• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@annavi po telefone mi sestrička vravela, keď som si volala po výsledky, že v stredu pregnyl, ale dajte si 10000 - som si to pre istotu preverila.
28. mar 2012 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sheronka budem držať všetky pršteky aby sa to podarilo :slight_smile:
28. mar 2012 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ty brďo to je úžasné jak nám tu přibývají pozitivní testíky, jen tak dál, jen tak dál :dizzy_face: Zítra nám držte holky pěstičky :dizzy_face:
28. mar 2012 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvik1 Mě jo a zrovna včera :wink:
28. mar 2012 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadenka111 asi sa spýtam celkom naivne - ale čo vlastne potom hradí poisťovňa?
28. mar 2012 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nadej13 kdejakému feťákovi platí pojišťovna léčbu kolikrát si zamane, alkoholikům se transplantují játra taky zadarmo, no a asistovaná reprodukce je těžký "vývar", vlastně se obchoduje se zoufalstvím, oni vědí, že lidé toužící po dítěti nakonec dají cokoli, takže proto ty vysoké částky a jen 3x ( moc dobře vědí, že kdyby se léčba drogově závislých či transplantace alkoholiků platila, tak si to nikdo z nich nezaplatí, ale zoufalí toužící rodiče platí, platí a platí), je mi zle z tohoto systému
28. mar 2012 o 20:16  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adelkaurso práve som si poplakala, nechcem pôsobiť ako že som lakomá, ale celé toto nie je len o záťaži pre ženu, v neposlednom rade aj pre muža, ktorý musí potlačiť v sebe všetko a pre svoju lásku dať si robiť spermiogram, stále odbiehať z práce na vyšetrenia, podporovať ju a podobne. Čítala som si aj diskusiu o Iscare v Martine, postupne tu lúskam tie rubriky a vtedy mi vyhrkli slzy. Mnohé šli radšej tam, radšej cestujú, lebo neboli spokojné v Bratislave. Ja celý čas premýšľam po tom prístupe lekárky či som nespravila chybu vo výbere, ja neviem,možno jej pripadáme ako beznádejný prípad, ja neviem. Stále mám v ušiach tie reči o tom že laparoskopia v mojom veku je zbytočná a podobne. Keby bol už aspoň pondelok a mala som za sebou ten odber, nech už je ten výsledok na svete. Stále sa snažím myslieť pozitívne ale ten strach z neúspechu už je väčší než si chcem pripustiť, normálne sa ani neviem v práci sústrediť. A áno, máš svätú pravdu že na túžbach sa ryžuje najviac. Až doma som si vlastne uvedomila že ani blok o zaplatení sme nedostali...prečo asi??? a môže sa stať že si to oni dajú vyplatiť aj poisťovni? niečo mi tu nehrá. :rolling_eyes:
28. mar 2012 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nadej13 myslím, že přístup lékaře a Tvoje důvěra v něj se velkou měrou podílí na úspěchu, tak ten přestup do jiného CAR ještě zvažte a nebo se naštvěte a prostě jim to nandejte a otěhotněte :slight_smile:)))
28. mar 2012 o 20:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelkaurso joj, ani si nevieš predstaviť čo by som spravila keby to teraz vyšlo. Len ten vnútorný pocit, hm,tak ten je bohužiaľ skeptický. Túto lekárku mi odporučil kolega, im sa tam zadarilo, síce až po nejakej dobe, ale majú krásneho chlapčeka. Ale ich inak sledovala a iné postupy navrhla, no sú aj mladší, tak to je iné. Len sa trochu obávam reakcie drahého aby nepovedal pre prípadnú zmenu CAR-u že vymýšľam. Aj tak som mu vďačná že to so mnou absolvuje, je plno mužov ktorí by sa na to nedali. Inak, Vás to časom nestresovalo to neustále sledovanie kedy a potom to čakanie?
28. mar 2012 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvik1 Prepáč že sa Vám do toho pletiem.Ten pregnyl 10000 je preto že si pri prvom IUI mala prasknuté vajíčko.Tak aby bola poistka vačšia,že nepraskne skôr. Lebo ja si myslím,že v mojom prípade mala som už prasknuté vajíčko skôr pri IUI a podľa mňa to bolo viac ako tých 12 hodín.
28. mar 2012 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nadej13 moja a to kde ti takto vytýkali vek? to sú chorý? ja mám dnes skoro 37 a pol roka ,ešte v septembri som bola tehotná,bez pomoci,ale nevyšlo to.A moj lekár v CAR ma podporuje a nevidí problém,prečo by sa to opäť nemohlo podariť,ale doležitý bol i hormon.profil,ktorý som mala vynikajúci vraj a takisto priateľov spermiogram...
28. mar 2012 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivoka ak sa smiem opytat kam do CAR chodíte??vidím ze si okr.TN..ja som Trenčianka... :wink:
28. mar 2012 o 20:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nadej13 já už jsem zoufalá, každou noc brečím, tentokrát mě to sebralo, byla jsem přesvědčená, že to vyšlo a tak to zklamání bylo větší než obvykle, bojím se, že s každým dalším pokusem se bude stupňovat :frowning2:
28. mar 2012 o 21:05  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annavi Ahoj áno,veď som myslím už s tebou písala,bývam kúsok od Tn,robím v TN teraz lady fitko,možeš ma príjsť okuknúť.Chodím do MT do Heliosu,MUDr,Krajkovičovi,ja som s ním spokojná,to že sa mi zatiaĺ nepodarilo jedno IUI ,za to nemožem dávať vinu lekárom a druhé uvidíme o pár dní,i keď nemám pocit zadarenia...
28. mar 2012 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelkaurso zlato nerev,prosím ´ta,týmto si ubližuješ,si mladučká neboj sa ,ono to príjde,nesmieš na to takto myslieť.Pozri ja myslím že sa mi nezadarilo a svet nepadol..hľadám si útechu v inom,mám psíkov venujem sa im a práci,hlavne viem,že nebudem plakať.
Prosím skús to bez toho smútku!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
28. mar 2012 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivoka jenže ono se to špatně ovládá, když vedle v bytě pláče miminko a já pláču, prtože nepláče u nás :frowning2:
28. mar 2012 o 21:16  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelkaurso moje...dnes som volala s kamarátkou s ktorou sme boli naraz tehotné ,zajtra rodí dvojičky a držím jej palce a teším sa s ňou..iné mi neostáva a tebe tiež.... skús to... :sunglasses:
28. mar 2012 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelkaurso no idem kaziť tabuľku zatiaľ N a asi bude aj zajtra na 14 deň ....tak babenky čo teraz ...???
Pri IUI som mala vajíčko prasknuté -neviem či robíte troška štatistiku či to nemôže ovplyvniť vysledok-bojím sa že mi aj s pregnylom prasklo o deň skôr. :frowning2:
Takže mám depku ako Brno....Iba Vy viete pochopiť ako sa cítim-úplne prázdna.....
28. mar 2012 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivoka já se snažím,ale opravdu to špatně snáším, jsem smutná, nervozní, naštvaná na celý svět
28. mar 2012 o 21:19  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@euforia01 :frowning2: vím jak se cítíš
28. mar 2012 o 21:20  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivoka toto povedala lekárka v CAR a preto ma neposlala na laparoskopiu a skúsila IUI. Teraz vyzerám asi ako hlupáčik že som sa na to dala, tak trochu sa tak cítim, ale zbehlo sa to všetko v rámci jedného mesiaca od prvej návštevy a zrejme mi chýbal odstup aby som si to premyslela. Teraz ak by to nevyšlo budem trvať na laparke a z rečí o veku si nebudem robiť nič. Kiež by sa na nás usmialo šťastíčko :slight_smile:
28. mar 2012 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@adelkaurso neviem neviem moja či dnes nie sú na mesiaci alebo kde nejaké erupcie lebo aj mne už dnes tiekli dva krát slzy od smútku a raz od bolesti, teda ja neviem či sa to hodí k tejto téme, ale bože tie prsia zasa bolia že sa mi až dvíha žalúdok od bolesti. Každý krok bolí ako keby tam bolo tisíc ihiel. Bože stále sa modlím nech to nie je cyklus, nech aspoň ešte jeden deň môže snívať, ale už to naozaj na mňa dolieha. Ešte k tomu je láska v práci a je mi strašne smutno. :frowning2:
28. mar 2012 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelkaurso mi hovor, suseda porodila druhé dieťa - dievčatko, celý mesiac ju stretávam, mám úsmev na tvári ale keď prejde za mňa tak by som sa najradšej rozrevala a som úplne na nič.
28. mar 2012 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nadej13 mě ale pomáhá vybrečet se, pak se mi uleví, zalezu do peřin a bulim a bulim a pak je mi líp. Manžel zítra slouží 24 hod službu a já pátek+sobota 48 hodinovou službu, takže se uvidíme až v neděli, taky jsem smutná, když se nevidíme :frowning2:
28. mar 2012 o 21:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nadej13 Držím ti moc palce!!! :dizzy_face:
28. mar 2012 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelkaurso
@ivoka a bojím sa že pre toto behanie do Car a celé to nesústredenie budem mať nakoniec problém v práci alebo nebudem mať peniaze na tie pokusy. Bojím sa že zatrpnem a bude zo mňa nevrlá stará baba ktorá bude plakať pri každom kočíku. Bože dnes ma fakt chytila depka, ale to je asi tou bolesťou - nechce niekto prsia? :grinning: alebo čo pomáha na zmiernenie bolesti? nie sú na to nejaké mastičky? neviete?
28. mar 2012 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nadej13 co horká sprcha, ta uvolňuje
28. mar 2012 o 21:52  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelkaurso no to ste tiež mali asi stres keď bola ovulácia aby bolo ako to pekne povedať - ťuťu muťu :wink: Inak ja ani tak klasicky neplačem, mne tak len tečú slzy, asi pre tú bolesť v prsiach sa bojím aj viac dýchať aby boli v kľude, aspoň niečo ma krotí.. :unamused:
28. mar 2012 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nadej13 prečo depka??? Veď si ešte len 9 DPO a bolesti prs,väčšinou prinášajú pozitívne správy..mňa nebolia a bola by som happy keby ma boleli...mňa bolí utroš,ktorý vychádza zo mňa von,cítim sa ako keby som mala popáleniny...hrozne to bolí.Už 2dni užívam ústne,ale ono sa vyplavuje stále,takže stále problém ....
28. mar 2012 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky neviete náhodou či robia cez Veľkú noc v Gynfive?
28. mar 2012 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok