• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahoj latunko... koukám, že jsi přibližně týden po IUI... cítíš nějaké změny???...
23. jan 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak zítra píchám Pregnyl. Jeden folík dorostl do správné velikostti, ostatní dva jsou ještě malý :frowning2:. Berusko, to je krásná péče, já to mám jako Chanelka, jen Pregnyl a pak IUI, bez utz. Mohu jen doufat, že to vyjde správně.
23. jan 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivomal veľa šťastia aj ja som mala len jeden dominantný, no možno sú silnejšie, si namýšľam čo? Zuby ako? Tehu príznaky nič?
23. jan 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ivomal.... tak přeji hodně štěstí, ať se podaří.... a jak velký máš ten dominantní folikul???... Mně také při samotné IUI nedělali utz... ale šla jsem na druhý den na folikometrii a ještě tam byl 26mm, doufám, že dnes už je pryč... včera jsme to s přítelem ještě pojistili...

ahojky snecka... já žádné příznaky...jen mě bolí v kříži, ale to jsou asi ještě dozvuky ovulky..co ty???....
23. jan 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Proti tobě malinkatý jen 18 mm a ostatní po 10 mm a těch 18 jsem měla i minule. Ale vyrostl z 14 na 18 za dva dny. Mno, ptala jsem se, co budem dělat, když to nevyjde a dr doporučil přitvrdit na IVF.
23. jan 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja zatiaľ v pohode ale už poškuľujem po teste, neviem ako to vydržím, hm :frowning2:
Ivomal ja som v piatok mala 19mm folikul, v sobotu pregnyl a v pondelok IUI, a ovu určite bola viem podľa teploty.
23. jan 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já měla 18mm v utery, ve stredu IUI, ctvrtek folik 26...to fakt nechapu... no, nebudu tapat a pockam si na vysledek.... pak jeste bych sla kdyby to nevyslo jednou na IUI... a pak asi take na IVF, coz mi v CARu rikali...
23. jan 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky tento měsíc raději měřím BT, abych si to ohlídala, jestli to dr. vyjde a abych případně mohla zapojit manžu jako pojistku, čemuš stejně neujde:slight_smile: :grinning: . Zatím je BT v pohodě, takže uvidíme.
23. jan 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dneska tam byl jiný doktor a ten mi všechno vysvětlil. Jsem zvědavá jestli to všechno k něčemu bude. Já zatím na IVF nepůjdu, vyzkouším ty insemky, vyberu je všechny a pak jestli to nevýjde tak budu uvažovat o IVF, doktor sám říkal, že u mě je lepší první insemky a pak něco radikálnějšího.
23. jan 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Beruš, držím palčeky,bodaj by ti to vyšlo, pre istotu ťa popľujem pre šťastie: tfuj, tfuj, tfuj. :slight_smile:
a samozrejme, že to prajem nám tu všetkým. :wink:
23. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja byla na 2. iui v pondeli a taky uz mi nedelali utz, myslim si, ale ze ovu jsem mela az v utery (podle bt), takze si myslim, ze se taky uplne nestrefili...zvlast kdyz ty nasi pomalici asi nedobehnou tam kam maji sami :slight_smile: berusko, myslim, ze zkouset iui je dobry, nez se pujde na ivf, ale jen abys z toho pak nebyla psychicky zdeptana...nevim, je to jen muj nazor
ivomal, drzim pesti, at to vyjde
zubajdo, kolikate iui mas za sebou?
24. jan 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, nakoukla jsem k vám, právě stimuluji Menopurem na 7.IUI (všechny předtím v nativu). nechodí někdo tady do Pronatalu? :slight_smile:
24. jan 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,čtu a koukám jak blázen :astonished: , tobě evak99 nedělaly utz před IUI? tobě nesledovaly folíky?
jsem stejného názoru,že je lepší zkoušet IUI než hned IVF,není to tak komplikované a složité a dá se to vydržet,já mám za sebou 2 IUI,taky bohužel bezvýsledně,od října jsem dalal pauzu,protože jsem se psychicky zhorutila a do dalšího pokusu jdu až tak koncem března,tak uvidíme,každopádně mám zjištěno,že je nárok na 6 pokusů IUI,ALE HOLKY POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doktoři na klinikách chtějí dělat jen 3 a pak nás šoupnout na IVF,NEDEJTE SE!!!!!
je nárok na 6 IUI za kalendářní rok,to věřím,že nás chtějí hnát do IVF,když z toho budou mít větší prašule :sunglasses: :angry:
tak se držte a všem brzy // na testíku pá pá :wink:
24. jan 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akvy,já chodím do Pronatalu
24. jan 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky I26 a ke komu chodíš? Já chodím k MUDr. Vobořilovi, ale byl včera na sále, tak jsem byla u MUDr. Kulta, byl taky moc příjemný, neznáš ho? :slight_smile:
24. jan 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já byla poprvé u dr.Vobořila,ten je moc supr a při druhém IUI jsem byla u dr.Lazarovské,ta je taky hodná :slight_smile:
ty podstupuješ 7.IUI?mě říkali,že je nárok na 6,ale když jsem psala v týdnu do Pronatalu,tak mi dr.odepsal,že tam dělají jen 3 IUI a pak IVF,což mě zarazilo a říkám, NE NE NE :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,žádný 3,nenechám se odbýt :wink:
24. jan 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky jsem stimulovala menoupurem a pak pregnyl,ale skončila jsem po druhém neúspěšném pokusu v říjnu a od té doby mám pauzu,psychicky jsem se složila,tak jsem se dávala do kupy a na další chci jít až tak v březnu
24. jan 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l26 tak ti přeju ať jsi brzo v pořádku, evi moje sestra byla na ivf, má docela dost problému, takže iui vůbec nepřicházelo v úvahu a řeknu ti, že byla docela dost fyzicky i psychicky na dně, doktoři jí pořád říkali, jak je velká pravděpodobnost a pak nic. Já už jedno děťátko mám, takže i doktor říkal, že je lepší vyzkoušet první všechny iui a pak uvidíme co dál. Samozřejmě, že vedoucí kliniky mě při prvním pohovoru hnal do ivf, protože z insemky nic moc nemají, ale já se taky nedám. Držím všem palečky :wink:
24. jan 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holčinky, nevzdávejme se. Snažíme se s manžou 3 roky. mám za sebou gennet, kde jsem podstoupila 6 inseminací (nárok na 6 ročně) a 1 IVF, které skončilo mimoděložním těhotensvím. Bylo nám hrozně, nejdřív moc velká radost, slzičky štěstí a potom zase smutku. pak jsempřešla do Pronatalu na doporučení k MUDr. Vobořilovi, v listopadu jsem byla laparce, kde mi vzali levý vejcovod, byl zcela neprůchodný. teď stimuluji na 7. IUI a potom 2. IVF. Berušky, moje známá otěhotněla na 8. IVF, má dvojčátka a za rok a půl další chlapeček, ale přirozeně!!! :grinning:
24. jan 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akvy tak držím palce, máš už toho dost za sebou. My jsme se u prvního snažili 7 let, byli jsme oba v pořádku, ale gyndařka mě nechtěla poslat na umělé, pak si to rozmyslela, ale to už jsme byli rozhodnutí, že vypadnem z ČR na nějakou dobu, no a po sedmi měsících jsem otěhotněla. Teď už budou malému 3 roky a hrozně si všichni přejeme miminko a zase se nedaří, ale zatím mám za sebou jenom 2 IUI.
24. jan 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, Akvy po 8.IVF otehotnela?To si pak ale musela cele platit ne? Mame narok na 6 IUI za kalendarni rok a 3 IVF za zivot, teda do 39 let. Holky hodne stesti Vam preju vsem, jdu na sve 1 IUI, a kdyz ctu jak to skoro nikomu nevyslo a snad poprve nikomu tak uz tomu moc neverim, ale co mi jinyho zbyva co? Verit musim.
24. jan 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruško, děkuji za podporu. Taky se nevzdávám a vím, že se to určo povede. Super, že se máte chlapečka, uvidíš, že se to zase povede a třeba bude holčička a budete mít páreček! :grinning: Jsme rozhodnutí dát na 2.IVF 3 embryjka, tak uvidíme. :grinning:
24. jan 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky evak99... tak já mám za sebou teprve 1 IUI, takže jsem absolutní prvnička v tomhle, nemůžu se vám tu vyrovnat s tím, kolik toho máte za sebou.... jinak mně také nedělali UTZ před IUI.. a také se netrefili do ovulky, protože hned druhý den jsem šla na folikulometrii a ten folík tam pořád byl, tak jsme to ještě s přítelem pojistili, ale nevím..no... asi mě čeká ještě dlouhá cesta... jinak všem držím palečky, ať už jste na koncy cesty :slight_smile:
24. jan 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rino, platili to, ale stálo to za to. Budu Ti držet palečky a neklesej na mysli, chce to trochu štěstíčka a uvidíš, že se to povede. :grinning: věř tomu!!! :slight_smile:
Zubajdo, myslím na Tebe. A kdy jsi byla na IUI? :sunglasses:
24. jan 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky! Akvy, sakra tolik IUI, to je mi líto, že to tak rvá, já mám za sebou jen dvě a už z toho panikařím, že mi to nejde.Jinak se také snažíme už skoro tři roky,ale v Caru mi řekli, že iui mi už neudělají,jen ivf, že v mém případe by to bylo pravděpodobně kvůli endometrioze a nepruchodnosti levé strany(která ovuluje), zbytečné, jenže já se toho ivf strašně bojím.Do iui bych šla hned,ale to už mi nedoporučují. I26: s tou psychikou jsem na tom stejně, neboj bude dobře!!! Jak se cítíš Zubajdo? A Ty berusko? Co karnelval? Lusi, a Ty ted taky zkoušíš přirozeně, že?? No tak držím pěstičky!!!!
24. jan 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chanel: můžu se Tě zeptat, nedoporučovali Ti odebrat ten neprůchodný vajíčkovod, že je pak vyšší uspešnost IVF a nižší riziko mimomaternicového těhu, a aké štádium máš endošky. Ja mám rovnaké diagnozy ako ty a eště nevím co bude dál
24. jan 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak se musím pochlubit, dopoledne jsem si píchla Pregnyl - SAMA. Držím všem palečky, aby IUI vyšlo. Těším se, že už příští týden začnou chodit první testíky, doufám, že jen pozitivní. :slight_smile:
24. jan 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi21: mám 4.stupně :frowning2: , nedoporučovali mi nic, před dvěma lety mě operovali, měla jsem na levém vaječníku 8x6cm cystu plnou krve a nějaké malinkaté kolem, to odstranili, pak mi řekli,že ten levý je pravděpodobně stejně neprůchodný(nechápu proč mi ho tam tedy nechali),pak mi nasadili analoga, k zastavení ms na 9měs. a pak mi 2x udělali neuspěšnou IUI. Ptala jsem se na všechno a řekli mi,po léčbě se ten vejcovod mohl uvolnit.Na laparce jsem od té doby nebyla, ted se půjdu do caru domluvit co dál, je možné, že mi to navrhnou,ale naposledy říkali, že zkusí rovnou IVF, je tam větší šance na iui, je jen 10% :unamused: .A Ty jsi taky po IUI, omlouvám se, že to nevím,je nás tady hodně a tak trošku se v tom ztrácím.Většina holek asi tady endometriozu nemají a tak taky nevím,co kdo komu doporučuje.Ivomal: Musí být pozitivní!!! Moc Ti to přeji!!!!!! :sunglasses: Drž se!
24. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivomal ty jsi šikulka, držím pěstičky na pondělí.
Chanel tak to asi je fakt lepší to ivf u tebe, doktoři určitě ví co dělají.
Na karneval se zrovna chystáme, teď jsem s malým dojela k našim a čekám na mamču až se namaluje a vyražíme, bohužel bez manžela, ten dneska musí pracovat, ale snad bude brzy hotový a dorazí za náma. A ke všemu má Matyášek hrozný kašel, ale o tom, že by nešel na karneval nechce ani slyšet, tak uvidíme jak se tam bude bavit, mějte se, večer nakouknu :slight_smile:
24. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivomal, jsi šikulka, já ďobla menopur do bříška, ještě, že mám nějakej ten špek :grinning: :grinning: A kdypak jdeš na inseminaci, v pondělí? Budu držet pěstičky! :slight_smile:
Beruško, užijte si karneval! :grinning:
Chanel, IVF je daleko pravděpodobnější než IUI, uvidíš, že to vyjde!!!!!! :wink:
24. jan 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok