IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
snecka
19. jan 2009
Ahojte pridavam sa ku Vam, dnes som po mojej prvej IUI a nemam bohvieaku skusenost, nemohla mi prejsť cez krčok že tam mám zákruty, no strach, ale už mi je lepšie. Babulky máte niektorá podobnú skúsenosť? A ktorej môžem držať palčeky k úspešnému IUI, čiže mojej spolubojovnici. 😉
zuzulik
19. jan 2009
zubajda ahoj 🙂 netusim, nemam este skusenost s IUI ,a le teoreticky si myslim, ze by to mohlo byt tak ako pises, teda, ze by ti zajtra mohli urobit IUI....
snecka ahoj, gratulujem a drzim palceky, aby to IUI bolo uspesne! x-)
snecka
19. jan 2009
Dakujem zuzulik, a ty si po alebo ešte len pôjdeš?
zubajda
19. jan 2009
ahojky snecka... take gratuluji, at to bylo uspesne.. 🙂... já jsem zvědavá na zítřek... a to IUI ti dělali dneska u Apoli ???.... a byla jsi na něj objednaná, nebo jak to probíhalo???
snecka
19. jan 2009
Zubajda mne pred IUI pichali ešte Pregnyl v sobotu večer a dnes som bola, v piatok som mala 19mm folik, ale teoreticky by ti mohli spraviť IUI ak nemáš problém s prasknutím folikulu, veľa šťastia.
zubajda
19. jan 2009
snecka... no, Pregnyl mam jeste v lednicce, tak si ho vezmu zitra s sebou.. jinak minuly cyklus mi pri laparce videly prasknuty folik.. no tak uvidime.. ja se plasim dopredu... a kdyz ti to delali bolelo to?
snecka
19. jan 2009
Áno už v piatok ma objednali, ráno o 7 sme odobrali materiál 😃 ( spermijky ) oni ich potom premyli a o 09 hod. som bola na IUI, najprv ma riadne vydenzifikovala, a potom do mňa dávala tenkú trubičku kateter a cez ňu strekla spermijky, potom som ležala 10 min a potom šup šup domov. Som zvedavá čo napíšeš zajtra možno sa už ku mne pridáš ako ku čakatelke.
snecka
19. jan 2009
Zuby mňa to fakt bolelo ale nemám problém s bolesťou ale toto bol extrém, nemohla ten kateter dostať do maternice, ale pokiaľ nie je problém v krču tak ťa nič bolieť nebude. No to som si myslela aj ja že nemám problém, možno aj pretoto mám problém otehotnieť. No uvidíme 😉
zubajda
19. jan 2009
snecka... no, já nevím proč, ale myslím si, že mimo endometriozy bude u mě také problém v krčku... já totiž skoro vůbec nemívám ten plodný hlen a zkoušela jsem také krček kontrolovat, ale je pořád stejný, tak nevím.. ale uvidím zítra... hned poreferuju, jdeme tam v pul dvanácté...
zuzulik
19. jan 2009
snecka, nestras 😉 mna to caka asi koncom tyzdna- bude to moje 1 IUI,tak som zvedava ....ale uz sa aj celkom tesim, pretoze sa snazime 2 roky ....
snecka, stimulovali ta niecim??
zuzulik
19. jan 2009
zubajda, zajtra drzim palce...ja idem na Uzg v stredu 😉
zubajda
19. jan 2009
zuzu... ty jo... samé prvničky IUI... a víte proč se vámm holky nedaří, nebo idiopatičky???...
zuzulik
19. jan 2009
x-) no my male lenive spermijky 😉 u mna je vsetko ok - dle lekare "jako v atlasu" x-)
snecka
19. jan 2009
Zuby ja som mala vždy ukážkový hlien a bola som aj na postkoitalnom teste , či môj hlien nezabíja spermijky to bolo v poriadku,ale neskúšala mi či sa tade maličký prebojujú. No a ak tam mám zákruty tak chúďatká maličké,nemohli nájsť tú správnu cestu.
A ktorý si deň cyklu?
zubajda
19. jan 2009
my máme spermijky vynikající... no, ... z konce listopadu....
snecka.. já jsem dnes 8DC...já mívám ovu 8-10DC, ale podle dnešní teplotky zatím nic. jen jsem si dělala ovu test a byla tam slabounká druhá...
snecka
19. jan 2009
Tak som zvedavá s čím prídeš zajtra, ešte to stíhaš aj s Pregnylom 😉
zubajda
19. jan 2009
a kam chodíte holky do CARu ???
zuzulik
19. jan 2009
zubajda a ako dlho mavas MS , ked ovu mas uz 8-10DC ???
inak ja chodim do Gennetu a Vy?
zubajda
19. jan 2009
zuzu... no, roční průměr mám 24 DC... jinak jsem začala chodit do CARu Apolinář ......
zubajda
19. jan 2009
ty jo zuzu... ty jsi registrovaná 2005 ??.. to jsi tu hodně dlouho.. =-) 😕 ...
snecka
19. jan 2009
Zuzu brala som Clostil, u mňa PCO diagnóza čiže ovu raz hej raz nie. Zuzu a neboj nestraším ak nemáš problém v krčku nič bolieť nebude 😉, aspoň teraz viem že tam tiež mohol byť problém, lebo ovu po stimulácii Clostilom som mala ukážkovú čiže žiadny problém a nedarilo sa tak možno aj ten krčok zahral svoju úlohu.
Zuby chodím do Heliosu v Martine.
zuzulik
19. jan 2009
no jo, uz jsem stara paka x-) .....v 2005 jeste ani modrykonik neexistoval 😉
zubajda
19. jan 2009
prdlajs stará páka.... to já jsem stará páka... 😃.... také jsem slyšela, že iui je bezbolestné a klidně po něm hezky šupky do práce...
rina1
19. jan 2009
Ahoj holky, ted jsem si Vas asi hodinu cetla, pristi mesic jdu na prvni IUI tak ctu Vase zkusenosti, akorat ta statistika uspesnosti 😞 ach jo.
zuzulik
19. jan 2009
co ty vies zuby, ktora z nas je starsia paka x-) x-) 😃
rina, musime verit... niekedy aj motyka vystreli 😉 co ked sa nam zadari na 1 sup x-)
rina1
19. jan 2009
Na IUI jdeme, ze muz ma spatny SPG, ale teda o hoodne horsi nez tu holky pisou, ma jen 4,2 mil/ml a i s tim jdu na IUI tak fakt staci malo.
zuzulik
19. jan 2009
a do ajkeho CARu chodis rino?
rina1
19. jan 2009
Do Gennetu Liberec, 1 dite spolu uz mame.
zuzulik
19. jan 2009
no vidis, tak se jiste zadari i to druhe 🙂 drzim palce!
zubajda
19. jan 2009
rino..... jj,.... u každého je pro a proti... stačí doufat, věřit, že ta úspěšnost se bude týkat i tebe...
zuzu.... no tak se pochlub... 😃