• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@valentina10 aaa super dik Val. trosku som z toho bola paf, ale prijemne to je mat ju takto kratko :wink:
8. mar 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi si zlata aj tebe krasny den zien :slight_smile:
8. mar 2012 o 11:29  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no ja by som mozno prijala aj 4 dnovu radsej..predsa len ocista organizmu:slight_smile:)) ale ked si telo mysli, ze to da za 2 .. endometrium clostik znizuje dost, tak kde sa menej tvori - menej sa odplavuje..
8. mar 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 mala som ist na 13 DC..ale dnes som 14 DC..mne tak foliky rastu...a ovulka je vzdy 15-16 DC... :wink: preco???
8. mar 2012 o 11:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi aj tebe krasny den... :slight_smile:
8. mar 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas dnes pustaju skor..o 13 tej... :sweat_smile: :wink: :wink: a asi navstivim kadernicku..nech som zajtra kočka na IUI.. :wink:
8. mar 2012 o 11:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@annavi nic neboooj...vsetko oki...len si overujem teorku:slight_smile:
lebo clostik aj mne brutalne zabera... z ovulky cca 17 - 18 DC mam zrazu 11-12 DC... a foliky riadne velke
8. mar 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@valentina10 asi preto som mala nutkanie ist darovat krv. chyba mi poriadna ocista :grinning:
8. mar 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 pojdes o rok:slight_smile:)))))) uz s babatkom:slight_smile:)
8. mar 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi ahoj co mas nove?my tu asi stvrdneme navzdy :grinning: Nevies je normalne si pichat gonal pri obycajnej IUI?
8. mar 2012 o 11:43  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi taky krásné MDŽ :dizzy_face:
8. mar 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už som aj dostala tulipánik - irónia je, že babám v kancelárii ich kúpila kolegyňa :slight_smile: chlapi sú tu nejaký pribrzdení :grinning:
8. mar 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jania023 Ahoj, Gonal sa berie pri nizsich davkach na prirodzene snazenie alebo IUI a vo vacsich davkach potom na IVF. Ale ak ti zaberie prilis, ze budes mat vela folikov, tak IUI nemozu spravit. Jedine ze by si chcela patorcata :wink:
Ake mas davkovanie?
8. mar 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby , tak na usg dr. nič nevidela a povedala, že nemôže mi na 100% potvrdiť tehu , tak s plačom som šla domov ale keď som zbadala lekáreň tak som zašla kúpiť test no a koľajnice jak na železnici tak ja už fakt neviem. Dúfam, že to nebude mimomaternicové. Hneď dám foto testíku. Som z toho taká nijaká strašne mi je do plaču :cry:
zobrala mi opäť krv na HCG tak zajtra po 12tej mám volať
8. mar 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ahoj dali mi 75denne po dobu 7dni po clomide som mala iba 2foliky takze ziadna extra reakcia
8. mar 2012 o 12:12  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky. Sice casto nepisem ale sledujem a citam vsetko, aby som bola v obraze. Mna zajtra caka ultrazvuk a krv v Gyn five, tak dufam ze foliky narastli tak ako mali a cez vikend dam dalsie IUI. Tesim sa ako jedneho dna budem rozpravat svojim detom ako sme ich splodili za "ciastocnej" pritomnosti ocina, jedneho doktora a 2 sestriciek :grinning:
8. mar 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, kocky je to normalne zajtra mam mat iui a robila som ovu test a je na nom len jedna ciarka :frowning2: Vcera vecer som mala pichnuty pregnyl. Som z toho zmätena, co teraz?
8. mar 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi beriem Duphaston - rano a naobed a vecer Utrogestan :wink: a aj Tebe kráásny MDŽ :dizzy_face:
8. mar 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 fuuuha mojaaa..
ja neviem na co je gonal.. :wink: takze aj vy IUI?,a kedy??ci??.
moja nieee..nestvrdnemeee...co si...ja verim ze sa nam uz coskoro zadari.. :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2012 o 12:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 neboj Lucka, vsetko bude v poriadku. :slight_smile:
8. mar 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 dúfam, pridávam foto testíka čo som teraz robila
8. mar 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@sebi123 jaaaj..no akosi vela ci ? :fearful: mne teraz predpisal opat utroš...no v lekarni ze vraj davkovanie 2 rano...tak neviem ci sa nesplietla lekarnicka..ale tak sa opytam Dr. zatjra po IUI.. :wink:
8. mar 2012 o 12:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 jeeeeeeeej...nadherne palice..aj ja uz chcem take vycikatt..ako ste dopadli s drobcekom u DR??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2012 o 12:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 no panejo...testík krásnej, takové koleje, testovací je silnější, než kontrolní, ničeho se neboj, třeba je ještě brzičko :slight_smile: Dělala Ti i vnitřní utz? Všechno dobře dopadne, uvidíš...
8. mar 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Jsou tam krasne silne //, neboj vse bude o.k., pripad mi ze jsou tam nejake domotane.
8. mar 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi v dalsom cykle ale hladam vsetko mozne aby som dostala ms skor ako mam lebo bude velka noc a tam sa to blokne
8. mar 2012 o 12:20  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi
@rory_g určite aj vy raz také budete mať, no robila mi z dola USG a nič nevidela, v pondelok idem zase. Dúfam, že nebude mimomaternicové, ináč také nervy som ta chytila lebo prišla za mnou cigánka a dr. jej oznámila, že je v 8tt a ona hneď chcem to dať preč, v tej chvíli som myslela, že jej tam nakopem do zadku. Ženy, ktoré túžia po bábätku tak nemôže mať a také čo zabijú majú, jooooj ale som nervózna z toho všetkého :angry: :angry: :angry:
8. mar 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 ahoj Lucka.. ziadne obavy nemaj... ty si tehu :slight_smile: ja ked som bola prvy krat tehu a nastali komplikacie, tak na pohotovosti som natrafila na " uzasnu " lekarku, ktora ma vysmiala, ze kto mi potvrdil, ze som tehotna, ze ona pod HCG 1000 nic nevidi.... :angry: rano som bola opat, asi jej to nedalo, ked mi zobrala krv a HCG tam bolo ! vysetril ma iny lekar a samozrejme, ze som tehotna bola.... Takze hore hlavu... ty tehulka si :slight_smile:
8. mar 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 no to je přesně ono, někdo rodí jak na běžícím páse a my, které bychom děcku snášely modré z něbe nic... Vím, že se to asi hůř provádí, ale snaž se být v klidu, dobře to dopadne
8. mar 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi mozno preto, ze som uz raz potratila :frowning2:
8. mar 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok