• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte pridavam sa ku Vam, dnes som po mojej prvej IUI a nemam bohvieaku skusenost, nemohla mi prejsť cez krčok že tam mám zákruty, no strach, ale už mi je lepšie. Babulky máte niektorá podobnú skúsenosť? A ktorej môžem držať palčeky k úspešnému IUI, čiže mojej spolubojovnici. :wink:
19. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda ahoj :slight_smile: netusim, nemam este skusenost s IUI ,a le teoreticky si myslim, ze by to mohlo byt tak ako pises, teda, ze by ti zajtra mohli urobit IUI....
snecka ahoj, gratulujem a drzim palceky, aby to IUI bolo uspesne! :dizzy_face:
19. jan 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem zuzulik, a ty si po alebo ešte len pôjdeš?
19. jan 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky snecka... take gratuluji, at to bylo uspesne.. :slight_smile:... já jsem zvědavá na zítřek... a to IUI ti dělali dneska u Apoli ???.... a byla jsi na něj objednaná, nebo jak to probíhalo???
19. jan 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubajda mne pred IUI pichali ešte Pregnyl v sobotu večer a dnes som bola, v piatok som mala 19mm folik, ale teoreticky by ti mohli spraviť IUI ak nemáš problém s prasknutím folikulu, veľa šťastia.
19. jan 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka... no, Pregnyl mam jeste v lednicce, tak si ho vezmu zitra s sebou.. jinak minuly cyklus mi pri laparce videly prasknuty folik.. no tak uvidime.. ja se plasim dopredu... a kdyz ti to delali bolelo to?
19. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno už v piatok ma objednali, ráno o 7 sme odobrali materiál :grinning: ( spermijky ) oni ich potom premyli a o 09 hod. som bola na IUI, najprv ma riadne vydenzifikovala, a potom do mňa dávala tenkú trubičku kateter a cez ňu strekla spermijky, potom som ležala 10 min a potom šup šup domov. Som zvedavá čo napíšeš zajtra možno sa už ku mne pridáš ako ku čakatelke.
19. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuby mňa to fakt bolelo ale nemám problém s bolesťou ale toto bol extrém, nemohla ten kateter dostať do maternice, ale pokiaľ nie je problém v krču tak ťa nič bolieť nebude. No to som si myslela aj ja že nemám problém, možno aj pretoto mám problém otehotnieť. No uvidíme :wink:
19. jan 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka... no, já nevím proč, ale myslím si, že mimo endometriozy bude u mě také problém v krčku... já totiž skoro vůbec nemívám ten plodný hlen a zkoušela jsem také krček kontrolovat, ale je pořád stejný, tak nevím.. ale uvidím zítra... hned poreferuju, jdeme tam v pul dvanácté...
19. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka, nestras :wink: mna to caka asi koncom tyzdna- bude to moje 1 IUI,tak som zvedava ....ale uz sa aj celkom tesim, pretoze sa snazime 2 roky ....
snecka, stimulovali ta niecim??
19. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda, zajtra drzim palce...ja idem na Uzg v stredu :wink:
19. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu... ty jo... samé prvničky IUI... a víte proč se vámm holky nedaří, nebo idiopatičky???...
19. jan 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: no my male lenive spermijky :wink: u mna je vsetko ok - dle lekare "jako v atlasu" :dizzy_face:
19. jan 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuby ja som mala vždy ukážkový hlien a bola som aj na postkoitalnom teste , či môj hlien nezabíja spermijky to bolo v poriadku,ale neskúšala mi či sa tade maličký prebojujú. No a ak tam mám zákruty tak chúďatká maličké,nemohli nájsť tú správnu cestu.
A ktorý si deň cyklu?
19. jan 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme spermijky vynikající... no, ... z konce listopadu....
snecka.. já jsem dnes 8DC...já mívám ovu 8-10DC, ale podle dnešní teplotky zatím nic. jen jsem si dělala ovu test a byla tam slabounká druhá...
19. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som zvedavá s čím prídeš zajtra, ešte to stíhaš aj s Pregnylom :wink:
19. jan 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam chodíte holky do CARu ???
19. jan 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda a ako dlho mavas MS , ked ovu mas uz 8-10DC ???
inak ja chodim do Gennetu a Vy?
19. jan 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu... no, roční průměr mám 24 DC... jinak jsem začala chodit do CARu Apolinář ......
19. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo zuzu... ty jsi registrovaná 2005 ??.. to jsi tu hodně dlouho.. :confused: :fearful: ...
19. jan 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu brala som Clostil, u mňa PCO diagnóza čiže ovu raz hej raz nie. Zuzu a neboj nestraším ak nemáš problém v krčku nič bolieť nebude :wink:, aspoň teraz viem že tam tiež mohol byť problém, lebo ovu po stimulácii Clostilom som mala ukážkovú čiže žiadny problém a nedarilo sa tak možno aj ten krčok zahral svoju úlohu.
Zuby chodím do Heliosu v Martine.
19. jan 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, uz jsem stara paka :dizzy_face: .....v 2005 jeste ani modrykonik neexistoval :wink:
19. jan 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prdlajs stará páka.... to já jsem stará páka... :grinning:.... také jsem slyšela, že iui je bezbolestné a klidně po něm hezky šupky do práce...
19. jan 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, ted jsem si Vas asi hodinu cetla, pristi mesic jdu na prvni IUI tak ctu Vase zkusenosti, akorat ta statistika uspesnosti :frowning2: ach jo.
19. jan 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ty vies zuby, ktora z nas je starsia paka :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
rina, musime verit... niekedy aj motyka vystreli :wink: co ked sa nam zadari na 1 sup :dizzy_face:
19. jan 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na IUI jdeme, ze muz ma spatny SPG, ale teda o hoodne horsi nez tu holky pisou, ma jen 4,2 mil/ml a i s tim jdu na IUI tak fakt staci malo.
19. jan 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do ajkeho CARu chodis rino?
19. jan 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do Gennetu Liberec, 1 dite spolu uz mame.
19. jan 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, tak se jiste zadari i to druhe :slight_smile: drzim palce!
19. jan 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rino..... jj,.... u každého je pro a proti... stačí doufat, věřit, že ta úspěšnost se bude týkat i tebe...
zuzu.... no tak se pochlub... :grinning:
19. jan 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok