• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@dadenka111 No to dufam,lebo už ma to nebaví :slight_smile:
27. mar 2012 o 15:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby sposobuje aj u vás utrogestan také pocity rozladenosti? ja mám z toho nervy,dnes ma vytočil snaď každý a akosi sa neviem dobre ovládať...nervy až do plaču...ja bych to najradšej vysadila.... :frowning2: :unamused:
27. mar 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky holky moje...nezapomněla jsem na Vás,poctivě Vás čtu a moc blahopřeji POZITIVUM a ostatním držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ať to vyjde,já snad se zase přidám v dubnu,uvidíme :slight_smile:
27. mar 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka ja bych to najradsej vyvrazdila :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 Lucka, kraaasna fotka :dizzy_face:
27. mar 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 fúúú aspoň niekto mi rozumie :grinning: mám pracovne toho naloženého veľa a posobenie týchto liekov k tomu je zabiják... :sunglasses:
27. mar 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 drzim palce daduš,do tretice vsetko dobre...verim tomu...:slight_smile:)
27. mar 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 IUI
@lucia2431
@jaaaaa
@maximka33
@kajkusa
@kalipso
@annavi
@sheronka
@lucinkacinka
@bambulka101
@martina2509
@valentina10
@euforia01
@adelkaurso
@dadenka111
@snazilka1983
@carie32
@Ivoka
@janulka1980
@holanci
@silvik1
@lucy130881
@evunia
@renca1978
@kuspitka
caute babeny,tak poslušne hlasim...vcera som bola u docenta na konzultaciu,nevedel mi vysvetlit preco iui nevyslo,vsetko zevraj bolo v poriadku a ze asi ten hore ma skuša....navrhol mi 2.IUI zevraj medzinarodne doporucenia je 5 pokusov,len u nas na SVK to vacsinou po druhom, tretom ženy vzdaju a riesia IVF...len po zisteni ,ze to pada na velku noc rozhodol,ze to nechame na dalsi mesiac....nemam si dat ani clostil ani ziadne ine lieky,aby som si nevycerpala vajecniky....takze mi zostava len cakat ....tak drzim palce vsetkym ,ktore maju uz par pokusov za sebou,musime to vydrzat....:slight_smile:)
27. mar 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tyrkis ach diky bodaj by si mala pravdu. Zajtra uz netestujem. :frowning2: Dam si testovaciu pauza a mozno dalsi den testnem. Ja sa tych // asi nedockam.
27. mar 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 dočkaš moja neboj...a veru netestuj,su to zbytocne nervy.....
27. mar 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrkis aj mne povedal doki ze sme teraz zdravi a v poriadku. Ze ked sa uz 3ti krat nepodarilo +tie 4roky mali by sme ist do IVF a pozriet sa na bunkovu uroven. Ci sa deli a tak. Ze ked sa embryo neuchyti, tak je niekde vo mne problem v prostredi maternice. To uz povedal,ze je 50% sanca. Tak rozmyslam co dalej. Este 4te a 5te iui...? :slight_smile: neviem
27. mar 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti neviem Daduš.....stale vnimam to IUI len tak neinvazivne.....a pri IVF je 50%uspesnost?to sa mi nejak nezda....
27. mar 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrkis juj moja je skoda ze musis cakat. ale drzim palceky do dalsieho kola :wink:
27. mar 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazilka1983 no co uz...som zvedava dokedy ma bude drzat ten optimizmus a viera v uspech....:slight_smile:)ty mas kolke iui za sebou?
27. mar 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrkis ja 3 IUI ale tiez tomu uz moc neverim ked oba predtym neuspesne
27. mar 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka tak moja toto mám aj ja... ja som taká nervozna že až... normálne za každú kravinu doslova explodujem.. strašne som podráždená a v práci na každého len zazerám... :rolling_eyes: hrozné...
27. mar 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 vies co podla mna lepsie je uz tak neverit,ako byt sklamana...ja som po prvom neuspechu bola dost psychicky znicena,dufam,ze pri druhom to uz tak nebude....proste musime to asi tak brat,ze len sme zvysili sancu ako pri normalnom snazilkovani a zvysok bude na prirode....
27. mar 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 :grinning: sa vidím v tom,čo si napísala,dnes som sa stihla chytiť s mamou aj s chlapom...nervyyyyyyyyy!!! Možno je to aj dozvuk clostylu...ono hormonálne lieky toto sposobujú často,takéto výkyvy nálad... :fearful:
27. mar 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tyrkis no asi tak presne si to vystihla. tiez som bola doost sklamana po prvom iui nakolko este aj testik im ukazal // a ja tomu uverila a potom so,m sa dozvedela ze to bol pregnyl
27. mar 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
@ivoka tak hlásím, už jsem to včera obrečela, test negativní, červená pozitivní, ještě se úplně nerozjela, ale přesně jak minule 11.DPO špinění, 13.DPO texaský masakr :frowning2: já už na to nemám
27. mar 2012 o 19:49  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrkis no to povedal akoze my dvaja mame 50% sancu pri IVF. V tomto centre maju 85% uspesnost v 3.cykloch.
27. mar 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso cozeeee, ale nie. preco ti to robi? moja to ma mrzi. velmi som verila, ze si tehu :cry:
co teraz? kolikaty den cyklu si teraz? nechodi ti cervena nejak skoro? podla mna kratka LF a mozno by ti mali zvysit davky toho utrosu ci duphastonu na udrzanie. :frowning2:
27. mar 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ahoj, ak sa môžem pridať, do ktorého centra chodíš v BA? Ja som prvý krát skúsila IUI a som v tom nová, tak si takto zisťujem, ak nevadí.
27. mar 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no, chodí pravidelně 27. nebo 28. DC, no a když není co udržet, tak ani utroš nepomůže, dneska špiním, přesně jako minule, takže pozítří se rozjede naplno (27.DC), taky jsem tomu tentokrát tolik věřila, navíc v neděli jsem měla //, ale asi to byl Ovitrelle, jen mi svitla naděje, protože když jsem minule jsem měla podle testování Ovitrelle 5.DPO pryč, tentokrát asi vydržel do 9. DPO
27. mar 2012 o 20:05  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 Ahoj, vitaj. Pridam ta k nam do tabulky. Napis mi datum IUI a popripade ak vies den ovulacie podla bazalky, ak merias. Ja chodim do Gynfivu. Tu sa kludne pytaj, ked ta nieco bude trapit.
Ako si prezivala IUI?
27. mar 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ďakujem, si zlatá, ja som navštívila Iscare, bol tam aj kolega, inak som o takých centrách dovtedy netušila. Teplotu som si prestala merať,ale teraz ju zasa poctivo meriam, len si to zapisujem inde, lebo ten kalendárik čo mám je pre mňa nepoužiteľný, keďže minulý mesiac som sa ledva vyškrabala na 36,1 a to tam ani nie je :slight_smile: . IUI mi robili 12 deň od prvého dňa periódy a bolo to 19.marca. Potom som objavila túto stránku a neviem sa nabažiť informácií.
27. mar 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso ach moja vela sily. neviem co na to povedat. este mas chut ist do dalsieho kola? zvladnes?
27. mar 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 som sa rozpísala a zabudla odpovedať na Tvoju otázku. No veľká hrdinka zo mňa nebola, tam som sa snažila držať, ale vonku už mi tiekli slzy od bolesti, potom to ani žalúdok nezvládol, ešte že ma láska viezla domov, tak ma podržal lebo som sa celá od zimy klepala. Ale tak po vyše hodine akoby mávnutím prútika všetko prešlo a bolo mi fajn, lenže poobede som začala krvácať a trvalo to až do druhého dňa rána. Stále dúfam že to neznamená že sa to nepodarilo, ako rada hovorím - nádej zomiera posledná.
27. mar 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 musím, co jiného mi zbývá než bojovat, půjdeme ještě na 3. IUI, potom 3 měsíce pauza ( měním práci a budu ve zkušební době) a pak IVF.
27. mar 2012 o 20:22  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 no tak to si mala podobne ako ja posledne IUI. velka bolest a krvacanie. je to kazdy krat ine, ale da sa to vydrzat a bolest pominie. nasa jedna spolubojovnicka Lucka pri IUI tak zacala krvacat, ze odpadla a ostala aj tak tehotna, takze ta chcem ukludnit, ze aj zazraky sa deju. :wink:
mne to tiez robili na 12DC :slight_smile:
27. mar 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok