnemeee...co si...ja verim ze sa nam uz coskoro zadari.. x-) x-)
kathy1
8. mar 2012
@lucia2431 neboj Lucka, vsetko bude v poriadku. 🙂
lucia2431
8. mar 2012
@kathy1 dúfam, pridávam foto testíka čo som teraz robila
annavi
8. mar 2012
@sebi123 jaaaj..no akosi vela ci ? 😕 mne teraz predpisal opat utroš...no v lekarni ze vraj davkovanie 2 rano...tak neviem ci sa nesplietla lekarnicka..ale tak sa opytam Dr. zatjra po IUI.. 😉
annavi
8. mar 2012
@lucia2431 jeeeeeeeej...nadherne palice..aj ja uz chcem take vycikatt..ako ste dopadli s drobcekom u DR??? x-) x-) x-)
rory_g
8. mar 2012
@lucia2431 no panejo...testík krásnej, takové koleje, testovací je silnější, než kontrolní, ničeho se neboj, třeba je ještě brzičko 🙂 Dělala Ti i vnitřní utz? Všechno dobře dopadne, uvidíš...
luciannac
8. mar 2012
@lucia2431 Jsou tam krasne silne //, neboj vse bude o.k., pripad mi ze jsou tam nejake domotane.
jania023
8. mar 2012
@annavi v dalsom cykle ale hladam vsetko mozne aby som dostala ms skor ako mam lebo bude velka noc a tam sa to blokne
lucia2431
8. mar 2012
@annavi
@rory_g určite aj vy raz také budete mať, no robila mi z dola USG a nič nevidela, v pondelok idem zase. Dúfam, že nebude mimomaternicové, ináč také nervy som ta chytila lebo prišla za mnou cigánka a dr. jej oznámila, že je v 8tt a ona hneď chcem to dať preč, v tej chvíli som myslela, že jej tam nakopem do zadku. Ženy, ktoré túžia po bábätku tak nemôže mať a také čo zabijú majú, jooooj ale som nervózna z toho všetkého ]-( ]-( ]-(
sebi123
8. mar 2012
@lucia2431 ahoj Lucka.. ziadne obavy nemaj... ty si tehu 🙂 ja ked som bola prvy krat tehu a nastali komplikacie, tak na pohotovosti som natrafila na " uzasnu " lekarku, ktora ma vysmiala, ze kto mi potvrdil, ze som tehotna, ze ona pod HCG 1000 nic nevidi.... ]-( rano som bola opat, asi jej to nedalo, ked mi zobrala krv a HCG tam bolo ! vysetril ma iny lekar a samozrejme, ze som tehotna bola.... Takze hore hlavu... ty tehulka si 🙂
rory_g
8. mar 2012
@lucia2431 no to je přesně ono, někdo rodí jak na běžícím páse a my, které bychom děcku snášely modré z něbe nic... Vím, že se to asi hůř provádí, ale snaž se být v klidu, dobře to dopadne
sebi123
8. mar 2012
@annavi mozno preto, ze som uz raz potratila 😞