• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@ivoka ani ja necítim ovulku.. tiež sa spolieham len nato, čo povie lekár.. :(
19. mar 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 to je hnus...bola si tiež v Heliose?mala by si mu povedať svoje,ja sa zajtra na to chystám!!! :wink:
19. mar 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka nene,já byla u nás v Pronatalu....já jsem mu řekla hned,že tady asi nemám počítat s pozitivním výsledkem,bylo mi řečeno,ať počkám 14 dnů,ale odjížděla jsem s tím,že je to bez šance...dáme teď ještě jedno,ale to už nejspíš poslední a pak se domluvíme co dál,ale asi IVF,uvidíme
19. mar 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka
mne sa stalo to iste 2 x, v pondelok rano mi povedali ze uz ovulujem a v utorok mam ist na IUI folik mal 23,
tiez im velmi neverim, podla mna im nezalazi na tom aby IUI vyslo, IVF sa predsa viac vyplati..., jasne ze niekedy sa to podari, samozrejme ze nie vsetci su takí, ale....
19. mar 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka no otvorene povedane:slight_smile:)) bolesti v podbrusku, ktore zacnu ako PMS bolesti alebo nieco ako zaciatok menzesu alebo taka riadna zapcha:slight_smile: mne to obvykle trva od 30 - 45 min cca. a zacala som to citit po stimulkach ..hlavne ked Ti praska viac folikov alebo mas jeden obrovsky:slight_smile: bolesti potom naraz prestanu a zas sa citis normalne (telo vraj reaguje na tekutinu, co obsahovali foliky, ktore praslki) ... pise sa vsak, ze taketo bolesti mozes mat aj "fantomove" a nemozno sa vlastne podla nich riadit..:slight_smile:)))))))))))))) teda zavisi od Teba, co si o tom myslis, ale drviva vacsina lekarov neuznava Tvoje pocitove ovulacie, lebo ich vlastne mozes mat aj par dni pred alebo po faktickej ovulke..
A co im budem vysvetlovat, ze ja to citim:slight_smile:
19. mar 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1
do caru som volala, mam ist zajtra na krv ....neviem ako vydrzim cakat do druhej ..........
19. mar 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ale to sa ti asi nepritrafilo teraz,však? to bolo asi predtým čo?
19. mar 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 no ja mám asi fantoma práve :grinning: aj bolí aj nebolí aj pichá aj nepichá..nervičky pracujú :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale moj doki sa pýtal,či ovulku cítim a bral to seriozne...len ja ju necítim až tak,pobolievanie cítim viac dní...
19. mar 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
jáááj keby to tak vyslo, nemusela by som ist na IVF, bojim sa tesit, vies ake to je ked to potom bude inak....
19. mar 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa hej viem, sklamanie boli velmi. no moja zajtra dame kavu a povinne ma musis oplut :grinning: dobre?. mozes okolo tej piatej?
@valentina10 Val ides aj ty?
19. mar 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka
januar aj februar som bola na IUI a teraz som nebola, lebo ze ideme na IVF....a to sa zacina pichat na 24 DC, takze nevies ci to nahodou nevyslo prirodzene, v pribalovom letaku pisu ze sa zacina 1 alebo 2 DC a urcite nemas byt tehotna!!! tak nechapem preco mi kazali takto
19. mar 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
jasne sedi, pridem o 5 tej
19. mar 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa a nemáš náhodou v tabuľke že máš pozitívny test??? :grinning:
19. mar 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka
ved to neviem, je trocha pozitívny, dala som fotku dnes rano.....
19. mar 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka
ale uz od piatku si picham injekcie na IVF
19. mar 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no ten test vyzerá byť pozitívny...od piatku znamená od toho čo bol,alebo čo nasleduje???
lebo ak od toho čo bol,tak možu injekcie obsahovať progesteron...
19. mar 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ozaj a je na zivo silnejsi ako moj test jeden den po pregnyle? tu som ho davala: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/iui/?page=1343
19. mar 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka
od toho co bol, v care povedali ze na vysledok testu to nema vplyv ale moze to sposobit potrat (to som citala na nete) revizia 2011, ja mam doma pribalovy letak revizia 2009 tam to este neuvadzaju),
v care ale povedali, ze dnes si to mam este pichnut a zajtra prist na krv.....
19. mar 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
asi taky isty
19. mar 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@carie32 ano pregnyl ovplyvnuje ovu test mam to na 100% vyskusane aj potvrdene doktorkou
19. mar 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983
@azzura
@dadenka111
tak dnes žiadny ovu test robiť nebudem :slight_smile: ako som pôvodne plánovala.
kočky a chcem sa ešte spýtať, včera o 22.00 hod mi pichli pregnyl a teraz nejako cítim také ťahanie na ľavej strane, akurát tam je ten dominantný folikul. dúfam že nepraskol??
19. mar 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 hm ja ti neviem poradit. ja ovu nikdy takto necitim. ak praskol mozno by si to mala teraz spozorovat ako vodovy hlien?
19. mar 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 ja chodím na pregnyl na 12 deň cyklu a od toho 36 hodín je najväčšia šanca na oteh. :slight_smile:
19. mar 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 u mna sa prasknuty folikul prejavuje tak, že sa mi stupnuju bolesti a potom zrazu utlm, vtedy viem že uz praskol.. Aj ja si teraz citim P stranu, a to idem na folikulimetruiu az v stredu...tak nevim nevim. Drzim palce na zajtrajsie IUI :wink:
19. mar 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 u mňa sa to vobec nedá odpozorovať podľa hlienu... no som z toho teraz dobre nervozna...
@sherny 36 hodín uplynie zajtra o 10.00 hod a to ideme na IUI, dovtedy sa nemáme snažiť... naposledy sme sa snažili v sobotu...
a najviac ma dojal personál v care... dali mi recept na dve balenia pregnylu (2x ampulka, 2x voda), volám doktorke po vylezení z lekárne: treba pichnúť obidve balenia? odpoved áno!
ale na papierik pre pohotovosť napísali že: 1x5000 jednotiek 1voda+1prášok... sestra z pohotovosti na mňa kuká, že čo chcem s tým druhým balením... a ani mi ho nepichla, pekne som si ho odniesla domov...
:confounded: tak ja už neviem...
19. mar 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 ja idem dnes na folikulometriu, dnes mám 13 dc, tak dúfam, že zajtra ma dá na 2 iui, snad..
ja xvalabohu mám u dr. veľmi milú sestričku, ona mi to vždy pichá ona mi len dá recept, idem kúpiť a ona pichne...držím palčeky

a skúšala si pozorovať krčok maternice? ked je vysoko posadený a mäkký, a ovor je cítiť, tak to je znak, že sa blíži ovulka, alebo akurát je.....mne sa podľa hlienu tiež nedá orientovať..
19. mar 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura ďakujem :slight_smile: aj ja Tebe držím moc palčeky aby to vyšlo :wink: !
nervičky už pracujú... tak mi skrúca žalúdok že sa ani najesť nemôžem...
19. mar 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 hmm no ja napr som nemala pri IUI prasknuty folik ale viem pesne kedy praskol je to bolest ako ked ta pichaju do toho boku kde ho mas. a viem to lebo som rano merala druhy den bazalku a uz bola zvysena cize folik mi praskol asi 2 hodiny po IUI :slight_smile: aspon som mala ten pocit. no dufaj ze ti nepraskol tak skoro.
19. mar 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 verím ti, aj u mna nervicky pracuju a ked budem vediet termin, tak asi zosaliem :grinning: . Potom daj vediet ako si dopadla
19. mar 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka potrebuju od manzela vyvinute spermie. ktore keby si dnes snazilkovala a zajtra sla na IUI su nedozrete a nevhodne na inseminaciu
19. mar 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok