• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@euforia01 no to mam. ale och. no mala som take bolesti pichanie na pravej strane kde bol folikul a krce a ked praskol hned bolesti presli. docitala som sa o tomto na nete ze to takto sa prejavuje ale ze dakto to vobec ani neciti. ja som to tiez nikdy nie len teraz ako mam tu cystu hnusnu vnimam bolesti tak som citila. a na druhy den rano uz bola bazalna teplota hore cize praskol :slight_smile:
19. mar 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi Ahoj,no pekne lež a lieč sa :slight_smile:Ja som 7 DPO a nič necítim ale vobec nič :frowning2:je to divné ako tu píšu ako a čo cítia no ja nokdy nič.
19. mar 2012 o 17:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka ahoj aky mate zdravotny problem? neni to skoro este testovat? najlepsie jeden den pred...ci ukazalo niekomu aj skor?
19. mar 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 No tak teda mňa tak nepreklepli iba si odbúchali čo majú -dokopy mi ani nič nepovedali iba že je to priechodné (viac som sa dozvedela od sestričky) aj sa moja obv.gynekologyčka hnevala že je do správy nič nenapísali ani tú priechodnosť-ešte aj tú podarenú prep.správu dali inej dievčine a potom popreškrtanú ju dali mne no Bojnická nemocnica :angry:
19. mar 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka Preco ved mas krasne folik. a ked ti uz pichli injekciu nevidim nic zle ci som to zle pochopila?
19. mar 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 no ja myslím,že už boli veĺké tie folíky a obávam sa,že i ovulka prišla skor,...
19. mar 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak manža je ok, jen u mě je problém, takže IUI zatím nebude, dr. to prý zatím nechá na nás, dostala jsem léky na stimulaci vaječníků a ještě musíme počkat na HP
19. mar 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smudlinka10
na stimulaciu clostil? a na HP prečo treba čakať???
19. mar 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
ako si znášala laparku? prosím ťa ako dlho si na nu čakala??? a kedy ti ju doki navrhol???
19. mar 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky,tak sme to dnes poobede zaduplovali a zajtra nech sa robí,čo sa robí,už sa nestresujem :grinning: :astonished: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
19. mar 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ivoka no zienka neviem ci ste urobili dobre. ale drzim palce nech to vyjde teda takto prirodzene lebo osobne si myslim a mam aj potvrdene u mojho manzela co ma dobry spermiogram ze zajtrajsie spermie nebudu mat pri IUI sancu.
19. mar 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. mar 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka ano ale to je ten isty den a rozpatie len 5 hod. a ako vravim ja mam vlastnu skusenost a aj doktorka mi to potvrdila ze treba tolko abstinovat.
19. mar 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ja viem,a myslíš,že je lepšie vykašlať sa na ovulku a ísť dobrovoľne len tak zo srandy po??? Veď mňa už nič nebolí,nič necítim,ovulka prebehla počítam tesne poobede,zajtra ráno,by akékoľvek výsledky spermiogramu nemali zmysel!!! Ale zajtra vám poviem,čo mi povedali na rozbor,lebo to vždy robia,hlavne sa už nerviť nebudem,nech mi napíše,ktokoľvek,čokoľvek...bohužial moje telo je nastavené tak,že to vždy rýchlo funguje po pregnyle...
19. mar 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazilka1983 Ešte jedna vec,bola som len na utz.dnes.11DC,keby sme sa snažili ráno,alebo v noci predtým,čo mi lekár nezakazoval,stále by to bolo len o nejakých pár hodín skor ako teraz...takže by sme to tak či tak nezachránili...
19. mar 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ako ja nic v zlom len ti vravim co mne povedali. nie kazdemu to povedia my sme s napr na to museli pytat kolko dni bez styku. a teraz co sme boli na IUI tak muz sa vecer len trosku vzrusil ani neejakuloval a uz mal o 9 mil spermii menej povedala doktorka. a predtym ako nic 20 mil a viac. tak ja len ti radim. nevravim ze sa vykaslat. odmeraj rano bazalku a uvidis ci teda bola ovulacia
19. mar 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazilka1983 jasné,zajtra vám poviem...no moj mal naposledy 287mil..ak nie ešte viac...tak uvidíme,naposledy pri IUI mi vraveli,že to museli zrieďovať :grinning: tak som sama zvedavá,ale fakt som nechcela čakať je to posledné IUI,potom snaď vyjde IVF,ak nie toto...
19. mar 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka fuha ty kokso tak to som v zivote nepocula aby mal niekto az tolko heh a to som uz leda co pocitala na nete. moj ma 21 mil a uz povedala ze je nad priemerom :grinning:
19. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 hej aj mne povedali,že je to nadpriemer,a teda ešte pri mojom IUI kolovali rozne vtipné návrhy,a smiali sa,že to sa len tak nevidí,to isté mi povedal doki...ale i tak sa bojím,keď vravíš,že to tak dokáže zmeniť...no ,budem informovať...
19. mar 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ale to vazne si sa nesekla v v 287 mil? nemalo to by 27,8 mil? heh mne naozaj nejde dl hlavy take mnozstvo. ale tak ak ich ma naozaj tolko tak myslim ze to az tak nemusi zavazit ten dnesny sexik :slight_smile:
19. mar 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka kedy mas ist? neviem ale asi vedia co robia? som zvedava a nemoze to byt z injekcie ja som mala podobne bolesti ked som si vyvolavala ovu.
19. mar 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 nie nesekla,mám to potvrdené 2x...tiež som si myslela,že je to veĺa,ale je to tak...skutočne.I doki v centre vždy keď sme tam potvrdí,že spermiogram nadpriemerný.... :sunglasses:
Riešim niečo podobné so svojim zvieratkom a je to možné,tiež nemá dostatok pre zmrazenie,preto to viem... :grinning:
19. mar 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelika_2 ahoj, koncom oktobra 2011 som bola na prvej konzultacii. V novembri mi zistovali hormonalny profil a potom mi navrhol dalsi postup zistenie prechodnosti laparkou a vysetrenie vajecnikov atd. Volny termin mi nasiel 14.12. robi sa to cca v strede cyklu.
19. mar 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka wow teda. keby moj muz mal tolko ja odpadnem heh. a vsetko ako pohyblivost, tvar ma tiez ok?
19. mar 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 hej pohyblivosť super,tvar,ale zase nie,ale vraj pri takom množstve aké má,nevadí,že neni tvar naj...malo by byť nejak 4.5% dobrý tvar,má niečo menej...ale vraj super...
19. mar 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka a no tak je vlastne akoby v tom priemere ako keby mal vse ok heh. a preco s vam nedari? neviem som sa to tu nejak nedocitala
19. mar 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 nám sa darí,bola som 2xtehu,ale vždy to nedopadlo raz v 10tt druhý krát v 7tt,potom kolotoč vyšetrení,trombofílie,štítka pozit atd..no a štítka mi kolíše i teles.teplotou,takže bazálka u mńa asi neni ideál si robiť a pomáhajú preto,lebo mám vysoký vek...aby sme to stihli
19. mar 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ahaaaaa no tak tebe sa aspon zadarilo mne este vobec. :frowning2: a bojim sa ze sa ani nezadari koli tej endometioznej cyste co mam. posielaju ma po tomto ak nevyjde na IVF ale pochybujem ze mi ho schvalia v poistovni :frowning2:
19. mar 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 a prečo by ti ho neschávlili? bože na to som ani nepomyslela,že to neschvália...Držím palce...No ono nič moc to nie je keď sa 10tt tešíš z mimi cítiš všelijaké bublinky v bruchu a pocity,ktoré normálne nemáš a potom tragédia,krvácanie..kyret...to je potom na nervy :frowning2:
19. mar 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sebi123 moja to ma mrzi... :pensive: a ako pokracujete v dalsom IUI?? neviem ci je dobré ze som domka..budem zhaluzená na testovanie...ale tak ak ma to chyti tak zajtra testnem.šak co nemam čo stratiť nie??? :grinning:
19. mar 2012 o 19:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok