• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kajkusa ja som uz na nervy zo vsetkych tychto moznosti a clankov.A skusania a planovania :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g super scooore bude ked budu dve // na teste.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: to bude že ródeo... :grinning:
@kajkusa ved hovorim moja kazda sme ina... no ale tak ta kombinacia kt. som pisala vyššie tak potom by to bolo uz jednoznačné.. :wink: či?? :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2012 o 12:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 mojaaaaaaa...klííídek...MY to raz URCITE dáme... :wink: :dizzy_face: viem ze je to na psychiku moc tazké ale moja..psychika je zaklad...ber to tak ze ked to nevyda teraz tak to vyda nabuduce urcite..aspon ja sa takto ukludnujem..a zatial mi to vychadza..som zvedava dokedy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2012 o 12:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi
ja len zo som odolna voci pregnylu......aj otehotneniu :slight_smile:
13. mar 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa aaaleee...aj pozitívne myslenie je cestou k babenku... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. mar 2012 o 12:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi a to taky bude :wink:
@kajkusa :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi
OK tak voci pregnylu....
13. mar 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa drzim paste a vsetko co sa da, IVF uz bude o niecom inom ako IUI
13. mar 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura presne tak...preto sa aj my s drahym teraz moc netrapime nad IUI..budeme skusat ..uvidime..moznoze motyka vystreli...a ak nevystreli tak ideme do IVF a tam uz mam 85% uspešnosť... :wink: :dizzy_face:
13. mar 2012 o 12:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi ale ved ja to berem s kludom anglicana, preto sa ani nesledujem ani BT nemeram, by ma potom porazilo. Takto len cakam ci ano ci nie :astonished:
13. mar 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa moja a kam chodis do CAR, ako dlho Vam schvalovali ziadost?
13. mar 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura
@annavi
85% uspesnost v troch cykloch, medzitym nejake 3 mesacne prestavky, tak sa nastavujem tak, ze aj to chce cas....
13. mar 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kathy1
nie chvilku, cca 3 tyzdne
13. mar 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1
do gin fivu v BA
13. mar 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa to je este dobre, ze 3 tyzdne, zevraj to trva 4 az 6 tyzdnov.
13. mar 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura Ktorý den cyklu máš v stredu ked ideš na tu folikulometriu?
13. mar 2012 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1
no myslim, ze to schvalenie je najmenej, ja som mala vsetko po ruke, trebalo aj dva nezavisle spermiogramy
13. mar 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi super postoj, uz aj ja nabieham na taky rezim, lebo by cloveka slak trafil :wink:
13. mar 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka 13DC, tak som chodila vzdy
13. mar 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 uz aj ja som prestala merat a atd. pretože teplotu som mala vzdy ukazkovu a potom v den D rapidne klesla a dosla mrcha :unamused:
13. mar 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura Ja chodím 10 DC a to bolo v piatok a v pondelok som už bola na IUI,tak ty pojdeš tiež podla mna štvrtok lebo piatok :slight_smile: už sa tešíš však.
13. mar 2012 o 13:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka jasne ze sa tesim ale aj bojim, lebo je to nieco nove pre mna :sunglasses: a davam do toho velku sancu na uspech :grinning:
13. mar 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa vždy teším ale jasné vždy su tam aj obavy,minulí mesiac som sa strašne sledovala a privodila som si všetky príznaky doslova :slight_smile:Ja neviem,ja tiež dufam ale ani si neviem predstavit že by to vyšlo.Nechcem ta sklamat ale pri 1.IUI je vraj 10% až 15% uspešnost,čo je dost málo le čítala som že je aj kopu takých čo im to vyšlo na prvý krát :slight_smile:možno budeš patrit medzi ne...
13. mar 2012 o 13:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka :grinning: neboj neodradila si ma. Som rada ze mam moznost ist na IUI, doktor sa tesil ked som dosla po laparke k nemu so skleslou hlavou, že mi nic nenasli a on že juuupiii ideme na IUI....potom mi vysvetlil že sa bal že ma bude musiet hned poslat na IVF. Ale ja doteraz nechamem preco to nejde, ked sme obaja zdravi...som si myslela že asi mam nepriechodne vajcovody...a aj to je v poriadku. Po prebrati z narkozy som musela pre doktorov pripadat ako šiši, lebo som s furt nechapavo pytala že ci mi vsetko odstranili a oni že nic tam nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 uvidime zajtra rano a dufam, ze to vyjde. Dakujem krasne za podporu, uz som z toho celkom na nervy. Este by som sa chcela opytat, ze kedy dojde k ovulacii po pichnuti pregnylu? Nemam o tom ziadne informacie, a neviem, ze ci uz bude ovulka zajtra rano, ked mi ho vcera vecer pichli
13. mar 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2509 ahoj, kolky DC si bola na folikulimetrii. Ides kolky krat na IUI? Pytam sa lebo mna to caka o týzden
13. mar 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura ahoj na folikumetrii som bola na 12DC, to bolo vcera, vcera o 22:00 mi pichli prehnyl a zajtra rano, cize na 14DC mam ist na IUI. IUI budem mat prvy krat.
13. mar 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2509 vsak aj ja idem 1x, tak preto som taka zvedava. drzim palce. Ja idem na folik. 13DC. Aky mas dlhy cyklu
13. mar 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura Ozaj a kolko vás bude stát IUI?V martine platím 100 eur.Ja som bola tiež na laparoskopii a nič všetko ok a tiež sa snažíme už vyše roka...
13. mar 2012 o 15:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka ešte netušim, doki mi vsetko povie na folikulimetrii. Nechcel mi nic povedat, lebo si bol sklaopevne presvedceny že sa nam to prirodzene podari po laparke (mala som krans e2 folikuly a aj na L strane) žial bude kukat ked mu tam buduci tyzden dofrcim
13. mar 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok