• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
drobec: tjo, tak to nefim, ale zkus mrknout na netu nebo tady v "neplodnost muže", možná tam něco bude, ale určo bych se prvně poradila s dr.
22. jan 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tomu nerozumiem, lebo bol na SPG uz 4x (v roznych centrach) a vzdy mu povedali ze je to v poriadku, musim pozriet doma vysledky. teraz sme boli na prvom IUI a doktor sa tiez tvaril ze je to ok. no ved nejako to dopadne.
22. jan 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec: a nemáte na SK nějakou jinou normu?
22. jan 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis ? :slight_smile: ze cim dalej na vychod tym je hranica nizsia :slight_smile:
22. jan 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no tak jsem to nemyslela :grinning: , ale zase proč by ti dr. říkal, že 15 mil je dobrý výsledek
22. jan 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem co je za tym, ale tak uz to teraz aj tak nezmenim, musim zit s pocitom ze to je vsetko v poriadku
aj ked rozmyslam, ze 20mil je mozno priemer pri vseobecnom odbere a 15mil je uz len tych dobrych co mi vstriekli.
22. jan 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ten výsledek 15 mil jste měli u spermiogramu
pochybuju, že počítají spermie, aby věděli kolik ti jich tam vstříknou
ale možné je všechno
22. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ked som lezala a uz cakala na IUI tak prisiel doktor pozrel na vysledky z labaku a povedal ze tak mame 15mil. predtym mi vysvetloval ze ich musime doniest okolo 7.00 aby ich mohli spracovat, vybrat len tie najlepsie, dat do nejakeho roztoku a pripravit ich na transfer. no pokial sa ho priamo nespytam, nebudem asi mudrejsia :slight_smile:
22. jan 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivomal: super! Tak at Ti to určitě vyjde!! Držím pěstičky! Lusinko, Ty jsi můj POKLAD! Děkuji moc, já jsem z té endom., moc neštastná!! A taky doufám, že se Vaše snažení miminkem odmění! Myslím na Tebe! Latunko, odpočívej a hodně tekutin a vitamínku, za pár dnů to přejde!! Vydrž! Berusko, taky doufám, že bude iui uspěšná!A všem ostatním novým holkám, taky držím pěstičky,at málo trpíte a výsledky snažení jsou úspěšné! :slight_smile:
22. jan 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci - kdyby těch 10 folíků bylo zralých tak možná jo,ale já tam měla pouze dva zralé,ostatní měli 13mm a taky to vypadá že opravdu žádný jiný krom těch dvou nepraskl, teď mají podle zprávy 20mm a hádám,že hormonální situace v těle už není taková aby mohly prasknout a mohla jsem z nich otěhotnět :wink: já těm doktorům věřím,takže když uznali,že riziko deseterčat nehrozí,tak to asi dělali na základě znalostí :wink:
22. jan 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečně to tady pročítám,tak abych chápala souvislosti - lusinko přeju úspěšné domácí snaženíčko :wink: Ono drásat si nervy IUI když nevychází je zničující, já ještě ani nevim jak jsem dopadla a už nemám chuť do dalšího - takže to vidím na stejný model, domácí snaženíčko a pak někdy IVF :wink: Když už si huntovat tělo hormonama a lékařskýma zákrokama,tak ať je aspoň vyšší naděje na úsěch :wink:
22. jan 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky na IUI můžete jít i bez stimulace :wink:
22. jan 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte :wink:
áno gucci, dá sa aj bez stimulácie, ale so stimuláciou je vyššia šanca aby to vyšlo, lebo sa ti vytvorí viac vajok. :slight_smile:
ďakujem Chan, aj ja ťa mám rada :wink: a samozrejme ,že aj ostatné babule čo tu s nami spolu bojuju. :slight_smile:
no, verím, že endo... neprida, ale otehotnieť sa s tým dá, asi ťažšie ,ale ide to.musíš veriť.ja som si kedysi písala s jednou kočkou z tej témičky ,ona má veľmi silnú endo.. a už je tehu, a dokonca prirodzene, tak hlavu hore. :slight_smile: latunka, moc ti držím palčeky aby to vyšlo. :wink:
všetkým želám čoskoro // na teste.prajem vám to všetkým a somzrejme aj sebe. :grinning:
papa
22. jan 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj lusi, já vím, já jsem jen reagovala na to co řekla latunka, že když už si huntovat tělo hormonama apod. tak to radši IVF
já beru IVF jako poslední možnost, prostě až k tomu dojde, tak abych si mohla v klidu říct: udělali jsme pro "přitozené" otěhotnění co jsme mohli
22. jan 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu gucii, pre pokoj v duši aby si si mohla povedať, že pred IVF si skusila aj jednoduchšie procesy.ja to tiež tak beriem. ja som bola už na dvoch IUI,samozrejme neuspešné. už do ďalšieho nechcem ísť, druhé bolo dosť bolestivé a prišoi mi pri tom zle, tak už to nemám chuť znova zažiť, skusime to chvíľu nechať na prírodu a ak aj tá zlyha/ináč zlyháva už 2roky :unamused: / tak IVF.vôbec sa mu nebránim.ale otehotnieť prirodzene je najkrajšie čo si mi snažilky môžeme priať. :slight_smile:
ale ked rozmýšľam nad tými hornomni čo spomínala Latunka, ja teda neviem ako v tvojom car-e, ale v našom by mi dali utrogestan po IUI.takže aj keby nebola stimulka, tak by som do seba pchala hormóny potom. :slight_smile:
22. jan 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj lusi, taky jsem měla utroš, ale mě nedělal žádné problémy
njn hormony jsou svinstvo, ale v antikoncepci jsou taky, nedá se nic dělat
já už bych ale injekcemi na IUI taky nestimulovala
22. jan 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci já bez hormonu neovuluju,takže by mi přirozené IUI moc nepomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky moje, úúúplně chápu, že už jste celé vyčerpané z těch pokusů. Tento druhý pokus IUI jsem spíš připravená na to že to neklapne a pokud ano, bude to krááásné překvápko... Jednou to překvápko uvidíte i vy a možná to bude dřív než se nadějem.Latu, cítím v kostech, že u tebe to vyjde:slight_smile: Máš všechny předpoklady, že to vyjde, z 10 už se snad jedno šikovné vyloupne:slight_smile:))
22. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak k tem spermiim pisou, ze normalni hodnota koncentrace na 1ml je vice jak 20 mil/ml, takze dobry je i 15, muz mel pri 1.SPG pred 2 mesici jen!! 4,2 mil/ml fakt blby a Mudr. i s tim by mi udelal IUI dnes byl po 2 mesicich znovu a ma 31 mil/ml taky o 30% se zlepsili ostatni hodnoty, fakt nechapu a jsem stastna. v breznu me ceka 1.IUI. Ja jen, ze i se skoro nicim se da neco delat.
22. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to Rina gratuluju že to tak dobře dopadlo,super!!!
22. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rino: tak to je super a co tvůj muž dělal, že se to tak zlepšilo? Máte nějaký zázračný recept? :slight_smile:
22. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asmee, nedelal nic, poprve byl v listopadu a tak jsem mu koupila Profertil lek bral ho ale jen 1 mesic, pisou ze min.uzivat 3 mesice tak tim to asi nebude, proste nevim, ale me rikala Mudr gyn moje, ze 1 spg se neda brat moc vazne, nejlepe 3. Sice to ma dobry ma teda normalni nalez, ale prirozene furt nic. :unamused:
22. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam poznámku k tomu spermiogramu, ktoru som našla na nete. Jednak hodnotz velmi kolíšu, jedno vzšetrenie je nepriekazné, dalej doležité je aj kde bolo vyšetrenie prevedené. Vraj c v CAR centrech vychadzaju výsledky horšie, kvoli tomu ze maju presnejšie pristroje... oproti vyšetreniu u nejakého kožného či sexuologa, androloga
22. jan 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina1: mohlo to být i nervozitou...oni to chlapi dost blbě snášejí :wink:

latunka: aha a nestačil by clostilbegyt?
23. jan 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci - clostil jsem samozřejmě užívala a vůbec nic se mnou neudělal. Jak řikám - doktoři vědí co dělají a proč jaké léky nasazují :wink:
23. jan 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka: aha, měla by sis to popsat do alba, aby se tě pořád někdo neptal :slight_smile: :wink:
23. jan 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak jsem po reinseminaci, foliky zatím nepraskly, tak mi dneska píchli ještě jednou pregnyl a dali mi utroš. Doktor říkal, že to vidí nadějně, tak uvidíme. Ptala jsem se na ten spermiogram laborantky a ona říkala, že nad 20mil. je to dobré, manžel má 28mil. a 63%pohyblivost a ona říkala, že je to nadprůměr.
Teď nezbývá než čekat :unamused:
23. jan 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky berus...tak svělé.. budu držet palečky, ať to vyjde... jojo, to čekání je nejhorší... :slight_smile:... ale lepší dva týdny, než roky...
23. jan 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci - no to bych možná měla,ale mě nevadí normálním lidem odpovědět,když to písnu do alba,tak si to přečtou i roury příbuzný :stuck_out_tongue_closed_eyes: to že najdou někde něco v textu diskuze je méně pravděpodobné :wink:
beruš - tak držim palce :wink: a s Matyáškem ti to čekání uteče raz dva :wink: Koukám že budete brzy asi slavit 3 roky? :slight_smile: :slight_smile:
23. jan 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Berusko!! Skvělé, to je aspon péče! U mě to bylo pregnyl,a pak přes den IUI, nikdo se na ultrazvuk ani nepodíval a o nějaké reinseminaci nemůže být ani řeč. Všude to děljí jinak.Doufám, že Ti to vyjde!!!! :wink:
23. jan 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok