• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahoj holky, všechny vás tady vítám.
Ivomal kočeno co je s tebou, už jsi byla na IUI. Já jsem včera dobrala clostyl a ráno na osm jsem objednaná ve ferťasu. Jsem strašně zvědavá co mi řeknou. Pak pisnu jak jsem dopadla.
Asmeen a co ty jak se cítíš?
20. jan 2009 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sylvestra ďakujem!
Drobec to ideme robiť narovnako testy, čo? :wink:
No vidíš Zubajda, sú aj také ktorým vôbec nič nebolo po IUI a ty budeš patriť ku nim, určite neboj. :dizzy_face:
Beruška ďakujem za privítanie, zajtra sa tešíme na pozitívne správičky :slight_smile:
20. jan 2009 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snecka.. dekuju moc... tak, optimismus mi zatim nechybi, tak snad vydrzi... :slight_smile:... jsem zvedava na tebe, jak to dopadne... :slight_smile:
20. jan 2009 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snecka, rada by som dosla do stadia ze budem testovat, ja na to nemam nikdy odvahu takze vzdy si pockam na M a ona aj pride ..... tak keby neprisla tak testujem, inac velmi nie
20. jan 2009 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky, tak jsem byla v sobotu na pregnylu a vcera na IUI...porad mam hroznou rymu, tak doufam, ze to na to nebude mit vliv. po minulym neuspesnym iui jsem zacala od 6.dne krvacet, takze mi tentokrat dali jeste nejaky vaginalni cipky...tak uvidim, zda se to chytne. jo a v patek, kdyz jsem byla na utz, tak jsem mela folikul 18mm, takze myslím, ze v to pondeli uz mel daleko vic. tak vsem preju hodne zdaru a nejak prezit ted tech blbejch 14 dni :wink:
Zuzuliku, ja za iui nic neplatim. Myslim, ze 6x rocne to mas na pojistovnu! zkusit to muzete...my taky dlouho cekali, taky ukazkova BT, jen mazelovo spermio horsi...tak jsme do toho po trech letech zkouseni sli...
Len je mi to lito, ze to nevyslo. Neuvazujete uz o ivf?
hezky vecer vsem
20. jan 2009 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky evaku.... tak ať se ti zadaří ... kde jsi byla na IUI ??.. já jdu zítra k Apolináři v Praze...
20. jan 2009 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berus: zatím dobré, uvidím jestli tento měsíc dorazí mrcha, nejhorší je, že nevím jestli ten můj folík praskl, když měřil ve středu 24mm a byla IUI a v pátek byl pořád celý a byla reinseminace, tak to teď jistíme s manželem ještě přirozeně každý den. Uvidí se ke konci příštího týdne.
Pořád jsem zkoušela dělat ovu testy, ty byly pozitivní, ale prý to může být ovlivněno pregnylem a ten já dostala ve středu i pátek, takže na to možná vliv má.

berus a ty máš tento cyklus IUI?
20. jan 2009 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zubajdo chodime do Gennetu v Praze...ale ja nevim, jsou tam vsichni mili...ale nekdy kdybych se na neco nezeptala, tak mi to nereknou...jeste ze mame tyhle diskuze! se clovek alespon neco dozvi :slight_smile: tak at to zitra vyjde! me porad boli ten pravy vajecnik, ze ktereho sel folikul...
20. jan 2009 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky Fifinka,všechny....musím reagovat,myslíte že jsem nějaká nadšená a těším se na IVF jestli mě čeká.A nemyslím že doktoři nás hned do toho honí,mě to tak teda nepřipadalo.Doktorka byla hrozně milá a říkala že záleží na mě,ale že když mám jeden neprůchodný vejcovod,že šance se zmenšuje.Ale můžu se rozhodnout jak chci já.Takže jak vás tady čtu,možná že u jednoho IUI nezůstane,ale fakt nevím.
20. jan 2009 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuby, držím pěsti...

divim se, že tě nestimulovali..mě doktroka vysvětlovala, že stimulace podporuje hrozně moc ovulku a je tam vyšší šance...

pak napiš jaký to bylo, chceš? :slight_smile:
20. jan 2009 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evak : neplatila jsi při IUI ani za léky na stimulaci? Dr mi říkala, že to budu muset zaplatit...kol 2tis...v lékárně...
20. jan 2009 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Asmeen držím moc palce.
Já jedu zítra do Ferťasu, jsem 10DC, takže kontrola, brala jsem clostyl. Mám už jedno neúspěšné IUI za sebou, byla jsem na něm v listopadu, v prosinci zrovna vycházeli vánoce takže jsme to nestihli, tak snad to výjde teď.
Sobek mě hned tlačil do IVF, ale já jsem chtěla zkusit něco lehčího. Moje segra byla na IVF, které nevyšlo a docela špatně to nesla. Když začala krvácet, krvácela hrozně moc, tak jsme volali do ferťasu a oni jenom říkali no tak až přestanete krvácet tak přijeďte, nejspíš se nic neudrželo. Jela jsem s ní k nám do porodnice a tam jí pomohli. Docela blbý přístup, ale ke mě zatím byli milí, Sobek nic moc, dr. Koutná byla fajn, jsem zvědavá kdo tam bude zítra.
20. jan 2009 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo, to znám to krvácení, měla jsem to u druhého IVF i po KETu.
Tak pak dej vědět jak velký máš folík a jestli ti udělali IUI
20. jan 2009 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misando za nic jsem neplatila. jen regulacni poplatek a ten ja platim rada :slight_smile: ja mela jako stimulaci jen ten pregnyl...no a potom jsem si v lekarne kupovala ty cipky, utroneco, (napamatuju si jmeno) a za to jsem platila asi 80 kc nebo tak nejak...takze zadny velky sumy. ale treba Te budou stimulovat jeste necim jinym??? kdy jdes?
20. jan 2009 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evak : poplatek si zaplatim taky ráda :slight_smile: ...ale dr mi řekla, že budu dostávat nějaký hormony, a zakončíme to Pregnylem...a vyjde to cca 2tis...o čípkách nemluvila...tak jsem na to sama zvědavá...
20. jan 2009 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misando tak to budes mit asi jeste neco navic :wink: kdy na to jdes? :slight_smile: hezky vecer
20. jan 2009 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mno, já jsem koukalal na statistiky úspěšnosti v IUI tý mojí dr...a jsou teda docela vysoký...tak já furt tajně doufám, uvidíme...

jinak se stimulací začneme někdy po polovině března nejspíš, až to sfchválí ta pojišťovna...takže ještě máme dva přírodní cykly :slight_smile:

holky, jak s tou stimulací kdo už jí má,??? nabírá se po tom???
21. jan 2009 o 06:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky misando... díky za pěstičky... šiknou se... já už jsem nervooozniii :slight_smile:)))).....
21. jan 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj zubco, drzim palecky .. vkolik mas IUI??
ja jsem se vratila od doktore,folik 14 mm , zitra Pregnyl a IUI mame v sobotu :wink:
21. jan 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte holky,
rada by som sa k vám pridala. Mam otázku , na ktorú som nenašla odpoved, tak prosím ak by ste mala niektorá podobný problém dajte mi vediet. Snažíme sa s manželom tehotniet cca 15m, u manžela je slabší spg-astenospermia, mne pri nedavnej laparoskopii diagnostikovali nepriechodný pravý vajcovod a drobné ložiská endometriozy vlavo. Doporučili vam niektorej v CARU IUI aj len pri jednom prechodnom vajcovode, alebo je to rovno na IVF ? D. :unamused:
21. jan 2009 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evi21: tjo tak to máte stejnou diagnozu jako my, neuvěřitelné :wink:
21. jan 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gucci: a co teda budeme robit okrem pozitivnemho myslenia ? Ako je to s Vami ?
21. jan 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já na psychiku nevěřím :wink: , podle mě, když je člověk zdravý, tak prostě do roka otěhotní a je jedno, jestli myslí pozitivně nebo ne

my už toho máme za sebou hodně, což si můžeš přečíst v albu. Já ted budu zkoušet ještě IUI a jestli to nevyjde, tak nás stejně IVF nemine
21. jan 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jinak má určo význam zkoušet IUI....stejně tě přitom sledují na UTZ a dokážou poznat, který vaječník ti ovuluje, když to bude levý tak zkusíte IUI, když pravý tak počkáte na další cyklus
21. jan 2009 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, práve som prišla od lekára, robil mi už 3. IUI, ak to nevýjde, tak už začneme riešiť IVF.
21. jan 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex: držím ti moc palce, abyste na IVF nemuseli :wink:
21. jan 2009 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem dneska byla na kontrole v caru. Jsem 10DC tak jsem byla na měření foliku, na levé straně jich mám pár, ale největší 15mm, ale na pravé straně jsem měla hodně velké, nevím kolik, protože na mě dr. hned vyvalila to, že dneska uděláme IUI, takže mám po zákroku, píchli mi pregnyl a v pátek jedu ještě na reinseminaci. Teď jen čekat.
21. jan 2009 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gucci ďakujem.
Beruska držím palce! :slight_smile:
21. jan 2009 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evi21, jsem na tom stejně, jen s tím, že mám endometriozu pořádnou, ale stejně mi zkusili dvakrát IUI, sice neuspěšně, ale říkali, že otěhotnět můžu i když mám celou levou stranu špatnou.Takže to zkus, třeba to vyjde, no mě pravděpodobně čeká ivf,ale mám ted nejaké potíže tak se musím dát dohromady a asi začnu v dubnu. Gucci, to je divné, mě vždycky říkali v Caru, že neví přesně na které straně se vajíčko uvolní a které starna bude ovulovat a to jsem na to několikrát ptala, podle výsledku vím, že ovulovala ta neprůchodná. Jinak všem Vám tady držím pěstičky, at se vám to podaří touhle jednodušší metodou!!! Berusko a jak se máš Ty? Lusinko a jak je to u Tebe, zkusíš ještě IUI? Ivomal a Ty? Holky, chci se zeptat je tady někdo s endometriozou kdo otěhotněl IUI metodou?
21. jan 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chanel: mě to řekli pokaždé...ono je to i logické, že když máš folikuly nalevo, že ovuluje levý vaječník a naopak :wink:
21. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok