• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@adelkaurso no tak cez ruku som si púšťala lebo priamy prúd bolel ale taký slabučký tečúci od ruky bol príjemnejší, to zas bude noc, každý pohyb ma prebudí, ale bože len nech to neznamená koniec nádejám. Radšej by som aj spala v neviem akej polohe, len aby bolo bábo.
28. mar 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 Ahoj ja mám tieš 36 rokov a na laparke som bola v decembri -vraj priechodné oba.Potom 4.1. Car Iscare Martin a až teraz pred dvoma týždňami prvé IUI no dopadlo to biedne....Zajtra idem k mojej doktorke pre clostyl už som vysadila utrogestan,aby mohol prísť menzes no nemám skúsenosť koľko to bude trvať vraj dosť. ja nemám ani tú nádej s duchmi na testoch.Mám ich čisté s jed,čiarkou
28. mar 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka joj, to mi je ľúto, kde sa hrabú moje D-éčka. Ani odvar z dubovej kôry nepomáha? Tuším po operácii som také niečo používala ak sa nemýlim.
28. mar 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 to já jsem ubulená, ale teď víc, přijde mi to všechno nějak na ho..no
28. mar 2012 o 22:00  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 neviem neskúšala som to...jediné,čo mi povedali je podávať utrogestan ústne...ale ak vydržím do nedele budem rada a potom ho vysadím... skúšala som rosalgin,ale nepomáha to,vyslovene som akoby popálená,ten liek niečo obsahuje,čo mi škodí... :unamused:
28. mar 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 ja som si povedala že si žiadny test robiť nebudem, chcem mať tú nádej, stačí že si poplačem po tom výsledku, teda kiež by to bolo radosťou. Inak teraz som si spomenula na prvú návštevu v Car a ako sme šli zazvoniť na zvonček tak odtiaľ vyšiel jeden pár a tá žena plakala, mi jej prišlo tak ľúto až mi srdce zovrelo a som si vravela že kiež by to nebolo zlé znamenie. Takže v pondelok budem mať asi tlak na najvyššej možnej hranici - to je odber.
28. mar 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka moja naozaj choď zajtra do lekárne nech Ti dajú sypaný čaj či už tú dubovú kôru alebo poradia iné a sprav si odvar a poseď si v tom. Bude to bolieť, ja viem, ale naozaj by to malo pomôcť, to je hojivé a upokojujúce, za pokus to stojí.
28. mar 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka taky mi dělal takové potíže, od té doby ho beru ústy a je to lepší
28. mar 2012 o 22:05  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ja neznasam utrogestan ustne ako keby soom bola na drogach po nich,nevladala som na nohach stat :wink:
28. mar 2012 o 22:08  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso sme sa dnes s kamoškou práve bavili že aj tu som čítala ako mnohé písali ako sú podráždené a kričia a že ja sa snažím usmievať, asi sa bojím že keď sa prestanem tak budem plakať. Nechcem to zakríknuť, ale sama sledujem že som pokojnejšia ako pred cyklami pred tým. Ja neviem, možno je to tým že také niečo ako sú tieto lieky zažívam prvý krát, tak to telo teraz nevie čo má robiť tak nejako vyčkáva. Som predsa len žena narodená v znamení býka, tak ja tak každú zmenu z bežného normálu prežívam, len je sranda že toto tak pokojnejšie. Len neviem čo to so mnou spraví po vysadení Utroša.
28. mar 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte jednu radu od Vás. Došla mi dnes červená okolo šiestej večer. Mám si od dnes rátať 1.deň cyklu či radšej od zajtra?
28. mar 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka mne povedali že to mám rátať už ako 1 deň od toho večera, tiež som to tak dostala minule
28. mar 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka radši zítra
28. mar 2012 o 22:10  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso teraz ma tak vtipne napadlo že aby som to nezakríkla a zajtra nenakričala na všetkých kolegov alebo lásku. To by ma mrzelo.
28. mar 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 já jsem celkově hodně citlivá i bez hormonů, ale teď to se mnou mává dost, všechno mě dojímá, no a teď když to nevyšlo, tak vím, že jsem na lidi okolo nepříjemná, ale nemůžu si pomoct
28. mar 2012 o 22:13  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka lady fitko??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: no ak mi das suradnice....tak nem problem.. :wink: :wink: :wink: takze si spokojna v heliose??ozaj o tom krajcovicovi som pocula same chvaly..ty si sa k nemu ako dostala???ti ho pridelili ako lekara alebo si si ho vyziadala???
28. mar 2012 o 22:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso mojaaa hlavicku horeee..a pozitivne myslenie.e... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zbytocne sa stresujes...viem je to tazke ale musis to brat trosku s nadhladom... :wink:
28. mar 2012 o 22:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 Ďakujem za radu ,skúsim ..ráno letím do Polska na otočku,ale poobede už možem skúsiť...
28. mar 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso ja beriem ústami a nepomáha...on sa vyplavuje stále spodom...som si robila ovu testík a v kelímku,kde som načúrala som videla biele bodky z neho, :frowning2:
28. mar 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka moja tak si pytaj duphaston..to je tiez dobre po ovulke..na prekrvenie maternice... :wink:
28. mar 2012 o 22:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi já vím, ale ztrácím síly, mám pocit, že je to nekonečný boj
@ivoka to za pár dní přejde, taky to pak ještě dobu pálilo a bolelo a byla jsem celá oteklá, ale pak to přešlo, od té doby beru pořád ústy
28. mar 2012 o 22:17  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 moja daj si magne sumive...to ti trosku pomoze...hm??? :wink:
28. mar 2012 o 22:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi Helios... kamarátkina teta tam robí sestričku,keď som potratila,tak mi to poradila i Krajkoviča kontkréte,tak som odvtedy tam.Inak v TN mám bratranca gynekológa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lady fitko ,presne femme fatale štúdio,na Zlatovskej v budove úspechu 1.poschodie.otvoríme cca o 2-3 týždne...všetko sme tam prerábali,teraz čakám na schválenie od úradov...Som tam takmer denne,ale nie celý deń..
28. mar 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ahojte, ale ste sa tu rozkecali baby :slight_smile: . nestiham citat. k aktualnej teme o utrogestane. mne to palenie po utrogestane upokojilo koloidne striebro, taka vodicka a skusala som aj saforelle ta by mala tiez ukludnit podrazdenie a palenie. Poznas?
Tiez som na poslednej konzultacii toto spominala doktorovi, ze ma to stipe ci mi to vyvolalo alergicku reakciu ci co a on, ze tak ho jedzte.
@adelkaurso asi som si to zle zapamätala ale nemala si ísť len na krv? či si si robila test? ja nemám odvahu si ho spraviť. asi som to poplietla, predsa len je to na mňa priveľa informácií. je mi to ľúto, ver že naozaj.
@nadej13 test jsem nedělala, začala jsem krvácet, resp. zatím špinění, ale zítra nebo pozítří to vypukne, takže už netestuju
28. mar 2012 o 22:20  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi hej pýtala som sa presne na to,či si možem vymenť za duphaston a povedala mi lekárka,že utroš je neporovnateľne lepší..Duphaston mi nič nerobil,ešte predtým som ho brala..
@adelkaurso už to nejak vydržím,čo iné mi ostáva....
28. mar 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso moja ved sa kolko snazite???si mladucka..a v dnesnej dobe je tolko moznosti....hlavu hore...dobre???mne bolo poi prvom IUI hrozne... :frowning2: no manzel ma akosi z toho dostal... :dizzy_face: :dizzy_face: druhe IUI tiez nevyslo ale uz som to brala kludnejsie..aj ked som bola sklamana na konci...ked som nevycikala dve...a aj vtedy ma drahy podrzal...a uz to nebudem dalej znasilnovat...skusime este tretie IUI..v maji a uvidime...no uz sa nebudem tak sledovat...a pockam si na tie dva tyzdne po IUI a testnem..a ak tam nic nebude tak ide sa dalej... :wink: ja verim ze nam to vsetkym vyjde....ci pri IUI ci pri IVF..ale vyjde...verim...a to musis aj ty... :dizzy_face: :wink:
28. mar 2012 o 22:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 no super,koloidné striebro si objednám...do kelu ja budem jak chodiaca lekárnička o chvíľu :grinning:
28. mar 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka fuuu..no tak nech ti zvysi davky dupíku..ked ti robi utros zle tak ho nepapaj...hm???skus sa este poradit s Dr..ked mas takto trpiet moja...
28. mar 2012 o 22:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok