• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@azzura ja som chcela bábo už s bývalým, ale ten ma pred 4 rokmi po 6 rokoch vzťahu opustil.. potom som pochopila, prečo so mnou deti nechcel.. s terazjším sme chceli deti hneď po roku, ale odvtedy prešli už dva aj ku a stále nič.. ja mám budúci týždeň 27 takže teoreticky je ešte čas, ale aj tak ma to trápi.. a pri laparke si bola v nemocnici?ako dlho?robia to v narkóze, či?
20. mar 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10
ano, o 14.00 mam volat....
20. mar 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa myslime na Teba:slight_smile:...... a podla mna - objektivne si tehu:slight_smile: dufam, ze Ta coskoro budeme nasledovat ..uz ani ivfka sa nebojim, ze by ma uplne financne zrujnovalo...
20. mar 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska u mna chodenie po doktorok zacalao preventivkou v decembri 2010, ked som povedala dokimu že chcem dieta. Takže v januari som dosla na krv, koly hormonalnemu profilu, ktory nevisiel dobre a moj ex doktor ma zrusil na dve doby, že som neplodna. Potom som vymenila doktora, ktorý zistil prícinu v hormonoch a popri tom robil vselijake vystrenia a ako posledne bola laparka. Ktora vysla ok, takže doki bol rad, že može mi spravit IUI, lebo sa bal že budem musiet ist na IVF.
Vnemocnici som bol a3 dni....1 den ma hospitalizovali, 2 den robili a 3 den som sla domov, potom som bola este tyzden doma ale aj tak som si brucho-ranky v bruchu citila dlho ako aj bolest v klucnych kostiach-z toho že si nafuknuta plynom.
20. mar 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata chcem sa opytať pre čo je test silnejsi ked zaschne..
20. mar 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka fuuuu netusim, ale aj ja som si to vsimla ale len na ovu testoch. Tehu som mala furt len biely :unamused: . A silnie ti ciarocka??
20. mar 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura taku istu mam,ako vcera nesilnie ani neslabne...
20. mar 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka tak si skusk spravit neskor...
20. mar 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura neviem ci mám aj chut....je to na nič všetko som tak sklamana....mozno som bola tehu a uz nie som..
niekde pisu ze treba pockat dlksie ,aby moc bol hustejsi ci co..
20. mar 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka hlavní je, že neslábne. Je možný, že jsi měla právě tu moč více nebo méně naředěnou, tak to že nesílí může být kvůli tomu. Však uvidíš jak ti dopadne krev,
20. mar 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ale co ked to je este moc skoro, nepanikar zatial.....taj si pauzu a skus neskor. Si si robila z ranneho moču, ten byva husty lebo je zadržany od predosleho vecera.
20. mar 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura no mňa moja doktorka tiež zrušila najskôr, že skúšajte, po 3/4 roku, že mám PCO a ak otehotniem bude to zázrak.. som išla s revom odtiaľ.. potom teda, že skúsime HP, ale to už sme boli objednaní v CAR.. a tam už chodíme rok a ešte stále mi laparku nerobili.. tak po tomto 2. IUI, ak to nevyjde, tak sa sama budem pýtať na ňu.. aby som vedela, či zbytočne nevyhadzujeme peniažky..
20. mar 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura hej ranný...uvidíme...
20. mar 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ahoj to mas este stale dobre ze tam je ja som robila test a pena ciarocka vysla v podstate hned a na druhy den som robila zze bude silnejsia a ani len duch tam nebol tak chapes to...no a testujem uz 2 den a nic,ta tvoja sice nesilnie ale aspon tam je stale...kuk do mojho albumu a pozri testik :frowning2:
20. mar 2012 o 12:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KOCKY v tyme GYN-FIVE som nasla dr Kriska chodite k nemu niekto ?a je to KRISKO ml ?ci starsi ?
20. mar 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 pozriem.zajtra idem na krv.som hrozne chora ziadne lieky nemozem jest,ked neviem ci som tehotna..
20. mar 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska čudujem sa že ti pred IUI nerobili laparku, ako tak pocuvam baby tak vraj je to podmienka v CARoch
20. mar 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 pozri si moje testy v albume..
20. mar 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura no, veď to aj mne nejde do hlavy, ale tak ešte raz skúsime a uvidíme.. a možno na mňa zabudli.. :slight_smile:
20. mar 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska ktovie :grinning: a možno sa teraz zadari a nepojdes na ziadnu laparku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ,@snazilka1983 ,@valentina10 ,@kuspitka,@euforia01 ,@kathy1 ,@dadenka111 ,@annavi ,
Baby hlásim info dnes 2.IUI a po včerajšom tu dohadovaní o tom,čisnažilkovať,či nie???Bolo to cca 21hod pred IUI a spermiogram výborný!!!! Takže baby hups do toho a snažte sa aj pred IUI,nič nepokazíte!!!!! :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
@radosska bola si dnes v Heliose? sme sa asi prestriedali :wink:
20. mar 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@azzura bodaj by to tak bolo.. drahý mi včera volal, že musíme rýchlo robiť deti, lebo nám pred balkónom spílili strom a tak konečne vidíme na pieskovisko a preliezky, takže budeme na deti vidieť.. :slight_smile: potešilo ma to, ale aj mi bolo smutno, že to nie je také jednoduché.. :unamused:
20. mar 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka
mna si neprekvapila :slight_smile:
20. mar 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka ahoj, bola.. dnes drahý letel ako Schumacher, išla som hneď prvá.. :grinning: bola si tam? no musím kuk foto, ale veľmi som si tam nevšimla nikoho.. bo mi bolo treba cikať, ale som sa bála ísť, že nás už budú volať.. :slight_smile:
20. mar 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska bola si len na utz? nemala si krátku mini rifĺovú? :wink:
20. mar 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka áno len na na sono a presne som mala riflovú sukňu.. si dobrá.. :sunglasses:
20. mar 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska hmm, viem ako sa citis a ver aj chlapom byva smutno. Moj bol teraz velmi smutny, lebo veril že teraz to vyslo a že nebudeme musiet ist na IUI a že laparka ma tak preplachla že to pojde ako po masle.
20. mar 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska tak som ťa poznala,ale nebola som si istá,tieto fotečky sú maličke,ale oči máš rovnaké,tie ťa prezradili:D)) mňa poznáš,mám bielu hlavu,vyslovene biele vlasy :grinning: sedela som hneď vedľa,keď si bola pri recepcii :wink:
20. mar 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka super, takže ked ta robili tak si este nemala prasknute folikuli??? A kolko si vcera stresovala :slight_smile:
20. mar 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura viem, môj minule keď to nevyšlo, tak hral formu.. ale potom sme mali takú debatu a priznal že ho to trápi, aj keď to nedáva najavo.. že stačí, že mne bolo nanič..
20. mar 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok