• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@ivoka jaj moja ja uz fakt neviem co mam na toto povedat. Su to podla mna blbci, ved ten folik moze prasknut aj teraz hocikedy si teda myslim a potom aj tych 15h co ma na oplodnenie je v r...i. Tak skuste este teraz posnazilkovat, neviem co ine by som ti poradila. To tam ide fakt o tie prachy? Uz nemam slov....A mozno prave teraz to vyjde :wink:
19. mar 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka tak to je jeho nezodpovednost, by si sa mala s nim o tom porozpravat..ved si tam nebola 1x a tak by mal poznat ako reaguje tvoje telo :angry:
19. mar 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka a kto Ti robil sono?
19. mar 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka mozno chcu len zarabat neviem..
19. mar 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 mám dosť fakt! cesta ,chodím hore dole do MT jak na páse,toľké peniaze som tam už nechala a hádžu si ma ako handru..mám dosť :frowning2: pichli mi pregnyl pred 2.5hod,teraz som dostala silné bolesti ,pichanie na vaječníku,niečo sa mi pohlo a bolesti prestali,predpokladám,že praskol folík a to 24hod isto nepočká...už tých 18hod je veĺa :frowning2:
19. mar 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 Krajkovič..išlo to ako na páse...nestihla som sa ani nič opýtať,len ma prekvapil,že zajtra a že je to ok...
19. mar 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ja som tiež mala tak minulý cyklus.. boli sme v utorok boli 2 folíky už neviem aké veľké.. preobjednal nás na sobotu, tam už bol jeden prezretý a druhý 21mm a IUI robili až v pondelok a nevyšlo to.. tiež sa zajtra chystám mu povedať, aby ma objednal na IUI už teraz v piatok, alebo sobotu.. tak som zvedavá, čo mi povie..
19. mar 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Už verím tomu,že v CAR zarábajú tým sposobom,že robia IUI neskoro a schválne :frowning2:
19. mar 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska no ja už sa neobjednám,mám vyčerpané 3cykly s clostylom :unamused: Ale zajtra im poviem,čo si myslím,už mám toho dosť....
19. mar 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka jaaj to nepotesi, ale aj zrely moze prasknut az ked ma 24mm. kazda sme ina. dobre je, ze ich tam este mas a pripravene na praskutie. drzim palce.
19. mar 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka neboj, ja mavam po stimulke uplne obrovske foliky (19 - 23 mm, 24 mm, 25 mm) a vzdy praskli po pregnyle alebo aj bez. Gynekologicka mi potvrdila, ze mozu byt pokojne do cca 28 mm potom sa to zvrhava na cysty... ale nikto nevie kedy je to este zrely folik a kedy prezrety... bezne foliky praskaju pri 20 - 22 mm, ale ja som jasny priklad, ze existuju aj vascie:slight_smile:
19. mar 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ja idem teraz druhý, takže ešte stále mi ostáva jeden pokus, ale bola by som radšej keby to už vyšlo.. takže zajtra ideš do MT? aj my.. ale ráno na siedmu.. držím palce, nech folíky počkajú a nech sa to teda podarí..
@ivoka jaaaj tak rychlo utekaj za drahym nech tam zubrienky stihnu dorazit vcas ak uz ovulujes. fuha fakt to iui bude zbytocne. neviem co by som na tvojom mieste robila. :unamused:
tak baby som teraz pozerala viac info a zistila som,že je lepšie ak má okolo 20,ako by mal mať len 17-18...
a teda viac takýchto nápodobných príkladov som prečítala hm...
doktor hlásil, že jsou tam folikuly vel 20,7mm a 21mm a na ultrazvuku mi ukazoval i dutinku, kde bylo vajíčko. píchnul mi pregnyl a za 2 dny jsme jeli na IUI a podařilo se.. jsem teď 23tt..( z fóra emimino)
19. mar 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@valentina10 aj ja mávam väčšie mala som prvý cyklus s clostylom 26mm na 11DC..
19. mar 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@radosska áno zajtra,moj o osmej a ja o desiatej...
19. mar 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 dík Dadi,ale trochu sa snažím myslieť na to,že sme v sobotu snažilkovali,tak ak praskne teraz,ešte by to mohlo byť ok...uvidíme...
19. mar 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no práve mi zakázal sa snažiť..čo myslíte baby??vraj dnes nie a zajtra IUI..čo to može zmeniť? prečo nie deń ,alebo večer pred IUI snažilkovať???
19. mar 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka zrejme ako ja ovulujes aj normalne a aj hormony a ostatne mas v poriadku, potom to mas vlastne o tom, ze do normalneho stavu pridas este stimulku a telo jednoducho reaguje na nadbytok:slight_smile:)) nic sa nedeje neboj..
mam to aj na inych forach overene a aj vacsie foliky existuju:slight_smile:
19. mar 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka spermie potrebujú čas na "regeneráciu", preto by sa mohlo stať, že keď sa budete ešte večer snažiť, tak ráno bude mať manžel zlý spermiogram. radšej sa snažte ešte večer po IUI :wink:
19. mar 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka spermie preziju do 72 hod v zakutiach maternice :slight_smile: podla mna to ma vyznam a dalsia vec, ja som po tolkych folikulometriach, ze ti mozem povedat: dobry gynekolog vidi na folikule ci je stale ovalny, ci uz je taky "pretiahnuty" do dlzky a je tesne pred prasknutim a vstrebanim sa... je to vidiet aj ked je folik degenerovany (nema spravny tvar) ...
19. mar 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 áno ja mám ovulku normálne aj bez clostylu,pomáhajú mi len koli veku,lebo ak sa nezadarí,tak už potom sa nemusí...Dík si ma ukĺudnila trochu.. :wink:
19. mar 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 moj má super spermiogram 289 mil....,zajtra myslím bude hold dosť neskoro...
19. mar 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka no uz len mozme silno dufat, ze nepraskli. :confused: ak mava tvoj mm super SPG, tak by ste mohli dat cislo aj pred iui. vsak co pozeram grafy na FF, tak aj tri dni za sebou ficia a podari sa to.
19. mar 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ivoka aj ja mam uz 33 rockov a testikov a merani a rieseni dost za sebou, doktori vravia ze uz aj trochu moc sa staram do remesla..:slight_smile: Viem o com hovoris, ale je to presne o tom, ze telu s normalnym pochodom stimulkou dodavas viac hormonov ako treba:slight_smile:
19. mar 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 ja čo som videla na utz,tak prišiel folík taký trochu viac natiahnutý,nebol taký kruh,už bol trochu natiahnutý...teraz čo? mám sa nerviť? pomáha to na zabrzdenie rastu? haha už mi z toho práši v hlave,namiseto kávy som si zaliala smotanu do kávy :D))))))
19. mar 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka já měla min.měsíc 26 a IUI bylo až za dva,taky nechápu,proč mi ho vůbec dělali :unamused: ,kor když už dr.řekl,že už to prasklo,ale to mu podle mě jen uteklo z úst,pač byl pak takový zaražený,že to řekl na hlas.
19. mar 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ivi, ja som mala den pred tymto iui tiez taky natiahnuty folik... dr. mi povedala ze kazdu chvilu (dnes, zajtra)... skoro som odpadla, lebo iui malo byt az na druhy den rano.... aaaaaaaale - telo je samostatne:slight_smile: - iui prebehlo a ovulka bola az hodku a pol po nom (folik teda vydrzal az do druheho dna) podla standardnych ovu bolesti..:slight_smile:))
19. mar 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023
@ivoka
Aha,tak to jo, no my jsme byli na inseminaci jednou a krev i utz byl 2 dny pred inseminaci...ale kdyz mi to delal muj osobni gynekolog,tak to delal taky tak...takze myslim, ze je to normalni. Po teto inseminaci jsem otehotnela ale 8 tydnu jsem bohuzel potratila
19. mar 2012 o 10:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 hm a prezraď mi ako cítiš,že je ovulka? aj ja to chcem takto cítiť ,snažím sa,ale neviem :/
19. mar 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok