• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@dadenka111 jeeej uz som tabulke, dakujeeeeeeeeeeeeeem
12. mar 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvik1 ale mohlo by sa na 1x zadarit. Ozaj kolko sa snazite?
12. mar 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura tak to by bolo super - to by som brala. my sme po roku snaženia išli do GynFivu a už tam chodím 8 mesiacov. a Ty s manžom ? kam chodíš do centra ?
12. mar 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 ja nechodim do centra, IUI bude riesit moj doktor, ma na to atestaciu. Ja som chodila inemu doktorovy a ten mi po výsledkoch HP zahlasil že idem do prechodu a tak mam ist na umele aby som to este stihla dokym to je zadara (39r), dalej nic nezistoval. Tak som sa zrutila, lebo ked som dosla na preventivku tak vzdy hovoril že mam cas a potom ked bude treba tak sa na to kukneme. Moj mm mi zohnal doktora v TT, ktorý sa zaobera neplodnostou, je strasne zlaty a hovori ze na vsetko treba svoj cas. porobil mi vselijake vysetrenia a teraz som bola na laparke, prvy cyklus po nej nevysiel tak teraz ideme na toto a ked do pol roka neotehotniem na ideme na umele do nejakeho centra. Takže v podstate sa snazime za pomoci doktora 1,5 roka
12. mar 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura no niektorí doktori dokážu byť úplne fasa :frowning2: a koľko máš rokov ?
12. mar 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura ja budem mať v lete 34 :slight_smile: inak neznášam keď mi niekto povie, že buď v pohode veď to 40-tky máš ešte čas. no neviem nechcela by som ísť do školy s prváčikom ako 50 ročná.
12. mar 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 mna mama mala ako 37 rocna, ale bola som 3. Ja som si myslela že ked si zmyslim že chcem babo, tak bude...zial zivot to zariadil inak. Kamoska je rovnako stara a teiz nechcela este babo, tak som ju nakazila aby nedopadla ako ja.....haha, do 3 mesiacov otehotnela a teraz pred tyzdnom uz porodila
12. mar 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura v našej rodine som tiež len ja "tá iná" :slight_smile: sestra má 35 rokov a šups dve deti, na druhé čakala asi 6 mesiacov ako sa rozhodli, že idú do toho. čo už - v tomto si človek nenavyberá :slight_smile:
12. mar 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura
ja som bola 3 krat na IUI a ani raz to nebolelo a to my robili 3 rozni dr., ale nevyslo to ani raz :frowning2:
no mne sa stalo to iste, nahovorila som kamosku a ona o mesiac rodi :slight_smile:
moj muz ma stresy nielen ked ma dat material pred IUI, ale aj doma, ked je akoze treba, je to horor a vraj taky vystresovany chlap ma potom na prd spermie, no ale ja neviem co s nim.......to bla bla bla, ze nemysliet na to, dovolenky, klud, trpezlivost poznam.....ale neviem to a moj drahy je asi este horsi...
12. mar 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvik1 aj ja som ta cierna ovca v rodine, co uz. Ale u nas to vie len moja mama, že som taka neschopa.....nechcem aby ma rodina rozoberala, aj tak riesia moj vek :angry:
12. mar 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa aj u nas to je tak že ked sme zo zaciatku museli v urcity termin ist na to, tak ten moj nemohol. Tak teraz to riesim tak, že mu nic uz nehovorim a sme spolu obden. A že silnejsie polovicky............hahaaaa, to my sme tie silne a oni su padavky, musia len spermie dat a to je vsetko
12. mar 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@azzura
aj ja by som to tak robila, ale jemu sa obden ani nechce, to by som musela odovodnit a uz je zle...no naposledy to bol uplny horor, mam toho uz po krk
12. mar 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa moj, by mohol sexovat furt....to skor mne sa nechce :grinning: , ja sa vzdy prebudim az okolo ovulky, vtedy som ako levica.....mm sa mseje ze preco nie som furt taka. Sak mu nebudem hovorit, že vtedy o nic nejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa a teraz co...idete na 4.IUI ???, kolko krat sa može ist?
12. mar 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura
no keby bol moj taky, tak mam o starost menej, vzdy som sa muslela este stresovat, ci sa k tomu vobec dostaneme...ale predtym to bolo uplne inak, na IUI mozes ist kolkokrat chces, sem tam si treba dat pauzu kvoli hormonom, ale nie vsetci ich beru, ale ja uz sa chystam na IVF, uz sa mi nechce ist na IUI, nemam trpezlivost...
12. mar 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa sanca na IUI je mala, ale predsa sa par babam vydarila. Tak vela stastia na IVF...uz to realne riesite, ci sa len o tom bavite? Kolko mas rokov.
Ja mam uzasneho mm, a je ochotný podstupit cokolvek. To skor ja stracam nervy pri kazdom nezdare, teraz uz aj on bol smutny, lebo sme mysleli že po laparke sa prirodzene zadari a nebudeme musiet ist na IUI
12. mar 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura
no uz to realne riesime, v piatok zacinam s pripravou, som z toho pekne posr...., ale co uz, ja budem mat 33 v maji
12. mar 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura Ahoj,nemáš s čoho bát je to uplne v pohode,ja som cítila akurát tie kliešte v pošve inak nič,ani prvý a ani druhýkrát som necítila žiadnu bolest :slight_smile:
12. mar 2012 o 15:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa fuha, tak budem drzat palceky...že ked pojdete na vklad aby sa vydarilo. Ukludni sa, stres ti nepomože :wink: usmev, vsak nejak bude :sunglasses: . Ja budem mat v oktobri 36
12. mar 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka dakujem za info, a nezdarilo sa ani raz? :confounded: Este ides?
12. mar 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 Aj mne každý vraví že psychika,že nemám nato myslet ale to sa asi ani nedá :cry: ,no uvidím čo bude teraz ale nejako tomu neverím,neviem...
12. mar 2012 o 15:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura No minulý mesiac som bola len na prvej a dnes na druhej tak teraz mi ostáva len čakat :slight_smile:
12. mar 2012 o 15:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura
no vsak hej, budem sa snazit nestresovat.....
12. mar 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinkacinka ahaaa, a ko sa citis? Ides zajtra do prace? To tam dojdes a cakas dokym vycistia spermie, ale kazdy dojdete inu hodinu, ci ako to, prepac že sa pytam, ale mne podrobnosti povie až ked dojdem na folikulimetriu
12. mar 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura ahoj azzura, pls. kolky den cyklu Ti robil HP - na zaklade kt. zistil, ze ides do prechodu? Alebo Ti zrejme robil viac H profilov ? Drzim velmi palce..
12. mar 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 cau, myslim že 3DC a 20 DC.....ale mne len blbli hormony, teraz je to uz ok. On sa proste len nechcem zaoberat problemom co sa vyskytol, potom kolegyne mi povedali že som mu mala dat obalku. To uz je jedno, terz mam super dokiho.....urobil dalsi HP a zacal hladat problemy, nasiel a postupne ich vyriesil
12. mar 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura preto sa pytam, lebo mam kamosku, co sa takto tiez nalakala, ked jej vraveli ze je pred menopauzou v 36 rokoch..... ale bol to len nazor jedneho lekara a ked lekara zmenila, zmenil sa aj pristup aj diagnoza nie je taka jednoznacna! No do kelu, ako potom ako snazilka mas byt pokojna a nestresovat sa:slight_smile:
12. mar 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura No my chodíme dalej,takže ideme spolu na 7.00,priatel dá spermie a potom o dve hodiny prídem ja na insemináciu.Priatel može byt pritom ked chce.Cítim s uplne v pohode,tam som si poležala ešte 10 minut,chodím do MT a potom som šla domov.Dnes som len doma ale nie kvoli IUI ale nič sa mi nechce ale po prvej som bola na nohách a behala až do večera.Nemusíš nikajo zvlást oddychovat.
12. mar 2012 o 16:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok