• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@annavi tak to máš super.. my sme len v sobotu boli na sono, večer pregnyl a v pondelok ráno IUI.. a sono až o dva týždne.. testy boli ale negatívne.. :(
14. mar 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska no ja som po prvom IUI....ostala domka...den po IUI..som krvacala...a mala som aj bolesti..
druhe IUI som bola doma tiez lebo to bolo v piatok tak bol week..
podla mna ak mas bolesti tak ostan den po IUI domka a potom je zbytocne ostavat doma pokial niesu problemy.. :wink: ...
14. mar 2012 o 14:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska ake testy ??? :fearful: ved ak si bola v pondelok na IUI tak dnes si len cca 2 DPO... :zipper_mouth:
14. mar 2012 o 14:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ja Ti neviem, ja som mala nepravidelny menzes uz od zaciatku. Ked som to hovorila doktorke( tiez taka krava),tak ze dame HAK, a bude kazdy mesiac, ved deti este nechcete?!Jasne vtedy sme ich nechceli, a tak som brala niekolko rokov HAK. Tak a teraz ked ich chceme, tak ich nemame :frowning2: Ja mam tiez cukor ok, aj stitnu zlazu.Hormonalny profil potvrdil PCO a pri laparke ked videli ako to vyzera diagnozu potvrdili. No co som DIVNA :unamused:
14. mar 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 ale co si....aj pri PCO sa da otehu.... :wink:
14. mar 2012 o 14:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi no, to bolo ale 20.2... :slight_smile: a bolesti som nemala.. ani som nekrvácala..
14. mar 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 já jsem s PCO otěhotněla :wink: a to mám těžkou formu (žádná ms bez hormonů a ovulka jen s injekcemi ) :wink:
Pardon, že vám sem teda lezu, taky jsem do téhle diskuze chodila a pořád vás sleduju, jak se vám daří a držím pěsti :wink:
14. mar 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska no myslim, ze brat tyzden dovcu je zbytocne, v ten den ok, a mozno aj na druhy ak su este bolesti. Ak sa ma zadarit tak sa zadari :slight_smile:
14. mar 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska jaaaaaaaaaj...som myslela ze teraz v pondelok... :sweat_smile: takze testey negatívne???no to by uz malo ukazat nieco... :unamused: teplotku nemerias??? :fearful:
@leeena_4 jeeeeeeejj ahojky mojaaa.ze sa vobec ukazes. :sweat_smile: ..akooo???
14. mar 2012 o 14:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi neukazuju, ale čtu vás skoro denně ma mc na vás myslím :wink:
14. mar 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 takze si bola tehu po IUI? Moc dakujeme, ze sem nakuknes a drzis nam palce :slight_smile:
@kathy1 práve, že som nemala vôbec žiadne bolesti.. ale ten utrogestan do pošvy ma vytáča.. je to riadne nepraktické..
@leeena_4 no ved vidim ...teda vidim ze ta tu uz nevidim... :grinning: a ako sa mavas???
14. mar 2012 o 14:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 ano, byla jsem těhu i přes těžkou formu PCO :wink:. Stimulovala jsem Puregonem a vyšlo to :wink:
14. mar 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi vsak ja viem ze sa da, ved to by deti nemala potom kazda druha :slight_smile:
14. mar 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi Mám se hezky, příští týden mě čeká jedno důležité vyšetření a pak snad bude ještě líp :wink:. Koukám na vaší tabulku a čekám, kdo to v březnu prolomí :wink:. Věřím, že jaro zafunguje :wink:
14. mar 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi nemeriam, bola som na krvný test, ten bol tiež negatívny.. budúci týždeň ideme na sono a potom IUI, tak som zvedavá ako nám to tentoraz vyjde.. len nechápem, že mne vôbec nerobili po prvom raze laparoskopiu..
14. mar 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska no ja s tym utrosom nemam nejake problemy, strcim 2 gulky a hotovo :grinning:
14. mar 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 neviem, mne to potom celý deň tečie ako besné.. :slight_smile:
14. mar 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska ale, ved oni laparoskopiu nerobia po iui. Mna na nu poslal moj doktor, nechcel do mna pchat hormony, chcel si byt isty ze je to priechodne. Do car som zobrala len prepustaciu spravu a oni urcili dalsi postup :dizzy_face:
14. mar 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
negatívne :frowning2: idem off. držte sa.
14. mar 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Ahojky presne ty si moja najvacsia nadej, ze sa mi to s PCO podari. Dakujeme! My na teba tiez myslime. :dizzy_face: nezabuli sme...
@kathy1 takze fakt my s takou "lahkou formou" musime... to daame! :wink:
14. mar 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@radosska aha, tak mne vobec nic netecie. Kazda reagujeme nato inak asi
14. mar 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 na začiatku mi povedali, že ak prvý pokus bude neúspešný, tak urobia, aby vedeli, či nie je tam problém.. ale neurobili.. moja chyba, mala som sa opýtať.. ale keď som bola v tom, že sa nám to podarilo, tak som ďalší postup ani nezisťovala.. :(
14. mar 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 To jste zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: S PCO jde spíš o trpělivost, ale jsem si jistá, že se povede každé s PCO :wink: :slight_smile:
14. mar 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadenka111 s "lahkou formou" som sa dobre :grinning: :grinning: :grinning: , jasne, ze dame len este nevieme , ze kedy presne :wink: :wink:
14. mar 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kathy1 tak to závidím.. :slight_smile: v dobrom samozrejme.. :slight_smile: ja už rozmýšľam, že ich budem normálne jesť, dúfam, že to nemá nejaký slabší účinok, alebo čo..
14. mar 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 to ma mrzí :frowning2:
14. mar 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok