• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@ivoka no to ti verim ze je to kruta rana pod pas ked clovek potrati. vie tu na MK som sa docitala ze ked mas nejake podlznosti voci poistovni alebo ze neplatis tak ti neschvalia nanestasitie sme mali tento rok s muzom problemy a asi 4 mes som nezaplatila s tym ze si to naraz dorovnam lenze ako schvalne mi poslali nejaky papier na exekuciu ak tie 4 mes nezaplatim hned. ja som ich samozrejme hned na druhy den zaplatila ale vies uz aj to je voci nim isto dovod nato aby to neschvalili :frowning2: ked som si to tu precitala az mi do placu prislo
19. mar 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 nevešaj hlavu,ešte nemáš ortieľ a ja ti poviem,i keď teraz som veĺa investovala a nemám teda voľný zdroj penez,keby bolo najhoršie zaplatím si to sama a nebudem si to vyčítať.... :wink:
19. mar 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka no to ano ale ja aby som naskrabala aspon na zaplatenie tych liekov tych 1000 eur musela som si predat to co mi bolo srdcu najmilsie konika :frowning2: a ak mi to teraz neschvalia dalsich 1000 eur nemam odkial voobec zohnat. tak budem bez babatka a aj bez kona. hrozna predstava
19. mar 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 Bože nejak blbo je nastavený tento systém a celý svet...neboj držím palce,určite ti to vyjde! :dizzy_face:
19. mar 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka no to je. cyganka si len raz pichne a ma hned dojcata :slight_smile:
19. mar 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ja som mala pri IUI prasknuté vajíčko a tiež si myslím že mi prasklo skôr ako treba a vydrží len 12 hodín Teda myslím či bolo čo pri IUI oplodňovať.kedže sa ťažko dopátram kedy prasklo bojm sa toho čo si Ty písala že máš telo nastavené tak,že po pregnyle máš prasknuté vajíčko skôr ako do tých 36 hodín ako treba ako si na to prišla ??
Ja som na drugý deň po pichnutí pregnylu cítila ako keby nejaký výtok-nešiel síce von len som sa bála či to nie je nejaký zápal ale nesvrbelo ma nič ten pretrval aj druhého dňa teda do IUI potom som sa pýtala doktorky či to môže byť s pregnylu apovedala že hej
19. mar 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 Ešte je tu Brno moja doktorka mi hovorila že tam jej pacientka platila 30 tisíc bez nejakej poisťovne a bez čakania na schválenie ja tiež uvažujem nad touto možnosťou -pripravujem a na to
A koľko musí byť IUI ,aby bolo doporučené IVF ?
19. mar 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 Nad tým teraz neuvažuj...stále máme šancu
19. mar 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá tak dnes 13DC, spravila som ovu test a bol tam duch.. zajtra idem na meranie folíkov, tak by tam mohli byť aspoň dva.. :slight_smile: hneď ako prídem, budem hlásiť stav.. :sunglasses:
19. mar 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka ivi uz sa nato vykasli, ale ja na tvojom mieste by som urobila presne to iste. A lutujem, ze som nemala sex ked som ja den pred iui citila ovulku. Nabuduce uz ho dam :grinning: Ved mame doma nejakych borcov :stuck_out_tongue_closed_eyes: A si myslim, este ze kazdy zena pozna najlepsie svoje telo a ked ty vies , ze ovu bola tak neni co riesit :slight_smile:
19. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@euforia01 no ja do brna aby som sa trepala nehrozi je to daleko nemozme tu nechat muzovu mamu s ktorou byvame a manzel nemoze ostat bez roboty. nam povedala ze IUi sa robi spravidla 3 krat ale ze sa moze aj viac ale ze ked sa 3x nepodari tak nema vyznam ale mne IVF odporucili koli endometrioze krotu mi zistili
19. mar 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 Náš problém spočíva v mojich anovulačných cykloch, prolaktín, štítna žľaza - proste hormóny. Prešla som všetkými vyšetreniami, laparoskopia, drilling vaječníkov. A nič. Viem, že 8DPO je skoro, ale aj pri 1.IUI som si tak isto robila test a bol negatívny. Prečo by to malo byť teraz inač :cry: Viem že ani teraz to nevyšlo. Je to viac psychicky stresujúce, ako keď sa nedarí prirodzenou cestou lebo očakávaš že ti lekár pomôže.
19. mar 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten dnešný negatívny test ma totálne zložil...... Viem, že sa to už nezmení do budúceho týždňa. Neviem, či toto chcem zažiť ešte tretíkrát. Celý deň sa pretvarujem, smejem, aby nikto nevidel ako veľmi ma to trápi, plačem len keď ma nikto nevidí, ani manžel. To proste nie je fér.....
19. mar 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, asi je to tam!!! Ten vrchní je ze včerejška a pak dnešní mamatest :dizzy_face: nějak tomu nemůžu uvěřit!! :dizzy_face:
20. mar 2012 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sheronka ty jsi ale teprve 9 dní po ovulaci, ne? Nebo kolik? To je hrozně brzo!! Já jsem byla včera 11 DPO a byl tam skoro neviditelný stín, až dneska se to dá považovat za čárku. Tak se nevzdávej :slight_smile:
20. mar 2012 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka Ja ti verim mna to este len caka....ale vravim si nemysliet na to zamestnat sa niecim nepozorovat sa tu ma pichlo tu ma boli ....ja si myslim ze je to zbytocne.ja som si tym presla pri hormonoch 3mesiace stale sme dufali...a cakali pozorovala som sa hlupost ...teraz to chcem brat proste pojdem urobia a zijem dalej. uvidis raz sa to podari a ked nie iui tak ivf urcite verim tomu ved veda tak pokrocila.....a hlavne musime zostat v pohode ja viem ze sa to lahko hovori....ale zober si m oju situaciu som v zahranici s manzelom mam rodinu aj tu ale byvaju dalej od nas...rodicia su doma nema ma kto podporit len manzel a par znamych a mama cez skype...: :wink: hlavne pozitivne mysli...a vykasli sa na tie hlupe testy radsej si kup nieco pekne ty... :slight_smile:
20. mar 2012 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso gratulujem ..je to tam pekne su tie testy...
@sheronka to mi je luto moja a nerobila si si ,akoro test ,ako ja..
20. mar 2012 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ahojky :slight_smile: ja cakam kedy dorazi cervena a podla toho sa zariadim... v mojom CAR pracuju len cez tyzden, tak sa musim trafit :grinning: drzim ti velmi presteky aby to teraz vyslo :dizzy_face:
20. mar 2012 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalipso super je to tam :dizzy_face: gratulujééém. a kedy ideš na krv?
20. mar 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky, 11DPO- test snehobiely, davam bodku za tymto nevydarenym kolom. :unamused: Potvrdilo sa to, co som citila celu dobu :frowning2: Takze cakam na mrchu
@kalipso A tebe moja velmi moc gratulujem, aspon niekomu sa stal zazrak super :slight_smile: :dizzy_face:
20. mar 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi vsak uvidis co z toh nakoniec bude. Ale jednym z priznakov tehu je aj choroba, čo som počula od bab
20. mar 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka @kathy1 moc děkuju :dizzy_face:

@lucia2431 taky moc děkuju. Na krev ještě nevím, psala jsem doktorce email co teď, tak uvidím co mi napíše. Případně si do centra zítra zavolám.
20. mar 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso a kde chodis do centra?ja idem zajtra na krv a som 13den po IUI dnes
20. mar 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ahoj ako si na tom?
20. mar 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala neviem...bojim sa aj testovat...
20. mar 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka chodím do Reprofitu v Brně. Před chvílí mi odepsala doktorka, že mám dojít na krev, tak uvidím kdy se mi podaří tam zajet. Snad do konce týdne :slight_smile:
20. mar 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso joj tak drzim palce
20. mar 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnesny test....
20. mar 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@kalipso
citis nejake priznaky? ja nic.....
20. mar 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka
dobre si urobila, ze ste vcera skusali, s takym poctom....ja tomu verim , moj muz mal pre 5 rokmi 140 mil, teraz 21 mil
20. mar 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok