• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@dadenka111 tak lebo zaschol a uz aj ukazal celkom pekne ,len je kus slabsia ,ako vcera
17. mar 2012 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ano a nič,už som bola neštastná z toho že som asi nejaká divná ale stale rozmýšlam nad tým,vieš že ked to moje telo tak lahko vstrebe tak či vobec dokáže tu ovuláciu vyvolat???Zarazilo ma že pri prvej IUI sa mi vraj vytvorili 2 krásne folikuli a ked som bola 14 DPO na ultrazvuk ale už u mojho doktora v meste tak videl 2 malé cističky,tak ma zarzilo že ci vobec praskli,čo myslíš?
17. mar 2012 o 07:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka A myslíš teda že su tam lepší ako v Heliose?Do MT chodím tak či tak a ak by nevyšla ani 3.IUI tak by som možno rozmýšlala o druhom car.
17. mar 2012 o 07:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka neukazalo sa. Ze sa musim zaregistrovat. Musi ti niekde dat link na zdielanie.
17. mar 2012 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka tak ja som musela zmenit,lebo heliose su uz pre mna drahy...
@dadenka111 skusim este raz
17. mar 2012 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka ono asi nie ze sa vstreba, ale nedostal sa ti do mocu? Alebo strasne pomalicky sa ti vylucuje a preto test nic?
Cysty samovolne prasknu a zmyznu, no ale podla mna ale folikul je tiez akokeby cysta s tekutinou vo vnutri.
17. mar 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. mar 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka No ved uvidím teraz som po 2.IUI ešte ked tak skusim tam jednu a potom budem rozmýšlat o zmene.Drahý su to veru ano...
17. mar 2012 o 07:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Myslela som že cysta vznikne z neprasknutého folikulu aspon tak som počula.
17. mar 2012 o 07:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka pomna az velmi..
ani iscer nieje zly na nich nemam zle slovo.len nech to robia dobre
17. mar 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka No ved ano hlavne nech to víde,ach..
17. mar 2012 o 07:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka hej moja.

ja by som sa chcela opytat ci ste sa stretli stym ze rano jeden test bol slaby a druhý o 2h nato silnejší....
17. mar 2012 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka to bola asi otázka pre ostatných však? :slight_smile:ja som v živote ešte 2 čiarky na teste nevidela a to ani po pregnyle :slight_smile:
17. mar 2012 o 07:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka pre všetkých...dufam,že uz ten graf pojde
17. mar 2012 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka ano moja, ja normalne uvazujem ze by som tam isla :confused:
17. mar 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko baby som myslela, ze este budete spinkat a vy uz veselo konikujete
@kuspitka este nic neni stratene :slight_smile: ved aj predtym bola slaba a potom zosilnela
@dadenka111 moja do kolkych hodin po ovulke je mozne oplodnenie vajicka? Do 12h? Ty to vsetko vies tak porad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 moja utesujem uz sa stým...teplota ila hore.idem robit plnene palacinky..
17. mar 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no mne teda to čakanie medzi odberom a IUI tiež na klude nepridáva.keby nás aspoň objednali na neskôr,by sme išli s drahým do mesta.ale uz bude hádam teplejšie, tak sa môžme ísť prejsť niekde.
17. mar 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko dievcata, dnes je a bude vonku naaaaadherne
som po chripke, idem troska na vzduch, pozriet ako drahy pokracuje so stavbou nasho hniezda...no a v pondelok na meranie folika, snad rastie, drobcek :slight_smile: podla rastu uvidime, kedy IUI, mozno s niektorou z Vas bude rovnaky termin, je nas tu dost :wink:
prajem krasny vikendik vsetkym, uzivajte slniecka, je to enegy :dizzy_face:
17. mar 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no mnam to budu ranajocky :grinning:
17. mar 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 to bude obed.....joj bojim sa strasne co stoho bude
17. mar 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci tam aj najdete toho ducha :grinning:
17. mar 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka no je tam nieco, ale velmi, velmi slabucke :confounded: , Kolky si DPO? Ale niektorym babam, ukaze test az 16 den a aj neskor. A ak sa smiem spytat, prva bambulka sa Vam podarila prirodzene?
17. mar 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 hihi aj ten moj pracuje na"hniezde", skoda, ze ho nemozem kontrolovat teraz. No uz by som,ale aj nieco do toho hniezda chcela :grinning:
17. mar 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kathy1 nie po IVF dnes som len 10dpo od IUI tak je podla mna skoro.lebo ked si zoberiem ivf tam je predlzena kultivacia 6dni a plus 12 na test potom tak to este aj tak skoro bude robit test na 14den
17. mar 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ja si tiez myslim, ze to je skoro. Akurat som citala koment, ze jednej babe 2 tyzdne meskala a mala taku slabucku ciarocku, ze to len manzel videl a bola tehu :slight_smile: Takze cakame, cakame :wink:
17. mar 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 ahoj. Ano do 12hodin po ovulke je najvacsia sanca. Pise sa, ze az do 24hodin, ale sanca mala podla mna.
17. mar 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 tak ved uvidime.pojdem ku mojmu gynekologovi na krv a potom do centra
17. mar 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 som si myslela, pytam sa preto lebo den pred iui som mala take bolesti, myslim ze ovulacne.A na druhy den uz ziadne :unamused: Tak myslim, ze ovu bola vtedy a potom som to hovorila doktorke, ze ci neni neskoro atd.. Najskor bola zarazena a potom sucho povedala, ze mohla, ale ze aspon bude vajicko uz vo vajcovode.Vobec ju nezaujimalo,kedy som to tak citila. A to bolo uz nejakych 17 hodin po ked sa robilo iui :frowning2: Ja ovulku bez liekov nemavam tak to neviem posudit az tak dobre, ze kedy je a kedy nie.
17. mar 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ahojky moja..no ak zajtra stupnes tak ano... :wink: ja som nachcípana až až...a vonku je dnes tak krasne...na nervy....chcela som okna umyvat...co uz musi to pockat ked sa budem citit fit... :wink: inac co nove bbulky?? ja dnes takto... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
17. mar 2012 o 10:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok