• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
gucci.. to já ji mám různou... :unamused:
21. jan 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :wink:
ozývam sa po dlhšej dobe.u mna nič nové, som 14 DC, ovu už je /presná ako hodinky :grinning: /, to je dobre.
čo máte nové?ako sa máte?Chanel,Rosienka,Beruška,Ivomal a ak som na niekoho zabudla sorry. :slight_smile:
21. jan 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi tak rychle na to, ať tu ovulku úspěšně využijete. Na další iui nejdeš?
21. jan 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubajdo: nevíš, je tady nějaké téma, těhulky z endometriozou? Nějak to nemůžu najít. Chtěla bych vědět,jak ony otěhotněly,nám asi IUI stačit nebude, i když zázraky se dějí! Berusko, ten Tvůj synáčk je kus krásnýho kluka! Viděla jsem ho v albu. A jako čaroděj na karnevalu zaboduje! Lusi, tak budu držet pěstičky,aby to vyšlo!! :wink:
21. jan 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanel.. mám pocit, že jsem to tady někde viděla... zkus jit do sekce těhotenství a tam zadat klíčové slovo... nebo i tady ve snažilkách...
21. jan 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji tam jsem byla, ale těhule tam myslím nejsou, no pohledám to, uvidím a nebo budeme za chvili my ty dvě první s endometriozou tady....držím Ti pestičky, aby Ti IUI vyšlo! :slight_smile:
21. jan 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanel... díky.. ale nevím proč, moc tomu nedávám... :slight_smile: ale aspoň se něco děje.. samozřejmě ve skrytu duše doufám... :slight_smile:...
21. jan 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chanelko, pozri tému" buduce tehulky s endo...", tam su babule čo maju endometriozu a už ich je tam veľa tehu. :wink: Chan,Beruška ďakujem za povzbudenie, snaženíčko už prebieha v plnom prude niekoľko dní :grinning: , už by som bola veľmi rada keby nám to vyšlo, a samozrejme veľmi by ma potešila správa od vás, že ste tehule.
Beruš, nie, už ďalšieho IUI nejdeme.ideme skušať prirodzene, ale IUI už nie, ak by tak neskor IVF.možno, že niekedy ešte budem hutať clostil, ale snaženíčko bude prirodzene. :slight_smile:
ahoj babulky, myslím na vás a drím palce
papa
21. jan 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=50116&vGroupOffset=40

Chanelko, toto je ta témička, tak dufam, že som ti pomohla. :wink:
21. jan 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile: tak jsem šestý den po IUI - špatná zpráva je,že mám hyperstimulák a je mi tak zle,že jsem na neschopence no a ta dobrá,že doktor říkal,že to zvyšuje šanci na úspěch :grinning: tak jsem zvědavá, zatím to beru pozitivně a říkám si,že se určitě zadařilo když je mi tak špatně :wink: Neúspěchem se přeci můžu strestovat až když přijde :slight_smile: Ani vás nestíhám dočíst, nevydržim moc dlouho sedět - takže zase šupajdim do pelechu,ale všem přeju ať vám to utíká to čekání na IUI a těm co máme už po,tak ať uteče čekání na ty // :slight_smile: :slight_smile:
21. jan 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky latunko.. držím moc palečky, aby to bylo tak,jak to cítíš... :slight_smile:))...
21. jan 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuby, moja zlatá tak vidíš všetko bolo OK, som ti vravela :wink: , teraz už len čakať ja si Utroš vkladám ráno večer 2 tabletky, takže kedy testuješ? :slight_smile:
Latunka nerozumiem máš hyperstimulák po IUI, pri ovulácii by ti mali folikuly prasknúť, a hyperstimulák vzniká vtedy keď ich je tam veľa, no možno sa mýlim, držím ti palčeky aby to vyšlo :wink:
A vlastne Vám všetkým ktoré ste podstúpili IUI alebo len plánujete. :grinning:
21. jan 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Latunka,
prajem skoré uzdravenie a čakáme na správičku, že máš na teste //. :wink:
21. jan 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunko drž se a hlavně odpočívej :slight_smile:
21. jan 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci: ahoj aj ked tak neskor píšem, ale pozdravujem toho tvojho kanca , moj manžel mal len 80mil, ale málo frčia - su to lenivci
21. jan 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunko a to jsi brala clostilbegyt před IUI? A když ti začal hyperstimulák až šestý den, měla jsi předtím ty dny hned po IUI nějaké přiznaky? A může dojít k hyperstimuláku i později než po šesti dnech IUI? Já z toho mám totiž taky strach, jsem dnes 5 den po reinseminaci.

Holky jinak všem přeji úspěchy u IUI a // na testících.
21. jan 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, prosim co je to hyperstimulak, jdu taky na IUI budu brat pry taky Clostyl a Utrogestan, a jeste prosim reinseminace je, ze to Mudr. udela inseminaci 2x v cyklu za sebou?Diky za odpo.
21. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dochází k unikání tekutiny do dutiny břišní, což má za následek, že to utlačuje orgány a může dojít až k selhávání. :frowning2:
21. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ovariální hyperstimulační syndrom (OHSS)

Přibližně v 1 % případů se při hormonální stimulační léčbě rozvíjí tzv. ovariální hyperstimulační syndrom (OHSS).
Jedná se o stav, kdy se po hormonální stimulaci ve vaječnících vyvíjí nadměrně vysoký počet folikulů.
Prvními příznaky OHSS je zvětšení, napětí a bolesti břicha, nejvíce v podbřišku. Může se objevit zvracením a průjem. V břišní dutině se následkem zvýšené propustnosti cévní stěny hromadí volná tekutina. Únikem tekutiny z cév dochází k zahuštění krve a může dojít i k vážným komplikacím (trombo – embolická příhoda, selhávání jater nebo ledvin).
V závažných případech těžkého stupně OHSS neprovádíme embryotransfer, protože pokud by došlo k otěhotnění, potíže by se ještě podstatně zhoršily. Mírné potíže většinou do týdne odeznívají.
V závažnějších případech je nutná hospitalizace s odpovídající léčbou. Po odběru vajíček se všechna embrya zmrazí a do dělohy se přenášejí nejdříve za tři měsíce, kdy je již žena zcela bez obtíží.
21. jan 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asmeen to jsi tady napsala dokonale, měla to i katy.m, že? A jak ti je?Já dneska byla na kontrole 10DC a už mi udělali iui.
21. jan 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a budou ti teda dělat i v pátek, že? To máme od sebe přesně týden odstup. To jsem zvědavá jestli to vyjde. Moc bych nám přála // a pak velká břicha. To čekání je totiž nejhorší.
21. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já vás nechtěla vyděsit :sweat_smile: stimulovala jsem gonalem a protože jsem nejdřív vůbec nereagovala,tak mi zvedli dávku a na tu jsem zareagovala až moc :frowning2: Folíku mám tolik,že bych je mohla rozdávat a timpádem hrozně zvětšené vaječníky, tekutinu v břiše naštěstí nemám :wink: Když mi dělali IUI,tak jich tam bylo 10 a z toho jeden prasklý a jeden že vypadal,že by mohl ještě prasknout,no jenže ty ostatní se zřejmě začali žít vlastnim životem a nějaké ještě asi přibyly,protože teď jich dr napočítal o dost víc :confounded: Jinak ty vaječníky už mě bolely před IUI,jen tím jak se stále zvětšují je to horší a horší,no možná i tim jak se tam něco děje :wink:
beruska - tak držim palce,ať to vyjde :slight_smile:
asmeena - tobě samozřejmě taky // a věř,že já jsem exot,sám dr říkal,že tohle se většinou vidí při IVF a ne při IUI a hlavně už by tě na to upozornili předem, abys věděla jak to rozpoznat :wink:
21. jan 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojky holky, tak jsem dneska byla na utz. Mám tři folíky, v pátek další kontola utz, v sobotu Pregnyl, v pondělí IUI. :slight_smile: Tedy když to půjde dobře. Latu, taky jsem četla, že hyperstimulák zvyšuje šance na otěhu. Já vždycky trdím, že všechno zlé je pro něco dobré...drž se!!!!! A hodně pij!! Prý to pomáhá, co jsem slyšela. Nestíhám vás vůbec dočíst, až v klidu o víkendu..... Chanelko, Lusinko, Berusko, co je u vás nové?
21. jan 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunka: tobě dělali IUI, když jsi měla 10 folikulů? :fearful: dyt bys mohla mít deserčata

evi: len 80 mil? to máte taky super, na to, že je norma 20 :wink:

jinak dobré ránko :slight_smile:
22. jan 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, norma je 20 ? moj mal 15mil a doktor bol velmi nadseny ze to je super, tak teraz ste ma uplne zdeprimovali :frowning2:
22. jan 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec: fákt? já ve všech výsledcích mám psané, že norma je 20 mil. v 1 ml
22. jan 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci, mas pravdu - pozerala som to na nete. musim sa na to spytat nabuduce. nechapem preco to povedal, teraz som smutna z toho.
22. jan 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec: tak možná se překlikl a máte 150 mil :wink: :slight_smile:
22. jan 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: si zlata ze ma chces potesil. no v podstate to uz teraz je jedno, uz mame po prvom IUI. pockame na vysledok. rozmyslam ze by som kupila nejake lieky drahemu nech sa mu to zlepsi. poradite ?
22. jan 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok