• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@irsina83 muzik ma slabsi matros :slight_smile: tak to je super ze sa vam podarilo na prvykrat :grinning:
14. mar 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka ja sa tesim, ze Vam sa podarilo, je to uzasneee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: u nas je problem vo mne a u vas v mm ale hlavne je, ze sme to zmakli :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ktory dpo si??? ja 12 :wink:
14. mar 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 ja som dnes 14dpo, ale podla hcg som asi zahniezdila dost neskoro... ty uz si bola na krvi alebo len testik si mala pozitivny?
Ja sa este neviem naplno tesit, az v pondelok.... snazili sme sa skoro rok...
14. mar 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka ja som nebola na krvi, idem na buduci tyzden, zatial testikujem a ciarka silnie :wink: zistila som to pred dvomi dnami...uzivam duphaston 3x denne a dufam, ze na utz nieco uvidime :wink: ani ja sa este tak netesim, este mi to nedochadza...skor sa bojim :wink: som stastna, ze sa vam to podarilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. mar 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@irsina83 ja mam utrogestan.... a vies kolko si mala folikov? lebo si mohla mat po clostile aj viac :wink:
ukaz fotku testiku :wink:
14. mar 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrkis nuz ja som to vsetko nechala na toho hore :slight_smile:
14. mar 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka mala som jeden ale zato poriadne velky 32mm...idem ich odfotit po kope :wink: pridaj ma do vasej sukromnej skupiny :wink:
14. mar 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka si tu moja????
14. mar 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 som tu, ale uz pomaly idem do hajan.... prepac, nemozem ta pridat, sme tam uz niekolko mesiacov zohrana partia a dalsie clenky neberieme, taku mame dohodu :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka ok ja som to chcela kvoly tej foto. lebo sem ju davat nebudem :wink:
14. mar 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka drzim palce, dobru noc...
14. mar 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso tak držím palčeky aby to druhé iui už vyšlo :wink:
14. mar 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@irsina83 viem ze si chcela kvoli foto, skoda ze sa nedaju poslat cez IP... inak, testy ti silneju zo dna na den alebo kazdy druhy den? Dobru :wink:
14. mar 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne slnecné ranko vam prajem babulky... :wink: ja som nejaka nachcípaná..chytila som to asi od manzela...tak tu sopllííím, vykychujemmm :unamused: teplotka zatial takto..som zvedava ako to tento mesiac dopadne.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
15. mar 2012 o 06:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi dobre ranko aj tebe. tak sa len rychlo uzdrav. :slight_smile:
15. mar 2012 o 07:12  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy130881 no moja tak cajikujem ...ale dnes je tu aspon klud v praci tak sa mozem kuríírovať... :wink:
15. mar 2012 o 07:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ahoj ano som tu nová a chcela by som tam byt :slight_smile: Bola som 12.3. na 2.IUI.dakujem
15. mar 2012 o 07:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 Uplne som myslel že je to všade rovnaké,no bohužial máme to najbližšie aj ked cestujeme ešte hodinu a pol...no ale čo by sme neurobili však :slight_smile:Inak sme sa o tom spriatelom aj bavili,že nám sa to ešte dá ale určite je kopu párou ktorým by to pomohlo ale nemaju nato :frowning2:
15. mar 2012 o 07:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi najlepsie by ti bolo doma v postielke :slight_smile:
15. mar 2012 o 07:50  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,tak ja 3 dni po 2.IUI,viem je to ešte málo ale ja som jak drevo ja vobec nič necítim :frowning2:tak isto ako pri 1.IUI,ani som o nej nevedela a ani po tom celé 2 týždne...a teraz tiež nič.Po prvej som akurát neviem prečo bola strasne nentavá :slight_smile:padala som,bola som samá modrina a chrasta,hrozné,všetko mi padalo z ruky,rozbíjala som,kedže pracujem v kaviarni tak to bolo dost zaujímavé :grinning:
15. mar 2012 o 07:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucy130881 no to ti poviem...rano sa mi tak nechcelo z postele... :unamused: ale aspon to slniecko mi dodava energiu... :wink:
15. mar 2012 o 07:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi to mas pravdu slniecko dodava energiu . ked clovek ked ma chripku tak je taky slaby . ja som mala chripku hned po iuicku ale taku ze ma to polozilo do postele.
15. mar 2012 o 07:56  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka ahoj, aj my chodíme do MT do Heliosu.. asi budúci týždeň ideme druhýkrát na IUI.. držím palce, určite Vám to tentokrát vyšlo.. :slight_smile:
15. mar 2012 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska juj moja dakujem,bodaj by si mala pravdu :slight_smile: aj ked si to ani neviem predstavit.Budem ti držat palce ja som pri tejto druhej ani nejako nič nezaregistrovala bolo to velmi rýcchle.Ku komu chodíš,ja ku dr Gaťovej.Inak držím ti palce :grinning:
15. mar 2012 o 08:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka my chodíme ku Krajkovičovi, ale IUI robí Gaťová.. a odkiaľ si, ak smiem vedieť? :slight_smile: ja dúfam, že tentokrát nám to vyjde, lebo prvýkrát som nevedela čo ma čaká, bola som nervózna a vystrašená, čo s abude diať.. teraz to už vezmem športovo a s kľudom.. :slight_smile:
15. mar 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska Ja som Z PE a ty?No ja sa teraz nesledujem ale prvý mesiac som s stále sledovala :slight_smile:teraz mam vela roboty tak nestíham.Inak je to v tom heliose síce drahé ale doktory a aj všetci ostatný su strašne milí a všetci su tam perfektne zohratí.
15. mar 2012 o 08:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska moja presne takto som aj ja prezivala prve IUI..druhe uz islo akokeby nic... :wink: :dizzy_face:
15. mar 2012 o 08:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka @radosska inac baby kolko platite za IUI?
15. mar 2012 o 08:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko koceny,ale ste toho uz popisali, tak zavcasu :grinning: @lucinkacinka hihi aka nahoda aj jasomz PE :slight_smile:
15. mar 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ja platim 100€ a myslim, ze aj @lucinkacinka aj @radosska chodime vsetky do heliosu. No mala som take nervy este aj ten kateter a hadam aj striekacku si dali zaplatit platili sme totiz 100,65 centov
15. mar 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok