• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@dadenka111 @lucia2431 @jaaaaa @backorka @sebi123 @tyrkis @kathy1 @sheronka @lucinkacinka @martina2509 @valentina10 @adelkaurso @maximka33 @lucy130881 @evunia @renca1978 @Ivoka
@janulka1980 @lena_1 @luciannac @azzura @radosska @misha1104 @smudlinka10
ahojte koceny... tak ja som od dneska na PN...som nachcípana ako slak...akurat som sa zobudila..trosku som sa vypotila..a uz mi je aj lepsie..len kýcham ako pipina... nejak vas v poslednej dobe nestíham....co mate nove??ako sa mi mavate??? ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec :stuck_out_tongue_closed_eyes: riadne čudesný graf že??som zvedava ako sa to vyvinie... :sweat_smile: no pocity nemam veru ziadne...
19. mar 2012 o 15:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. mar 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no žienky ja neviem ci to moje 3 IUI vyjde. zacala som spinit :frowning2:
19. mar 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 coo 3DPO? zeby sa tak skoro zacalo hniezdit? :confused: praveze z toho nieco moze byt :wink:
tym padom ti uz 9DPO ukaze ducha si myslim
19. mar 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ahoj, no tak len pekne lez a muzicek nech sa o Teba stara a vari cajiky. Ja tiez nic, ziadne priznaky :frowning2: zajtra alebo v stredu skusim test aj ked uz teraz viem aky bude vysledok :cry:
19. mar 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ahojko, tak sa krasne liec. Grafik mas pekny i ked cudesny :grinning:
19. mar 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, tak mi dnes celý deň sedíme doma, Lucka ráno v stala a je prechladená. Jak išla spať na obed tak mala aj zvýšenú teplotu. Dosť je nervózna, človek sa k nej ani ozvať nemôže :frowning2: Také to je u nej nezvyčajné lebo nie je mi chorľavá :unamused:
19. mar 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
teraz som si zas robila test ale iny a je tam ciarka, nesilnie, je slabulinka ale este tam je....., napisem ti zajtra, urcite,
inak ja som bola na sluzobke 1,2,3 DPO a dost som tam pila a fajcila, odvtedy uz nie....
19. mar 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadenka111 no sak aj ja som sokovana ze dako skoro ale minuly mesiac sme skusali prirodzene a to iste sa mi stalo ze 4 dni po ovu som zacala spinit a to trvalo az dokial som nedostala mrchu. sa bojim ze toto je to iste
19. mar 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Dnes v noci sa mi snívalo že som si robila test a bol pozitívny. Tak som ráno vstala a urobila si ozaj test - a výsledok negatívny. Viem, že som len 8 DPO 2.IUI , ale viem že aj krv bude negatívna. Cítim to, aj minulý mesiac som si tak isto robila test a bol negatívny. Nejako ma to stále bolí viac a viac. Človek tak verí, že Vám lekár pomôže a podarí sa to, o to viac je to potom horšie keď sa to nepodarí. Neviem či chcem ísť na 3.IUI alebo IVF :frowning2:
19. mar 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 no mužíček je v praci...tak si musim vystačiť sama.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad to do piatku vylezim a bude mi fajn. moja preco si myslis ze nic z toho??ved sa nechame prekvapit..hm???drzim palceky nech najdes dve //...ja neviem kedy sa odhodlam testit... :grinning:
@azzura čudesny ze??ta 37,5 teplota mi vyskocila vtedy ked som zacala byt nachcípana... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak vysoko som este nikdy nebola..ale uz postupne klesam... :wink:
19. mar 2012 o 15:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa jeeeej mojaaaa...aj ja chcem taku ciarocku.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak nech len silnieeeeeee...kolky DPO si??
@sheronka mojaaa..8 DPO je este skoro..hlavu hore...viem ze je to psychicky narocne..ale nebojaj..raz to vyjde... :wink: ved dnes je tolko moznosti...tak hlavne hlavu hore...verim ze sa dockame..a ktohovie..moznoze motyka vystrelí práve tento cyklus... :wink: :wink:
19. mar 2012 o 15:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ahoj, no veru aj na mňa asi niečo lezie.. ráno soplím ako besná, len mám obavy, že to bude skôr alergia, lebo teraz mi už nič nie je.. :( zajtra idem kuk folíky, tak dúfam, že budú aspoň dva.. rýchlo sa uzdrav, aj keď na PN budeš mať na nás asi viac času.. :slight_smile:
19. mar 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa predsa rano je najvacsia koncentracia. je fajn, ze sa ciarocka takto poobede ukazala znovu. :wink:
19. mar 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi
no minuly mesiac som mala ovulku vtedy kedy ty a teraz okolo 7.3, tak dnes asi 12 DPO
19. mar 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska no mna nakazil drahy....ten je uz fit a ja doma chora... :angry: takze zajtra folikuška a potom IUI??jeej moja tak nech tam najdete krasne foliky....drzkam palceky..ano ano ..posnazim sa vam viac venovat... :wink: viem ze som sa zlajdáčila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2012 o 15:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi ahojky, ty dnes zacala PN a ja skoncila, dnes som prvy den v praci po marodke
bola som na merani, som 11DPO, mam jeden malicky 8mm folikulcek a jeden dominantny 13mm
v stredu idem zas pozriet ako rastie
IUI stiham este v marci
liec sa, uzdrav sa!
19. mar 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa jeeej kraaasna ciarocka...a kolky DPO si testila??? :confused: myslim po prvy krat..
19. mar 2012 o 15:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ahoj aj ja mám ten šaleny utrogestan a on všivák stále vyteká už ho mám od štvrtka tak sa riadne rozbehol.... :slight_smile: :wink: ozaj nebála si sa robiť v záhrade aj ja musím začať s jarným upratovaním ale nejak sa bojím začať ,ale nikto to za mňa neurobí a záhradka tiež čaká -je to s nami ťažké :grinning:
19. mar 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak nech pekne rastu mojaaa...a dnes si 11 DC...DPO je deň po ovu.. :wink: :grinning:
19. mar 2012 o 15:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi tak tak, zajtra meranie a IUIčko by som chcela tak v piatok, sobotu.. dúfam, že ma nedá až na pondelok ako minule, lebo mám pocit, že to už bude neskoro.. a to tak býva, aj mne to drahý robí, nakazí ma a prepukne mi to až keď on už je fit a potom trčím doma sama.. :slight_smile:
19. mar 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi joooj, sak jasne ze DC :grinning: :grinning: :grinning:
to ta chripka :grinning:
19. mar 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi
no po prvy krat to bolo v piatok, lebo som isla prvy krat na injekciu - IVF, tak som sa predtym testla, ale ciarka bola totalne slaba, ze sa ani odfotit nedala, to bolo 9 DPO
19. mar 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ja sa len pytam..aby som sa vedela "nastavit" ze kedy mam testit ja... :wink: no vidis..takze ani IVF nebolo treba...a na krvicku si uz bola ci??
@janulka1980 ved doooobre.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@radosska no ved to...herec jeden.. :sweat_smile: :grinning: sama doma...ale tak aspon zrelaxujem..som zvedava kedy u mna prepukne testovacia mánia... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v praci na to ani akosi nemyslim no ked teraz budem doma taaaak..neviem neviem..budete to maat so mnou tazkeeeeeeee... :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2012 o 15:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi neviem preco jednoducho to tak citim, ze to nevyslo :frowning2:
19. mar 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi po chripke mam oslabnuty asi aj mozocek :grinning:
@kajkusa postrasila si IVF a aha ho :wink:
19. mar 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi
na krv idem zajtra.....
19. mar 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi @kajkusa ja ani neviem ci budem testovat. mamatesty mam nakupene, ale bojim sa. asi pockam az na krv. teda ak by som mala nejaky priznak, tak ma mozno k testovaniu presvedci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 Ahoj zlatko mne sa to tiež zdá skoro a nemôže to byť seknutá krv z IUI čo sa Ti teraz uvolnila ?-neboj aj Kuspitka písala že mala 4 deň po špinenie a inak utrogestan vyteká ako divý vôbec som -nečaka, že to s takého slabunkého výtoku naberie takýto spád dnes som bola aj u mojej gyndošky a dala mi ďalši utrogestan ,lebo mi ten predpísaný z Martina nevidá na 14 dní .ako kázali a ešte beriem kyselinu listovú a vitamín E 200mg ten kvôli dobrej funkcii vaječníkov.Prsia sa mi ešte nenalili a hurá nemám ich tak citlivé ako vždy po 14 DC ,ale nechcem to urieknuť inak sa cítim celkom fajn .
19. mar 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka mojko u Teba je este skoro na test, ale poznam tie pocity aj ja som si na 100% ista, ze to nevyslo. Pojdeme este druhe kolo, ale presne nad tymto som dnes rozmyslala, ze ak to nevyjde ani potom, ze ako dalej. Toto je strasne stresujuce, no ivf neni o nic lepsie, ba horsie na psychiku.
19. mar 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok