• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@luciannac
@sebi123 ďakujem za povzbudenie zajtra keď už budem volať o HCG opýtam sa aká je hodnota :wink:
8. mar 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 a u ktorej lekarky si bola ? ak smiem vediet :confused:
8. mar 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g sestrička mi povedala, že spravodlivosť zomiera a má pravdu a ďakujem za povzbudenie :wink:
8. mar 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 jaaaaj..a drahy bol na SPG??či??a kolky DC si??
@lucia2431 mojaaa nebojaj ...bude uz v pondelok bobiaka vidno...ved by si take palice nemala ...juuuj kraasne su...pekny darcek si nam dala k dnesnemu MDŽ dnu.. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a nenervac sa...kliiidek... :wink:
@sebi123 jaaaaj.. :pensive: to mi je luto.. :pensive:
8. mar 2012 o 12:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ano mame za sebou vstupne vysetrenie ako prfuk,spg a ci prechazdzaju spg hliennom takze vsetko je ok len stale nemam babo...chapes tomu :angry: Dnes som 13dc takze coskoro ovu ale picham az od dalsieho cyklu takze by sa mi hodilo keby som dostala ms o tyzden skor,nepoznas nejaky figel?
8. mar 2012 o 12:30  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sebi123 u dr. Staškovej to je moja gyn.
8. mar 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi no som rada, že som potešila ale keď mne je tak ľúto, že sa vám ostatným nedarí a ja tu už dávam také testíky, píšem o tehu príznakoch a pod. Je mi to až také blbé či vás to potom viac netrápi :confounded:
8. mar 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 fíígel??fuu..no hlavne byt oka...myslim psychicky... :wink: nemysliet na to..a mne pomaha co ja viem...horuci kupel..cervene vinko...sexík..po tejto kombinacii mrcha pride vzdy.. :wink: :wink: aspon mne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ale ak ides na IUI tak nepriechodnost hlienu nevadi pretoze ti spermose vstreknu priamo do maternice... :wink: :wink: takze sa obide vsetkemu co im braaani... :wink: :wink:
8. mar 2012 o 12:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 no moja ja som uz taka stara snazilka ze mnou to uz len trolilinku otrasie... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: musime to brat s nadhladom...a hadam sa nakazime... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: takze s nami si nerob starosti moja..ty len pekne v klídku tehulkuj...
8. mar 2012 o 12:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi no ale aby to neskoncilo nakoniec iba domacou kuchynou kedze mam mat bud ovu okolo velkej noci a to je vsetko zavrete a ja idem na dovcu na sr :cry:
8. mar 2012 o 12:45  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ďakujem :wink: a ste super baby , som rada, že som sa k vám pridala a takto sme tu spolu :wink:
8. mar 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jania023 jaaaaj..no moja musis to hlavne brat v pohodke..ak ti to nevyda v aprili..tak to realizujte az v maji...ved máj lasky cas.. :dizzy_face: :dizzy_face: nam ked to 2 IUI nevyjde tak si dame pauzicku jeden mesiac...v aprili su sviatky ideme k nasim na vychod tak aspon vypneme zrelaxujeme.. :wink: nesmies to takto silit..ci o mesiac skor alebo neskor to nevadi..dobre moja??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2012 o 12:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 to my dakujeme..ze nas tu tak pozitivne ladiiiis... :wink: krasnymi tehu palicami.. :dizzy_face: :dizzy_face: ved ty si jasnym dokazom ze IUI je uspesne... :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2012 o 12:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi tak to som rada :dizzy_face: dobre idem ja sa z toho všetkého vychrupkať s Luckou :wink: Večer tu ešte nakuknem :wink: Zatiaľ sa tu majte krásne
8. mar 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: @lucia2431 tak tak..relaxovat a neupinat sa na to moc.. :dizzy_face: :dizzy_face: ved sme tu jedna pre druhu aby sme sa podrzali no nie??
idem aj ja uz babenky..krasny dnik..pridem vas vecer kuk..papapa :wink:
8. mar 2012 o 12:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jania023 tak to je myslim to najnizsie davkovanie. na IUI je 75-150IU a 7 alebo 14dni. Ja by som sa radovala aj z dvoch folikov :grinning: Stale mam len jeden a zatial 2x na pravej strane, tak som zvedava kedy sa mi ozve aj ta lava.
8. mar 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Lucinka nic sa neboj, je to aj o zrucnosti doktora..v ramci prace s ultrazvukom.. plodovy vak je malicky a taka mini bublinka moze byt dost neviditelna... ja to nevidim zle!:slight_smile:)
8. mar 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 a povodne si mala ist na usg az v pondelok. daj mu este cas ono sa ukaze neboj :slight_smile:
8. mar 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi a kde mas vasih na vychode?my ideme do kosic huraaa :wink:
8. mar 2012 o 13:32  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 a ty mas po stimulke gonalom iba 1 folik?ja som zvykla mat tiez iba jeden z clotilom ale uz sa mi stalo ze boli aj 2 foliky ale to je malokedy..inak ja mam ovu aj bez liekov takze mozno ani mi ten clostil nepomaha,myslis ze by mi po gonale dozreli aj 3 foliky
8. mar 2012 o 13:34  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky - potrebovala by som poradiť. keď ste v tomto kolobehu - stimulácia, IUI, čakanie na výsledky atď. - chodievate aj cvičiť ? ja som po IUI prestala (cvičila som pilates a kalanetiku a to je dosť posilovacie), ale dosť mi to chýba :frowning2: čo tak zumba alebo jóga ???
8. mar 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 to ja som mala po clostile folíkov sedem :grinning: takže ten mesiac IUI ani nebolo.
8. mar 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky tak ted me to nedalo a volala jsem do CARu, no a tam mi rekla sestricka ze si mam udelat ten test az po 21 dnech, a ze si mam koupit test ktery stoji nad 100Kc. Tak jsem z toho jelen :unamused:
8. mar 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 Ja praveze s clostilom stimulujem a vzdy len jeden mam :unamused: , ale chcela by som nieco silnejsie aby som mala viac tak studujem co je v ponuke ako Merional, Gonal a pod. Ak to na treti krat nevide... potom pauza a uvidime co navrhne doky.
Je to mozne, ze ti dozreju aj 3 :wink: jj
8. mar 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 a ako to dopadlo mas nejake 5torcata :grinning:
8. mar 2012 o 14:13  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 ja som do prveho iui a aj potom chodila do posilky. ma kamoska-sestricka sfukla, ze nech na to zabudnem, ze sa to nemuselo kvoli tomu usadit... takze teraz som bez posilky a druhe aj tak nevyslo. podla mna joga je do pohody. ja doma obcas robim take strecingove cviky a pomaha to mojej chrbtici. aspon to :slight_smile: tiez mi posilka velmi chyba
8. mar 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 cim viac ich bude tym lepsie vecsia sanca ze budem tehu
8. mar 2012 o 14:15  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciannac jasne, ze testni. pokial nepride mrcha tak testuj :dizzy_face:
8. mar 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 hej aj ja by som chcela takto zvysit sance :wink: no nedari sa
8. mar 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 no ten mesiac som práve kvôli tomu na IUI nešla, dokonca ani doma nám neodporúčali. neviem dvojky by som aj nejako zvládla ale viac - veď to musí byť na mašlu :grinning: okrem toho máme len trojizbák :grinning:
8. mar 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok