• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kalipso kalipso podla mna to presne tak funguje.... preco sa pytas? potrebuujes nejako pomoct?
21. mar 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj chcela som sa spytat tie co ste brali Gonal F 75iui denne kolko sa vam vytvorilo folikov?my ideme na iui a toto nam kazali pichat,ja mam ovu aj bez liekov pravidelne tak ci nebude nejaka hyperstimulka :wink:
21. mar 2012 o 15:22  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 @dadenka111 díky, tak je to jak jsem si myslela. Jen si myslím, že vzhledem k tomu, že se ukazuje jen slabounký duch tak se nedá moc dělat závěr z testů 10/11 DPO, obzvlášť pokud má někdo ty méně citlivé testy. Tak jen že fakt chce počkat a zkusit později. :slight_smile: Jsem objevila Ameriku, já vím :sweat_smile: :grinning:
21. mar 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
21. mar 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso kalipso, nic si z toho nerob, aspon mas ducha na tehu teste... ja mam stale veeelmi silno positive - ale ovu test a som 8 den po inj:slight_smile: uz by sa mal vraj vyprchavat, ale telo si robi co chce:slight_smile:
21. mar 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 no já si myslím, že už nemám jen ducha, ale uvídím jak dopadne krev v pátek. Tak trochu jsem i se snažila vypátrat kolik asi můžu mít jednotek HCG, na 20 testu mám takovou světlou, ale pěkně viditelnou čárku, na 10 už hodně dobře viditelnou (ale zdaleka ne jako kontrolní). Taky nevím jak je to s tou krví, jestli je tam HCG víc než v moči? No asi je to jedno, uvidím a bude :slight_smile:
A mimochodem, zkoušela jsem ze srandy i ovulační test a ten mám pozitivnější než jsem ho kdy vůbec měla, takže taky haluz :grinning:
21. mar 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kalipso no tak si tehulaaa...lalala:slight_smile:, nemusis mat na tehu teste rovnaku ciarku ako kontrolnka:slight_smile: na to je este dooost casu:slight_smile:) s tym ovu to je teda sila! a co priznaky?
21. mar 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso
@valentina10
ja som teraz skusala ovu test (5DPO) a je tam uz velmi slaby duch. takze pregnyl uz je skoro fuc. este skusim rano ci sa nejake hcg ukaze.
21. mar 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso
ja som si robila test par hodin pred odberom krvi, bol to ten citlivy (hcg 10) a mala som slabu ciarku a z krvi mi zistili hcg 100.....
21. mar 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratuluju novým maminkám!!!!! tady to fakt nabírá grády, jen tak dááááál
21. mar 2012 o 17:39  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj baby,prosím vás može utrogestan sposobit že cítite spodok brucha?a ešte jedna otázka na baby čo chodíte do MT do heliosu,kolko tam stojí IVF?dakujem za odpoved
21. mar 2012 o 18:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa jé, tak to jsi mě uklidnila, furt jsem si říkala jestli by ty čárky neměly být silnější, jsem z toho zkoumání testu paranoidní :sweat_smile: Tohle jsou z dnešního rána, vrchní je 10 jednotek (mamatest) a spodní 20 (nevím co za značku). V reálu mi přijdou ty čárky vidět líp, ale i na fotce jsou OK. :slight_smile:

@dadenka111 dobře že si kontroluješ pregnyl, jsem to nedělala a pak jsem byla nanerva jestli to fakt není jen pregnyl na těch testech... :unamused:
21. mar 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lucinkacinka mně z utrogestanu bolí vždy břicho a prsa :unamused:
21. mar 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso
no tak to sa neboj, urcite si tehotna
21. mar 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa jen aby do pátku neutekly :grinning:
21. mar 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka luci teraz bola kamoska, platili okolo 1300€, ale neviem presne co v tom mali zahrnute
21. mar 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso no mna prsia vobec ,už ma budu asi z toho čo si ich furt skusam či ma nebolia :slight_smile:
21. mar 2012 o 18:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 kolko???to myslíš vážne?
21. mar 2012 o 18:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka my sme sa síce ešte nepýtali, ale tiež som počula, že okolo 1300€.. :(
21. mar 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tééééééééééda mám z Vás radost, aspoň nějaké pozitivní testy, Dadi, přesuň mě prosím do dubna vidim to druhá polovina dubna :wink:
21. mar 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska Bože to je ale strašne vela...
21. mar 2012 o 18:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka áno ja viem, my preto IVF úplne vylučujeme.. :( to ale znamená, že IUI je naša posledná šanca..
21. mar 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a máte nejaký problém?my nie tak myslím že IUI je super volba ale rozmýšlala som že ak nevíde viac krát tak skusim IVF,vobec som nerátala s tolkými peniazmi.
21. mar 2012 o 18:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska a máte nejaký problém?my nie tak myslím že IUI je super volba ale rozmýšlala som že ak nevíde viac krát tak skusim IVF,vobec som nerátala s tolkými peniazmi.
21. mar 2012 o 18:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka no náš problém bol, že bez stimulky sme nemali folíky.. ja dúfam, že tentokrát to IUI bude úspešné.. ak nie, pôjdem na laparku, lebo ešte som nebola, tak možno je tam nejaký problém.. potom skúsime ešte raz IUI, podľa výsledkov.. ale IVF som nechcela aj kvôli tým všetkým injekciám do brucha.. :( zdá sa mi to už príliš "tlačenie na pílu".. veľa báb tu písalo, že po všetkých týchto zákrokoch neúspešných otehotneli prirodzene..
21. mar 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s tym IVF je individualne, podla toho co vsetko ti maju robit, ci chces ICSI, zonalny hatching, v Gin Five maju embryoskop, zmrazenie, aj nejake ine veci, vsetko podla poctu vajicok........aj lieky sa doplacaju
21. mar 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska Ja som teraz po 2.IUI a necítim vobec ale vobec nič.tak myslím že bolo neuspešné.Na laparke som bola a mala som všetko ok
21. mar 2012 o 19:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka je to zvláštne, že sa vám nedarí, keď nemáte žiadny problém.. :frowning2: my ideme na druhé IUI do týždňa, dúfam teda, že už túto sobotu.. a ešte to poistíme aj doma.. tak sa utešujem, že tentokrát to vyjde.. :slight_smile: len sklamanie bude o to väčšie.. ale popritom tomto všetkom ešte plánujem svadbu, tak sa aspoň snažím nato toľko nemyslieť..
21. mar 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska To s tou svadbou je dobre lebo vačšinou ked človek rieši uplne iné problémy tak to víde :slight_smile:
21. mar 2012 o 19:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka ja viem je to hrozne, tolko penazi. Mala tam lieky nieco cez 300€, ci mala predlzenu kultivaciu alebo ISCI to neviem, ale maju aj nejake zamrazene. No jej to nastastie vyslo hned na prvy krat. Hadam to stastne dobojuje do konca. Ved ked pridem domov, opytam sa ci nema nejaky papier,kde je napisane co ktory vykon kolko stoji :frowning2:
21. mar 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok