• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@adelkaurso ahoj,no to sa mi zda moc skoro.Ale ved vselijake veci sa stavaju. Tak ked zle tak nech je to z tehu a nie utrosu :slight_smile:
18. mar 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka tak zajtra testuj,nas tu napinas, nech to dobre dopadne a su tam //
18. mar 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 joj bola by som rada keby to dopadlo dobre
18. mar 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,chcem sa spýtať mali ste zlé skúsenosti s braním Clostylu,alebo po ňom? Ja som 10DC,brala som ho 3-7DC,a som už druhý deň strašne unavená,len spím,nevládzem,strašná únava..zajtra folikulometria a čoskoro IUI... :wink:
18. mar 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelkaurso no možeš byť aj tehotná...cítiš veľmi pachy? mňa dokázali ráno aj zobudiť..i vone i zápachy...a únava bývala strašná,len spať a spať...držím palce!! :dizzy_face:
18. mar 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ty ked si bola tehu tak si ,ake príznaky mala
18. mar 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ,no ja som to vedela super vypočítať,lebo som mala šancu na otehotnenie s mojim len 1x v tom mesiaci,takže viem presne,že cca na 5-6 deň som spala a spala a spala..hroza išli sme do NL a späť na výstavu a prespala som cestu tam i naspäť,potom sa mi nalievali prsia,nie ako z Utrošu,tak inak,boli ako guma z tej strany pod pažou,z vonkajšej strany,zo začiatku nebolelli,ale hneď sa zväčšili,cítila som vone,ktorý človek prešiel okolo mňa vedela som,že je fajčiar,voňavky,úžasne som na diaĺku cítila rannú kávu,dokázala ma zobudiť a nebývalo mi zle,ale ráno keď som vstávala,tak také mdloby od žalúdka,stačilo pomalšie vstať a bola som ok.,.a v poslednom rade som sa neskutočne maznala so svojimi psami, :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka mna len picha zospodu a pali zaludok
18. mar 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka koľký deň si?? áno pálila ma ako sa to povie žáha??? :slight_smile: hej začínaš mať príznaky ,v kľude ,bude to super neboj :astonished:
18. mar 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka 11den po IUI,a pichat ma to dnes zacala tak viacej inak som to esste predtým cítila len obcas pri malej som to nemala a zaludok ma pali az do krku mi to ide
18. mar 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka No ešte ma napadlo,že som mala vkuse totálne nafúknuté brucho a trochu problém sa vobec vyprázdniť...ale to myslím bolo tak cca 4-5 týždni...no som zvedavá,držím palce,určo to vyjde.
A spoľahla si sa len na IUI,alebo ste sa i snažili okrem toho?? :sweat_smile:
18. mar 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka my možeme mat len IUI ine nie..mna len naduva a zapchu mam každý druhy den...som unavena stale,spodok ma boli.a stale mam pocit na cikanie ,ale chodim casto..
18. mar 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka zajtra urob test..určo bude silnejší...
18. mar 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 @ivoka @kuspitka no už je mi lépe, asi ve 12 jsem usnula a ve 13:15 mě manžel musel vzbudit na cestu, no a od té doby na zvracení, pobolívání břicha a pachy mi vadí nejví. Ale je to brzo, jsem 2.DPO, ale jistě bych si moc přala aby to bylo od miminka :slight_smile: ale už se bojím se těšit, těch 15. měsíců zklamání při každé MS je hrozných :frowning2:
18. mar 2012 o 18:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso
@ivoka tak ja sa bojim uz aj zajtra testnut,ked nebude silniest a bude stale taka ,ako bola dnes...ale co uz v stredu chcem ist na krv budem 14den.aspon budem vediet co sa deje
18. mar 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso držím moc palce,ale poviem ti,že moc sa to podobá,tak veĺká šanca drž sa toho,buď v pohode a odpočívaj.Jaj babeny,ako sa teším,že sa tu niekomu i zadarilo!!!!!!!!
18. mar 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka jojo, já mám taky vždycky z testování strach, kolik já už toho počůrala !!!!!

@ivoka nic jiného si nepřeju :slight_smile:
18. mar 2012 o 18:30  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso veď aj ja moja.ale čo uz.len keby nebolo zle z vody.ked sa napijem boli má zaludok a ako keby mi nico vadilo.
18. mar 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso ,@kuspitka Baby držím palce ešte raz...Vy aspoň máte čas,ale ja moc nie teraz 3 cyklus clostylu,čiže končím,čaká ma posledné IUI :frowning2: dva potraty za mnou a vysoký vek,mám z toho stresy :confounded:
18. mar 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no já si taky radši říkám, že jsem asi něco špatného snědla :slight_smile: bojím se, abych to nezakřikla. Ale zítra v práci jestli mu bude takhle blbě, tak to teda nevím, jak to tam přežiju, protože u násv práci jsou "pachy" na denním pořádku :slight_smile:
18. mar 2012 o 18:36  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka jejda, to mě mrzí, kolik je Ti? my jsme si s manžele taky řekli, že 3x IUI a pak IVF
18. mar 2012 o 18:37  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso
@ivoka Je to zložité velmi.rada by som mala druhe diets.ale ked nebude co uz.mám aspon jedno po 6.rokov .ale rada aj druhé.len mám aj artrozu a rozširuje sa mi to.
18. mar 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka holčička Vaše je krásná!!!!
18. mar 2012 o 18:44  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso joj Je aj sídlo pekne.musím si dávať pozor ,aby ma nekopla ,alebo aby neskakala pomne.
18. mar 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelkaurso 37 ..no hej IVF,ale po IUI musí být pauza... :cry:
18. mar 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka no my chceme 3 měsíce pauzu po posledním IUI, měním totiž zaměstnání a tak budu 3 měsíce ve zkušební době a tak nebudu moct jezdit do CAR tak často
37 je v této době ještě v pohodě!!! Neboj
18. mar 2012 o 18:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso keby som nebola blbá a nemakala jak šrob a radšej sa sústredila na rodinu,už som to mohla mať...len mala som to ťažké,všetko som si musela odmakať od základov :sunglasses:
18. mar 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do akého centra chodíte.
18. mar 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka CAR Helios ,MT
18. mar 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka my máme odtial malú.ja na nich nemôžem povedať nic zle.asi som prechladla ,lebo ma bolia boky.
18. mar 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok