• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@martina2509 neboj nebude to boliet , ja som tiez stresovala ako blazen a bolo to uplne v pohode. Keby sa da chodim aj 2x mesacne :grinning:
13. mar 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kocky, do kolkych dni po vysadeni utrosu Vam dosla mrcha?Beriem ho 1 krat, tak som neni v obraze.A este otazocka, nema niektora navyse 1 balenie clostilu? By som Vam ho poslala naspät o dva tyzdne. V Car mi ho doktorka zabudla predpisat, a ja som teraz mimo SK. Moj vydareny dr.mal vcera dovolenku tak nemam nic. A ked dojde mrcha, zbytocne stratim mesiac :frowning2:
13. mar 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 ahoj,mě MS dorazila čtvrtý den po vysazení...ale některé až 10tý den.....jednou mi i dorazila vůbec dřív,než jsem testovala....
13. mar 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 takze dojde kedy sa jej bude chciet mrche jednej hnusnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 no,dá se to tak říci :grinning:
13. mar 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
takze dnes som bola na predoperacnom, kvoli IVF, brali mi krv a robili ekg, mm tiet brali krv, no uvidime, snazim sa nebat, ale v noci na to myslim.....
13. mar 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ozaj baby, na kolky den chodite na folikulimetriu??? a potom vam to kedy robia? Mna objednala na 14 den, ale to sa mi nepacilo, tak som sa preobjednala na 13DC. Ja mavam ovulku okolo 15DC, ale s clostilom to nebude rychlejsie, ci??
13. mar 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso hniezdi sa od 4,5 DPO az 9 DPO.. :wink: :wink: u kazdej je to indi vindi :wink: :wink:
@kathy1 no mna 2 IUI nebolelo tak som rada...necitim sa nijako..akokeby ani nic nebolo..ziadne IUI.. :sweat_smile: prve IUI som prezivala horsie...mala som aj bolesti v podbrusku z utroša...ale teraz sa citim supis... :wink:
13. mar 2012 o 10:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura Ahoj...zalezi aky dlhy mas cyklus, ja som mavala 34 dnovy a na folikulometriu som chodila 14..15DC a ovu bola na 18DC ale ako beriem duphaston tak sa mi cyklus skratil, takze chodim skor, teraz som bola na 13DC a folik mal uz 16mm
13. mar 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvi83 aha, dik. Ja som mavala 28DC, ale od laparky sa mi skratil...26 a teraz som dostala uz na 25DC. Ale ked som bola min na 13Dc tak som mala 17mm a dostala som pregnyk, lenže vtedy som nestimulovala. Co uz, vsak nejak bude, ked pojdem na druhe uz budem mudrejsia a budem to mat odsledovane, kebyze sa mi teraz netrafi do ovulky
13. mar 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azzura
s clostilom je ovulka cca o 2
dni skor ako bez...., ak ma niekto pravidelny 28 dnovy cyklus, mozno tam to nema vplyv
13. mar 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azzura
inak ten pregnyl nezarucuje ovulku, lebo podla BT som mala raz ovulku az 4 dni po pregnyle, ak to doma 2 dni pred a 2 dni po IUI poistite, sance sa zvysuju
13. mar 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa važne? terz si mi dala chrobaka do hlavy, ci sa nepreobjednat. Nech uz to mam za sebou, lebo uz ma z toho vsetkeho boli hlava, hovorim si ze mi je to jedno, ale psychika si robi svoje.
13. mar 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ok dik za radu. Ja som ani teraz nemala ovulku ako doki povedal, ja si ovulku citim...
13. mar 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ahojky beruško, neboj, i kdyby jsi měla ovulku o den posunutou, byli vybráni ti nejlepší bojovníci, kteří by si na některé vajíčko počkali :dizzy_face:
@kajkusa takže jdeš taky do IVF? Mě to čeká za měsíc, 6.4. mám naplánovaný ultrazvuk a snad i fasování léků :confused:
13. mar 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura
no ked stre zdravi a mm je pri chuti tak mozes ist na IUI podla Dr a doma si to este riesit vtedy ked bude ovulka podla teba, aspon budes kludna....
13. mar 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g
ja idem fasovat lieky v piatok aj zacinam pichat injekcie....budem vas informovat, ak by ma niekto nasledoval, ako to prebieha......
13. mar 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa kdybys chtěla, připoj se http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/1-ivf-pridejte-se-a-podelte-se-o-zkusenosti/ , jsme tam všichni začínající, jestli to tady holkám nebude vadit, že mluvíme o IVF :wink:
13. mar 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g nebude...jen mluvte...já Vás budu nejspíš brzy následovat :wink:
13. mar 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Ja si tiez myslim, ze ten pregnyl neni 100% ved nieco na tom musi byt, ked to je tak naplanovane a uspesnost miziva :frowning2:
13. mar 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g vobec nam to vadit nebude teda myslim ked sa budete o ivf bavit, ved mozno aj mna to caka. Clovek nikdy nevie ,tak by som bola rada. Nechce sa mi skakat z temy na temu :slight_smile:
13. mar 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ozaj uz mate schvalenu ziadost? Ako dlho to trvalo? a kolko stoji taky ukon+lieky?
13. mar 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 @kathy1 to jsem ráda holky :slight_smile: Teda ne, že nás možná budete následovat, ale že vám to neva :grinning:
13. mar 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rory_g já teď dám poslední IUI a hned se domluvím s ní na IVF,když tohle nevyjde.Takže jen sem hrňte informace,ať se můžu připravit :wink:
13. mar 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g ahojky moja..no dufajme ze si tam na vajko borci pockali... :wink:
@kajkusa no nechapem...po pichnuti pregnylu MUSI dojst k ovulke...ak nedojde do 48 hodin tak by sa mal zvysit davak z 5000 na 10000...
13. mar 2012 o 11:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi
u niekoho urcite, u mna - pochybujem, moje telo si robi co chce....
13. mar 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura
mame, jasne uz je vsetko vybavene, mam recepry na lieky vsetko, je to drahe, nieco medzi 1000 a 2000 € s liekmi sa doplaca, podla toho co vsetko ti robia, to je individualne...podla poctu folikulov, ICSI, zonalny hatching, zamrazovanie, embryoscope....ja neviem, moj Dr chce aby som si dala vsetko, ale to asi nie....
13. mar 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa aaale..neverim..tak treba viac odsledovat ovulku...teplotka, folikulka, hlien a tak... :wink:
13. mar 2012 o 12:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 já jsem měla jít taky na poslední IUI, ale vzdala jsem to, radši si před IVF odpočinu...
@annavi určitěěě, 3 vajucha, to je super score!! :grinning:
13. mar 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi
http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravie/symptotermalna-metoda/symptotermalna-metoda-ii--meranie-teploty.html?tag=discussion
tu pisu, ze sa to stava:
Dobrý deň,
pokiaľ Vaša BT napriek injekcii Pregnylu nestúpla, k ovulácii pravdepodobne nedošlo - to sa žiaľ stáva. Pregnyl (hCG) môže BT krátkodobo zvýšiť, k trvalejším zmenám by nemalo dôjsť.
Inak mechanizmus väzby medzi hCG, progesterónom a BBT je taký, že pri otehotnení začne zárodok produkovať hCG, ktoré je signálom k zachovaniu žltého telieska, ktoré produkuje progesterón. A progesterón zvyšuje BBT, preto je pretrvávajúce zvýšenie BT (obvyklá dĺžka luteálnej fázy + 4 dni) nepriamym dôkazom tehotenstva.
13. mar 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok