• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@snazilka1983 no to je super,ale ak mi práve prebieha ovulka,tak jeho vyvinuté spermie sú mi zajtra o 10-tej nanič ach :frowning2: koľko cca trvá,než sa vyvinú??
pls ako je to s teplotou,keď praskne folík? čítala som,že meriaš..dík
19. mar 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 a stačí keď sme dva dni bez sexu? v sobotu naposledy. už budú spermošky dozreté?
19. mar 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka
zalezi ako to ma tvoj drahy, ak ma v pohode spermiogram, tak teraz by ste kludne mohli skusat (teraz, nie vecer) a zajtra ist na IUI,
ale ak je to nic moc, zajtra to bude blbe, tak sme to mali my....ale podotykam, ze nam kazali sa snazit den pred, v den IUI tam moj mm ledva nieco vypotil aj to stalo za prd..........
19. mar 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata mne je tak zle hrozne...
19. mar 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa moj má vynikajúci spermiogram ,i pri testoch i pri IUI mi to pripomenuli....i tak mám obavy,či do toho ísť,či nie???
19. mar 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka
na tvojom mieste by som to dnes urcite skusila, na IUI mu bude stacit to co mu tam zostane ak je taky borec....
19. mar 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka
lepsie ako sa stresovat ci ste to stihli....
19. mar 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 ano aj moj manzel tak chodi a su super akurad
19. mar 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa a nemozu tie lieky ovplyvnovat ten testik?
19. mar 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka nooo presne aj podla toho si kukni ak prebehla ovu tplota by mala byt vyssia ako 36,9 do dakych 37,4 mozno viac zalezi na tvojom tele.
co mi hovorili doktori a co som aj citala tak sex je naj mat kazdy 3 den cize 2 uplne dni bez sexu aby boli spermie ok
19. mar 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka Pohlavní styk by neměl být častěji než za dva tři dny (obnova spermií). Pro doplnění: spermie přežívají ve vagíně až 72 hodin tu to mas napisane a aj straku prikladam nedavaj na reci inych ze ked mate dobry spermiogram ze mozes vobec to nieje pravda http://www.jarodic.cz/cz/jak-zvysit-sve-sance-na-otehotneni.php
19. mar 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ahojky, dřív jsem sem chodila a viděla jsem tvůj dotaz. Ptala jsem se na to v CARu a doktorka mi řekla, že při normálním spermiogramu je naprosto v pořádku (a před IUI velice žádoucí) milovat se každý den. Vyvrátila mi teorii o tom, že musí spermie zrát. My jsme se milovali taky před IUI, ráno manžel odevzdal matroš, pak ještě doma a vyšlo to, takže na tom něco bude :wink:.
19. mar 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@snazilka1983
volala som do CARu a povedali, ze tieto lieky by nemali mat vplyv na test, no nic do zajtra musim vydrzat....
19. mar 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kajkusa zítra budu moc držet pěstičky, neboj se bude to v pořádku :wink:
19. mar 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
dakujem, ja ich drzim stale tebe a na nic sa nepytam :wink:
19. mar 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. mar 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka - tak ako ?
19. mar 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa aha tak treba fakt len vydrzat i ked je to zvlastne ze sa to tak berie a neberu ohlad nato ze mozes potratit koli tomu ak nevies ci si tehu
19. mar 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983
no nechcem sa nad tym radsej ani zamyslat, ze preco....
19. mar 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa noo, asi tak
19. mar 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 HCG 7, mam vysadit utros a tak skoro na IUI nepojdem som sa rozhodla!
19. mar 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v stredu smer martin...ta na recepcii sa ma pýtala či som mala dve a ja ,že taký slabé // a že to stači na tehotote...tak,ze pregnyl by to nemalô byt a ešte ,ked mi tak test hapruje
19. mar 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka moja to mi je luto a nemoze to este stupat?
19. mar 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka mrzi ma to :(( velmi sme Ti drzali palce!!
19. mar 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka Tak to mě moc mrzí, že tě potkalo to, co mě minulý měsíc :frowning2: Chápu i tvoje pocity, hned jsem řekla manželovi, že další cykus nechci pokračovat. je to nápor na psychiku. Také to bolí, když je test bílý, ale podle mě horší pro mě bylo, když se čárky objevily a HCG bylo a za pár dní bylo po všem. Neboj, za pár dní bude líp! Drž se :slight_smile:
19. mar 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@backorka neviem co povedat...je mi to luto :frowning2:
19. mar 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka mne je to tak ľúto, celé doobedie som na teba myslela :frowning2:
19. mar 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám na tabuľku a som rada, držím palčeky aby to bolo úspešné @kajkusa :wink:
@kuspitka keď ti je tak zle tak možno to tehu je, nechcem vzbudiť u teba zbytočné nádeje ale jedná známa mi minule vravela, že mala negativ. testy, mrcha nikdy a už dosť dlho bola po a ani usg nič neukázalo až krv . Držím pršteky :wink:
19. mar 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@backorka :cry: smutok. chcela som verit, ze neodchadza a bude hcg vysoke. je mi to luto. tak sa drzkaj. chcete skusat prirodzene teraz alebo si date pauzu?
19. mar 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Práve mi oznámili, že idem na služobku do Štetí. Musíme kávu odložiť a musíš mi poslať sms aké HCG máš v krvi. Budem na teba myslieť a nedočkavo čakať. Nezabudni na mňa.
Ešte sa pohrávam s myšlienkou, že by som odmietla. Budem 4DPO mohlo by mi to uškodiť? Idem na meračku do fabriky na výrobu papiera. Čo myslite baby?
19. mar 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok