• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@dusika11 ale dakujem za info. mozno na tom nieco je a mala som ist lezat. teraz uz tazko zdrhnem. mozno pojdem o jednej domov. na to uz nepotrebujem priepustu :wink:
16. mar 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
nemas zac, ozaj ja robili ti to v tom termine ako si mala urceny podla jonasa??
16. mar 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ja uz nepojdem do prace po zakroku, a ak ma budu robit vo stvrtok tak si v piatok beriem dovcu, uz som sa dohodla so sefkou. Ma so mnou obrovsku trpezlivost, vsak uz vyse roka beham po doktoroch
16. mar 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska ok, tak sa prestavam bat :grinning: :grinning: :grinning: keby to bolo take jednoduche.
16. mar 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura no veď to.. aj do mňa drahý hučal ešte v aute nech sa ukľudním, že inak to nevyjde, ale bolo to len horšie.. :slight_smile: takže no stress a hlavu hore.. určite sa to podarííí... :slight_smile:
16. mar 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 jaj moja velmi drzim palce, tento krat to bude tutovka :wink:
16. mar 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azzura budem sa opakovat, ale s radostou. ano, vcera ma prekvapil po treti krat pravy vajecnik a ukazal zrely folikul na prasknutie a to som dnes len 12DC a minule som mala iui az na 17DC, takze Jonasov vypocet "luna v znameni Skorpiona" 16.3. a termin iui 16.3. tesim sa, ze mozno sa udeje zazrak.
16. mar 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska dakujem...budem sa snazit. Akurat zistujem ze marec je nejak plodny :grinning: :grinning: :grinning: tak dufam že to bude pokracovat a zasiahne to nas a nie že nas to obide :angry:
16. mar 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to slniecko nam urcite pridava na optimizme a vitamin D :dizzy_face:
16. mar 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 úžasne, takže teraz to uz musi vyjst :wink: . Mne vychadza podla jonasa 23.3., takže dufam že ma bude robit vtedy.
16. mar 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azzura tak ak by nás to chcelo obísť, budeme to musieť naháňať.. :grinning:
16. mar 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111
@azzura baby a to vám vychádza, že máte v jeden deň červený aj zelený bod, či ako?? :fearful:
16. mar 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska obkolesíme to, nepustíme......proste uz aj na nas by sa mohlo stastie usmiat
16. mar 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska no to neviem aky cerveny a zeleny? :astonished:
ja len viem, ze mesiac je v takej faze ako ked som sa narodila. ten plateny vypocet od jonasa nemam.
16. mar 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 tak isto ako @radosska , neviem o akom zelenom a cervenom bode hovoris :fearful:
16. mar 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 @azzura ani ja nemám nič platené, ale na tej prvej stránke je, že "Pravděpodobnost lze ale zvýšit téměř až na 100% tehdy, kdy plně zelený den se bude překrývat s plně červeným dnem nebo kdy tyto dva dny budou ležet hned vedle sebe. Takových super-vhodných dní však bohužel nebývá mnoho."
http://astro.wendys.cz/jonas.php
16. mar 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska ok, tam to je napísane, a kedy ako zistim tie cervene a zelene bodky....kam sa musim preklikat
16. mar 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura je to hneď na začiatku.. "Každý 15. den od začátku menstruačního krvácení. Přišlo-li např. krvácení dne 1.ledna, pak 15. den je 16. ledna. Tento den se označuje jako den plně zelený.
6 dní před i po plně zeleném dni. Celkem tak tedy vznikne blok 13 zelených dní, z nichž prostřední je plně zelený.
Den, v němž Měsíc bude ve stejné fázi jako byl v okamžiku ženina zrození. Tento den se označuje jako plně červený.
3 dny před plně červeným dnem, takže vznikne blok 4 červených dní, z nichž poslední je plně červený."
16. mar 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska aha no plne zeleny den mam mat az 20.3. (potom +-6dni je zelene pole) to som si aj myslela, ze bude cca v tedy iui, ale clostil mi to posunul na ten den plodnych dni podla toho vypoctu. ...takze prienik tam asi je, a zeleny a cerveny bod sa stretli dnes :wink:
16. mar 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
@radosska uz som pochopila a vyratala si to, neprekrýva sa mi zeleny s cerveným :angry: 23.3 mam červený a 24.3 mam zeleny
16. mar 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura takze mas najblizsie k sebe ten plne zeleny a plne cerveny bod :slight_smile: supeer
16. mar 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura ale to je dobre, tam píšu aj vedľa seba môžu byť.. ja mám medzi nimi 14 dní rozdiel.. :frowning2:
@dadenka111 tak to je super, že sa dnes stretli keď si dnes bola na IUI, nie?
16. mar 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 fakt super, ale uplne super by to bolo kebyže sa prekrývaju.. :grinning:
16. mar 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@radosska nezufaj, opak možeby pravdou...tebe sa to podarí a mne nie a ja k tomu idem este na 1IUI a sanca vtedy byva mala :unamused:
16. mar 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura nezúfam.. plne červený mám 1.4., tak 31.3. na narodky to roztočíme a nenecháme nič na náhodu.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska presne tak, treba poriadne oslavit plne červený bod a aj narodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 ako sa mas? pojdete do druheho kola?
16. mar 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nerada Vám vsupujem do diskusie, no Rada by som vás poprosila o podporu v súťaži.
posielam link:
http://lesk.cas.sk/zlaticko2012/profil/9201
http://lesk.cas.sk/zlaticko2012/profil/9198

Súťaž je iba pre registrovaných a hlasovať môžte aj opakovane - každú hodinu.
Ďakujemeeee :slight_smile:
16. mar 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura
no to je super ze to sefka toleruje, moj sef to nevie a netusim, ako casto budem teraz behat do CARu....
16. mar 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ja som to s nou riesila uz pred vyse 1,5 roka, pochopila, takže mi dava priepustky ale s dovolenkou je to horsie. Ale neva, mne je prednejsi lekar. Aj ked som bola teraz na laparke, tak mi dala dovolenku, lebo som mala 20 dni starej. Sme na odd. len 3 a mame kopec roboty a ked niekto vypadne tak je to nadrzku. teraz kolega isiel za dcerou do argentíny do konca mesiaca a ja mam fajnový stres, takže moje 1IUI beriem ako skusku, lebo neverím ze by sa pri tom vsetkom zadarilo.
16. mar 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok