• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
alex a beru : drzim aplce, aby to dnesni IUI bylo uspesne!!!! :dizzy_face:
21. jan 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzulik ďakujem :slight_smile:
21. jan 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snda nevadi ze se vas zeptam,nejak ma ve vsem zmatek :zipper_mouth: V pondeli jsme byly v CAru a dr.nam vypsala zadost na pojistovnu na IUI,ja jsme zcela v poradku,ani na laparce mi nic nezjistili,ovulace probiha,no proste vse ok,pritel ma trosku horsi spermio,ale nic zvlastniho,snazime se rok a porad nic. Tak by me zajimalo jestli nevite zda je u nas sance ze se to povede na poprve kdyz ja jsme uplne ve vsem ok,akorat mam nadvahu,jestli i to muze nejak ovlivnit ze se IUI nepovede??A jak takovy zakrok asi probiha?? JA jsme dneska 11DC a az dostanu dalsi MS mame si zavolat zda nam to pojistovna schvalila.Chodila bych na UTZ pichala si enjake injekce a v unoru by se to udelalo. Docela se bojim jestli je to nenak narocne co se tyka bolesti nebo tak nejak??

Diky za odpovedi a vsem co podstoupi IUI at se povede co nejdrive :wink:
21. jan 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka: IUI se neschvaluje pojištovnou ne?
21. jan 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci tak otom nevim :confused: NAM rikala v pondeli ze posila zadost na pojistovnu a pak si mam zavolat zda to schvalili?MYsleno jako ze to proplati,ne??
21. jan 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci: preco si bola vysetrovaná na imunologii ked uz si mala nalez po laparoskopii pravdepodobnej priciny znizenej plodnosti, či kvoli tej štitnej žlaze- jednalo sa pri tom o autoimunit.tyreoiditidu ? Platila si za to imunolog.vyšetrenie ? Ako je na tom tvoj partner ? :confused:
21. jan 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no určo to tak myslela.....já mám za sebou taky stimulované IUI s injekcemi, akorát jsem na žádné schválení pojištovnou nečekala, tak je to asi v každém CAR jinak
21. jan 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim, ze to IUI sa schvaluje automaticky.... a petka21, kludne vam to na tom 1 IUI moze vyjst, to ti ale nikto dopredu nepovie ani nezaruci, velmi sa ale na to neupinaj :wink: drzim palce...
21. jan 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi: na imunologii jsem šla proto, že to bylo poslední vyšetření, které nám chybělo a měla jsem před IVF a tak jsem chtěla vědět, jetsli není zakopaný pes v tomhle.... a byl bohužel, proto jsme i odložili IVF, že tu alergii vyléčíme a zkusíme přirozeně nebo znova IUI
byli jsme na Podolí, neplatili jsme nic
můj manžel je zdravý, má 90 mil. spermií v 1 ml, prostě kanec :slight_smile:
21. jan 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chanelko tak se holka dej do kupy a v dubnu šup na to. Já mám dneska za sebou druhé IUI, snad to výjde, no uvidíme, teď se nějak nestresuju, buď budu těhu nebo né, jednou se to sakra musí povést. V sobotu jdeme s malým na karneval, tak jsem vymýšlela masku a nakonec jde za čaroděje, je to zlatíčko, díky bohu, že ho mám.
No já nevím jak je to s těma folikama, ale já je mám na obou stranách.
21. jan 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojkyyy.. já už mám dnes po IUI :grinning:...
21. jan 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, tak skvělý.. já byla ve 12,15...
21. jan 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska: jj většinou se vaječníky střídají, ale můžou ovulovat i oba :wink:
21. jan 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubco, gratuluji :dizzy_face: jak to probehlo???
21. jan 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petko my jsme taky na žádné schválení nečekali, prostě nám vzali krev, čekalo se až budu po menstruaci a bylo. No s tou nadváhou je to tak, já když jsme se snažili o první dítě tak mi pořád moje gyndařka říkala, že musím zhubnout, tak jsem zhubla 30kg a otěhotněla jsem, i když v tom byl i stres atd. otěhotněla jsem v USA, nemyslela jsem na to a ono se to povedlo. No a teď je to to samé, hubnu, tak snad se zadaří. Já mám taky docela dost velkou nadváhu. Myslím, že to určitě má vliv, ale naopak v Americe je plno tlustých ženských, kterým nedělá problém otěhotnět a věř mi je jich dost.Tak snad se ti zadaří, držím palce.
21. jan 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanel.. já mám endometriozu... ale ještě jsem neotěhotněla.. dnes jsem měla první IUI....
21. jan 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu. ..... díky.. no byla to rychlovka ... nic jsem necítila, ani mě nic nebolelo... tak uvidíme... zatím ze mě ani nic nevytekllo, tak snad spermoníci chvíli vydrželi... :grinning:... za 5 min jsem byla hotová...
21. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je hrůza s tou endometriozou :unamused:

zubaj: držím pěsti :wink:
21. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: jeeeee, tak to jsem rada ... ja se uz na to docela tesim :wink: konecne se neco deje :slight_smile: a nasadili ti nejake leky ...?
21. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci... jojo, je to prý záhadná nemoc.... moc díky...

zuzu.... budu ti držet pěstičky.. no, nasadili mi Utrogestan na 15 dní 1+0+1...
21. jan 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci ty mas toho taky hodne za sebou
21. jan 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj já měla utrouše taky :wink: a bacha, prodlužuje počátek MS
21. jan 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu: njn :unamused: , už aby to bylo za námi všechno
21. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuji ja Tobe taky :dizzy_face: takze si je budeme drzet navzajem :dizzy_face: :grinning:
21. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci.. no, toho se právě bojím.. já měla na to prodloužení duphaston a bylo mi po něm děsně zle, což je vlastně také progesteron.. no.. uvidím... nevíte, jestli utrouš zvyšuje BT ????
21. jan 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci: musime verit, ze se i na nas usmeje stesticko a tedy i na Tebe :dizzy_face:
21. jan 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubaj: jestli zvyšuje BT to nevím, já když byla na IUI tak jsem neměřila....jinak jsem Utroš brala jen do termínu, když jsem měla dostat MS, pak jsem si udělala test a když byl negativní, tak jsem utroš vysadila (nedobrala jsem celé balení) a do tří dnů mi přišla MS
21. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci.. no jo, ale když já nikdy nevím, kdy mám termín MS... no, doberu to a uvidím..
21. jan 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu: jj, já to všem hrozně přeju, ale každým neúspěšným cyklem mé nadšení upadá
ale zase jsem zkušená a můžu vám předávat cenné rady :grinning: :wink:
21. jan 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubaj: aha, tak to já mám luteální fázi 14 dní, takže u mě je to jasné, mě chodí OVU a MS jako hodinky
21. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok