• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@snazilka1983 hm..keď si si včera robila tehu test,urobila si si pred tým dni aj ovu test? či už je pregnyl preč?lebo v niektorých prípadoch može posobiť u ľudí dlhšie :unamused:
A keď si včera robila test,tak tá čiarka sa objavila hneď,alebo až po neskoršej dobe?lebo niekedy tie testy takto klamú...už sa mi to stalo...že som mala dve,po uplynutí cca 5-7 min. a vtedy je to už neplatné...
28. mar 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka no nie oba testy som robila dnes. tento na fotkach tu je z rana a teraz som robila dalsi. a pregnyl toisto nieje lebo ten som, testovala dni predtyma vyprchal mi uz 8 DPO
28. mar 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983
netrap sa - poobede nebude silnejsi test ako rano, jedine mozno ovulacny, ale tehotensky nie, takze zajtra rano zopakuj...drzim palce, vyzera to dobre :slight_smile:
28. mar 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa heh no mna stve to ze farba by bola ale na zlom mieste heh blizsie ku kontrolnej. ved skusim rano uvidim
28. mar 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ja myslím ten pozitívny včera,či si si pred ním robila ovu test pre istotu...
Ale keď píšeš,že 8DPO si ho už nemala...ja si radšej tie ovu robím 4 za sebou v rovnaký čas,nesmie sa pred tým nič piť aspon 2 hod...ale to asi vieš...nenervy sa,ale na tvojom mieste letím obehať lekárne nakúpiť testy a rob si to ráno!!! hneď ako vstaneš..neboj držím palce,veď to tam bolo,tak to tam je!!! :wink: :grinning:
28. mar 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ovu testy su uz tri dni po sebe rovnako tak na pol pozitivne ze ani slaba ani silna ciarka. jasne ze robim tehu test z ranneho moču :slight_smile:
28. mar 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983
tak to ta nemusi vobec stvat,tak sa trochu sekli pri vyrobe, bola tam a to je hlavne ..
28. mar 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tejto stranke sa skoncentrovalo tolko pozitivnej energie, ze ta tabulka bude zachvilu komplet pozitiv :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. mar 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@snazilka1983 Ešte raz držím palce,vyjde to neboj!!! hlavne kľud a peknú prechádzku,vonku je nádherne :wink:
28. mar 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ja tam nevidim nic ale veeelmi by som cela :wink:
28. mar 2012 o 14:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 heh no vidno to tam a nazivo lepsie tam sa mi ruky triasli
28. mar 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka no u nas je mrzko veru. sak uvidim zajtra co mi test ukaze
28. mar 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 tak potom prepac :grinning: ale kazdopadne tie testy su nejake divne mne vysiel pozit na 7dc a od vtedy nic vsetke su negativne no chapes? :grinning:
28. mar 2012 o 14:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 7 den chapm lebo pregnyl :slight_smile:
28. mar 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ja som nemala pregnyl to pob prirodzeni cyklus
28. mar 2012 o 14:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 aha heh tak sranda veru
28. mar 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 no pre mna to nebola sranda tie dalsie dni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2012 o 14:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Kajkuska Ty si si robila aj ovu test spolu s tehu testom?
28. mar 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 nic neboj... hcg rastie kazde 2 dni vraj, tak budes vediet vlastne obden... takze ak si nemala pregnyl a predtym si mala test negat. - podla mna je to positive:slight_smile:
28. mar 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 no testujem uz piaty den a pregnyl vyprchl zt 8DPo podla testov inak boli uz negativne a vcera sa mi daco zdalo a dnes takto bolo vidno cize silnie ale preco mi to neukazalo aj teraz poobede nechapem. mozno mam nizku koncentraciuvzhladom nato ze som chuda abo ja netusim aky je dovod. lebo ta farba je a poobednajsom teste akurad na zlom mieste heh. ja uznicomu nerozumiem
28. mar 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 kasli na dnesny test, staci ze si vypila pohar vody a hcg mas rozriedene.... testni az zajtra z morning urine - to mas istotu:slight_smile:
Alebo skus po 3 hodkach nepitia testnut aj vecer ovu testom... hmm?
28. mar 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 praveze som dnes moc nepila len rano pol deci ak aj to vobec. ale uvidim rano co zas vyjde :slight_smile: ale cloveka to nabudi a nakoniec nic z toho nebude. heh ale dufam ze neklame ten ranny testik
28. mar 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10
nie, mne ovu testy nikdy nevysli poriadne pozitívne, ale citala som, ze LH stupa pocas dna, preto moze byt pozitivnejsi poobede ako rano
28. mar 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 si mi to pripomenula, sa ma pýtala či som nemala problémy, ale ak sa dobre pamätám tak to tuším riešil imunológ predminulý rok, musím si to overiť, pýtala som sa jej či nie je problém s mojou dlhoročnou anémiou, ale beriem liek kde je aj kyselina listová, takže aj preventívne sa pripravujem :slight_smile: , ale v duchu sa smejem že asi ako bude na mňa prekvapene :confused: pozerať lekárka keď k nej prídem zrazu taká nadupaná radami. Uznávam, šla som tam plná naivity a nadšenia, netušiac čo to všetko obnáša, verila som že lekárka musí vedieť hádam najlepšie čo konať, ale znovu sa potvrdzuje že nie je nad vlastnú aktivitu. Hádam o pár rokov to ten tvoreček ocení :wink:
28. mar 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka inak nikdy som nebola prívrženec liekov, ešteže to vyzerá ako guľatý TicTac :grinning: . Dnes od rána som sa cítila nejako smutno, aj teplota bola ráno nižšia :unamused: a moje telo ako keby spalo, vôbec nič ma nebolelo, nič som necítila. Po týchto dňoch to bolo také zvláštne. Ale už je poobede a už to znovu tam dole cítim, fakt to bude asi blížiaca sa perióda, teda ja neviem, náhli sa ako keby sme jej platili :wink: . Takže uvidím čo sa zmení u mňa po 13 dňoch, dúfam že nevznikne u mňa tiež nejaká alergická reakcia. Psychicky sa pripravujem na stretnutie s lekárkou aby som na ňu vychrlila všetky múdrosti čo som tu nabrala :grinning: a nech teda rozrieši ako so mnou ďalej.
28. mar 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Tak dnes som bola pokecať s mojim doktorom v Gyn five. Povedal, že na lieky reagujem dobre, spermiogram bol v norme, len hold 2.IUI nevyšli. Povedal, že možno bude problém pri spojení vajíčka so spermiou, ale to dokáže zistiť iba priamo pri IVF. Takže sme sa dohodli tak, že sme dnes spísali žiadosť do poisťovne na 1.IVF. Presvedčil ma, že kým budeme čakať na schválenie žiadosti (cca 6 týždňov) tak dáme ešte 3.IUI. Išla som tam s tým, že už nechcem IUI, ale presvedčil ma. Dostala som lieky, už len čakám kedy príde červená, podľa bolesti usudzujem že je na ceste a každú chvíľu tu bude.
28. mar 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@valentina10 tak som si to prečítala, začínam si znovu pripadať ako hypochonder :frowning2: . Pamätám si ako som žiadala pred pár rokmi obvodnú aby ma poslala aj na takéto vyšetrenie, ale jej odpovede len boli A načo? Nakoniec som si našla sama imunológa, jej len oznámila aby mi k nemu dala lístoček a zrazu bolo po chorobách. Kiežby aj teraz to tak bolo, nech mám bárs aj tú štítnu žľazu, budem papať všetko čo mi napíšu a nech to vyjde. Inak je zaujímavé že tie potraviny čo tam píšu ako vhodné - to všetko jem, aj keď to láske nevonia, ale ryby jem často, aj sardinky, aj mrkvu, asi si to telo samo pýta čo mu chýba. Ešte raz ďakujem za pomoc, len občas premýšľam že ak má pacient všetky príznaky čo sa tam písalo prečo to rázne neriešili už dávno.
28. mar 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte žienky. mám otázku - dneska o desiatej mi ide známa pichnúť pregnyl. mám si dať pichnúť 10000 čo sú dve balenia. naťahovali vám obe balenia do jednej striekačky ?
28. mar 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 ahojky...a Dr. ti ako kázal??lebo to nieje sranda zvolit si sama dávku...niekedy staci jedna niekedy maju byt dve....ja som bola po dvojitej davke mimo...takze opatrne...
28. mar 2012 o 18:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok