• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janulka1980 ty ja neviem,nevedela som vyliezť zo sprchy,do postele takmer štvornožky...tak som si radšej ešte nedala utroš,neviem,čo je lepšie...Snaď to bolo ok,keď IUI bolo skoro ráno a bolesti večer..hádam tam počkali tie potvory :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. mar 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka snad to vyslo :wink:
ja som utros zacala 3DPO

ja som sa minuly mesiac zobudila na strasnu par sekundovu bolest, pamatam si, ze som v noci normalne nahlas zaaukala...ale to bolo v noci po pregnyle, cize ovulku som mala pred IUI..................................................
21. mar 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ja si ho dám tiež až zajtra ráno to je 2DPO...a keď to má vyjsť,tak aj bez utrošu,aj tak mi robil len problémy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka
po ovulke si ho kludne mozes dat, nazabranuje ovulke ale oplodneniu ( v pripade ze ovulka este nebola), to ale nie je tvoj pripad
@ivoka tiez rozmyslam, ze ho budem jest a nie zavadzat..je to otrava
@ivoka
to som aj ja tvrdila, ze ked to ma vyjst tak bez utrosu, ale ak je stimulovany cyklus (napr clostilom) musi byt aj utros....kvoli sliznici...., ak nie je stimulovany, tak nemusi byt ani utros
21. mar 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
tvoj folik caka na jonasa :slight_smile:
21. mar 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ja som ho nasadila dneska ráno...
21. mar 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka já jsem začla s utrošem až mi stoupla teplota, takže po ovulce, myslím 2 DPO :slight_smile:
21. mar 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no bodaj by to tak bolo, potom klobuk dole pred panom Jonasom...ak nedorastie vobec, tak chripka je dvojnasobna mrcha :grinning:
21. mar 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
u dady to tiez tak bolo, nakoniec bola na jonasov termin na IUI 5 dni pred tym ako planovala....drzim palce
21. mar 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 s tím jonašem je to sranda, já na tohle teda moc nejsem, přijde mi to jako blbost... ale IUI bylo zrovna v můj den dle jonáše :sweat_smile: tak to považuju za fakt neuvěřitelnou náhodu :grinning: Zvlášť když nebýt okolností - že jsem den předtím byla poprvné v centru a rovnou mi píchli pregnyl a nahnali na IUI... jinak by folík určitě ten den nepraskl. Takže tak no :sweat_smile:
21. mar 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 vsak ano ...uvidime este do toho 14.dna.....
21. mar 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj.. mám nejaké divné kŕče v podbrušku.. dúfam, že tam ten folík v piatok ešte bude.. :(
21. mar 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso hej bola o tretej budem vedieť na com som.
21. mar 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrkis mja skus este pockat niekomu testi ukaze neskor
21. mar 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka moc držím pěsti :slight_smile:
21. mar 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso bojim sa aj počuť vysledok.
21. mar 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa @kalipso tak bozkala by som mu nohy keby to tak vyslo :grinning: len nech folicek porastie
@tyrkis este je cas, este je nadej :wink:
21. mar 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka ivika tak toto vyzera na ovulku:slight_smile:)
21. mar 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka Ahoj..mne stale po IUI povie, ze prvu si mam dat este vecer a dalsi den uz 3 krat denne :unamused:
21. mar 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrkis hlavně to nevzdávej!!!!! ( mě se to říká, co, ale já reaguju úplně stejně)
21. mar 2012 o 09:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka já většinou 1.DPO ( tedy den po IUI, ale tentokrát jsem to trochu ošidila a začala až večer 2.DPO, protože jsme se s manželem ještě snažili doma - jak on říká, zajistili jsme to ze zálohy :slight_smile: no a když začneš utrogestan, tak se čípek stane neprostupný pro spermie, tak jsem to chtěla ještě trochu oddálit :slight_smile:
21. mar 2012 o 09:50  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám v protokole napísané utroš v deň vkladu 2 vložiť večer a potom dve ráno a dve večer až do prvej kontroly. tak teraz nechápačky - načo mi lekárka vravela po IUI aby sme ešte dva dni skúšali a zároveň, že si mám dať utroš :unamused: jaaj som z toho jeleň.
21. mar 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 hm a je normálne,že keď bolesti začali včera večer,tak dnes ešte keď stupím na jednu nohu stále bolesti,? hrúza,musím i pomaly chodiť :sweat_smile:
21. mar 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrkis este sa nestresuj, este mozu byt neskor //. daj si magneB6. ja uz po nom lepsie spim aj den mi prijemnejsie ide. predtym som sa budila kazde dve hodiny od nervou.
21. mar 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ivoka no neviem................ klasicka ovu by mala byt tzv. jednorazova zalezitost.. tak asi hodku ...
ale bolesti a citlive brusko mozes mat aj po iui.. ja som teraz mala citlive 2 dni po iui.... ak do zajtra neprejde, chod sa radsej objednat na kontrolu, nech Ta uzv skontroluju na gynde..
teplotu mas ako? ak sa Ti da, pridaj grafik BT..
21. mar 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 nemerala som si BT...,ale večer som mala zvýšenú :wink: u mńa BT asi nemá moc zmysel,keďže mám zvýšené TSH...to dosť ovplyvňuje...práveže mám strach,či len folík nenarástol giganticky a tlačí mi na niečo...uvidím,čo do večera snaď to prejde.Niekde som čítala,že to može trvať aj niekoľko hodín... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ja som tiez zacala davat az 2PDO utros. http://www.fertilityfriend.com/home/dadenka este dalsi den sme poistili a cakala som na teplotu.
21. mar 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahojky, nooo tak fakt sa ti rysuje ten Jonasov termin. Uvidis, ze dorastie akurat :wink: robia u vas aj cez vikend iui?
21. mar 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok