• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@adikasala joj moja tak super...tesim sa velmi...
20. mar 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa moja este raz gratulkujem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2012 o 16:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa gratulujeeem :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak už aj my to máme za sebou, dostala som utrogestan a išli sme domkov :slight_smile:
doktorka ani nepozerala či už folik praskol alebo nie, rovno išla na vec... tak neviem... počkám pár dní, uvidím čo urobí teplota, lebo moc sa mi to nezdá...
20. mar 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa gratulujééééém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 áno ja som bola už 2x tehu...po 2 potrate mi robili všetko hormonálny profil,takisto štítku ,trombofílie a oboje sa potvrdilo ako pozitívne,čo mohlo aj nemuselo mať za následok moje potraty...absolvovali sme i genetiku,spermiogram,všetko možné..všetko máme ok,super,až na tie moje choroby,ale sú to len zvýšené hodnoty,takže len hraničné...no a dnes mám za sebou 2.IUI :sunglasses: :wink:
20. mar 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ale ten marec krásne začal keby to v tabuľke tak pokračovalo až do konca :dizzy_face:
20. mar 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska áno boli sme dnes aj v Mc Donalde,na kávičku a toastík,ja ráno jesť nestíham,vstávala som o 4..a aby mi náhodou nebolo zle od stresu,bola som sa najesť...ale nuda večne je tam zima :fearful:
20. mar 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka tak strasne drzim palce lebo si si naozaj vytrpela ja som sice prekonala len jeden potrat ale je to strasna bolest!a po akej dobe co sa vam znova nepodarilo pocat ste isli na IUI?
20. mar 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Gratulujeeeeem moc moc moc..juj ale sa nám tá tabuľka vylepšuje !!!!!! :wink: :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
20. mar 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 v septembri 27 som potratila,to sa nedá zabudnúť tie dátumy a prvé IUI som mala 23.2.,maximálne by som stihla v januári,skor nie,trochu som dlhšie čakala na genet.testy a rozne hemat.vyšetrenia,koli tromboze,štítke atd...
Díky moc,bola by som rada,keby som mala rovných 30,tak nestresujem,ale v mojom veku sa trochu obávam...
20. mar 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka tak ze ste dlho necakali!lebo ja som uz rok po potrate a cakala som ako na spasenie a zistila som ze to nie je ok!a este k tomu moj dr so mnou nic nerobi!!!
20. mar 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby. Tak sa chce m pridat medzi vas. Sme po prvej IUI, neuspesnej, na 11 den po som si robila test, ktory bol negativny. Doktorka mí vysadila utrogestan. Chcem sa spytat, do kolkych dni mozem ocakavat menzes?
20. mar 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa krásnýýýý, gratuluju
@kalipso soudy sestřiček po telefonu bych nebrala vážně!
@chantalle vítej! já začala menstruovat ještě s utroušem :frowning2: ale říká se tak cca 2-3dny
20. mar 2012 o 17:32  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle aj ja som dnes 11DPO a test zial negativny, tiez 1 IUI, utrogestan som vysadila, som zvedava kedy mrcha dorazi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
20. mar 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 moja ani moj doki so mnou nič nerobil a bolo to akoby jeden potrat sem,jeden tam..proste ako na páse...hnus...že mne srdce krváca,to bolo dokimu jedno,...,prihlás sa do nejakého CAR a tam už ti budú vedieť poradiť a začnú s tebou niečo robiť :grinning: držím palce :dizzy_face:
20. mar 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelkaurso ahojček a ty ako si na tom? Ešte stále máš tie pocity,ako predtým? nevoľnosť,a senzor čuchu funguje stále?? :sweat_smile:
20. mar 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 Ahojček aj ja som bola dnes,držím moc palce.a možem sa spýtať kde si bola v CAR? ja v MT Heliose :wink:
20. mar 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka dakujem chcem ist do gyn-fivu v ba a tam musi ist na prvu konzultaciu so mnou partner?je to strasne moja byvala lekarka ked vydela ze som po kyrete tak mi len povedala ze a predsa sme sa tu stretli!!!a pri tom od zaciatku som mala vysoku pravdepodobnost ze potratim a ona mi to nepovedala bola som prvy krat tehotna tak som nevedela!!!akoo a co!
20. mar 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ahoj aj ja ti moc držím palčeky :wink: ja som bola v Iscare v BA.. ale trošku ma sklamala pani doktorka že ani nepozrela na utz aký je veľký alebo či už nepraskol... :frowning2:
V heliose to ako prebieha?
20. mar 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 presne rovnako,ja neviem,či to vobec niekde pozerajú tesne pred zákrokom....povedala mi,že mám práve ovulku,ale či je to pravda.... :astonished:
20. mar 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 v poslednej dobe mí z toho cakania uz prepina....Brucho ma boli fest,tak to uz bude asi len zelezitostou parece hodin...skoda, dufala som,ze mozno predsa, tak snad nam to nabuduce vyjde, nie?
20. mar 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 a v akom týždni si potratila?
na prvú konzultáciu nemusíš ísť s partnerom,ale čo najskor ho objednaj na spermiogram,to budú chcieť zaisto,to chcú všade,dohodneš sa s nimi na krv.odberoch a testoch...neboj,tam sa budú lepšie starať :dizzy_face:
20. mar 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelkaurso diky moc za odpoved....tak uz len cakam, ale.rada by som tie dve //
20. mar 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka v 11tt a ja som nekrvacala ani nic len som trosku spinila to mi dala dufik len som zacala viac spinit tak som sla na pohotovost a tam mi oznamili ze babo nezije :cry: ok no aj moj dr ho poslal na sper len na co bude chodit dva krat tak ho objednam po mojej konzultaci!
20. mar 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ahoj no mne to pri kazdom IUI v iscare MT pozreli pred zakrokom
20. mar 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka no, spíš ne, takže asi spíš to bylo z jídla :frowning2:((
20. mar 2012 o 18:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 mne tiez nic nepozerali pred zakrokom , v heliku to nerobia
20. mar 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ja som bola tiez i scare mt,ale nepozerali ma pred. Ak sa smiem spytat,kto ti roBil IUI?
20. mar 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,tak mě prosím vyškrtněte z tabulkyl,tento měsíc se IUI u nás nekoná :unamused: ,nenarostl ani jeden folík :unamused: .Tento měsíc vynechám a možná v dubnu zkusíme 4.IUI.Jinak všem držím palečky,co jsou PO a nebo,které to teprve čeká,ať to dobadne dobře.
20. mar 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok