• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@mominko je to naozaj málinko nepravdepodobné :wink: . koľko folikulov si mala na UTZ?
22. mar 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mominko ja mávam pri IVF vysoký nábeh na OHSS a pri clostile 3x1 mi nikdy nič také nehrozilo
22. mar 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám brát utroš 3x1, ale od pozitivního testu dávám 2x2 Taky doktorka říkala, že určitě zavádět, že když se bere orálně, tak že se velká část toho progesteronu odbourá v zažívacím traktu, tak se ho dostane kam má míň.
22. mar 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dávky utrogestanu dávajú každej žene individuálne. pri IUI najprv 2x2 a potom pri tehu to buď tak zostáva alebo ho zvyšujú. ale všetko je to individuálne a naozaj je dobré riadiť sa tím ako vám povie dr
22. mar 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso jeeeej adelka to znie slubne :dizzy_face: , ako tehu priznak. drzim palce, nech to nie je choroba. tej uz tu bolo dost. mna dnes rano z kavy a susienok palila zaha, ale neberem to ako priznak. :unamused:
22. mar 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no, bojím se, uvidíme, teď mám těch chorob za sebou dost, v prosinci neštovice v únoru zápal plic, kéž by to tentokrát byla těhu-choroba :slight_smile: a u Tebe též
22. mar 2012 o 12:14  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika zajtra idem na utz... keď som ho brala prvý krát, nebolo mi nič, ale teraz mám naliate brucho, tlačí ma až na rebrá a zle sa mi dýcha...možno to je len zhoda náhod.. :confounded: ale ďakujem
22. mar 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrkis @kathy1 Co noveho baby? Stale bielo, alebo uz vas strasia duchovia? :slight_smile:
22. mar 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 neviem, neskusala som. Ja uz nemam na to nervy, skusim asik zajtra
22. mar 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kathy1 verim ti. zatial sa mi to lahko hovori, ale ked pride narad moje testovanie budem pokakana urcite :grinning: :grinning:
tak vela sily a pevne nervy prajem.
22. mar 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadenka111 podobne som na tom.....neskusala som zatial....ale menzes zatial neprisiel:slight_smile:)este dufam....
22. mar 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj lidi konecne som prestala vcera spinit, obcas ma picha v maternici :slight_smile: skusala som ovu testik tak pregnyl tam este veru je
22. mar 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka To v rukách je štěně naší první boxerky Agáty, letost jí bude 6 let a máme k ní ještě druhou, dvouletou, takže já jsem psí duše úplně na plno. Ty máš nějakého psa?
22. mar 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky dlho som tu nebola chcem zagratulovat vsetkym babenkam co maju pozitivne testy. :slight_smile:
22. mar 2012 o 16:33  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 myslela som si,že je to boxík...ja ám dva ridgebacky,momentálně je stránka v prestavbe
tu: www.ridgebacks.sk
22. mar 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 já se bojím, bolí mě břicho jako na MS, bojím se jít n záchod, abych neviděla zas červenou :frowning2:((
22. mar 2012 o 18:36  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso nebooooj :dizzy_face: ber to pozitívne ak to tak musí byť tak nech to radšej hneď príjde,aby si nemusela vyčkávať na dlhý cyklus..ale aj tak si myslím,že je to inak,držím palce!!! :wink:
22. mar 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso ty si 6DPO,to akurát sa uhniezďuje zlato :slight_smile: :grinning:
22. mar 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka no kéž by, bolí mě to jakoby jen nalevo, tak si říkám, že při MS by mě bolelo celé břicho, ale je mi fakt blbě, motám se hrozně
22. mar 2012 o 19:00  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura ahoj, tak zajtra ideme nato.. dnes som robila ovu test,ale bol neg. :( tak som zvedavá, čo tam zajtra uvidíme, ale ten jeden folík tam určite je, cítim ho, takže už bude aj dosť veľký.. pregnyl už čaká v chladničke, pre istotu si ho ráno vezmem, možno ho hneď pichnú.. držím Ti palce a daj vedieť ako si natom a kedy idete na IUI..
22. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso to že sa motáš je ďalší príznak...čo som minule nespomenula bolo ešte,že som nadránom nemohla spávať,keď som bola tehu,ale to asi neskoršie.,..,
22. mar 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka no já spíš trpín nespavostí, usínám vždy až po půlnoci no a včera večer jsem vytuhla v 20:00 a spala tvrdě až do rána. To víš, že mám radost z každého "možného" příznaku, ale zároveň mám strach, že to bude zase zklamání
22. mar 2012 o 19:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso ja to chápem,radiť ti nemyslieť na to nemá zmysel..má to podobné...akurát bez tých príznakov :unamused: drž sa ,dobre to dopadne,pozri aká je pekná tabuľka,treba to stále vylepšovať :grinning:
22. mar 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka to je pravda, taky držím palce, ať tam máme samé POZITIV POZITIV POZITIV od shora až dolů :slight_smile:
22. mar 2012 o 19:31  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočky. Pondelok ma čaká krv. Ale výsledok poznám dopredu. V stredu idem na konzultácie k svojmu doktorovi, či vôbec dáme 3.IUI. Ale myslím, že už budem riešiť IVF. Uvidím čo povie doktor. Som znechutená, sklamaná a hlavne unavená :pensive: A k tomu všetkému som chorá.
22. mar 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrkis chápu tě, taky budu testovat za dva dny. držím palce!
22. mar 2012 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso ejha ty si minule chytila cervenu predcasne dobre si pamatam? neboj tento krat to mas krasne priznaky bude to dobre. U mna sa nic take nedeje. :unamused:
22. mar 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....@kalipso
@ivoka
@dadenka111
@jania023
@euforia01
@maximka33
@radosska
tak ja vám kazím vašu tabuľku tehotná nie som škoda...
neviem či pôjdem ešte na IUI ,ale ak ano napíšem vám...
23. mar 2012 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no prave,minule jsem zacala 11.DPO spinit a 13.DPO se rozjela MS, ale tak nejak doufam,ze to bylo zavrtavani 6.DPO, dneska uz me v podbrisku boli jen trosku,hlava se mota,ale taky mene,moc moc si preju at to bylo zahnizdeni, strasne moc. Priznaky sice nemas,ale ta teplota vypada luxusne !!!! Drzim palce
@kuspitka to me mrzi :frowning2:((( nebud smutna,brzy se zadari!!!
23. mar 2012 o 06:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby vcera som testovala a test bol za 2 minutky pozitivny.dufam ze to uz nie je pregnyl je to 11dni ale 8,9,10 den bol negativny.
23. mar 2012 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok