• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@azzura ja ti neviem,mali sme s doktorkou dlhý rozhovor,bol tam aj moj,vypytoval sa na všetko,utz mi nerobili,vraj je to ovu ako vyšitá...no...uvidíme...bolo toho veeeeĺa otázok,odpovedí,vysvetlení aj na kreslenie obrázkov prišlo zo strany lekárky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
20. mar 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka nejakú babu s bielou hlavou som si všimla pri recepcii, s krátkymi vlasmi.. hej, tieto foto sú o ničom, ešte ty si tak ďaleko.. :slight_smile: a pokiaľ ide o oči, tak na tejto foto aspoň nemám kruhy pod očami z nevyspatia.. :grinning:
20. mar 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka a držím palce, aby to tentokrát vyšlo.. už by sa patrilo, aby pribudla do partie ďalšia s //.. :sunglasses:
20. mar 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@radosska u nas je to vzdy na striedacku, ked mne je smutno tak ma utesuje on a opacne. Teraz som nemohla byt smutna, lebo som dostala v den volieb a to som od rana bola v komisii a nebolo casu smoklit a na druhy den som dospavala. Zato mm to polozilo
20. mar 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka aj ja držím silno palce...nech sa ti to podarí..
20. mar 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka fuha, tak to si dnes mala den plny informacii a nových zazitkov. Tak preto si taka vytesena :grinning:
20. mar 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura ja som hlavne happy,lebo som bola trochu šoknutá,mi zopár ľudí povedalo,že neni bohviečo snažilkovať pred IUI,vraj sa nedotvoria spermie a bolo to ok,ako dopadne uvidíme,dúfam,že dobre,malo to omnoho hladší priebeh a nebolelo ako min.mesiac... :sunglasses:
20. mar 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska tak to som bola ja :sweat_smile:
20. mar 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka som rada, že si taka vysmiata...hlavne nech ti to tak ostane dalsích 14 dni :wink: .
20. mar 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura ja už som ani mobil nechcela dvíhať, lebo všetci kamaráti volali, že ako sme dopadli a pri každom vyslovení, že test bol negatívny mi to prišlo viac a viac ľúto..
20. mar 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam,ze to dobre dopadne...
20. mar 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ,ako prebnieha IUI samotny zakrok ?
20. mar 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka a nevravela si že ste na ôsmu? to ste tam boli tak skoro? inak super, že to nebolelo, akurát som sa chcela nato opýtať.. nevieš, či robia IUI aj v sobotu? alebo len cez týždeň?
20. mar 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska o tom že ideme na IUI vie len moja mama, bratom som to nepovedala lebo mam "uzasne" svagrinky a by sa smiali že som neplodna. A vie to sefka, lebo ta mi uz vyse roka bez problemov podpisuje priepustky. Inac na verejnosti vystupujem, že veci okolo dietata neriesim...aspon sa nik moc nevypytuje
20. mar 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 otvorí ťa kiešťami,zavedie kanilku,vstrekne spermie...niekde pred samotným zákrokom vykonávajú dezinfekciu,takým gelom a potom ťa nechajú 15min ležať...to je všetko..pomerne rýchle. :fearful:
20. mar 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 neviem ci boli, ja ho budem tento tyzden absolvovat 1x
20. mar 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska no IUI neviem,ale na utz som raz bola aj v sobotu..ale myslím,že robia..hej prišli sme skor,tak nás aj vzali skor..na 9.30 som mala ísť na samotný zákrok,ráno som bola s chlapom na odber...
20. mar 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 prebieha to ako písala ivoka, akurát, že v GF Ťa ležať nenechajú. mňa sestrička poslala hneď citujem "šup šup do života". a mňa to nebolelo, bolo to ako keď Ti robia normálne vyšetrenie, okrem toho ma tam sestrička furt zabávala.
20. mar 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azzura no nás sa všetci vypytujú, kedy bude bábo, tak všetci kamaráti vedia, že chodíme aby už teda bolo.. ale celý tento týždeň mi chodí po rozume jedna veta od kamoškinej švagrinky.. chodili tiež do CAR, tam kde aj ja a ona si už hladkala bruško, keď my sme pred rokom začali chodiť.. povedala mi: "neboj pomôžu Ti, garantujem Ti, že do 3 mesiacov budeš tehotná." :frowning2: už je to rok a stále nič.. aj keď by som to teraz asi ani moc riešiť nemusela.. v máji chystáme svadbu.. ale nedá sa anto nemyslieť..
20. mar 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka dakujem
20. mar 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je to pozitivne hcg 100 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@ivoka a kde ste boli medzi tým?? na sono som bola aj ja už aj v sobotu.. len či robia aj tí, čo vyberajú tých "správnych chalanov".. :slight_smile: aj teraz mi vravel, že v piatok, alebo v sobotu.. obidva dni je drahý po nočnej, tak sme dali piatok.. stále dúfam, že by ma mohli hneď v sobotu zobrať na IUI.. bojím sa, že v pondelok už bude neskoro..
20. mar 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa to je supeeer... blahoželám.. :grinning:
@kajkusa gratulujem..tak sa tesim..
@radosska a možno sa vtedy zadarí, ked budes riesit svadbu. Ja viem že chces moc to babo, ale ked to nejde, tak sa clovek nezblazni, žial nie je to v nasich rukach...vsak raz bude, ked to budeme najmenej ocakavat resp. ked uz hodime flintu do zita :grinning:
20. mar 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa gratulacia velkaaaaaaaaa
20. mar 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem
20. mar 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kocky este sa chcem opytat ci ste tu niektora prekonali potrat a nasledne sla na IUI ?
20. mar 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska chápem ťa presne tohoto som sa ja bála,že bude neskoro,ale to aj tak nikto presne nevie.., :unamused: no my sme boli v Kauflande,bola som doki kúpiť čokoládku :slight_smile: a na kávičku sme boli.
Choď radšej skor a držím palce! :sunglasses:
20. mar 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 ja som 2x...raz kyretáž,druhý krát nie.,naposledy to bolo v septembri,potom celá škála vyšetrení,snaď všetkého čo sa dalo a prvé IUI až vo februári sme stihli...
20. mar 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok