• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@ivoka mne ten liek spôsobuje ešte väčšiu chuť na sladké a som ospalá. A nebolia Ťa prsia?
27. mar 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
update
+@nadej13
LEDEN / JANUAR
@leeena_4 IUI - 5.1.2012 ________ POZITIV, 14tt

UNOR / FEBRUAR
@lucia2431 2.IUI - 13.2.2012______43DPO TEST –krv POZITIV, HCG 1024 , 27.3 na USG
@jaaaaa 1.IUI - 28.2.2012________ 28DPO TEST ????

BREZEN / MAREC
@maximka33 - 3.3.2012___________24DPO TEST -POZITIV
@kajkusa 4. ... - 7.3.2012__________20DPO TEST -POZITIV, HCG 100
@kalipso 1.IUI - 8.3.2012__________19DPO TEST -POZITIV, HCG 136,7
@annavi 2. IUI - 9.3.2012__________17DPO TEST ?
@sheronka 2.IUI -11.3.2012________16DPO - pokracuje IVF
@lucinkacinka 2.IUI - 12.3.2012_____15DPO TEST zatial N
@bambulka101 3.IUI - 12.3.2012____15DPO TEST POZITIV
@martina2509 1.IUI - 14.3.2012_____13DPO
@valentina10 2.IUI - 15.3.2012______12DPO TEST zatial POZITIV
@euforia01 1.IUI - 15.3.2012________12DPO
@adelkaurso 2.IUI - 16.3.2012 ______11DPO
@dadenka111 3.IUI -16.3.2012______11DPO
@snazilka1983 3.IUI -16.3.2012_____11DPO
@nadej13 1.IUI - 19.3.2012__________8DPO
@carie32 1.IUI - 20.3.2012__________7DPO
@Ivoka 2.IUI - 20.3.2012____________7DPO
@janulka1980 6.IUI - 26.3.2012______1DPO
@holanci 2. IUI 29.3.2012
@silvik1 2.IUI - 30.3.2012
@lucy130881 2.IUI - (?.3.2012)?
@evunia 3.IUI - (?.3.2012)?
@renca1978 2.IUI - (?.3.2012)?

DUBEN / APRIL
@kuspitka 2.IUI - (6.4.2012)?
@misha1104 1.IUI - (?.4.2012)?
@smudlinka10 1.IUI - (?.4.2012)?
@sebi123 2.IUI - (?.4.2012)?
@lena_1 4.IUI - (?.4.2012)?
@luciannac 2.IUI - (?.4.2012)?
@jania023 1.IUI - (10.-13..4.2012)?
@kathy1 2.IUI - (?.4.2012)?
@radosska 2.IUI - (?.4.2012)?
@azzura 1.IUI - (?.4.2012)?
27. mar 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 som si tu čítala tie príspevky, ja si každú chvíľku v duchu vravím - nech ten kŕč neznamená cyklus a tak dookola. Beriem ten Utrogestan a asi aj keby som nemala budík tak cítim kedy sa blíži čas, lebo tam mám také pocity ako keby sa tam prehnala púštna búrka :grinning: Aj Ty také niečo cítiš? Ja viem že tam vo vnútri je už vlastne rozhodnuté, ale chcela by som aj keby to nevyšlo nech ma to ešte nechá chvíľu nechá snívať. V pondelok mám ísť na krv, tak nech aspoň dovtedy, nech to je trochu akčné :wink: A nie žeby som predtým nejedla rada sladké,ale teraz furt, asi preto že som ospalá a týmto si aj dám rýchlo energiu. A nebolia Ťa prsia? U mňa to síce nie je nič výnimočné pred blížiacou sa periódou ale dnes to bolelo už aj pri chôdzi ako ďas. Teba ako?
27. mar 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 prvy krat ked som zacala brat tie hormony, tak som bola uplne rozhodena. zle, zle, zle. clostil mi robil zlotu a z utrogestanu som mala dost velke bolesti v podbrusku. teraz po 3ti krat uz nic necitim. prsia vobec, ale to ani pred kramamy nemavam. obcas ma jemnulinko pichlo tam dole. nic sa so mnou nedeje az mi je to podozrive, ze zase nic. :angry:
akurat mam hroznu chut jest. teda najem sa a hned citim hlad. drzim sa a aspon chrumem slnecnicove semienka, mandle a ine oriesky :slight_smile: a mala som asi 3dni palenie zahy. fuj
27. mar 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 No toto, presne tú žáhu som mala aj ja, aj keď chvíľami som si nebola istá že či to nie je začínajúca alergia alebo čo lebo predtým som žáhu nemávala. Ale zmenila som jedlo a prestalo to. Inak k tej chuti jesť - ja ju mám stále, ale teraz by som tiež len stále do niečoho ďobala, uvedomujem si že je to aj potlačovaná nervozita z výsledku. Tú bolesť tam dole mám aj ja, preto som taká že slzičku na krajíčku aby to nebola perióda. :confounded: Ale tie prsia už to začalo asi pred troma dňami, ale teda že dnes sú tie bradavky brutál. A stále som smädná čo je dobré lebo inak ten pitný režim dosť zanedbávam, ale teraz ide jedna fľaša minerálky za druhou. aspoň budem mať peknú pleť :slight_smile: A trochu si pripadám vadne že si stále rátam koľko dní je ešte do odberu krvi.
27. mar 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1,ďakujem za odpoveď,lebo už sa neviem dočkať,kedy mi príde,aby som išla šikovno do druhého kola :slight_smile:
27. mar 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 :slight_smile: pijem kazdy den rano kaficko a potom nejaky keksik alebo volaco a zrazu palenie zahy. to vobec nemavam. potom hocico som zjedla palilo. nevedela som ako sa toho zbavit. nastastie to preslo.
pocuj neprehanaj to s tou mineralkou lebo sa premineralizujes a to nie je dobre. mozu sa ti oblickove kamene spravit :wink: musis viac vody pit. ok?
aj ja mam pocit, ze ten hlad je sposobeny nervozitou. co sa da robit? idem si chrumnut salatovu uhorku :grinning:
27. mar 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 som si vstúpila do svedomia, odložila som cesnakové bruskety a zjedla jogurt :slight_smile: hlavne že bol sladký. Inak možno Ti to teraz vyšlo, máš iné príznaky, priala by som Ti to, každej ktorá po bábätku túži. Ja by som si priala mať aspoň menej rokov nech nie som v takom strese, ale hlavne aby sa nič nepokazilo, žiadne zranenie, nič čo by znemožnilo splniť si sen.
27. mar 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 :wink: taaak diik
mne hovoril doktor, ze vsak som mlada a urcite budem tehotna, tak mu veriiim :grinning:
kolko sa uz snazite, kym ste prisli do centra. ste uplne v poriadku len sa nedari?
27. mar 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ja som bola dlhé roky sama, priveľké sklamanie sa :frowning2: potom som stretla moju lásku a od prvého dňa sme boli stále spolu. Snažili sme sa pol roka, potom prišlo zranenie, na pár mesiacov som mohla na to zabudnúť, potom sme to skúšali znova, ja na dovču sme šli, nič, potom už aj nervozita, pocit beznádeje, možno to poznáš a hlavne ten môj vek mi začal dochádzať. Ale lekárka stále do minulého roku že nemám na to myslieť a stane sa to, ale ja som si povedala že to je tlak na psyché a tak na radu kolegu sme šlo do centra a síce ma neposlala na laroskopiu, ale hneď sa to všetko tak nejako rýchlo zomlelo a už je tu prvý pokus za mnou. Neviem či je to dobrý pokus, ale povedala som si že sa chvíľu nechám riadiť niekým a uvidím. &Len mi vadia tie reči že zrazu je pomaly na všetko neskoro, ako keby som to ja zdržiavala. Veď toto už som mohla skúsiť aj minulý rok keby som sa nenechala ukecať že "mám ešte dosť času" :cry:
27. mar 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 od vysadenia antikoncepcie som si povedala, ked to ma prist pride to a pokusali sme stastie. nemyslela som na to vobec. asi po dvoch rokoch, uz som zacala skumat ci mam ovulku. LH testy, mikroskop s vetvickami a teplota sa mi nedala merat. stresovalo ma to a ani som nevstavala pravidelne. takze bez uspechu. meskanie mrsky nic neznamenalo a bola som aj na vyvolavacke raz. presli dalsie dva roky a ked som uz premyslala nad centrom prisla do toho nehoda. naburala mi do zadku baba. prisli velke bolesti a lieky, rehabilitacie, elektroliecba. dala som sa po 5tich mesiacoch doporiadku a zasla som do centra ako 30rocna, hned na to som mala 31, laparoskopia a 3x IUI a uz nestiham porodit ani ako 31 rocna. najskor ako 32jka. strasne to letiiiiii! teraz uz neviem na to nemysliet.
27. mar 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso mrzí ma to moje moc :frowning2: :frowning2: ja to hovorím každému,že pocity pri týchto liekoch netreba sledovať,lebo sú skutočne také,akoby sme tehotné boli..bohužiaĺ je to tak...ja test radšej asi robiť nebudem,tiež na to nemám nervy.
27. mar 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 tebe nerobili laparku, ale aspon priechodnost vajcovodou ti robili? ak mas nepriechodne nahodou, tak IUI su vyhodene peniaze.
27. mar 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 áno aj ja som ospalá a bolia ma prsia,ale to bolo aj minulý mesiac a nič z toho...je to z liekov.. ... :confounded: :wink:
27. mar 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 presne, ten čas neskutočne letí, Najviac ma vedia rozčúliť baby ktoré už dávno majú deti a budú vravieť že ešte mám čas, keby si oni mohli vybrať tak by tiež mali dieťa neskôr. TO ISTE! Ľahko sa im hovorí keď už to svoje malé majú. Aj dnes sme preberali že aké je to šťastie otehotnieť len tak, bez stresu, naháňania, pozerania do mikroskopu ( mne sa o tých vetvičkách jeden čas už aj snívalo) :slight_smile: Je smutné že takéto veci ako to IUI si musíme aj platiť, trochu je to nefér, ale čo nám iné ostáva...
27. mar 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivoka hm, tak mňa bolia prsia aj bez liekov, ale asi pre tie lieky je to teraz také intenzívne, no čo už....
27. mar 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 suhlas so vsetkym :sweat_smile:
27. mar 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 veď o to tu ide, doteraz som to nepochopila, veľmi ma mrzí tento prístup lekárky, ako keby ani tomu neverila že budem mať bábo a som milionárka. Ja som teraz tak zmätená zo všetkého, tie jej reči že či má laparoskopia v mojom veku ešte význam, ja tomu už naozaj nerozumiem. Predtým sa mi nik nechcel venovať a teraz už budem počúvať len toto? &Je to nefér a nechcem pôsobiť ako citlivka, ale neviem ako by sa cítila ona na mojom mieste. Tiež mám pocit ako keby som bola pokusný králik, preto by som bola šťastná keby to vyšlo, ale ako tak čítam tie osudy tak skôr mám pocit že to bude negatívne.
27. mar 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 a ani neviem vypovedať aké je to oslobodzujúce si tu písať, nemusieť vysvetľovať všetko, lebo tu sa to chápe aj medzi riadkami a neskutočne sa mi páči tá energia ktorá tu aj napriek neúspechom je.
27. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka no, co se dá dělat, teď už jen ať se rozkrvácím pořádně a hurá do 3. IUI a poslední
27. mar 2012 o 21:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso držím palce,ja už mám poslednú možnosť ,3 IUI nie je možné :frowning2:
27. mar 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 ja tie lieky nenávidím a ak by sa aj malo podariť uhniezdiť sa ako to može ďalej pokračovať ,keď po 7 dňoch už nemožem ísť ani čúrať od bolesti,pálenie...ako minulý mesiac ,tak teraz...začala som brať ústne,ale minulý cyklus som sa z toho dostávala cca 7 dní...podľa mňa mi tie lieky viac škodia ako pomáhajú..sama cítim na sebe :angry:
27. mar 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka jdete na IVF? my to ještě dotřetice zkusíme IUI, pak IVF
27. mar 2012 o 22:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka a nemala by si vyskúšať iný druh? zjavne je v nich niečo na čo si citlivá. Ja také problémy nemám, teda aspoň zatiaľ, skúšam to prvý krát. Akurát že fakt ma tie tri dni neskutočne bolia tie prsia až mi je aj zle od žalúdka,ale naozaj to môžu byť len zosilnené príznaky pred cyklom z tých liekov. Inak je to otrava, hlavne v práci si to zavádzať..
27. mar 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 no mali by ta aspon na tu priechodnost poslat, alebo urobit. neviem ako to chodi iscare. ze sa to robi ultrazvukom s modrou kontrastnou tekutinou.. nemusis mat laparku ako ja s PCO som musela.
Ja mam zabrany trosku o tom hovorit. asi aj kvoli tomu, zeby som musela vsetko vysvetlovat. mam par zlaticiek s ktorymi o tom hovorim ako je moja sestra a najblizsie kamosky. no vela mamiciek je okolo mna co nemali problem otehu a ziadna nebola v centre pod dohladom na jednu vynimku, tak nebudem im hovorit, ze som neplodna a kde to riesim. hmm konik je fakt uzasny. som rada, ze si tu mozme pokecat, podrzat sa v tazkej chvili, povzbudzovat sa a stretnut uzasne osobky ( @kajkusa :wink: )
27. mar 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adelkaurso ne ja som neni za každú cenu IVF,IVF...keby som bola vo vašom veku,väčšiny,čo ste tu,tak to skúšam 6x kľudne a nehrniem sa do IVF..ALE!!! Mám za sebou 3 cykly clostylu,2.potraty,k tomu 37.5 roka,takže ja som dostala doporučenie od lekára,že už inak nie a kedy to bude???Tak to je vo hviezdach :confounded:
27. mar 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 prvé dni mi to nič nerobí,vravela som to lekárke a ona mi na to,že to má veľa ľudí čo sú viac citlivý na to...tak v prípade potreby užívať ústne...no začala som,ale tie bolesti odoznejú zase po týždni...je to hnus... :unamused:
27. mar 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka držím palce ať je to brzy!!!! No, já si zase říkám, že když mi je 29, tak přece by to mělo ještě jít hladce a pokud to nejde, tak je problém a skončí to IVF, tak je lepší pro psychiku (která je k otěhotnění velmi důležitá) jít na IVF včas.
27. mar 2012 o 22:30  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 vidím tam krásné //!!! to se to tu nádherně rozjelo :slight_smile:
@lucia2431 no krása, to už není fazolka, to je človíček :slight_smile:
@bambulka101 tak 14. den, to je jasné, další do klubu :slight_smile:

jo holky, jaro, to bude ale ZIMNÍCH MIMINEK!

jinak se nervuju jako blázen, hormony mě honí, všechno mě vytočí.. dnes jsem z toho i trochu špinila, hned mě bolelo břicho. nejradši bych šla hned na neschopenku.. no ve čtvrtek se poradím, ať mi dá aspoň něco na špinění. budu asi 5+5, myslíte, že už bude srdíčko?
27. mar 2012 o 22:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka já nemám utroš, ale rozladěná jsem, vyletím hned jak čertík z krabičky. měla jsem to i v minulem těhu..
27. mar 2012 o 22:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok